Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 296, 297, 298 ... 388, 389, 390  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2020 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ešte som vyhral tretie miesto v tipovačke, cool
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2020 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x6x50kg
1x6x80kg
3x6x120kg

Larsen press:
3x8x90kg

Rozpažky:
3x10x17kg

Bulharské drepy:
3x6x64kg

Box squats:
3x10x120kg

Krčenie ramien:
3x10x120kg

Príťahy s expanderom:

3x10

Biceps:
3x10x30kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CG6lExbhR0T/
Ha, nejakým zázrakom som zistil, ako sa s týmito stojanmi a lavičkou odoberá činka bez pomoci. Eat this, funkční chlapci!!!
Pretože mi ešte nedošli objednané kotúče, nemohol som benchovať viac ako 120 kilo (staré kotúče sú robené na tú tenkú tyč a nepasujú), tak som pridal aspoň opakovania a urobil z toho pauzované šestky. Nepamätám si, ako som na tom so skutočnými 120 kilami a skutočnou tyčou v skutočnom gyme na skutočnej lavici, takže namojdušu neviem povedať, či je to dobrý výkon, alebo nie. Ale v domácich podmienkach, v súčasnej forme a vybavením, povedzme, že áno. Pekne to bralo, vidím, ako sa hrudník (aj nohy, keď už to spomínam) plní a nafukuje po každom tréningu. Sila je síce beznádejná a v prdeli, ale mäso na obzeranie v zrkadle z toho asi vyrobím. Škoda mojej kktskej nezmyselnej svalovej stavby, ale s tým sa nič nedá robiť.
Larseny celkom okej, to je parádny dokončovák, problém bol akurát, že som s tými mojimi natiahnutými žirafovskými nohami kopal do gauča (jó 64 štvorákov nie je bohvieaká rezidencia) a vyhadzovalo ma to z rovnováhy Tak to beriem ako intenzifikačnú metódu.
Nohy strašné utrpenie. Tie bulhary sú výmyslom rovno z pekla, aj keď sa mi zdá, že ich zvládam o dosť lepšie, ako minule. Nasledovali dosedy, tam už sa mi fakt nechcelo, ale dal som opasok, hudbu, malého som odniesol vedla (lebo sa mi stále snaží odšrubovať poistky z činky a raz nás oboch zabije) a odtrpel to. Pumpa hrozná, stehná som mal spuchnuté a nemať tak kokotsky vysoko posadené úpony, asi by vyzerali ako bandasky. Takto vyzerajú ako bandasky cca od polovice stehna vyššie, všetko pod tým - novonarodena žirafa.
Chrbát som poničil krčením ramien a potom príťahmi s expanderom v sede - na natiahnuté nohy som prehodil expander a v podstate som vesloval. Pekne s podržaním, bomba, vrch chrbta na prasknutie.
Aby som nebol chudák vo wellnesse, keď sa v 2031 otvorí, pumpol som zľahka aj ruky. Síce nudná kokotina, ale dobre to vyzerá na videu.

Susedia sa zatiaľ nesťažujú, asi sa mi darí byť opatrný. Ani som nič nerozbil, akurát v spálni, kde skladujem železá, lavice a expandery to vyzerá ako po výbuchu. Holt núdzové podmienky, aspoň to Soraya nekomentuje, lebo vie, že to by bola chôdza po tenkom ľade.
Musím zaradiť aj brucho a strečing, to sa mi nechce po cvičení, tak si na to asi vyčlením zvlášť deň.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2020 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvy ťah:
1x6x50kg
1x3x100kg
3x10x135kg belt on

Príťahy v predklone:
3x6x100kg

Príťahy s JČ:
3x10x22kg

Mŕtvy ťah s rovnými nohami:

3x6x100kg

Glute brudges:
3x10

Incline bench press:
1x10x60kg
3x10x80kg

Bench press:
3x10x80kg

Triceps extensions:
3x10x22kg

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CG93OjMBrrv/
Včera dorazili nové 15ky (bavíme sa o kotúčoch, také tie iné 15ky sú na mňa primladé. Na tie je tu Štúr) a tak som ich hneď musel prevetrať. Našťastie dnes (a po zvyšok života, keď bude Igor čo týždeň plošne testovať) robím z domu, tak som obednú pauzu mohol obetovať na tréning. Smola je, že sa mi nevlezú na tyč úplne všetky kotúče podľa plánu a tak miesto 140 mám len 135 kilovú činku. A dva 5kilové kotúčiky smutne ležia a čumia na mňa. Nič to, stále lepšie ako predošlých 120 a určite na bomby lepšie ako nemať nič.
Na mŕtvolu teda desiatky, radšej som dal opasok, váha je smiešna, ale pri vyšších opakovaniach nie vždy dýcham správne a nestojí mi dačo si natiahnuť v obývačke pri šaškovaní s detskou váhou len preto, že samým nadšením niekde pri šiestom opakovaní zabudnem, že kýslík sa papá do bruška Tak hádam mi strongcore funkční chlapci odpustia.
Bolo to celkom #fitness a #cardio, ale fajn, až sa na to namotá expander, tak mi ani nenapadne robiť viac ako 6 opakovaní
Keď mám detské váhy na mŕtvolu, pridal som na príťahy. Super vec, ale je otrava to opatrne pokladať na zem, nech nedesím susedov - veštím si, že keď ma jebne v chrbte, bude to v nejakom opatrnom momente, ako je ukladanie činky alebo prenášanie 2,5kg kotúčov To už tak býva.
Na záver chrbta ešte ľahúčke jednoručky a trochu dopumpovať a precítiť. Celkom by ma zaujímalo, či to s tým chrbtom niečo robí, na rozdiel od stehien a ciciek si naň nevidím a tak nemám potuchy, či mu tieto srandy prospievajú.
Nohy dnes v znamení hamstringov, čo je super, ďalšie drepy by som už nechcel A už vôbec nie tie satanistické bulhary. Inak v bulharsku som bol a jediný, kto to tam cvičil som bol zas len ja. Podľa mňa je v tom nejaký trik. Ako vo viedenskej káve, ktorú som vo Viedni jakživ nikde nevidel Francúzske zemiaky vo Francúzsku ani nespomínam.
Hrudník už len bohapustá pumpovačka s malou váhou, ale dobré to je a mám radosť, že môžem robiť aj incline. Trochu to zas osvieži repertoár cvikov, takže budem otrávený asi až o týždeň až dva neskôr.


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2020 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Smola je, že sa mi nevlezú na tyč úplne všetky kotúče podľa plánu a tak miesto 140 mám len 135 kilovú činku. A dva 5kilové kotúčiky smutne ležia a čumia na mňa.


To už jsem taky řešil... udělal jsem si 2 očka z tlustšího provazu, protáhl kotoučem, a zahákl za ten hvězdicový uzávěr. A teda asi po 2 týdnech jsem si koupil delší osu

Jinak já taky uvažuju, tak to zní dole. Ale za těch 5 roků zatím nikdo nedošel, tak to asi není tak hrozné. Určitě ne tak, jako když nad náma jezdí po parketách na odrážedle v půl 8 ráno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2020 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

deiw napsal:

Jinak já taky uvažuju, tak to zní dole. Ale za těch 5 roků zatím nikdo nedošel, tak to asi není tak hrozné. Určitě ne tak, jako když nad náma jezdí po parketách na odrážedle v půl 8 ráno


Mozna podle toho se pozna, jak jste namakani, esli si nekdo dovoli prijit prudit nebo ne )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2020 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Našťastie sused pod nami je kamoš. Navyše, keď tam ešte býval s matkou, milovníčkou zvierat, tak som na hluk trpel ja. Ona každé ráno o piatej sypala holubom ryžu. A tá prežratá smradľavá háveď s plným bachorom zvládla vyletieť už len ku mne na okno a tam škrabali pazúrmi po parapete, búchali do okien krídlami a robili HUUUHUHUHUHU. Bolo to peklo hlavne v lete, keď som mal otvorené okná... Chcel som skúsiť použiť nejakú otravu. Ale tá baba by to asi nechcela zožrať.

Našťastie sa už odsťahovala, holuby s ňou a teraz kdesi vraj pre zxmenu kŕmi 15 túlavých mačiek. A s tým jej synom sme zadobre. Čo je fajn, lebo je to stokilový kickboxer
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2020 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bulharské drepy:
1x10
3x10x30kg

Čelné drepy:
3x3x135kg belt on

Drepy pauzované:
3x6x135kg

Incline bench press:
1x6x60kg
1x3x100kg meh, ťažké
3x6x90kg

Decline JČ:
3x10x32kg

Príťahy JČ s oporou:
3x10x32kg

Príťahy podhmatom:
3x10x60kg

OHP:
3x6x60kg

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/CHHo95hhHzr/
Dojebanosť level 684618765. Môj úžasný pejsek sa rozhodol, že bude mať tri dni vkuse sračku. Úprimne, netuším, ako sa také niečo dá prežiť, ale zjavne je možné 72 hodín tryskať sračky alebo aspoň vypúsťať hnedé bubliny. Pre mňa to posledné tri noci znamenalo zobudiť sa každú hodinku až dve na zúfalé kňučanie, nasledovala dezorientovaná a nasraná prechádzka v pyžamku v daždi vonku, zatiaľčo hovnostroj prskal horúcu čokoládu do trávy. Potom ísť zas hore, ľahnúť si na hodinku a zas zopakovať. Dnes už sa len tak motkám a počas dňa mávam mikrospánky. Takže legday vyzeral sľubne, keď som v takom stave.
Bulhary trochu inak, tentokrát som si dal činku na chrbát, ubral váhu a pridal opakovania. Čelné depy už pomerne ťažké, radšej len po troch opakovaniach, aj keď by tam asi ešte niečo bolo. Ale vzhľadom na to, že som počas tréningu zíval až do vykĺbenia sánky a oči sa mi krížili, tak som to nechal takto.
Drepy nešli zle, po predošlých cvikoch bola celkom pumpa, akurát mi odchádza mobilita takto doma a bez zrkadla to nevidím, takže sa vrátil buttwink, ako som si všimol na videu. Vitaj späť, stratený kamarát!
Na incline som mal veľké oči a dal som si stovku. Než som začal sériu a držal som hore činku, malý Pepek si spokojne sadol pod ňu. Tak som držal. A držal. Soraya ho volala preč, ale jemu sa páčilo v tieni železa, tak som držal, ale už som sa celkom klepal. Potom ho odtiahla a vycukal som tri opakovania, slušne sa poďakoval (vypičoval ich oboch) a zhodil som na 90.
Oh, ale som hrdý, vymyslel som decline tlaky! Síce len s jednoručkami, ale aj tak. Lavičku som klasicky sklopil ako na incline tlaky, ale ľahol som si dole hlavou (prekvapivo, eh...). Aby som sa nezošmykol a neurobil kotrmelec s činkami v rukách a neukončil svoju životnú púť, nohy som si zaprel o naloženú veľkú činku. Takto to celkom pekne fungovalo, škoda je len to, že mám príliš ľahké jednoručky. Ale nový zábavný cvik do repertoáru a oživenie nudných tréningov
Chrbty - ťahanie Čo iné.
No a na záver som sa ešte hecol a dal nejaký overhead s premiestnením zo zeme. Po tlakoch celkom drina, ale padlo to super po dlhšom čase.

Kým som toto dopísal, skoro som zaspal. Chvalabohu Soraya berie vonku aj malého Pepka, aj hovnostroj, tak budem mať chvíľku chill. Robím z domu, tak dumem, či budem niekomu chýbať, keď na hodinu upadnem do kómy. Asi to skúsim, držte palce

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2020 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x6x40kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x1x120kg
3x3x135kg

Larsen press:
3x15x80kg

Rozpažky:
3x15x12kg

Predkopávanie s expanderom:
3x20

Box squats:
1x6x80kg
1x6x100kg
3x12x135kg belt on

Veslovanie - expander:

3x20

Biceps:
3x6x40kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CHM3CPjBvkM/
Tak, Leela prestala sprejovať hnedou a začala produkovať úhľadné tuhé bobky, tak som sa konečne parádne vyspal (po tých troch nociach to bola viacmenej kóma, nepohol som sa celú noc), čiže som mohol poriadne pocvičiť hrudník.
Na benche som už potreboval Sorayu, lebo 120 som ešte sám odobral, ale neriskoval som to so 135 v tých roztrasených podmienkach s malým pobehujúcim okolo. Nakoniec to dopadlo dobre, pekné tri pauzované trojky. Nejaký čas to teraz nechám ako pracovnú váhu, lebo vyššie sa nedostanem, iba žeby som zohnal nejaké iné kotúče, čo neplánujem. Budem teda postupne pridávať opakovania. Ak to pôjde, teda.
Larseny veľmi výživné, veľa preveľa opakovaní, takže v poslednej sérii som vytuhol a mal som čo robiť, aby som dokončil celých 15 Ale musel som, lebo kvôli môjmu autizmu by som nedokázal zapísať nekompletnú sériu Nie je nič horšie ako:
2x15x80kg
1x13x80kg
Keď len takto na to pozerám, krvácajú mi oči a puchne mozog
Cicky dorazené rozpažkami.
Zas som "vymyslel" nový cvik. Konečne sa mi podarilo ponastavovať lavičku a podložiť kotúčmi tak, že sa dá robiť predkopávanie. Síce nie naraz obomi nohami, ale aj tak dobre. Má to aj iné nevýhody, napr slabý odpor a kratší rozsah pohybu, oproti stroju, čo kompenzujem vyššími počtami opakovaní. Na druhú stranu je to dobrý predúnavový cvik pred drepmi, čo som si hneď skúsil Aby som sa nenudil, zmenil som box squats z 10 na 12 opakovaní. O ou. Výživné, stehná si prišli na svoje. A aspoň som si oddýchol od nenávidených bulharských drepov
Na chrbát len jeden cvik, veslovanie s expanderom - expander som zas zahákol na vystreté nohy, prevliekol tyčku z jednoručky a mohol som robiť veselo veslo. Parádna vec, v tej finálnej polohe odpor jak blázon, tak som to tam stále podržal. Druhý cvik som nedal, lebo malý Pepek mi ukradol poistky z jednoručiek a pohádzal ich za posteľ, tak som si dal už len bicák

Dobré to bolo.
Forma celkom je, od Levoče sa mi stále drží pomerne úzky pás, ale hrudník a ramená sa zlepšujú pod náporom vyšších opakovaní tlakov. Nehovoriac o stehnách, tie fakt rastú z týždňa na týždeň a vidieť to hlavne po takej kombinácii, ako bola včera, nenormálne napuchli na konci toho drepungu.

Inak žiadna iná veselá storka, stále som len zavretý doma, tak tu je aspoň obrázok:
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2020 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvy ťah:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x135kg
1x3x135kg + expander, ale nejak sa mi rozpadol setup, guma sa posunula a celé zle. Nerátam si!
4x6x135kg + expander aj tak zlá technika

Príťahy v predklone:
3x6x100kg

Príťahy v predklone podhmatom:
3x10x60kg

Mŕtve ťahy s rovnými nohami:

3x10x100kg

Glute bridges s kotúčom na pupku:
3x10x10kg

Incline bench press:

1x10x50kg
3x10x80kg

Bench press:
3x10x80kg

Francúzsky tlak s JČ:
3x10x24kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CHR7rWnhNPv/
Ah staré dobré ťahy s kktsky hrubou a šmykľavou tyčkou Teda, nech som fér, tá tyč je dobrá, ale proste priemer 30mm je nezvyk a úchop odchádza expresne rýchlo, hlavne, keď je celá tyč pomotaná s expanderom, ktorý mi chce činku vyrvať z ruky, čím viac sa vystieram.
A pretože som sa z powerliftera zmenil na pojebanú precítenú fitnessku, neštítil som sa vziať si trhačky. Čuduj sa svete, pomohlo to.
Žiaľ technike to nijak nepomohlo - ako mám tie malé kotúče, neviem v akej výške práve sú a chodím zbytočne hlboko, kde tú mŕtvolu zbytočne predrepávam. Ono to asi nevadí, ale vyzerá to proste divne V hornej fáze, ak sa nemýlim, mala činka medzi 170 - 180 kilo, čo na šestky nie je úplne márne v domácich podmienkach.
Príťahy v predklone tradične cheatované, ale chrbát na to reaguje dobre. Preciťovačky som si dal potom podhmatom. Tým by sme mali vyriešený chrbát a mohlo sa ísť na nohy.
Nohy v piatok mávam obvykle ľahké, lebo neobsahujú drepy a idem len hamstringy. Až do včera, keď som zaradil ťahy s rovnými nohami po desať opakovaní so stovkou Aby toho nebolo málo, ešte som si pridal glute bridges a na brucho dal, hoci malý, kotúč. Hamstringy čaveees (a dnes teda úplný betón) a už len hrudník.
Na inclinoch nejak silniem. Ide to stále hore. Vo fitku som sa s 80 kilami trápil a robil tak šestky, osmičky. Ale možno je to tým, že vo fitku mám lavičku pod iným uhlom a ešte preto, že činka tam naozaj váži 80 kilo Domácu preváženú nemám a ani nechcem, aby som nezistil, že má o 12 kilo menej, než si myslím.

Rišo včera zas cvičil so svojimi Flinstoneovskými činkami vo svojej kôlni. V tej epickej, ktorú ste toľko chválili a divili ste sa, že tam nechcem cvičiť tiež. Napísal mi, že musel ukončiť tréning predčasne, lebo ho bolela hlava a bolo mu zle z otravy dymom, keďže mu netesní piecka Už vám je dúfam jasné, prečo v takých podmienkach nechcem makať Našťastie to prežil.

Štúr sa úplne opustil, mama sa mu už smeje, že mu rastie brucho, necvičí, žerie bordel. Bude to ťažký návrat, ak sa nejaký bude konať.

A mňa dnes čaká strečing. S tými hamstringami to teda bude orgazmus...



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2020 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bulharské drepy s jednoručkami:
1x10
3x10x32kg každá

Čelné drepy:
1x3x50kg
1x1x100kg
3x3x135kg

Lowbar drepy pauzované:
3x6x135kg

Incline bench press:
1x6x60kg
3x12x80kg

Decline bench press s JČ:
3x12x32kg

Príťahy JČ opretý o lavičku:
3x10x32kg

Príťahy VČ podhmatom:
3x10x60kg

Overhead press:
3x6x60kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CHZoHl0hF5H/
Keď je už pondelok celý nahovno, prečo sa ešte viac nezmordovať ťažkými nohami, že
Pridal som opakovania na bulharské drepy, lebo som asi nepríčetný. Skoro mi vybuchli stehná, je to pekelný cvik a neviem sa dočkať, kedy otvoria fitká (odhadujem niekedy tesne pred stužkovou malého Pepka) a budem si môcť najebať na lowbary poriadnu váhu a na bulharské drepy zabudnúť a vytesniť ich ako ten večer, keď som sa v Starej Ľubovni hrozne opil a keď všetci zaspali alebo šukali v stanoch, chodil som bosý po vojenskom tábore a bolo tam samé bahno a zima a dážď a vietor a potom "scéna chybí" a zobudil som sa vedľa vyhasnutej pahreby, ako do mňa 130kilový Chlievo z Brezna kopal kanadou a hovoril "Pepek, to ty si tu, ja že nejaký ožran!" a potom som sedel celé doobedie na pódiu a snažil sa zohriať na slnku a povracal som sa hrozne. Tak to sa nikdy nestalo.
Čelné drepy nechávam na trojkách. Ono by išlo viac, ale nemám zarážky, nemám spottera, nemám odvahu, páč jebnúť v obývačke s touto činkou by bol celkom prúser. Takže radšej len decentne.
A pauzované drepy sú klasický hnus, ale možno pridám opakovania, zo dve do sérky, lebo kondícia sa zlepšuje.
Serie ma akurát mobilita, poskracovaný som hrozne a jeden strečing za mesiac nie a nie pomôcť. Nechápem. Asi zaradím ešte jeden Vidieť to hlavne pri čelných drepoch, ako mi mobilita členkov nestačí a dvíha mi to päty, keď som dole.
Okrem toho musím zas posilniť aj bočné zadky, lebo mám z nejakého dôvodu dominantné vnútorné stehná a to tak, že dosť veľmi a cítim, že sa pomaly, ale isto preťažujú. Doteraz stačilo len rozťahovať nohy s expandermi jak kurvička bikini fitnesska, tak hádam to pomôže zas.

Na incline som zas pridal nejaké opáčka. Už to bolo natesno, ale verím, že moja snaha sa vyplatí a budem mať vybombované poprsie. Na decline som pridal tiež, ale tam sú holt tie jednoručky ľahké. Aspoň si to sťažujem krkolomným nastavením lavice a balancovaním na kraji zranenia. Dúfam, že aj adrenlín nejak prispieva k rastu svalov

Chrbát hodne precítene, skoro som plakal, ako som to cítil. Nejakým zázrakom sa mi podarilo ho dosť dobre zapojiť a stláčať, dosť tomu pomohol v jeden moment malý Pepek, keď mi sadol pod činku v okamihu, keď som ju držal v predklone v hornej fáze. Tak som si ju podržal zo 15 sekúnd, než som ho ukecal, aby sa odplazil preč (teraz sa hrá na Indiána, ešte minule to bola mačička, ale asi každá jeho hra zahŕňa plazenie popod činku) a mohol som pokračovať.

Celé som to zakončil overhead pressmi, ale bojím sa, že som trochu ohol spodný chrbát, takže by ma Dalajláma z vedľajšieho logu vyhejtoval ako Turka, ktorý nám celé tie roky klamal a vlastne nič nezdvíha, lebo ani neprepína ruky. Ojebovák. A to som ho rešpektoval tak dlho

Včera mi dorazilo AB wheel. Nemal som už morál sa s tým hrať, zapojím to dnes. Plus teda tie šašky na posilnenie prdele.

A to je naozaj všetko, byeeeee

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2020 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na bikini fitnesku mas prilis sunkovite stehna (videl som video, ano, zlakol som sa).
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2020 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe, pobavilo
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2020 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera večer 4x10 abwheel. Išlo to ľahšie, než som čakal, na to, že som brucho necvičil mesiac. Svalovka nie je, možno som kúpil pokazené kolečko
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2020 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem




Únia Fitness Centier Slovenska
14 h ·
Tak ako sme avizovali ráno, štát nám neponukol nič.
NAOPAK žiada pomoc od FITNESS CENTIER
ZRIADENIE ODBERNÝCH MIEST 28-29.11. 2020
VLÁDA POTREBUJE KOMUNITNÉ Testovanie.
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2020 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:



Únia Fitness Centier Slovenska
14 h ·
Tak ako sme avizovali ráno, štát nám neponukol nič.
NAOPAK žiada pomoc od FITNESS CENTIER
ZRIADENIE ODBERNÝCH MIEST 28-29.11. 2020
VLÁDA POTREBUJE KOMUNITNÉ Testovanie.


Niečo také som už zaznamenal Mňa už neprekvapí nič. Fitká na pokraji krachu budú ešte zaškoľovať recepčné na testovanie návštevníkov??? To ako prídem do fitka a borka/borec mi bude špárať v nose, než môžem vôjsť do šatne? Alebo idem na obed do reštaurácie a čašník mi vrazí tyčku do nosa? Toto môže vymyslieť len taká zberba retardovaná, ako je momentálne pri moci.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 296, 297, 298 ... 388, 389, 390  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: