Říjnové CKD



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Říjnové CKD  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Říjnové CKD
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
curt-xx


PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2020 2:30 pm    Předmět: Říjnové CKD Odpovědět s citátem

Ahoj všem,

v pondělí 19.října jsem rozjel cyklickou ketogenní dietu (mám s velmi dobrou opakovanou zkušenost z minulosti). Již ve středu ráno jsem byl v ketóze. Ve čtvrtek jsem měl večer již o 2kg méně a 2cm na břichu...dnes je to pátý den, kdy se váha ani centimetry nepohly, tak se chci zeptat na doporučení. Je mi ajsné, že ten začátek byla standardně i voda, takže ne, že bych už fakticky zhubl 2kg tuku...

Low carb jsem byl zvyklý jet 8-10 dní a fungovalo mi to suprově. Tak nevím, zda může být chyba, že už jsem v ketóze dlouho a tělo se adaptovalo (měřím pro jistotu denně a stále tam je).

Denně mám minimálně hodinu sportu. Většinou je to tedy běh 40-60min.Posilovací cvičení většinou jen cca 20 min - mám dvě malé děti, běhám v práci, na delší cvičení teď boihužel není čas. Ale cca 50min běhu mi přijde jako dobrý kalorický výdej.

Kalorie si nepočítám, ale předpokládám (jak píšu mám i zkušenost z minulosti) že jsem v kalorickém deficitu.

Strava: Vajíčka, maso, šunky, sýry, ryby, kokosvý olej, občas párky 90% a 96%, dnes mi přišli oříškové krémy,.. V ketoze jsem stále. Tuku prijimam stale vice nez bilkovin - snazim se prijimat z kvalitnich zdroju..uprendostnovat potraviny, ktere maji rovnou vyssi podil tuku nez bilkovin - ve smyslu, ze si dam radeji čedar než mene tucny syr atd...

Předem moc děkuji za jakékoliv rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Říjnové CKD
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: