Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 289, 290, 291 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2020 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, jemna motorika este neni z tahov uplne v prdeli, podarilo sa mi pozosivat dalsi a doteraz asi najlepsi kusok:



Z 90% rucna robota, material vlna a lan. Doublet aj nohavice postavene na zaciatok 17 storocia. Mal som to na sebe 15 minut a pot sa zo mna lial v potokoch
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červen 20, 2020 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zapíšeme si piatoček!

Mŕtvy ťah klasikou:
1x6x60kg
1x6x100kg
4x6x150kg belt on

Zhyby:
3x8xCarabas

Príťahy v predklone:
3x12x70kg

Zakopávanie s expanderom:
3x12

Single leg glute bridges:

3x12

OHP:
1x12x20kg
3x12x50kg

Upažovanie s JČ:
3x12x10kg

a potom nás chytil amok, keď sme videli tie porozhadzované jednoručky:

Upažovanie s JČ:

1x12x10kg + 1x12x6kg + 1x12x5kg + 1x12x2kg
+
Tlaky JČ v stoji:

1x12x10kg + 1x12x6kg + 1x12x5kg + 1x12x2kg

Brucho:
4x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CBpQIi-hXCf/
Fajnová session, pridala sa k nám aj Aďazonka a odmakala s nami skoro celý tréning, až na upažovačky, keď už toho mala celkom plné kecky Jó splitári to mávajú ťažké, keď skúsia fullbody, ale držala sa dobre.
Ťahy masakrálne ľahké, až ma to prekvapilo. Beriem, váha úplne minimálna, ale aj tak, vzhľadom na objem by som čakal, že ubudne energia, ale ani známka únavy sa neukázala.
Sadlo mi to technicky aj silovo, veľká spokojnosť.
Zhyby už malinko ťažšie, ale stále s rezervou a dopohody. Ťahá ma ešte vždy tá šľacha okolo bicepsu, možno by som už mohol zaradiť nejaký strečing. Ale asi to zatiaľ ešte bolí málo Pumpa už bola real.
Príťahy kardio, dvanásť opakovaní je dvanásť opakovaní. Ale nesťažujem sa, sám som si to do toho programu písal Keby mi to poradil Maciak, už ho tu spičujem pod čiernu zem, ale takto to je super program, ktorý sa mi páči. Ehm.
Hamstringy boli klasicky morda, strašné peklo, jak bolo v gyme dusno a vlhko, tak po nás ostali na podlahe mastné mokré koronafľaky. Hneď sme ich zaliali dezinfekciou, aby sa nedajbože niekto nestal obeťou našich potných výlučkov. Verím, že všetky malé korony zhoreli v smrtiacich výparoch neľútostného čistiaceho prípravku.
No a absolútna deštrukcia prišla samozrejme s ramenami. Nebudem klamať, už tie tlaky v takom objeme boli celkom kruté a ruky vyššie ako po pás som zdvíhal len s veľkým odhodlaním a silou vôle (potom som si prečítal Turkov tréning a môžem to jebať, načo sa vôbec snažím). Ale poznášali sme ešte jednoručky na upažovanie: ja desiatky, Štúr šestky, Riško päťky a Aďazonka, ktorá zradila a vysrala sa na to, lebo predtým robila crossfit a oni sú proste SHIT a nikdy NEVLÁDZU a stále to VZDAJÚ mala prichystané dvojky. No a ako tam boli nahromade, tak sa to nejak zomlelo a spálil som si delty na prach Všetko bez pauzy, jedna gigantická séria, stukali sme tam ako pri homogangbangu, užili sme si to ako dôchodkyne kúpu predražených hrncov
Po sérii Štúr vyzeral ako gorila, naskákali mu trapézy a delty všade, pohľad do zrkadla mi prezradil, že som na tom podobne. Rišo nič, ten je od krompáča zvyknutý na iný záprah
A potom ešte brucho, po ktorom som sa odpotácal do sprchy, kde som si nemohol poriadne nastaviť vodu, lebo som nevládal zdvihnúť ruku k vodovodnej páke

Budúci týždeň intenzita, možno tu a tam pridám kilečko, nech nestratím motiváciu

Osekol som stravné dávky na cca 3000kcal, mám pocit, že som stelesnený hlad, že sa skladám z hladu, okolo ktorého je omotaná moja osoba. Rozožratý som až hanba, musí si holt telo zvyknúť na nižší príjem. Nejdem striktnú silovku, je leto a živiť 101-103 kilo je momentálne zbytočnosť, takže zľahka podseknúť žrádlo mi príde ako rozumný a zdravý krok, nech to tam potom môžem hádzať lopatou, keď rozbehnem riadnu intenzitu.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 23, 2020 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Intenzitka week


Drepy:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
1x1x180kg
3x3x200kg posledné opakovanie stopka

Čelné drepy:

3x6x120kg

Booty builder (to znie teda riadne gay):

3x8x100kg

Incline JČ tlaky:

1x8x16kg
3x8x35kg

Decline bench press:
3x8x100kg

T-Tyč:

3x8x80kg

Veslo - kladka:
3x8xvšetko

Superset
Biceps s VČ:

4x10x30kg
+
Brucho:

4x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CBw5lHmBqBy/
Legday je stále super. Cítil som, že nie je toľko šťavy vzhľadom na moju snahu o držanie kalórií pod kontrolou (v ktorej navyše žalostne zlyhávam, neviem žrať menej ako 3200 a to som hladný jak chuj, včera to bolo 3400 a stále by som v pohode zožral pizzu ), ale našťastie to ešte šlo zvládnuť.
Nemal som síce v pláne pridávať (myslím v napísanom pláne, v hlave mám pridávanie furt), ale aj tak som na drepy nahodil 15kg navyše a to aj na lowbary, a na čelné. Lebo som rebel. Mám v piči proste. Žijem len raz a iba Boh ma môže súdiť, go hard or go home, som hra, ktorú nevyhráš a hoď ma medzi vlkov a ja sa vrátim ako ich vodca a ešte zopár motivačných nezmyselných chujovín z internetu by som vedel napísať.
Na drepoch teda stopky boli zrušené z dôvodu nedostatku sily, ale hecol som sa na stopku aspoň pri posledných opakovaniach. Čo už, začíname zvoľna a pomaly. Ale keď vezmem do úvahy, že moje all time best je 6x200, ani 3x3 nie je až taká bieda, aj keď teda hodne ďaleko od môjho ultra total mega best 3x230. Problémom bol skôr spodný chrbát ako nohy. Nohy som drtil celú karanténu, ale s menšími váhami, tak spodný chrbát odvykol zvládať také nálože. Veď sa on do toho zas dostane, iba žeby bola ďalšia karanténa.
Čelné drepy samozrejme ťažšie. Minule 105kilo, ak sa nemýlim, teraz 120 a tam ten rozdiel bol znateľný. Nohy mali fajn pumpu a bol čas vliezť do Enterprise a doraziť si hamsy a prdel. Tak som si tiež pridal. Ale dobré to bolo, vo videu som to osekal len na pár posledných opakovaní, páč tam padali nejaké strašné hejty na Riša a na to, že je pod papučou a buzerant a vôbec také naše bežné inteligentné a kultivované rozhovory, aké sú typické pre každé spoločenstvo dobrých kamarátov s rovnakou záľubou
Zvyšok tréningu pretty much ľahká pohoda, potom došlo na bruško s bicepsom. Bicepsová šľacha stále ťahá, asi vymeníme rovnú tyč za ezku a na brucho sme robili brušáky s medicinbalom, ktorý sme hodili o šikmú tramplínu, tá nam medicimbal vrátila a tak dokola. Som. Kurva. FUNKČNÝ
Od Rasputinky sme dostali trochu zjebávku, že nepoužívame uterák pod seba, aj keď lavičky a zariadenie poctivo dezinfikujeme a čistíme po sebe, ale hneď som jej odpustil, keď mi podávala proteín a musela kvôli tomu šplhať na rebrík. Mohol by som sa na ňu šplhajúcu dívať celé hodiny Ale spravili sme deal, budeme si nosiť uterák všade okrem benchu, lebo neviem si predstaviť s tým mostovať. Blahosklonne nám to dovolila, pretože má krásne veľké, pevné, vydrepované, guľaté srdce.
Inak nič zábavné, len Aďazonka robila výpady, aj keď ich teda vraj po našom spoločnom tréningu nenávidí, ale asi cítila, že to zaberá a nie ako tie jej kadejaké fitnes pičoviny od influenceriek z instagramu a jej frajer cvičil nohy. Teda. Cvičil. Teda. Nohy. Urobil pár výponov na lýtka, tak asi wau Aký je to asi pocit, keď ťa predrepuje vlastná frajerka..? Asi sa spýtam Rasputina
A smutný malý chlapec s okuliarmi a akné ako povrch Mesiaca (vedeli ste, že Mesiac neexistuje a je to len hologra od Mimozemšťanov alebo Boha? Ani ja nie, ale Rando to tvrdí) ťahal s chrbtom ako horská dráha a vyslúžil si nejeden hejt. Prekvapivo nie odo mňa, ja si pamätám ešte veľmi dobre moje horské dráhy

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2020 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press so stopkami:
1x3x60kg
1x3x100kg
3x3x130kg

Tlaky JČ na rovnej lavici:
3x6x45kg

Rozpažkotlaky:
3x8x22,5kg

Box squats:
1x8x60kg
1x8x100kg
3x8x150kg belt on

Bulharské drepy:
3x8x40kg

Príťahy jednoručiek (váha dokopy):
3x8x40kg

Sťahovanie kladky:
3x8x ?

Superset
Skull crushers:

4x10x30kg
+
Brucho:

4x10

Hodnoteni tréningu: https://www.instagram.com/p/CB2GnCOhh6s/
Taaaak. Pamätám si časy, keď 130 kíl bolo ľahších Celkom som sa potrápil, dúfam, že to bol len taký krátkodobý výpadok tlakovej sily alebo čo Nakoniec ale odtlakované. Všimnite si, ako sme šalamúnsky vyriešili uterák na lavičke. Prehodený krížom popod mostovaný chrbát, tam, kde sa zapieram riťou a vrškom chrbta sa uterák nenachádza Nie, že by nás za to vyslovene šikanovali, ale aj Rasputinka má svoje nariadenia, tak prečo jej komplikovať prácu. Takto si odškrtne "OK, mali uterák." a budeme sa všetci tešiť.

Na jednoručkách som od minula pridal. Naposledy 40ky, včera 45ky. Tam zjavne žiadny úpadok tlakovej sily neprišiel. Tak ja neviem Šlo to mega, spolu s rozpažkotlakmi som to pekne napumpoval a cítim, že ľahká svalovka tam je, ako teraz píšem.

Celý tréning ma srali nové elasťáky od gymbeamu. Nevedel som už dlhšie zohnať komfortné legíny, ako tie 78ročné od UnderArmour, v ktorých môj pradedko bol na svadobnej ceste, tak som to riskol a vzal som od gymbeam. Ou jea, chyba lávky, gymbeam predpokladá, že chlapi, čo cvičia nemajú vajcia a tak šupli šev pekne vpredu stredom. Chvíľami som mal každé vajco na inej strane, potom boli vajcia spolu, ale péro bolo oddelené a osamelé, inokedy v dobrom svetle som nemusel byť vlastne oblečený absolútne vôbec, takže Aďazonka sa červenala, rezalo to a škrtilo mi partie, ktoré mám radšej voľné a ešte som mal pocit, že mi každý pozerá na koule. Čo je asi pravda Taaaakže elasťáky poputujú do archívu a ja si musím splašiť niečo iné.

Rišo je sklerotik - a to seriózne. Nepamätá si nič, dva mesiace sme išli program podľa úplne jednoduchej schémy a on si nie je schopný zapamätať počty sérí, opakovaní, dokonca ani cviky, takže si zjavne nespomenul ani na to, s ktorou bedničkou robime dosedy. Vzal najvyššiu, takže som mal pocit, že dosadám nie na bedničku, ale na barovú stoličku, tak som aspoň prihodil desať kilo na činku oproti minulému tréningu.

Brucho a tricák je riadna párty. Pôvodne som vzal AB wheel, ale po dvoch sériách pumpovania tricákov som si skoro vybil zuby, jak so mnou švihlo o zem, ale nebol problém core, ale to, že mi začali vzdávať život šľachy okolo lakta, ktoré na AB wheel celkom schytávajú. Tak som to zmenil a dal som tam iné cviky na bruško, ale fajn. Potom už aj lakte sa vytešovali a dorobil som si triceps úplne v pohode.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2020 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvy ťah:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg boha, nejaké ťažké, dnes to nepôjde
3x3x220kg aha, no tak ide, no
1x1x240kg

Zhyby:
3x6xCarabas + 10kg

Príťahy v predklone:
3x8x80kg

OHP:
1x8x20kg
3x8x60kg

Upažovanie JČ:
3x8x14kg

Zakopávanie uni:
3x8x40kg

Glute bridge s expanderom:
3x8

Brucho:
4x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CB7drPOhe7b/

Na mŕtvolku som sa tešil celý deň. Nevedel som, ako to pôjde, ale chcel som pridať pár kilo, lebo naposledy to bolo veľmi ľahké. Na recepcii bola borka, ktorá z princípu nechce púšťať inú hudbu ako totálne kokotskú, tak som rýchlo písal Štúrovi, aby priniesol slúchadlá, lebo moje sa pokazili a keď sa neodizolujem od kolotočárskych melódií, nedvihnem ani len hlas, nie ešte činku.
Prvá dvestovka mi prišla hrozne ťažká. Pohla sa len veľmi lenivo a nemal som z toho dobrý pocit, ale už sa poznám natoľko, aby som vedel, či ešte môžem niečo prihodiť. Tak som to teda riskol, pridal 20 kilo a šlo sa na pracovné série. Na prvú som si vzal slúchadlá a prehlušil tie nezmysly remixové teplé, čo hučali z reprákov. Na druhú som si ich vzal zasa, ale keď som si ich nasadil, zvuk nikde... Štúrove slúchadlá sa rozhodli, že sa im nechce a tvrdohlavo ostávali tiché. To ma tak nasralo, že ma to vlastne heclo ešte viac, než keby som počúval muziku a tak táto séria bola ešte lepšia navzdory zremixovanej LadyGaga a Michaela Jacksona a BackstreetBoys a Drakea a to celé s podmazom mexickej dychovky a štrnganím reťazí, sprevádzaných príklepovou vŕtačkou. Potom nejakým zázrakom sa slúchadlá zas rozjeli a už bolo dobre. Po pracovných sériách som sa hecol do ešte jednej 240ky nad rámec. Milo ma prekvapilo, že som to dal, lebo už som bol celkom uťahaný (doslova ).
Zvyšok tréningu už bol pohoda, najťažšie bolo za nami. Na zhyby som si vzal desaťkilovú vestu, príťahy som si pekne pocheatoval.
Chcel som napísať, že OHP šli mega ľahko, ale potom som si prečítal Turkov osobák v jeho logu a tak sa k tomu radšej ani nevyjadrím Už tak som sa prekonal, keď som si to vôbec zapísal.
Kruté bolo brucho, na zvislej lavici sme robili brušáky. Prvé dve série ako tak šli, ale druhé dve boli už len mordovanie a utrpenie, kde som si už musel pomáhať švihom rúk. Brutal, dnes mám svalovku na celý pupek a samozrejme chrbát

Zohnal som si nové UA elasťáky miesto tých kastračných z gymbeamu. Už budem v pohode a môj vercajk bude mať priestor na existovanie. Zároveň som dostal aj nové slúchadlá, takže som zahojený a môžme sa do toho zas pustiť naplno. A to ešte dumem, že oprášim kreatín...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po včerajších meninách sa mi prihodili ešte aj dnešné narodeniny, takže nejakým nedopatrením mám zrazu 35 rokov.
Jó, tesťák klesá, na ramenách začínam mať viac vlasov ako na hlave, hlas je o niečo vyšší, ruky trasľavejšie a bruško mäkšie. Strácam trpezlivosť s hlúpymi ľuďmi, som konzervatívnejší a nenávidím smiech a radosť a nemám pochopenie pre emócie.

Ale zacvičil som si dobre!

Drepy so stopkami:

1x6x60kg
1x3x100kg
4x6x150kg belt on

Výpady:

3x40kg

Rumunské ťahy:
3x12x70kg

Incline bench press:

3x12x60kg

Kliky na bradlách:

3x12xCarabas

Pazhyby:
3x12xCarabas

Sťahovanie kladky:
3x12

Superset
Biceps s JČ:

4x15x10kg
+
Brucho:

4x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CCDARncB5UW/
Dostal som nové slúchadlá, takže hudba už nebude problém, urobil som si radosť aj sám a zohnal nové UA elasťáky, celé pompézne, so sieťkou kade tade, aby sa mi neparili koule, takže na mŕtvoly asi moc nebudú, aby som ich nerozškubal, ale na drepy pohoda. Stále lepšie ako tie gymbeamové genitálne gilotíny.
Drepy úplne super, prekvapilo ma, aké ľahké to bolo, aj keď som pridal 10kg a zaradil výživné stopky. Možno to bolo preto, že včera som ešte nemal 35, lebo dnes už mám a keď som sa zobudil, všetko ma bolí
Výpady škoda komentovať, to je proste hnus. Ale ultimátny cvik, darmo, má svoje miesto v tréningu, na rozdiel od lýtok
Zakončené rumunmi s minimálnymi pauzami (nebol totiž Rišo, učinil prvý výrazný krok smerom k bolestivému rozchodu a presťahoval sa do spoločnej pivničnej garsónky s frajerkou) a tak mám dnes epickú svalovicu na riť.
Hrudník len ľahko, ale počty opakovaní tam nahnali krv prúdom a nejaká tá pumpa nastala. Na silu to vplyv nemá, to je jasné, ale na formu tiež nie
No a chrbát, to bola ohavnosť a poodtŕhalo mi laty. Super vec

Po tréningu som bol taký napumpovaný, že som požiadal Štúra o fotku Akože nie jeho fotku, ale aby ma on odfotil. Tak to spravil, ale jak je to posraný trpaslík a nie normálny chlap, drží foťák vo výške môjho brucha, čo opticky zväčší môj bachor a zmenší všetko ostatné Nič iné v tom samozrejme nemôže byť, že?

Zmena za posledných 15 rokov. Nie je to zas až také zlé, si myslím:
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . nooo, urcite lepsie ako to selficko dva posty vyssie... a nestazuj sa na vek, mlady muz! ja som sa stihol od 35 do 39 ozenit a splodit 2 potomkov, ale teba typujem na este vacsie hovadiny.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chytas stastie na tej prvej?
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2020 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen: no ty máš ale chujové nápady

seeya: čoby, ako mrštný funkčný chlapec som žongloval a chytal som loptičku a tak vznikla jedna z mojich top erotických hore bez fotiek
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2020 6:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x6x60kg
4x6x110kg stopky

JČ na rovnej:
3x8x40kg

Protismerné kladky:
3x12x20kg

Bulharské drepy:

3x12x24kg

Hacken drepy:
3x12x40kg

T-tyč paralelným úchopom:

3x12x50kg

Mid pull back s expanderom:
3x12

Superset
Triceps - lano:

4x15x50kg
+
Sklápačky:

4x15

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CCIC4KThwUE/
Trochu benče před spaním nemoci zahání.
Fitko bolo plné divných ľudí rôznych tvarov a veľkostí, ale lavička bola voľná, tak nás skoro nič neobmedzovalo (len najlepšiu tyčku si uzurpovali dvaja chlapci, jeden Kolohnát a druhý Hruška) a mohli sme si niečo málo potlakovať. Pridal som desať kilo od minula, nech aspoň mám pocit, že naozaj tlakujem
Zastavila sa aj Cusana po nekonečných mesiacoch a ževraj by chcela zničiť nohy. "Say no more!", povedal Petrík a bolo. Začala s nami bulhary, pokračovala hackenmi a potom dostala ultimátne kombo drepov a výpadov a jej veselý smiech sa zmenil na ukazovanie fakáča kedykoľvek som sa pozrel jej smerom Na záver dostala k sklápačkám ešte zakopávanie do supersetu, aby jej nebolo ľúto Som zvedavý, ako je na tom dnes.
Bulhary inak boli riadny hnus, mali sme so Štúrom svalovku ešte z pondelka na prdel a hamstringy, tak to boli veľmi výžívné tri série. Rišo bol OK, lebo sa v pondelok pri sťahovaní flákal a mal milión energie, ale našiel v sebe ešte toľko drzosti, aby sa sťažoval, že je to drina
Drina ale v skutočnosti bola až záverečný superset. Taká chujovina, keď to človek vidí napísané, ale skúšali ste si ľahnúť na zem a zas sa zdvihnúť s totálne prepumpovanými a rozjebanými tricepsami? Väčšina mojich snáh o pomalé ľahnutie si skončila temným žuchnutím a zahvízdaním, ako zo mňa uletel vzduch, keď som nebol schopný sa pribrzdiť smerom dole.

Celý tréning ma sral nejaký quasimodský podivín s copíkom. Najprv po sebe nespratal kotúče, až keď som ho mierne, priateľsky, ticho oslovil a slušne ho poprosil, aby po sebe urobil poriadok. Potom sa nám tam motal popod nohy a furt do niekoho drgal a postával, skúmal stroje, na ktorých chceli cvičiť iní, na zakopávaní ležal a pozeral sa na svoje prsty a vôbec sa nehýbal asi 5 minút, potom šiel behať na pás a tam dupal jak stepujúci nosorožec v drevákoch s batohom na chrbte. Svoj absolútny tríumf však slávil v sprche, kde sa počas jeho jediného sprchovania osprchovali traja iní borci a možno ich bolo aj dvakrát viac, len sme už šli domov. Nechcem vedieť, čo tam robil, ale fun fact, zjavne nepozná princíp zaťahovania závesu, takže každý, kto prechádzal okolo spŕch musel obdivovať jeho chlpatú namydlenú riť, ktorú vystrkoval do uličky

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2020 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Klasika, piatok nezapísaný, tak poďme na to

Mŕtvola klasika:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
4x6x160kg belt on

Zhyby:
3x8xCarabas

Príťahy v predklone:
3x12x70kg

Zakopávanie s expanderom:
3x12

Single leg glute bridge:
3x12

OHP:
1x12x20kg
3x12x60kg

Ultragigamegatitan set
Upažovanie s JČ:

1x12x10kg + 1x12x7kg + 1x12x6kg + 1x12x5kg + 1x12x3kg + 1x12x1kg + 1x12x3kg + 1x12x5kg + 1x12x6kg + 1x12x7kg + 1x12x10kg
+
Tlaky JČ v stoji:

1x12x10kg + 1x12x7kg + 1x12x6kg + 1x12x5kg + 1x12x3kg + 1x12x1kg + 1x12x3kg + 1x12x5kg + 1x12x6kg + 1x12x7kg + 1x12x10kg

Brucho:
4x15

Hodnotenie tréningu: Video nemám, lebo to je nuda s týmito váhami Síce som natočil, ale kktina.
Každopádne mŕtvola prekvapila, ako oťažela, myslel som, že 160 kilo bude ľahká pohoda, ale nakoniec celkom seriózne som si zamakal a pekne poťahal, ba i nejaký ten mozol strhol.
Príťahy v predklone boli aj tak horšie, proste 12ky plus som pridal nejakú váhu na činku. noo, nejakú váhu, kde to šlo som najebal desať kilo navyše oproti predošlým tréningom.
Ktovie, či sa to niekedy aj prejaví a spravím z toho trochu chrbát Lebo zatiaľ sa asi nič nedeje a na chrbte mi miesto pompéznych guľatých epických svalov raší len pár chlpov a sem tam jebák, keď si nedávam pozor, čo jem
Hamstringy sú peklo. Viacmenej také rehabkové cviky na vybalancovanie ťažkých drepov, aspoň to tak vyzerá, lebo single leg, expandery, pomalý pohyb, preciťovačky a chujoviny, ale skučali sme tam všetci do jedného, ešte aj Cusana, ktorá v podstate išla s nami celý tréning. Aďazonka pre zmenu nebola, najskôr sa niekde váľala pri vode, lebo má rozum
No a potom overhead, tam som zas pridal na činku a 12ky so 60 kilami sú na pomery mojich biednych ramien celkom silný výkon, ale až potom prišiel masaker
Pôvodný plán bol ísť zhadzované série upažovaní a potom hneď tlakov s jednoručkami ako pred 2 týždňami. Lenže prvý šiel Štúr a keď chcel zafrajerovať, robil každý set do zlyhania miesto predpísaných dvanástok. Takže niekde spravil 15, inde 8 a tak ďalej. To ma samozrejme popudilo, lebo ego Musel som ho teda nejak prevalcovať. Tak som zišiel po najľahšie činky a vyšiel zas hore. Ramená horeli a posledné série už teda nemali s izolovaným cvikom veľa spoločného a to ma čakali ešte tlaky, ktoré som MUSEL odmakať tak isto, lebo som autista a keby som to neodcvičil rovnako ako rozpažky, nevedel by som to zapísať do logu a pukla by mi žila v hlave. Strašné to bolo, trvalo to skoro celé dve pesničky, kým som skončil, odhadom teda okolo 4 minút sústavného drvenia ramien
V živote som nemal takú svalovku na ramená, že by som nevedel zdvihnúť ruky, ale tentoraz sa podarilo. Tri dni som mal ramená ako z dreva. Bolo to veselé a bavilo ma to a zopakujem si to

Včera tréning nebol, skočili sme si na trip do Budapešti, tak miesto tréningu len kardio, nachodili sme 13km, čo nie je zlé, keď vezmem do úvahy, Že Erik má zlomený malíček na nohe Aby sme tú chôdzu vyvážili, veľa sme papkali junk a pili pivko!

https://www.instagram.com/p/CCU76HMhkO3/

Funny story: Než som šiel do Budapešti, v to ráno ma zobudila kňučaním Leela o 4:00, že jej fatálne treba srať. Nezdržiaval som sa s obliekaním a v kraťasoch bez trička so žabkami na nohách som upaľoval, aby mi nevyzdobila chodbu, lebo ju už poznám a viem, že keď kňu
čí, už je zle. Chvalabohu sme to stihli a vonku šťastne pohnojila hnedým rozprašovačom trávnik. Ako som sa s ňou tak motal po vonku, pozerám a neverím vlastným očiam, na zemi pred barákom sedí babka v nočnej košeli, bosá, a tlieska. Ako, fešák som, ale žeby mi babky tlieskali, to zasa nie, tak som šiel pozrieť, o čo ide. Babka rozprávať samozrejme nevedela, lebo mala v krku dieru po nejakej operácii a nemala so sebou mašinku, ktorá by vyrábala robotický zvuk alá Steven Hawking, tak mi len ukazovala, že spadla. No shit, to by mi asi nenapadlo. Bol to riadny bizár, lebo sme vyzerali ako po strašnej párty, ja bez trička, ona bosá, nevedela stáť na nohách, cool, začínalo to dobre. V živote som ju nevidel, tak som nevedel, odkiaľ je, zrejme už bola vo veku a v stave, že ju držali doma a tak som ju nemal šancu poznať. Ukazovala ale na náš dom, tak reku fajn, ide sa. Nohy jej nefungovali, tak som ju viacmenej nosil, ťahal a opieral o barlu, steny, seba a zábradlia a seba som opieral o zúfalú vieru, že sa neskotúľa dole schodmi v ústrety smrti. Tvrdila, že býva na dvanástom, čo je blbosť, lebo tam bývam ja a to by som predsa len vedel, že tam niekde býva dezorientovaná nemá chromá bábrle. Ale tak šli sme na 12e, ona sa pokukala a že nee ne, tu nebýva. Tak som si pomyslel, že to bude ešte asi nadlho
Nakoniec sme sa dopracovali na desiate, kde to už spoznala a dokonca si vybrala dvere, na ktoré klopala. Po pár minútach otvorila jej dcéra (už tiež pani v rokoch, ale solídna piča reálne s papiermi na hlavu, ktorá mi raz nakopla psa, lebo chcela len oňuchať jej psa, vtedy som jej solídne naložil a prejavil sa ako milý sused a distvingovaný gentleman) a neviem, čo si teda myslela, keď zbadala polonahú nevládnu babku s polonahým bradáčom a jack russelom na svitaní Tak mi poďakovala, bábrle mi poslala vzdušný kiss a mohol som ísť domov kukať do steny, kým sme nevyrazili do Hungárie, lebo zaspať mi už nešlo Ale ako sa dokázala nevládna dementná babka vymotať skoro ráno nikým nepozorovaná z bytu, zviezť sa výťahom desať poschodí, zísť po schodoch z prvého a rozjebať sa pri parkovisku, to fakt netuším a ako dlho by tam sedela, keby som nešiel okolo si nechcem ani predstaviť.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2020 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . no co, tiez chcela ist do Budapesti popapat junk a podrulkat pivko A ty ako spravny pomstychtivy sused si jej to zatrhol a vratil ju do basy...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2020 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
@carabas . no co, tiez chcela ist do Budapesti popapat junk a podrulkat pivko A ty ako spravny pomstychtivy sused si jej to zatrhol a vratil ju do basy...


Je to tak, som geňo
Minule som ju zas videl v sprievode dcéry, takže minimálne tú našu spoločnú akciu prežila


Testovanie aktuálnej sily:

Drepy:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg belt on, SBD on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x240kg fíha tralala
1x10x60kg
1x10x100kg
1x10x140kg
1x10x160kg

Bench press:
1x3x60kg
1x1x80kg
1x1x100kg
1x1x120kg
1x1x140kg
1x1x150kg a šmitec. Debilný bench

T-Tyč:
3x8x80kg

Sťahovanie kladky:
3x8x70kg

Superset
Brucho:

4x10
+
Biceps s JČ:

4x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CCaFe4LhcIm/
Plán bol taký, že po 4 týždňoch tréningu sa skontroluje silový progres, aby som vedel, čo mi zaberá, čo vyhovuje. Samozrejme, pre tú Budapešt sa mi to poposúvalo a musel som dať drepy a tlaky v jeden deň - včera.
Necítil som sa bohvieako na ťažké jednotky, pravdupovediac, stále mám pocit, že som nedospal tú párty s babkou a následných 7 hodín v aute a ďalších pár hodín chodenia po Maďarsku. Ale nasrať, plán je plán.
Drepy nakoniec prekvapili. Bez poriadneho silového tréningu som sa dostal len 5 kilo pod aktuálne maxko v návlekoch. A to za posraný mesiac po otvorení fitka. Nie zle, svalová pamäť je bezva. Škoda, že pri tlakoch majú moje svaly amnéziu
Riško meškal, tak keď som si už oddrepoval svoje jednotky, pridal som sa k nemu a robil "jeho" váhy po desiatkach. On nakoniec drepol ešte 175, ale to už sa mi nechcelo skúšať, nohy už boli celkom spokojné - desiatku so 160 som nedal ani nepamätám. Síce to nie je môj top výkon alebo čo, ale už pekné kardio a pred benchom nemalo zmysel žmýkať to vyššie.
Benče som tušil, že budú nakkt. Za tie roky už viem, že pri tlakoch na mňa platí len intenzita - tá má zas dopad na kĺby a šľachy Benchujeme teraz len raz do týždňa a objemovo a je to vidieť. Hrudník objemovo sa drží, ale silovo žiadna sláva. Od pokoronovej previerky som sa vôbec nezlepšil, skôr to šlo horšie ako naposledy. Pri 140ke som navyše netrafil dráhu a dotlačil to len tak tak a chcelo to veľké premáhanie, aby som pridal ešte desať kilo s vidinou potupného závalu a hanby na celý gym Ale tak nakoniec som to potlačil, ale spokojný určite nie som. Zaradím do tréningu miesto decline tlakov a klikov na bradlách radšej rovný bench a uvidíme zas o mesiac. Beztak jak mostujem, je to skoro decline
No a potom sme dokončili chrbát tak, ako bol v pláne, to už bolo easy, úplný záver patril brušku.
V piatok idem preveriť ťah, to bude ešte len tragédia Už som aj celkom nervózny.

Inak sa nič zábavné nedialo, len sme zas znivočili Cusane nohy a ona zas očumovala Rasputinku, ktorá sa prebehla po fitku za nejakým upratovaním. Doteraz Cusana nechápala našu slabosť pre ňu, ale keď sa Rasputinka zohla po niečo na zemi, došlo jej, že má proste pekný úsmev.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2020 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drep je brutálny, stále tvrdím, že v bandoch máš šancu dať raz 300.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2020 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turek díky kámo, keby radšej mŕtvola

Mŕtvola:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x240kg
1x0x260kg no bodaj ťa už!!!
1x4x220kg
1x1x240kg

Overhead press:
1x3x40kg
1x1x60kg
1x1x70kg
1x1x80kg
2x1x90kg
1x18x60kg oh ci boha... + 1x10x40kg

Titánsky set
Upažovanie s JČ:

1x8x10kg + 1x8x8kg + 1x8x6kg + 1x8x4kg + 1x8x2kg + 1x8x4kg + 1x8x6kg + 1x8x8kg + 1x8x10kg
+
Tlaky v stoji:

1x8x10kg + 1x8x8kg + 1x8x6kg + 1x8x4kg + 1x8x2kg + 1x8x4kg + 1x8x6kg + 1x8x8kg + 1x8x10kg
+
Priťahovanie jednoručiek k brade:

1x8x10kg + 1x8x8kg + 1x8x6kg + 1x8x4kg + 1x8x2kg + 1x8x4kg + 1x8x6kg + 1x8x8kg + 1x8x10kg

Ramená v péčku

Glutebridges s expanderom:
3x8

Brucho:
brušáky 63kúskov za 2 minúty

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CCfQAzPBsf5/
Po štyroch týždňoch tréningu test sily. Ako sa dalo čakať, sila nie je Zamrzela tá posraná 260ka, prevážilo ma dopredu a už nebola šanca. Tak som pozhadzoval váhu a trochu som si ešte napravil chuť ľahšími váhami. Prekvapivé je, že som tu poslednú 240ku ešte potiahol po tom všetkom. Treba ale povedať, že od stredy som mal svalovku na nohy po drepovacom tréningu, to asi tiež nepomohlo.
Ale nebudem fňukať, už na začiatku som písal, že toto nie je silový tréning, len chcem všetko hneď a naraz, no
Potom už nemalo zmysel nič viac robiť, chrbát som mal na kašu, aj hamstringy. Tak len nejaké ťažšie jednotky na tlakoch (pri slove ťažšie sa Turakam smeje, keď on to dáva v sériách po 5 ) a potom som to vypálil. Ľutujem, že som nedal 20 opakovaní so 60kou, ale už som bol unavený a ani stred nedržal. Hneď potom som vzal 40ku a už som vypučil len 10 opakovaní
Gigant set nekomentujem, bol to hnus. Ale zábavka celkom, samozrejme z toho nič nebude, ale je to spôsob, ako z nudných cvikov urobiť challenge, ktorá nás trochu motivuje.

Brucho max reps za dve minúty. Výsledok celkom trapas

Včera sme boli rodinne v ZOO a potom nerodinne na pivko s chalanmi, takže strava a odpočinok nič moc, zato som to prelial alkoholom Nič to zato, dnes to skúsim dožrať, aby som niečo oddrepoval - chystám sa pridať, tak uvidíme
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 289, 290, 291 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: