Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 295, 296, 297 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2020 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . aky mas band? Lebo ta cervena hruba +45-ka je uz na kliky celkom slusny odpor (snad benciky podrzi), este uvidim co na tie bandy drepy a mrtvola. 😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2020 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám oranžovú 35ku z decathlonu. Tú červenú bohužiaľ nemali, keď som zháňal, teraz by sa hodila.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2020 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Mám oranžovú 35ku z decathlonu. Tú červenú bohužiaľ nemali, keď som zháňal, teraz by sa hodila.


Kedze som myslel cca mesiac a pol dopredu, kupil som si 25, 35 aj 45, tak snad to pomoze. Aj ked fakt neviem, co by mne osobne uz len mohlo pomoct, kedze som beznadejny pripad 😂😅 Ale zapoj Pepka, Juniora celkom bavilo visiet mi na chrbte 😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2020 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Ale zapoj Pepka, Juniora celkom bavilo visiet mi na chrbte 😁


Keby im Pepek visel na chrbte, rozpučím ho pri benchi, veď mám lavičku normálne
Ale dokúpil som na deadlift 45kovú gumu z decathlonu. Plus činka plus 35kilová guma a asi si dám radšej aj opasok

Dnes

Ramená s JČ v stoji:
1x10x12kg
3x10x22kg
3x10x12kg

Upažovanie JČ:
4x12x12kg

Biceps s JČ:
4x12x12kg

Triceps JČ spoza hlavy:
4x12x12kg

Ani nepíšem hodnotenie tréningu Nie je čo, len také šaškovanie v obývačke, lebo boli činky poruke. Som zvedavý, čo vydumem v pondelok na leg day. Mám taký plán, ale uvidíme, či sa podarí Ak hej, rád to sem dám. Ak nie, aj tak, lebo nemám hanby

Inak mám po včerajšku celkom dobrú svalovicu na prdel, tie bulhary spravili svoje. Ono to asi pôjde aj doma, len je to hrozná otrava a človek si uvedomí, že na celom tréningu je vlastne najlepšie, že môže aspoň na chvíľku vypadnúť z domu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2020 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Ono to asi pôjde aj doma, len je to hrozná otrava a človek si uvedomí, že na celom tréningu je vlastne najlepšie, že môže aspoň na chvíľku vypadnúť z domu.


To si zjistil az ted ? ) No ty vlastne jeste nemas rodinu dost dlouho )
Me se kazdej druhej den sejde posilka i beh, a to je pak cca 4h sportu pekne osamote, paradicka ) Doufam, ze od listopadu bude skola a spratci vypadnou z baraku aspon na ten pulden)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2020 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson: amen
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2020 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Schody s JČ:
2x384x22kg

Drepy pauzované:
3x10x100kg

Čelné drepy:
3x6x100kg belt on

Incline rozpažky s JČ:

3x20x12kg

Incline tlaky JČ:
3x10x32kg

Príťahy JČ opretý o lavičku:

3x10x32kg

Príťahy s expanderom v predklone:
3x10x45kg

Klokov press:
3x20x36kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CGjTe4CB59t/
Keď sa chce, tak to ide. Debilne, ale ide. Predúnava asi bude teraz chvíľku štandardný prístup, nech udržím aspoň čo to zo svalov a sily, tak som začal pekne zostra. S jednoručkami si vyšliapať na 12te poschodie a potom v záchvate odvahy si to dať ešte raz.
Nebol som naivka, mal som trhačky a zo dve tri pauzy, ale aj tak to bola riadna tortúra Začal som optimisticky, schody som bral po dvoch a na hube som mal rúško. Na druhom mi zomreli aj nohy, aj pľúca a tak som sa pokorne vrátil ku klasickým jednoschodovým krokom a zhodil som šatku, riskujúc pritom životy všetkých ľudí v baráku, prskajúc na nich svoj koronový jed. Ale to je obeta, ktorú som ochotný podstúpiť v záujme gejnov.
12 poschodí, 16 schodov medzi poschodiami, otočené dvakrát. To robí 384 schodov a to nerátam pobehovanie hore dole kvôli natáčaniu videa Pot sa zo mňa teda lial a to som ešte neurobil ani jeden drep, som zvedavý, koľko ľudí sa šmyklo a zmrzačilo na spotených mlákach, čo som za sebou nechával.
Drepy nakoniec samozrejme veľmi ľahké, aj keď som zaradil stopku, vynechal opasok a robil som desiatky. Asi skúsim vyštrachať z pivnice zopár kotúčov tak, aby si Soraya nevšimla a urobiť z toho aspoň 120 kilo Ako to tak vidím, nakoniec budem používať tie isté váhy, čo v Plague pite Ale zatiaľ sa tvárim, že to tak určite nebude.
Ukončil som nohy čelnými drepmi, šestky so stovkou sú celkom také, že akurát váha, takže napokon si tie nohy aj celkom mákli. Svalovku síce nemám, hoci som ju po tých schodoch čakal (asi Levoča pomohla?), ale únavu cítim, čo je vlastne ideálny stav pri fullbody tréningoch.

Na hrudník som to vymyslel. Moja lavička má sklápacie nožičky. Tak jednu stranu som sklopil, druhú nie a voilá, šikmý bench. Sedím na zemi, opieram sa o lavičku a funguje to. Ale asi len s jednoručkami, pre istotu, zas take stabilné to nie je. A zlieza sa z toho blbo. Dám si činky na hrudník a potom sa skĺznem dole z lavičky a potom ma to všetko cinkajúce hrdzavé železo zavalí, prevrátim sa s tým, rachot, treskot a je koniec série Samozrejme pred tlakmi som musel dať rozpažky, nakoniec z toho bol dobre napumpovaný hrudník. Ale že by som si od toho sľuboval nejakú pompéznu formu teda...

A chrbátik pekne na záver. Jo, hej a klokov, ten nebol nejak v pláne, ale bola tam tá činka v stojane a nudila sa, tak som ju zapojil, nech sa ešte vyšalí. Akurát som odkladal činky, keď prišla domov Soraya aj s malým Pepkom, takže to všetko pekne vyšlo, nikoho som na zdraví a živote neohrozil (iba seba, no a tých ľudí vo vežiaku, ale to je skoro nič), len Soraya skonštatovala, že je v obývačke smrad jak v stajni. A to je pravda. Lebo som bujak. Čo by som jej hneď aj predviedol, ale musel som si dať sprchu, malého okúpať a lepiť si s ním nálepky a čítať si, navariť, najesť sa a potom Soraya zaspala, tak som vyložil nohy a dal si čajík. Rodičovská večerná romantika.

Legíny neboli žiadne, cudzie baby si domov nevodím a Soraya mala len rifle, čo naksrze nie je vhodné do tohto logu, takže bieda. Ak teda nerátame moje sexy legíny, v tom prípade woohou, toho bolo plné video. Streda asi nič, lebo to musím byť sám s malým pidižvíkom, ale vo štvrtok si dám hrudník a snáď ukecám Sorayu, nech mi podá činku, čo by sakra pomohlo, keby som pobenchoval aspoň so stovkou

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2020 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
vo štvrtok si dám hrudník a snáď ukecám Sorayu, nech mi podá činku, čo by sakra pomohlo, keby som pobenchoval aspoň so stovkou


Co ti brání použít ty stojany i na bench, když je snížíš? Můj bytový setup není o moc jiný.

Jinak s těmi jednoručkami zacvaknutými těmi svorkami bych měl strach dělat třeba tlaky, že se mi to celé vysype na xicht :D Já mám aspoň ty matice s gumou...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2020 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deiw napsal:
citace:
vo štvrtok si dám hrudník a snáď ukecám Sorayu, nech mi podá činku, čo by sakra pomohlo, keby som pobenchoval aspoň so stovkou


Co ti brání použít ty stojany i na bench, když je snížíš? Můj bytový setup není o moc jiný.

Jinak s těmi jednoručkami zacvaknutými těmi svorkami bych měl strach dělat třeba tlaky, že se mi to celé vysype na xicht :D Já mám aspoň ty matice s gumou...


Ja potrebujem Sorayu, aby mi to práve z tych stojanov podala, lebo ja ked mostujem a fixujem lopatky, neviem si odobrať nič, čo váži nad 80 kilo

Tie svorky držia prekvapivo dobre, než sme s tým na jar začali makať, testovali sme to kadejako, aby nám to určite nerozsekalo ksichty
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2020 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
...lebo ja ked mostujem a fixujem lopatky, neviem si odobrať nič, čo váži nad 80 kilo
Uz viem, preco nemas rad funkcnych chlapcov... lebo si vedia odobrat tazsiu cinku ako ty.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2020 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
decarabas napsal:
...lebo ja ked mostujem a fixujem lopatky, neviem si odobrať nič, čo váži nad 80 kilo
Uz viem, preco nemas rad funkcnych chlapcov... lebo si vedia odobrat tazsiu cinku ako ty.


To viem aj ja, akorát že ji pak můžu leda tak zase vrátit na stojany :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2020 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kokotiny, funkční chlapci predsa benche nerobia To sú samé pistol drepy na bosu dole hlavou, pomotaní TRXkami, v supersete s másl apmi a skokmi z trampolíny na veslovací trenažér s kyslíkovou maskou.

Obývačkové trampoty pokračujú.

Bench press:
1x5x66kg
1x3x106lg
3x5x126kg

Larsen press:
3x8x96kg

Rozpažky:
3x6x22kg

Bulharské drepy s JČ:
3x6x64kg dokopy

Box squats:

3x10x126kg

Príťahy v predklone podhmatom:

3x10x66kg

Krčenie ramien s VČ:

3x10x66kg

Bicák s veľkou:

3x10x26kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CGrLoHbh_MM/
Benche majú, na rozdiel od drepov a ťahov, výhodu, že v podstate rovnaké váhy idem aj v gyme, aj doma. Navyše bola Soraya zlatík a ani moc neprotestovala, keď som od nej chcel, aby mi podala činku. Asi nechcela, aby malý Pepek videl, ako sa zasamovraždím amputovaním hlavy v obývačke.
Netušil som, aké pôjdem počty, ale nakoniec sa podarili pauzované 5ky, čo vlastne vôbec nie je také zlé, keď uvážim podmienky. Akurát, že som v záujme videa cvičil bez trika, všetko sexy frajerina, pumpy svaly krása, čo malo dva výstupy:
1. bolo to zbytočné, lebo video som musel aj tak orezať tak, že z mojej mohutnej estetickej spotenosti nevidno ani hovno
2. po lavici som sa šmýkal ako naolejovaná dážďovka v sude s vazelínou
Chvalabohu pri larsen presse som aj tak ležiaca placka bez mostovania, to isté pri rozpažkách, tak ma to netrápilo. Aj tak som si dal potom tričko, lebo na drepy to bolo vhodné a okrem toho jak som smrdel jak spotený starý cap, Soraya otvorila okno a ťahalo mi na kríže V pauzách medzi sériami malý Pepek radostne behal popod naloženú činku, tak som ho stále musel chytiť za nožičky a hodiť vedľa do izby do krabice s hračkami v záujme jeho zdravia.
Bulhary s 32 kilovými jednoručkami sú proste temné. Je to celkom záhul na nohy a slušný cvik na predúnavu. Aj tie dosedy potom hneď nabrali úplne iný rozmer a dnes zas cítim nie svalovku (tú mam, čuduj sa svete, na kozy), ale takú príjemnú únavu.
No a na záver chrbát, tam sa okrem kadejakých príťahov toho veľa vymyslieť nedá, ale robím, čo sa dá. Akurát pri krčení ramien som dajak chujovo zabral a teraz ma bolí rameno, neviem, čo sa udialo Ale že si natiahnem nejakú šľachu v ramene pri takej chujovine, to by ma ani vo sne nenapadlo. Chvalabohu nič vážne, len cítim, že ktorási šľacha sa zapojila nejak nedobre.

Najväčší blud je, že po tréningu všetky tie pakšamenty musím prenášať do druhej izby a opatrne ich tam ukladať, aby som sa nepreboril do spálne k susedom. To je najnamáhavejšie z celého tréningu

Dnes po práci idem pozrieť, či nezoženiem inú osku, rozmerovo rovnakú, ale s nosnosťou 200kg. To, čo mám teraz má oficiálnu hmotnosť 120kilo a to už jaksi nepatrne prekračujem, o to viac, Že mám na ceste doobjednané ďalšie dva 15kg kotúče

Pridám aspoň jeden rozmaznutý screenshot z videa, keď som už teda nemal na sebe to tričko:




A aby som nezabudol, dodržíme tradíciu posledných týždňov a doplníme: Igor je kokot.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2020 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale panko ma aké luxusné cvičenie, môžeš byť maximálne spokojný.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2020 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Ale panko ma aké luxusné cvičenie, môžeš byť maximálne spokojný.


Nó nie je to úplne goldsgym.
Ale nová tyč s nosnosťou 250 kilo kúpená a odskúšaná (len má hrúbku 30mm, takže aj úchop dostane), ešte mi na ňu dôjdu 2x15kg kotúče a tým pádom z toho vyrobím 140 kilo. A to už je niečo, s čím sa dá operovať Navyše má 9,7kg, takže to bez hanby rátam ako 10 a tým pádom nakladanie a zápisy sú tiež jednoduchšie.

Mŕtvola:
1x6x70kg
1x3x110kg
4x6x110kg + 45kg expander

Príťahy v predklone:
3x10x80kg

Landmine príťahy:
3x10x40kg

Incline jednoručky:
1x10x22kg
3x10x32kg

Bench press:
3x10x80kg

Roznožovanie s expandermi:
3x20

Mŕtvola s rovnými nohami:
3x10x80kg

Tricepsové extenzie spoza hlavy:
3x10x22kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CGt86H6hi-H/
Takže ako píšem, domáca posilka sa utešene rozrastá, na videu vidieť, že malý Pepek sa stará o moje občerstvenie počas cvičenia, aby som vládal. Keď práve nerobí to, tak sa všelijak motá popod činky a ohrozuje sa na zdraví. Je to šikovné mláďatko.
Mŕtvoly dobré, ten expander je tuhý jak doska, ale asi by som zniesol pár kilo naviac. Uvidíme s novými kotúčmi. To brzdenie nad zemou tomu zas dodáva nový rozmer, len sa neviem rozhodnúť, či je to dobré, alebo to nenávidím
Už mi dochádzali nápady na príťahové cviky, ale našťastie som si spomenul na Plague pit a landmine príťahy To je dobrá pumpička a mohol som si pekne odcvičiť.
Hrudník zlo. Svalovka ešte z predošlého dňa. Ale odmakať som to holt musel. Krutá pumpa a svalovka úspešne pokračuje aj dnes. Prisahám, že nakoniec z tej rovnej plochej maďarskej pusty vyrobím hrudník. Skoro som už vymyslel lepšie zliezanie z naklonenej lavičky, ale nakoniec som sa zas len s treskotom železa zdrbal na zem a pricvikol si prsty medzi činky. Hádam nabudúce už to pôjde
Nohám nebolo treba veľa, staré dobré ťahy s rovnými nohami fungujú stále. Ako tak sedím a skusmo napínam hamstring, jo, ľahká svalovka tam je

Zatiaľ som teda pomerne spokojný. Až bude váha na činke vyššia, bude to ešte lepšie.
Rišo si už odlial svoje kolesá z auta Flinstonovcov, vyzerá to strašne kruto a brutálne. Chcel odo mňa, aby som mu napísal rozmery lavičky, nech si podobnú pozvára na domáce cvičenie. Tak som sa pozrel na jej parametre na nete a s potešením zistil, že nemá nosnosť 240, ale 300 kilo. Čo znamená, že sa nemúsím báť, že sa podo mnou zlomí a môžem na tom benchi kľudne robiť aj ťažké série. Ešte teda k Rišovi, pýtal som sa ho, ako bude tú lavičku polstrovať, tak vraj nijak, nechá holé drevo Sedliaci sú drsní, darmo. Až sa mu zarazí trieska alebo šrúbka do trapézu, asi zmení názor.
Štúr sa medzitým úplne opustil, necvičí, žere celé balenie toffifee na posedenie a chodí chlastať k Nabukovi
Cusana poctivo dodržiava kardio aj tréningový jednoručkový plán, čo som jej spísal ešte pri prvej vlne, o jej formu sa nebojím.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2020 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Výstupy na schody s JČ:
3x10x64kg dokopy

Čelné drepy:
1x6x40kg
1x6x80kg
3x6x120kg belt on

Lowbar drepy:
3x10x120kg

Incline bench press:
1x10x50kg
3x10x80kg

Incline rozpažky:
3x12x12kg

Príťahy v predklone podhmatom:
3x10x70kg

Rozpažovanie v predklone:
3x10x12kg

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CG1bmFyBm1G/
Tak toto bol naozaj prvý tréning doma, čo ma vyslovene bavil a mal som pri ňom celkom pocit, že sa maká. Možno za to môžu zvyšky citrulínu, čo som naškrabkal v krabičke a vypil pred tréningom
Ako prvý cvik som si pôvodne chcel dať výpady na chodbe pred bytom, ale soudruzi v 84tom samozrejme nechápali čaro otvoreného priestoru a tak v strede cesty jebli dvere (tento zaujímavý architektonický prvok je celkovo významným znakom našej bytovky. Miesto otvoreného priestoru v bytoch sú všade dvere a múry a steny a výklenky, izby sú malé, ale aspoň chodba je zbytočne obrovská). Cez tie som sa s jednoruckami v rukách proste nedostal (a keď som to skúsil, tak som sa oplieskal raz o jednu, raz o druhú stranu oceľovej zárubne, ktorá v kontakte s činkami produkovala zaujímavý zvuk, ktorý prebudil susedov od dvanásteho až po ôsme poschodie) a tak som musel na to inak. Výstupy na schody mi prišli ako super nápad.
No jo, myslel som si, ale 60 kilo držať v rukách po celý čas bola celkom morda, nevedel som, či mám viac napumpované stehná alebo predlaktia. Podarilo sa to, ale musela ma prísť skontrolovať veriaca pani odnaproti, že či som neumrel, lebo vraj jej vnučka hovorila, že počuje na chodbe divné zvuky
"Prekvapivo" som mal po tejto zábavke pomerne dojebané nohy a naviac som si získal povesť divného vzdychajúceho úchyla na chodbe. Celkom úspech a mohol som sa presunúť na čelné drepy.
Tam mi došlo, že 6ky so 120 kilami vlastne nie sú vôbec zlý výkon a že takéto veci dávam v gyme bežne ako seriózny tréning, keďže maxko na čelňák mám 175. To ma tak potešilo, že som sa rovno vrhol na zadné drepy, nech sa dorazím.
Ehm, no, tak na pauzy to nebolo Respektíve aaaasi by bolo, ale už sa mi fakt nechcelo. Tie objemové série sú des a nohy som mal prepumpované ukrutne. Tak som to len takto ošulil bez stopiek
Incline bench mi urobil vyslovene radosť, ale nie výkonom alebo čo. Ako som tu spomínal, toto som cvičil s jednoručkami a po sérii som sa s tým železom proste rozbil z lavičky dole, pričom som znel ako havarovaný kamión, prevážajúci hrnce. Tak mi napadlo, či nahodou by som nedočiahol na veľkú činku, keby som si tú zošikmenú lavičku vopchal k stojanom. A vyšlo to! Jo, musela mi prísť pomôcť Soraya, ale jej to nevadilo a mne tiež nie, lebo akurát vyšla zo sprchy a popod župan šlo vidieť zaujímavé veci takto zospodu.
Parádne prepumpovanie, krv natlakovaná všade. A ešte aj hrudník sa prekrvil.
No a chrbátik, klasika príťahové cviky, potom trochu poškádlenie zadných ramien jednoručkami.

Celé dobre, som rád, že sa mi darí aspoň občas nájsť motiváciu aj na domáce cvičenie, plus ma teší, že som celkom vynaliezavý a aj s tým obmedzeným vybavením si viem vyskladať plnohodnotný tréning. Viacmenej teda.


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 295, 296, 297 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: