Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 287, 288, 289 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2020 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
decarabas napsal:

Ale zachytil som, že nakoľko kluby majú povolené prevádzkovať gym, tak proste pri kúpe permice dostanete lajstro, kde sa prihlásite do klubu a fuck off. Zatiaľ to funguje (ale nie je to gym pre mňa, skôr taká preliezkáreň pre kladkárov v rukavičkách), ale on sa nájde nejaký dobroprajný kokot, ktorý to nahlási.


Hygiena im to velmi rychlo vysvetlila, toto skusil napr. Baddy fitness u vas, mali otvorene asi hodinu


jo o nich presne islo
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2020 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zhyby:
10x5xCarabas + vesta

Pazhyby:
3x10xCarabas + vesta

Mŕtvola:
1x3x67kg
1x3x107kg
4x6x131kg s expanderom + belt on

Pullover s JČ:
3x12x22kg

Incline rozpažky:
3x12x12kg

Zakopávanie s expanderom:

3x12

Glute bridges:
3x12

Brucho:
3x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CAhLIkxgji8/
Dôstojné zakončenie drsného týždňa. Chalani meškali, tak som robil zhyby najprv sám. Dostal som sa na desať pracovných sérií Celkom fajn výkon na starého pupkáča v záťažovej veste. Najmä teda po predošlej pumpovačke ramien a rúk. som rád, že som rozumne začal na 5 opakovaniach, osmičky by som takto rozhodne nepotiahol.
Keď už sme boli vonku, zaradili sme pružne aj pazhyby, to je dobrý dokončovák po klasických zhyboch. Trochu sa mi šmýkali päty v bežeckých botách, ale nakoniec som ich zaprel do nejakej diery a už to šlapalo.
No a konečne mŕtvoly, keď ťahám z normálnej výšky, nič ma nebolí ani neťahá, takže som spokojný. Občas sa zabudnem nadýchnuť do bruška a potom nemám takú dobrú formu, ale tak nejak celkovo som spokojný, na to, že klasika. Na poslednú sérku som si dal oba expandery, čo máme, stále to bolo ľahké, čo ma napĺňa nádejou. Som v pokušení kúpiť ešte jeden 35kilový expander a skúsiť ťahať s tým. Ale nechce sa mi už míňať peniaze, keď skoro každé dva týždne sa možno takmer otvárajú fitká.
Mimochodom, chlapci v ČR, žijete ešte? Podľa nášho krízového štábu sú fitká semeniskom vírusov, čakal by som, že na uliciach prekračujete hnijúce mŕtvoly kulturistov a za mestom bez prestávky horia na hromade tuční powerlifteri a dusia okolie tučným mastným dymom. Pomedzi to chodia kalistenici, ktorí môžu bezpečne cvičiť vonku na hrazdách a maľujú proteínom na dvere fitnesscentier kríže, aby všetci okoloidúci vedeli, že tam číha smrť.
No a potom trochu netradičné cviky na hrudník, po strede sa nikomu nechcelo ísť do nejakých divočín, tak sme ponaťahovali hrude z rôznych strán a na záver pumpli aj hamstringy.
Veľmi dobrý tréning v rámci možností, pumpovačky a kokocinky sa mi začínajú nebezpečne páčiť Jak si prvýkrát oholím nohy, zadok a kúpim pózovacie slipky a hnedý primalex, už nebude cesty späť!

Dnes mám svalovku na plachty

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2020 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na hentej hrubej tyči zhybovat, žiadna sranda.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2020 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V naší posilovně jsem byl teď poprvý a musel jsem překračovat hnijící crosfitery, těch mi ale líto nebylo Co bylo děsivější tak šahat na usoplenou činku Adrenalin jak svině, tak sem se bál, že jsem si dal i PR
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 26, 2020 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Na hentej hrubej tyči zhybovat, žiadna sranda.


Áááále, dá sa to. Ja som si popravde zvykol, mám skôr problém s tenkými a kadejako poohýbanými hrazdami. Obyčajná rovná rúra je najlepšia.

Jirkas8 napsal:
Adrenalin jak svině, tak sem se bál, že jsem si dal i PR


Tento pocit si ešte dlllho nezažijem

Superset
Výpady:

4x veľa x36kg
+
Drepy:

3x10x36kg
1x20x36kg

Čelné drepy:
1x2x87kg
3x2x131kg belt on

Rumunské ťahy:
3x12x67kg

Bench press:
1x10x67kg
3x10x101kg

Rozpažky:
3x12x17kg

Príťahy VČ v predklone:
3x10x87kg

Príťahy jednoručiek v predklone:
3x10x17kg

Brucho:

3x15

Hodnotene tréningu: https://www.instagram.com/p/CApELyMgE6e/
Igor včera oznámil, že fitká sa budú otvárať budúcu stredu, bez rúšok, už aj so šatňami a sprchami. Aspoň to. Dookola celú tlačovku opakoval, ako ho prekvapilo, že "silní chlapci", ako to on nazýval, mali toľko empatie, rozumu a charakteru, aby nezablokovali diaľnicu, že ho prekvapilo, že boli schopní rozumne komunikovať a že netrpia len svalmi, ale aj rozumom. Verím, že im dobre padlo, keď im niekto dookola na tlačovke opakoval, že asi nie sú takí sprostí, ako vyzerajú. Celkovo som mal z toho zmiešané pocity, ozaj si ľudia myslia, že kto chodí cvičiť, tak je automaticky retardovaný? V živote som nestretol toľko chytrých, úspešných a zaujímavých ľudí ako v posilke.
Whatever.
Supersetom výpady-drepy som si znivočil nohy hneď na začiatku. Dnes síce nemám až takú svalovku ako minule, ale vytrápil som sa až až. V posledných sériách mi stehná úplne horeli, hrozná krutosť. Štúr v poslednej sérii frajeroval a že si bude dávať drepy priebežne počas výpadov. Urobil to raz a potom nebol schopný urobiť ani jeden ďalší výpad, úplne si odvaril nohy Ja som sa na konci pokúsil spraviť ešte sériu výpadov bez činky, ale už som ani necítil rozdiel oproti činke, proste som nevládal, nohy napumpované a nefunovali.
Tak som si dal čelňáky
Ale veľmi rozumne len dvojky, ono už odoberanie zo stojana s tými hlinenými nohami zaváňalo prúserom.
Benche boli fajn, bol som síce nejaký vytuhnutý, ale bez problémov som to potlačil a ani som sa nenadrel.
No a na záver chrbát, to bol rýchly proces, ale celkom pumpička.
Tož tak.

Uvidím dnes, či si dám ramená alebo oddýchnem.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 27, 2020 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes od 4:30 hore, lebo môj rozkošný psík sa rozhodol mať epickú sračku, ktorou mi vymaľoval celú kuchyňu, chodbu a pri snahe o záchranu aspoň zvyšku bytu, keď som ju vytiahol von, zosrala celý priestor pri výťahoch. Vonku nič, pohodka a potom doma pridala v rozsahu hodiny ešte dve sračky. Taaaakže všade smrdia hovná a chlór, nevyspatý, nasraný, pes na pokraji smrti vyčerpaním a dehydratáciou (a hrozbou, že ak sa poserie ešte raz, vlastnoručne ju ubijem). Soraya, ako dobrá žena, si tým celým prešla so mnou, inak by som to umýval ešte teraz, a omentálne nešťastnica musí ešte zvládať malého, ktorý sa tu preháňa jak motorová myš, so všetkým búcha, všetko mu padá, kričí a spieva si "Ide ide vláčik, ide ide vlak" a samozrejme celé ráno začal tým, že mu bolo treba kakať, takže ešte za celým tým pekelným ránom urobil symbolickú hnedú bodku.

A čo váš deň zatiaľ?

Včerajší tréning večer medzi 21:50 - 22:20

Overhead press:
1x2x47kg
1x1x67kg
1x1x77kg belt on
1x1x87kg
1x1x92kg
1x11x67kg
1x16x47kg

Tlaky JČ vsede:
3x10x17kg

Upažovanie JČ:
3x12x7kg

Brucho

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CArpDmkAa5l/
Nakoľko som minule zistil, že sa plus mínus zmestím s tlakmi aj do kobky (plus mínus, ehm, o tom neskôr), inšpirovaný Turakamom a jeho neskutočnými heverovými tlakmi v posledných týždňoch (aspoň, že mám/mal som tie drepy, inak by som z neho mal fakt mindrák Ale teda gratulácia k osobákom), vybehol som včera po uspatí nášho satančaťa z bytu, zviezol sa 12 poschodí a nabehol do gymu. Cez deň som pozeral dokument o sériových vrahoch, takže mi tichý temný a studený barák na nálade a pohode nepridával, ale čo už, tréning treba aj keby v suteréne pobehoval maniak s motorovou pílou.
Vybehol som po 1kách až po 92 kilo, čo je o 5 kíl viac ako naposledy. Skúsil som potom aj 97, ale to už tam nebolo, nie za týchto podmienok Napriek tomu, 92 kilo je len desať kíl pod mojím maxkom, čo si myslím, že je stále OK, keď som tlaky v stoji s veľkou činkou netrénoval štvrť roka. Spokojný.
Potom som zhodil na 67 kilo a šiel koľko to dá. Na videu je pekne vidieť (a počuť), že pri myslím 9tom alebo 10tom opakovaní jebnem činkou o potrubie To je práve to, čoho som sa celý čas bál. No, ale zvládol som 11 opakovaní, čo keď tak premýšľam vôbec nie je zlé na moje pomery (all time best so 70kou neviem, či nie je nejakých 8 až 10) a potom som ešte zhodil na 47 kíl a vyslovene sa doničil s ďalšími 16 opakovaniami.
Zdalo sa mi, že to zvládam super, tak som vzal 17 kilové jednoručky, posadil sa, nahodil jednoručky, zatlačil a skoro som si rozbil hlavu, lebo ramená nefungovali a len som si hodil činku do ksichtu Chvíľku som počkal a potom horko ťažko potlačil 10 čiastočných opakovaní. To sa mi nepáčilo, tak som počkal ešte chvíľku, telo sa chytilo a už to šlo ok a dotlakoval som to normálne.

Super tréning, potešilo, že nejaká tlaková sila ostala, že som nespôsobil únik plynu a že ma nenaháňal masový vrah, lebo po tréningu som mal tak roztrepané ramená, že keby sa na mňa vrhla 9 ročná Pavlínka zo šiesteho s nožničkami na nechty, nebudem schopný sa ubrániť a ráno by na schodisku našli už len moju studenú mŕtvolku. A nemal by kto pratať sračky po psovi.. Čistá apokalypsa

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st květen 27, 2020 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na podmienky plague pitu, časový pres i že to veľmi necvicievas v poslednej dobe, je to dobré.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2020 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turek dík, ja holt nie som moc tlakový borec, ešte na tom benchi to ojebem mostovaním, ale overhead je iné kafe Magumi na ktoromsi Zvedání ma poľutoval, aký rozsah pohybu musím zvládnuť s tými mojimi orangutaními rukami, kým niečo zatlačím Keby boli aspoň dlhšie, že by mi to uľahčilo mŕtvy ťah, ale to zasa nie

Včera

Bench press:
1x10x47kg
1x6x67kg
1x6x87kg
1x4x107kg
3x4x131kg
1x5x131kg
1x14x101kg zas!!!

Rozpažky:
3x10x17kg

Tlaky JČ:
3x12x28kg

Superset
Veslo - expander:

3x12
+
Príťahy jednoručiek v predklone:

3x12x28kg váha jednej

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CAuEPiugJJy/
Erik mal narodeniny, tak sme mu zorganizovali prekvapenie, do Plague pitu sa dovalil aj Dominik s Nabukom, aby mu potriasli pravicou. Ovšem Erik nás prekvapil ešte viac, lebo proste neprišiel Horko ťažko som nejak zistil, že skočil na pivko s kamošmi, aby oslávil to jubileum, tak sme sa rozhodli, že pôjdeme za ním, len bolo treba najprv odmakať aspoň to najnutnejšie (nohy som vynechal, aj tak som mal ešte svalovku z pondelka a dorobím si ich v piatok).
Benče paráda, keď zohľadníme tréning ramien deň predtým a slabý spánok vďaka nekonečnému zmývaniu hovien (jo keby niekoho zaujímalo, ako sa má pejsek, tak už lepšie, dnes sa už nažrala a zatiaľ z nej nič nevyteká na opačnom konci). Dokonca v poslednej sérii som sa nechal hecnúť a potlačil 5 opakovaní so 131 kilami, čo za súčasných podmienok a sily je slušný výkon. Lavička síce už stonala, ale zvládla to.
Potom pumpovačka so stovkou, no doprdele, už tretí týždeň po sebe 14 opakovaní A to posledné teda bolo vytrápené. A ja sa pýtam: Zlepšenie, kde si?
Po odmakaní hrudníka rýchly superset na chrbát a notyvole, solídna mordovačka v rýchlom tempe, lebo chalani už čakali netrpezlivo.
Škoda, že celý tréning som totálne potopil rumom a nejakým pivom a úplne biednou večerou Trochu som dúfal, že Erik pôjde do nejakej pizzerky, aby som sa nažral, ale nie, klasická piváreň, kde sa nevarí a ešte sme vo vetre a mrholení sedeli rozhodení po celej terase každý sám, lebo korona predpisy Najdivnejšie pivo, na akom som kedy bol a hrdlo ma bolí, jak som musel kričať na oslávenca, čo sedel 12 metrov odo mňa Dominik optimisticky prišiel len v tričku, ale obsluhujúca teta bola fajn a nahádzala naňho deky, aby tam nezakapal na zápal pľúc

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2020 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Večerná pivničná single párty

Tlaky JČ vsede:

4x6x28kg

Triset
Príťahy k brade:

3x12x26kg
+
Upažovanie JČ:

3x12x7kg
+
Tlaky za hlavou:

3x12x26kg

Superset
Skull crushers:

3x10x36kg
+
CG bench:

3x10x36kg

Kickbacks s JČ:
3x10x11kg

Superset
Biceps s VČ:

3x10x36kg
+
Kladivá s JČ:

3x10x11kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CAwt310gbbN/
Mám malé slabé ramienka a rúčky, tak som si musel dať tréning. Pri tlakoch s jednoručkami mi utekal balanc, ako naschvál to bola presne séria, ktorú som točil. Ale čo už, stáva sa, nebudem kvôli tomu robiť druhé video, nemám potrebu sa tváriť, že všetko robím dokonale, nie som fitness influencer Povedal by som, že váha bola zvolená tak akurát, bol to tretí tlakový deň po sebe, nebolo potrebné to hrotiť, ale zamakal som si pekne.
A potom starý dobrý vypaľovací triset, to je vždy zábavka. Ale už to zvládam lepšie, než na začiatku, telo sa rýchlo chytí na každú blbosť
Dnes mám len ľahký hrudník, takže som si mohol dopriať tri cviky na triceps Ale ako tu tak pri písaní napínam ruku, nijak zvlášť necítim, že by bol unavený. Asi sa už zocelil a chcelo by to nejaké iné cviky alebo čo.
Biceps to isté, tam som kvôli dnešným zhybom (no, ako pozerám vonku na tie čierne mraky, zhyby vonku sa asi nekonajú, ale nebudeme predbiehať) zvolil len dva cviky, ale aj tak bola pumpa parádna. Skúsil som to potom pofotiť, to je tá fotka na konci videa, ale žiadny zázrak a ešte ma Ustinov vysmial, že som tučný Ale to malí chlapci vždy prudia, že oni majú sixpack a okázalo ignorujú, že jedna moja cicka je väčšia ako ich hlava

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2020 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zhyby:
4x5xCarabas + vesta + 10kg kotúč (takže 20 kilo dokopy)
4x5xCarabas + vesta
4x5xCarabas

Pazhyby:
3x10xCarabas + vesta

Deadlift:
1x3x67kg
1x1x107kg
1x1x131kg
3x6x145kg
1x6x145kg + expander

Incline tlaky:
3x12x67kg

Decline tlaky JČ:
3x12x28kg

Box squats:
1x10x67kg
5x10x131kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CAzQUqBA_KR/
Zrejme predposledný tréning v Plague pit. Trochu mi to je ľúto, vymazlili sme si to tam v rámci možností, ale samozrejme nie je pochýb, že poriadne fitko je lepšie Ale bude mi chýbať Sergio na stenách a improvizačky v cvičení, ktoré sa ukázali ako fungujúce a budujúce telíčko
Na zhyby som zase raz pritvrdil. Už som sa tam potácal ako Robocop, ovešaný vestou, s kotúčom, ktorý mi obíjal gule, susedia pozerali, čo zas vymyslím. Asi mali celkom show z môjho lezenia na konštrukciu, celkom som sa vytrápil a párkrát som skoro zhučal dole To som z videa radšej orezal. Nakoniec som už ani neliezol dole, stál som tam jak námorník na sťažni a pozeral do romantických diaľav. Ale tak 12 sérií zhybov po 5, nie zlé, keď dve tretiny z toho boli so záťažou.
Pazhyby taká klasika, toto dobre chytá hornú časť chrbta okolo lopatiek, trapézov a zadných ramien. Dobrá vec, zaraďujem to vždy v takýchto podmienkach - dovolenky, cestovanie a podobne, a vždy som s tým bol spokojný.
Dédlifty zas trochu upgrade. Reťazami sme na to navešali ďalších 12 či 13 kilo, činka to vydržala a bola to celkom zábava. A ešte to vyzerá hardkór. Na poslednú sériu som pridal ešte expander, dokopy to malo taký 170kový feeling, ale už som asi stratil odhad Uvidíme v stredu. Noooo, ale dobrý tréning, chrbát to schytal suprovo.
Hrudník easy, len prekrvenie a pumpičky, ale vzhľadom na tréning rúk a ramien deň predtým to bolo úplne dobre.
No a na koniec som si dal dosedy, lebo v stredu som nohy zrušil kvôli pivu. Pridal som si dve série navyše a vybavené.
Super tréning, v poslednom čase som happy s každým jedným Nechápem, dobre si zacvičím, nestrácam motiváciu a baví ma to a to aj napriek tomu, že makáme v zaprdenej pivnici 220x280cm. Traja

Urobil som si porovnanie 2017 vs 2020. Ehm


Rozdiel nejakých 7 kilo a tajne dúfam, že to nie je len v tom tučnejšom páse
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2020 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy s dvojsekundovou pauzou:
1x3x67kg
1x3x87kg
1x3x107kg
6x3x131kg belt on

Bench press pauzovaný:
1x6x67kg
1x6x87kg
4x6x101kg

Príťahy v predklone:
4x10x67kg

Brucho:
milión

Hodnotenie tréningu: Taaak zrejme posledný tréning v Plague pit gyme, aspoň teda čo sa týka plnohodnotných fullbody tréningov. Nejaké bicepsové a ramenné pumpičky si tam možno ešte občas dám.
V stredu chceme skúsiť "maxká", nech vieme na čom sme, tak sme to nehrotili, žiadne výpady a podobné brutality, len prekrviť a rozhýbať a dúfať, že objemy opakovaní aj cvikov trochu udržali zbytky sily.
Všetko veľmi ľahučké, na záver plno brucha a budem dúfať, že jeho častejšie cvičenie v posledných týždňoch posilnilo trochu stred tela a na tých akože maxkách si nič neurvem To bude tragikomédia zasa...
Ale inak sa do fitka hodne teším, síce je pravidlo, že na jedného návštevníka v gyme má byť 15 štvorákov, ale potom som zistil, že náš gym má nejakou záhadou vyše 600 štvorákov a vychádza to tak, že tam môže naraz nabehnúť 40 ľudí, čo ozaj neočakávam Tak hádam nás vpustia a budeme sa môcť vyblázniť.
Teší ma ešte aj to, že konečne nebudem musieť cvičiť s Erikom Je to síce BFF a všetko, ale džízis, jak on nechápe powerlifterské tréningy a verí fitnesmýtom z 90tych rokov, to je celé zle Takto si pekne budeme môcť cvičiť každý svoje a bude dobre.
A hlavne včera povedal, že Tom Platz mal hnusné nohy a tým ma úplne stratil

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2020 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...asi do tych priestorov rataju aj kvetinarstvo.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2020 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
...asi do tych priestorov rataju aj kvetinarstvo.


Kvetinár si ma každopádne pamätal, zazeral tam na mňa prižmúrenými očami... Alebo aj nie, je to Vietnamec, kto to má rozlíšiť.

Drep:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x230kg

Bench press:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x130kg
1x1x140kg
1x1x150kg

Deadlift sumo:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x240kg
1x1x250kg

Brucho plno

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CA_-W6qgDYB/
Neplakal som, keď som vošiel do fitka, ale len preto, že tam nebola Rasputinka. Inak by ma to asi zlomilo
KO NEČ NE!!!
Keď som nasadal do auta, aby som už už bol v gyme, mal som motýliky v brušku Trochu som sa obával, či sa vojdeme kvôli obmedzeniam, ale bez problémov, skoro nikto tam nebol. Na konci tréningu sme tam ostali doslova len sami traja (ja, Štúr a Rišo).
Vo fitku samé prekvápka, nejaká drobná rekonštrukcia, nový stroj na prdel a hamstringy, ktorý asi prevetráme, lebo silný zadok je život. Oh a na recepcii pekná nová bloncka, teda, neviem, či je pekná, lebo mala masku ako Bane, ale podľa zadku v legínach bola pekná.
Boha, toľko dojmov, kde začať. Idemteda rovno na to cvičenie.
Tak teda, prvý tréning mal byť previerka sily, ako veľmi sme padli po tejto stránke. Nuž, hm, ako by som to Drepy boli samozrejme prvé. Ja som sa dostal na 230 kilo s rezervou, čo je 15 kíl pod mojím SBD maxkom, Štúr 170, čo je 10 kilo pod jeho maxkom a pojebaný pračlovek Rišo, ktorý doma cvičil s KAMEŇOM a KOĽAJNICOU si drepol nové maxko 175 kilo, čím preskočil to staré o 5 kíl. Kromaňonec chlpatý zmutovaný Pritom celý spľasnutý polovičný.
Po drepe som začal mať pocit, že by to nemusela byť úplná tragédia a že Plague pit nám celkom pomohol udržať niečo málo sily.
Benche. Tu bol úpadok asi najväčší, ale nie silový, skôr zas iná lavica, hrubšia tyč a nezvyklý nápor na ramená. Musím ale povedať, že lavicu prečalúnili počas korony a doprdele, ako sa na tom mostuje! Tú hnusnú lakovanú šmykľavú koženku nahradili niečím oveľa lepkavejším a keď som sa zaprel nohami, že sa posuniem po lavici, tak som si skoro zlomil chrbticu, lebo ma lavička vôbec nepustila Tu som sa dostal na lentaktak 150 kilo, ale to sa poddá. Ramená trochu protestovali, na Turka nemám, ale to príde. Takže 10 kilo pod maxkom (aj keď bez stopky) a pôjdeme vyššie.
No a ťah. Tu vyslovene s malou dušičkou, lebo ťah je moja nemesis. Ale akonáhle som 220 zatiahol tak, že som skoro spadol dozadu ako som zabral, vedel som, že bude dobre. Tri mesiace som nešiel sumo - keď som po takej dlhej pauze ťahal naposledy, potiahol som z ničoho nič osobák 255 kilo. A včera tomu teda tiež nechýbalo veľa Po 250 úplne v pohode, do techniky som zapadol hneď bez problémov, kolená nepadali dnu, super. O vyššiu váhu som sa ani nepokúšal, CNS už mala celkom dosť a klepali sa mi ruky tak rýchlo, že skoro cestovali v čase.

Total 630 bez silového tréningu, len pumpami a doplnkovými cvikmi. Rád by som poznamenal, že na mojej prvej (a zatiaľ jedinej) súťaži minulý rok som mal total 625 A vo wrapoch. Takže za mňa môžem povedať, že veeeeľká spokojnosť. Chalani tiež sa hýbali v totaloch okolo 15 kilo pod all time best, takže podržali silu, telíčka si oddýchli a mňa táto nešťastná koronakokotina asi prinúti málinko prehodnotiť tréningové prístupy

Ďalší plán je jasný, na žiadnu súťaž sa teraz nechystám, takže narobiť ešte objemy a podržať silu, vidím to na striedanie objemu a intenzity na týždňovej báze.



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2020 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Brutálne, môžeš byť riadne spokojný!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2020 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já když četl tvoje koronové tréninky ve sklepě a nucenou změnu přístupu, tak jsem si říkal, že by ti to mohlo prospět a hle...Těším se na nové maximálky .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 287, 288, 289 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: