Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2020 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nestíham zapisovať

https://www.instagram.com/p/CFycsb0Blhk/

To je streda.

Dnes bez tréningu, šetrím sily. Zajtra vyrážame zase raz do Levoče. Počasie vyzerá byť dosť nahovno, teším sa na 100km v daždi, hmle a blate
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2020 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dlhšom čase hodím nejaký zápis.

Putovanie do Levoče zase raz úspešne za nami. Škoda, že som si už nepamätal, aké to bolo prvkrát utrpenie a podstúpil som to znova

Tentoraz sme šli s moderným výbavením v zložení Ja, môj brat Olaff, Erik a Rišo. Moderné vybavenie znamenalo narýchlo doplniť vozový park, okrem iného som si splašil aj nové trekové boty. Veliká, veliká chyba!

Deň 1: Zvesela sme vyrazili na najnudnejšiu etapu celého výletu. Nudná je preto, že z väčšej časti vedie lesom, bez výhľadov, proste otrava v blate, s hmyzom a cyklistami na elektrobajkoch, ktorých môj brat nenávidí, lebo je trailový cyklista a keď vidí tlstého páprdu na elektrickom bicykli, má z toho amok ako ja, keď vidím vrabčákov v rukaviciach na kladke.
Po štyroch kilometroch som začal šípiť, že niečo je zle a skusmo som pozrel na nohy v botách. Päty som mal krvavé a bolo mi jasné, že začína zábava Zajebal som na to náplaste (chvalabohu som tušil, že také čosi sa prihodí a vzal som ich za sedem hrstí),ale už bolo neskoro a každý krok bolel.
Prvý deň sme prešli 26kilometrov lesom a kopcami a dojebaní sme noc strávili v posede, z troch stán bol krytý, ale kvôli búrke sme zo zvyšnej štvrtej strany natiahli celtu. Nebol to zlý nocľah a chvíľku som mal pocit, že by to mohlo fungovať, ale len kým som si ráno zas neobul boty. Erik pičoval, že sa nevyspal, lebo celta plieskala vo vetre, tak sme sa dohodli, že ďalie noci budú na chate (tam zas pičoval na iné veci, lebo to je Erik).

Deň 2: Deň sme začali dažďom, hmlou a posranou zimou. A navyše cesta pokračovala rovno hore zjazdovkou, takže sme si riadne zamakali hneď skraja. Než otvorili horskú chatu, najedli sme sa pod takou malou strechou a potom sme si, keď otvorili, dali aspoň kafe a horalku - horalka stála pojebaných 1,50 eura, čo je solídne zderstvo Olaff naviac zaznamenal ďalších pár elektrických cyklistov a tak než sa dopustil vraždy, sme vypadli. Ale najprv sme sa vysrali zastavili na toalete, samozrejme.
Nohy začínali byť solídny problém a okrem piat (to sú päty, tak sa to skloňuje v slovenčine, keby náhodou ) už pri dlhom zostupe trpeli aj prsty, achillovky a kolená. Tento zostup som si pamätal ako desnú mordu už spred dvoch rokov a blo rovnako hnusné aj teraz, klesali sme dlho a klesali sme hodne, aby sme sa dostali do Gelnice. Niekde v tých miestach dostal Rišo telefonát, že bol v kontakte s koviďákom a skoro ho jeblo. Takže miesto, aby šiel ďalej, zostal v Gelnici a počkal si, celý depresívny, na odvoz. Za pár hodín nám od neho prišla správa: Som negatívny, šťastnú cestu! Bohužiaľ táto príhoda má dva náasledky:
1. Rišo bol POŽIADANÝ frajerkou, aby už nikdy nešiel do fitka, kým neskončí kovišialenstvo, čomu rád vyhovel
2. Ostal som sám s dojebanými nohami a 30timi kilami tlesnej váhý navyše oproti Olaffovi s Erikom, ktorý bol prekvapený, ako dobre to zvláda a tí dvaja magori si to jebali priemerným tempom 4,5 km/h do kopca
Tento deň sme ukončili až na chate na Plejsoch, kam som horko ťažko došiel, Olaff sa smial, že som Robokop, ale dosmial sa, keď som sa vyzul a videl nohy. To už prešiel humor aj jeho. Večer nám spestril iba Erik, ktorý zožral polkilovú konzervu hovädzieho vo vlastnej šťave a potom až do polnoci funel a fučal a odgrgával jak môj nebohý nevlastný dedek po nedeľnom obede, takže sa zas nevyspal.

Deň 3: Ďalší zostup. Z Plejsov do Krompách. Krompachy sú silno cigánske mestečko, ale v tom čase som mal iné starosti. Ako sa vraví, čo bolí, to rastie. A mňa nohy boleli hooodne veľlmi. Takže mi narástli parádne pľuzgiere na prstoch Nejak som sa skokotil dole tým kopcom a vyhlásil, že si idem kúpiť boty, čo mi nikto najprv neveril. Skončil som v nejakom čínskom všetovare a splašil si najmäkšie a najľahšie papučotenisky, aké som našiel. Síce už bolo neskoro a nohy som mal rozsekané na handry, ale dovolím si tvrdiť, že táto kúpa bola skutočný gamechanger. Rád by som napísal, že zrazu som tým dvom 60kilovým zmrdom stačil, ale bola by to sprostá lož. Zaostával som naďalej, ale už som aspoň netrpel ako kkt pri každom kroku.
Chvalabohu, tretí deň je najkrajší z celého tripu, tak to trochu zažehnalo aj námahu, aj bolesť. Etapa ide z Krompách cez Žehru, chránenú oblasť Dreveník až do Spišského podhradia. Za celú cestu nás sralo jediné - na to, ako východniari chlastajú, na celom Spiši nebola jediná (otvorená) krčma. A že pivo by teda bodlo, lebo počasie bolo ukážkové, slniečko pálilo, ozaj romantika...
Etapa mala 26 kilometrov a končila v penzióne v Spišskom podhradí.

Deň 4: Skúsil som si prepichnúť pľuzgier, ale ešte aj ten bol od toľkho chodenia stvrdnutý jak podrážka. Nakoniec sa to podarilo, ale bodal som ako Jack Rozparovač v tmavom podchode, inak sa nepoddal. Tak sa chodenie zas trocha zlepšilo. Ani ponožky už toľko nepremákali krvou. Potiaľ dobre. Zle bolo to, že sme sa s Olaffom rozhodli skúsiť inú trasu Pred 2 rokmi sme 4tý deň urobili za 4,5 hodiny a bolo to 20km. Tentoraz 6,5 hodiny a bolo to 30km Nastúpali sme 800 výškových metrov. Strašná morda. Sotva som sa vliekol a nepomáhal ani parádny výhľad na Tatry z vyhliadky, na ktorú som sa musel vyteperiť. V dedine sme sa pýtali na krčmu, borec povedal: "Jáááj, to až tak o 15 kilometrov!". O 15 kilometrov bola už Levoča. A navyše mal pravdu. Krčma bola až tam.
Olaff sa mi dosmial, keď si spravil výron a čaptali sme dvaja. Erik mal v piči a šiel jak keby mal na druhý deň skončiť na vozíku.

Nakoniec sme to dali, ale dpč. Morda. Pekných vyše 100km za 4 dni. Mal som na deň nabchystaných 3200kcal, pekne rozpočítaných a riadne ťažkých v batohu, občas som to vytunil, keď som zožral niečo navyše alebo to prelial colou a tak ďalej. Napriek tomu dve kilá dole a neklamem, mám sixpack No OK, 4pack. Ale gate sú mi v páse široké. Včera som SBD opasok zapínal totálne bez námahy, inokedy tá páka aspoň trochu protestuje. Nohy napadrť. Achillovky v piči. Vkuse smädný. Bola to pecka.

https://www.instagram.com/p/CGB7pIUBXWE/ pár obrázkov, dá sa to preklikať

Včera easy tréning, nech zistím, ako na tom som:

Mŕtvola sumo:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
2x1x200kg
2x2x200kg

Pauzovaná mŕtvola:
3x3x140kg

Klasika mŕtvola:
3x3x140kg

Hyperextenzie:
3x10x60kg

Gynekologický stroj:
3x10x všetky tehličky

Zhyby:
3x6xCarabas

Slingshot bench press:
1x3x60kg
1x3x100kg
3x3x140kg
1x8x100kg bez slingshotu

Brucho

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CGJ5_SZhCKL/
Ah, dobre to padlo po takom čase. Cítil som, že sila a energia tam nie je, tak som podsekol váhy. Ale pridal som trochu na objeme, nech sa dostanem čím skôr do formy (než to ten kkt Igor zas pozatvára, zajtra majú oznámiť nové obmedzenia, takže možno skončím s jednoručkami v obývačke, keď je Plague pit zaprataný).
Mŕtvola pomerne lietala, len som s tými dodrbanými chodidlami trochu strácal balanc alebo čo. Ale celkom fajn, šlo mi to oproti očakávaniu tak dobre, že som si dal aj nejakú ľahšiu klasiku. Dokonca som zaradil aj zhyby, ako som vyše týždňa necvičil a zhyby dlhodobo obmedzoval, šľacha sa zlepšila natoľko, že to ani nebolelo. Asi chôdza pomáha na bicepsové úpony. Dúfajme, že to tak vydrží.
Inak piatky sú zjavne mŕtvolové dni - ja som mal deadlift, Cusana mala deadlift, Štúr mal deadlift, pred nami ešte nejaký týpek robil doťahy, takže sme mali mŕtvolný vláčik Úplne pred nás sa pichli ešte vrabčáci a robili škaredé drepy a chodili mi popred kameru, takže ich nenávidím.
Slingshot som tiež podsekol o 10 kilo, ale zato som dal stopky. Takže asi stále dobre. Ale keď som potom skúsil zabenchovať stovku, po 8 opakovaniach som mal dosť

V pondelok teda drepy - ak sa zas všetko nepozatvára, tak držte palce! Inak fullbody obývačkový tréning s jednoručkami.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2020 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty si blazon :)
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2020 11:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekna tura a pekne poctenicko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2020 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turicka krasna, ale ze si si nechal Plague Pit zapratat, tomu fakt nerozumiem.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2020 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
Ty si blazon :)


Áno, to je o mne všeobecne známe Inak, achillovka stále bolí, nejaký fajnový zápal, pravý členok mám spuchnutý a nijak zvlášť sa to nelepší. Ale pľuzgiere už sú v cajku

Judson napsal:
Pekna tura a pekne poctenicko


Díky Judson, cením.

cohen999 napsal:
Turicka krasna, ale ze si si nechal Plague Pit zapratat, tomu fakt nerozumiem.


V tomto som nevinne, domovník odchytil Erika po otvorení fitiek a ten veľkodušne vyhlásil, že nám tú pivnicu už netreba. Teraz si sype popol na hlavu a skúša vybaviť nejaký priestor u nich v baráku. Tak uvidíme, ak sa mu to nepodarí, Soraya bude musieť strpieť železo a lavicu v obývačke Našťastie sa so mnou nemôže rozviesť. Nie len, že ma neskonale miluje, ale ani nie sme zosobášení

Včera

Drepy:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
2x2x200kg uff dpč
2x4x180kg + 2x5x140kg + 2x6x100kg
1x4x180kg + 1x3x140kg + 1x6x100kg došla para

Predkopávanie:

4x10x60kg

Zakopávanie:
4x10x65kg

Larsen press:
1x5x60kg
5x5x100kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CGRn_tihWYY/
No vzhľadom na to, že zemepán Igor a jeho verný sluha Guľatý Mikas sa rozhodli, že zavrú fitká napriek tomu, že nebol zaznamenaný nijaký prípad nákazy v gyme a že existuje US štúdia dokazujúca bezpečnosť fitnesscentier: https://www.prnewswire.com/news-releases/national-study-confirms-its-safe-to-work-out-at-the-gym-current-data-shows-no-evidence-of-covid-19-spread-in-gyms-301122664.html
, tak som nemusel dodržiavať žiaden plán, lebo silovka je aj tak v piči a môžem šaškovať, koľko sa mi zachce. A tak som sa rozhodol tým nohám trochu prikúriť. Silovo ani zďaleka nie som tam, kde pred túrou (strata niečo vyše dvoch kíl za štyri dni a dojebané nohy urobia svoje), tak som podsekol váhu na ťažkých dvojkách a potom zaradil nejaké zhadzované série. Bohužiaľ v tretej som umrel na kyslík a urobil len 3 opakovania so 140kou, ale som rád, že som to dokončil v zdraví Ale aspoň mám desnú svalovicu a tuším natiahnutý hamstring. Ťažko určiť cez tú zatuhnutosť stehien Aspoň spodný chrbát podržal.
Po tejto show som už nemal veľa síl na nič, iba ak dobehnúť na hajzel a hodiť tam šabľu, ale prehltol som s hrodťou zvratky a vychutnal si tak znova smažák s hranolkami, čo som mal na obed, a dal si aspoň predkop a zákop v rýchlom tempe s Cusanou, lebo tá sa, na rozdiel od Riša, nebojí covidu a chodí cvičiť.
Fajn tréning, bohužiaľ s horkou pachuťou skorého zatvárania. Verím, že to fitko prežije, aj keď už prvý lockdown ich riadne pocuchal... Aspoň som si nabil permicu aj napriek zatváraniu, aspoň takú malú podporu som si mohol dovoliť. Ak sa budem musieť sťahovať do iného gymu, to bude zlééé...

A videli sme novú legínu, ešte pre ňu nemám meno, leda by chodila pravidelne. Ale spĺňala všetky podmienky, mala zadok, na ňom legíny a naviac je to zrzka

A na konci prišiel parádny cigánsky páv, celý v bielej súprave, načesané vlasy napomádované jak kanady môjho otca, keď sa chystá na huby, rukavičky panensky nedotknuté, retiazka na krku hádzala zlaté odlesky, promenádoval sa dôležito po gyme a popíjal zo shakera. Potom sa usmial na Cusanu, tá prekrútila očami a on spľasol a šiel popíjať inam.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2020 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ze sa vo fitku nikto nenakazil oni vedia, ved to na tej tlacovke aj zaznelo. Zavriet fitka chcu preto, aby znizili mobilitu ludi, lebo "ked uz idu do fitka, zastavia sa aj inde". Banda curakov
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2020 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdo nemá data a jen střílí od boku, co by mohlo pomoct, a třeba moc neuškodit (někdy mám i pocit, že to snad osobní msta). Dobré bylo zdůvodnění zakázání sportování: "nezastavujeme ekonomiku, jen volnočasové aktivity". A ty asi nikoho neživí, že? Ti majitelé tam lidi pouštějí zadara z dobré vůle a ti lidi, co tam obsluhují, to dělají ve volném čase asi.

Další dobrý argument zavření škol: "Když se podíváme na kategorii podle povolání 'žák, učeň, student', tak nám vychází nejvíce procent nakažených, 16%, více než doktoři nebo učitelé". No jestli to nebude tím, že žáků a studentů bude více než doktorů Podle statistického úřadu tvoří kategorie 6-19 let asi 13% populace. Přidejte k tomu vysokoškoláky a jsme na 16%. Bingo.

Jsou to neskuteční matlalové na obou stranách Karpat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2020 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deiw napsal:

Další dobrý argument zavření škol: "Když se podíváme na kategorii podle povolání 'žák, učeň, student', tak nám vychází nejvíce procent nakažených, 16%, více než doktoři nebo učitelé". No jestli to nebude tím, že žáků a studentů bude více než doktorů Podle statistického úřadu tvoří kategorie 6-19 let asi 13% populace. Přidejte k tomu vysokoškoláky a jsme na 16%. Bingo.


Hmmm, ze by jako bylo nakazeno 100% studentu jo?

Je to samozrejme mysleno tak, ze v segmentu studentu je 16% nakazenych, coze je vic nez v segmentu lekaru...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
deiw


PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2020 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Italský hřebec napsal:
Hmmm, ze by jako bylo nakazeno 100% studentu jo?

Je to samozrejme mysleno tak, ze v segmentu studentu je 16% nakazenych, coze je vic nez v segmentu lekaru...


To asi těžko. Tento segment populace je zhruba 1.6 - 1.7M. Kdyby z nich bylo 16% nakažených, tak to dělá 270.000. Více jak 2x tolik, než kolik jsme zatím odhalili.

Takže ne, oni tvrdí, že 16% z počtu nakažených jsou žáci a studenti. A ejhle, žáci a studenti tvoří zhruba 16% populace.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2020 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deiw, matematika ti nejde.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2020 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ako ste sa pekne porozprávali, šikovníci

Bench press:

1x5x60kg
1x3x100kg
1x3x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg
1x1x150kg
1x1x140kg
1x3x130kg
1x2x120kg + 1x6x100kg + 1x8x80kg + 1x8x60kg
1x2x120kg + 1x4x100kg + 1x2x80kg + 1x3x60kg totálne som vytuhol
1x10x80kg
1x10x60kg

Peck deck:
4x15x50kg

Incline bench press:
1x15x40kg
1x20x40kg
1x15x40kg totálka

Superset
Larsen press s JČ:

4x10x20kg
+
Kliky:

4x4 až 6 podľa stavu vytuhnutia

Superset
Sťahovanie kladky naširoko:

4x15x50kg
+
Veslo - kladka:

4x15x50kg

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CGWvn__h0W6/
Tak si to tí naši patlali nerozmysleli a pozatvárali všetko, nech podochnú ľudia hladom, ale hlavne zdraví. Včera ešte posledný trenál, tak som sa rozhodol si ho náležite užiť a rozsekať si vršok (spodok je rozsekaný ešte z pondelka ). Vrchol sily bol iba 150 kilo, ale to sa dalo čakať po takej rysovačke, akou bola cesta do Levoče. Aj tak som spokojný, navyše som pri tlaku zabral tak mocne, že som si roztrhol retiazku na krku
Najväčšou mordou bola parafráza na pondelkové zhadzované drepy. Ešte prvá sérka ako tak, ale v druhej som zhorel jak zápalka, tak rýchlo mi odišli tlakové energie, že som nebol schopný pohnúť už ani so 60kou a stukal som pod tým, ako keby tam bolo o 250 kilo viac. Zvyšok už len ľahké váhy, ale pumpovačka hrozná, pri poslednom supersete som miesto klikov viacmenej oblizoval zem a raz za sedem sekúnd sa zmohol na jedno vytrápené opakovanie. Príšerná morda a hrudník prepumpovaný, ako už dlho nie. Dnes mám svalovicu, ale s tým som počítal a tešil som sa. Ešte aj v zrkadle to vyzerá celkom epicky a tak sa chodím čochvíľa obdivovať do chodby.
Chrbát sme hlavne pumpli veľa veľa opakovaniami, pálilo to preukrutne. Zozadu to vyzeralo celkom široko, mám dokonca aj fotku a potom ju pridám.
Štúr bol úprimne prekvapený mojimi sixpekmi. Také niečo u mňa ešte nevidel. Ale nevedel by som to robiť cielene, striedať objem a diétu, frustrovalo by ma, že strácam silu alebo naopak sixpack. Už som pekne zmierený s tým, že brucho je tučné a sila sa drží, takéto zmeny mi spôsobujú panické stavy A navyše sú mi voľné gate.

Cusana nemala veľa času pre iné povinnosti, tak ma poprosila, aby som ju rýchlo zničil. Stalo sa, ale bola veľmi spokojná. Tiež je nešťastná, že musí cvičiť doma a podozrievam ju, že ju baví byť silná a namakaná Aj keď to nikdy neprizná. Pri nekonečnej zhadzovanej sérii výpadov sa skoro pobľula, ale nakoniec bola na seba náramne hrdá. Dnes ráno mala ešte tréning poledancu, tak vraj to zvládla, ale žiadna sláva.

Na odchode som si ešte kúpil proťák, nech podporím gym, ale fakt dúfam, že to prežijú. Je to najlepší gym na sídlisku - nie v zmysle vybavenia a pod, ale sú veľmi tolerantní k našim hlučným výmyslom a obsluha je obvykle veľmi milá a hlavne Rasputinka je Rasputinka

Erik dnes skúsi vybaviť priestory u nich v suteréne, ale veľa šancí tomu nedávam a už premýšľam nejaký domáci plán aspoň pumpovania, keď už sila pôjde do kytek. Bude zo mňa obývačkový fitnessák. Rišo sa dušuje, že vyrobí v garáži epický gym, už začal odlievať kotúče z cementu, ale nejak sa neviem prinútiť cvičiť s kusmi kameňa v nejakej sliepkami obsratej šope na dedine Asi som rozmaznaný.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2020 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . co by som ja dal za fitko v zasratom humne...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2020 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono ja by som tiež neváhal, hlavne, že je možnosť, náhodou kvitujem snahu kamaráda, prevážite a makáte.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2020 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To by ste tú šopu/dielňu/garáž/sklad museli vidieť.

Dnes som si dal teda prvý domáci tréning

Príťahy JČ v predklone:
4x10x32kg

Krčenie ramien s JČ:

4x10x32kg

Príťahy VČ v predklone podhmatom:
4x10x60kg

Mŕtvy ťah:
4x10x60kg + expander

Bench press:
3x10x60kg

Larsen press s JČ:
3x10x32kg

Bulharské drepy:
3x10x32kg

Rumuny s JČ:
3x10x22kg

Hodnotenie tréningu:
No fuj dopiče Nájsť doma motiváciu je pekelný problém, hlavne, keď z notebooku sa linu detske pesničky a malý Pepek sa vedľa hrá s vláčikom. Nie je to práve atmosféra, že by sa človek hecol a zamakal. Ale kde nie je motivácia, tam je ego. Na začiatku som si povedal, čo pôjdem a radšej by som vypadol horiaci z balkóna do bazéna so žralokmi s lejzrovými kanónmi, než by som to nedal.
Za normálnych okolností by som ťahal ako prvú mŕtvolu, ale vzhľadom na obmedzené váhy som sa rozhodol pre predúnavu. Paradoxne, príťahové cviky by som ani v gyme nerobil s oveľa väčšou váhou, takže toto bolo OK. Pekná pumpa, žiadna zabíjačka, ale solídna robota. Mŕtvola bola síce superľahká, ale zas objem bol veľký, takže som sa aj zadýchal, expander tomu dodal trochu iný rozmer. Nabudúce si tam ešte pár kotúčov prihodím, ale cez 100kilo sa v byte asi nedostanem bez toho, aby som sa predrbal stropom pozdraviť susedov pod nami.
Na kozy furt mega svalovka zo stredy. Tam neviem vyhodnotiť, či to bolo ťažké, či ľahké, či aké. Odtlakoval som s pocitom, že mi to roztrhá hrudník, super pocit, nebudem klamať
A nohy hnus fialovej. Bulhary sú odporná pičovina aj za normálnych okolností, ale dať si to s 32 kilovými jednoručkami je extra debilina a už keď to hovorím ja, niečo na tom bude. Takéto ťažké bulhary som ešte nešiel, navyše bosý, takže moja stabilita nebola úplne betónová.
Záverečné ťahy som pôvodne tiež chcel dať s 32kami, ale veľmi chytro som vyhodnotil, a za toto som na seba pyšný, že by som umrel. Tak som zhodil a dal si len také ľahké pumpičky, bude asi ešte čas prihadzovať, keďže rúška strašne veľmi fungujú a každý deň máme viac a viac nových nakazencov a fitká sa otvoria tak v lete 2024.
Po tréningu som bol mega spotený, ani som nečakal, a v obývačke sa vznášal upotený odér, ktorý som vetral tak hodinu a okno som zavrel, až keď sa malému Pepkovi sopeľ pod nosom zmenil na cencúľ (rampouch pre mladšie české ročníky)

Sorayu som informoval, že tudy cesta nevede a z pivnice vytiahnem stojany a ozdobím nimi obývačku. Bude to len fér, ona si tam dala nejaký obrázok na stolík, teraz som na rade ja Tým sa mi podarí zvýšiť použitú váhu na bench aj drep na spomínaných 100 kilo a to už aspoň na vyrobenie formy postačí.

A sľúbená fotka aktuálnej formy: https://www.instagram.com/p/CGZS7mLBdSU/ dá sa samozrejme posunúť doprava na foto chrbta

A na záver modlitbička: Ježíšku na křížku, zariaď, aby mamka s tatkom boli zdraví, aby sa mojim súrodencom darilo a môj syn nech rastie do krásy a chytrosti, ako jeho tatko. Nech je Soraya šťastná, ale HLAVNE, Ježíšku na křižku, zariaď, aby Erik vybavil kočikáreň v ich baráku, aby sme si tam mohli zariadiť fitko
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: