Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petey


PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2020 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No pozor, on sice poziadal fitka pred krachom aby testovali, ale nepovedal nic o otvarani Podla mna si z nich uz len robi srandu, to ani psychopat nemoze mysliet vazne
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2020 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ať dá fitku €€ za každého otestovaného, a lidi to svoje fitko přijdou i třeba podpořit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2020 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deiw napsal:
Ať dá fitku €€ za každého otestovaného, a lidi to svoje fitko přijdou i třeba podpořit.


Lenže to by bolo motivovanie a náš Matelko vie pracovať iba s vyhrážkami.

Ono je rozdiel povedať:
"Otestujte zákazníkov a vaša prevádzka dostane motivačný bonus za každého otestovaného"

a

"Ostanete zavretí, ale testovať budete, lebo vás otvoríme až na jar 2021 ak vôbec!"

Na Slovensku momentálne je cool a trendy druhý spôsob.




Bench press:
1x6x50kg
1x3x100kg
1x1x120kg
3x3x135kg

Larsen press:
3x10x100kg

Rozpažovačky:
3x20x12kg

Predkopávanie s expanderom:
3x20

Box squats:
1x6x80kg
3x12x135kg

Veslovanie s expanderom:
3x10

Upažovačky v predklone:
3x10x12kg

Biceps s JČ:
3x10x12kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CHevhHchEMZ/
Čas na cickopumpu.
Pracovnú som si musel podať sám. Volal som Sorayu, aby mi podala činku, ale zistila, že natáčam a nevedel som ju nijak raz prinútiť, aby mi prišla pomôcť, lebo mastné vlasy, rozťahané oblečenie, vyrážka na čele a neviem čo ešte. Ako keby niekoho niekedy zaujímala ona, keď ja benchujem!!!
Tak som sa rozhodol, že to skúsim a ak sa prizabijem, aspoň to bude na videu.
Neprizabil som sa, ale aj to je na videu.
Inak je škoda, že mi nepomohla, lebo by som skúsil 4 opakovania Takto som to radšej nechcel skúšať, ostať priškrtený pod činkou v obývačke so zašrubovanými poistkami bez možnosti zhodenia kotúčov (a aj keby som to urobil, tak opadá susedom omietka a to by tiež nebolo nič moc) ma nejak nelákalo. Môj slabý progres je teda vlastne jej vina, lebo ma nepodporí v správny moment.
Pridal som na larseny, dal som tam sto kíl a robil s tým desiatky. Celkom kusisko roboty som odrobil a za odmenu som sa zmordoval ešte s rozpažkami. S týmto cvikom nie som stotožnený v poslednom čase. Asi tak posledných dvanásť rokov. Občas to chytá pompézne, inokedy vôbec, potom ma z toho bolí rameno a týždeň na to som v poriadku. Tentoraz to chytalo dobre, ale mám pocit, že za to môžu skôr larseny, ako som už mal roztrhané cicky, tak aj blbé rozpažovanie zaberalo, ale to by zaberalo asi aj utieranie zadku a špáranie v nose. Len to by som nedal na instagram. Asi.

Fuj nohy dpč. Nohám dávam asi najviac, ani neviem prečo. Tie dosedy na box po predkopávaní sú celkom zabijak, udýchať to nie je sranda a stehná pri tom horia. Ale čo už, keď chcem vyzerať dobre v pančuškách, treba zabrať. Aspoň, že tie nohy reagujú, ešte jeden-dva lockdowny a mám nohy jak Tom Platz.

Chrbát super, na tie príťahy, či veslovanie, či ako to nazvať som si pridal ešte jeden slabší expander, tak som si to trochu sťažil. A konečne som trochu pumpol aj zadné ramená tými upažovačkami, keď mi malý nekradol závlačky

Inak ako som spomínal, že po abwheel nemám svalovku, jo, zlatý voči, skúsil som zamostovať a skoro som sa posral, ako sa mi bolestivo natiahli brušáky. Od toho momentu som to už cítil stále a cítim to ešte aj dnes. Pred chvíľkou som si kýchol a dojatím mi vyhrkli slzy Dnes teda abwheel budem musieť rád vynechať a vrátim sa k nemu zas cez víkend, keď nebudem mať pocit, že ma kopal kôň.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2020 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerajšok

Mŕtvola:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x135kg belt on
1x1x135kg + expandery
4x3x135kg + expandery

Príťahy v predklone:
3x6x100kg

Veslo - expandery:
3x12

Mŕtvy ťah s rovnými nohami:
3x10x100kg

Glute bridges:
3x12x10kg

Incline bench press:
1x5x60kg
3x5x100kg

Bench press:
3x6x100kg

Tricep bench dips:
3x10x malý Pepek

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/CHj_90KB03n/
Šikovný Petrík si objednal ešte jeden expander, ale mal rozum a vzal 35kilo miesto 45 Veľmi správny opatrný prístup. Aj napriek tomu som si v hornej fáze deadliftu skoro vyrval činku z ruky, ako ma prekvapil ten odpor oboch namotaných gúm Na tej skurvenej hrubej tuhej tyčke je to oveľa citelnejšie, než keď som robil doťahy s expandermi v gyme. Na videu vidieť, že som ani nelockol nohy, ako som sa sústredil na grip a nech si nevystrelím tyčku z rúk ako z gumipušky Ale solid, lebo 135kg + 80kg expandery je pekná nálož takto v domácich podmienkach. A vzhľadom na to, že na klasický mŕtvy ťah som lempl, tak spokojnosť.
Podložil som si aj kotúče a aj technika bola hneď lepšia. S deadliftom ozaj spokojnosť v rámci obmedzených možností. Celkom by ma zaujímalo, čo to spraví z dlhodobého hľadiska s formou a silou na klasike.
Príťahy klasicky ojebaná technika, ale to nič, tam ide len a len o váhu, poctivé preciťovačky som si potom dal s expandermi. Celkom dobrá pumpa, aj keď samozrejme nie je to konštantná váha a trochu skrátený rozsah pohybu tých gúm. Ale ako stále vravím, som rád za to málo, čo mám.
Hamstringy v prdeli komplet, to je hrozná morda, ešte takto po klasickej mŕtvole. Ale teším sa, lebo hamstringy som hrozne dlho zanedbával a v podstate som sa im začal nejak viac venovať až pri prvej koronavlne, keď sme makali v plague pit. Isto to potom hralo svoju úlohu pri stagnácii mŕtvoly, ehm ehm.
Na incline tlaky som zas pridal. Mám z toho radosť, vrch hrudníka sa zlepšuje vizuálne aj silovo a keď napnem cicky, tak vidieť, ako sa oddelí vrch a spodok.
Tricepsové kliky medzi lavičkami som robil s malým Pepkom na kolenách, už sa nudil a veľmi samovražedne mi pobehoval okolo činiek, aj sa šmýkal po incline lavici, tak som ho musel zapojiť. Mal radosť prevelikú a chcel, aby som s ním ešte cvičil, ale už som nevládal

A samozrejme, keby niekoho zaujímalo, prečo som cvičil hore bez, je to preto, že chcem byť taký popiči fitness guru dalajlámovitý ako kamarát z vedľajšieho logu a je všeobecne známe, že vyššia úroveň sebapoznania a osvietenia sa nedá dosiahnuť v oblečení. #fitnessguru

Dnes strečing (au dpč) a abwheel (au au au dpč dpč). Malý Pepek sa veľmi tešil a chcel si zopakovať včerajšok, takže po mne poskákal pri strečingu. Malo to aj výhodu, zatlačil ma do polôh, do ktorých sa sám dostať neviem. A ani z nich


[/b]
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2020 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeeejda, zabudol som zapísať pondelkový tréning! Čo ste mi nedali vedieť, nemôžem predsa myslieť na všetko

Drepy:
1x3x40kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x1x135kg
4x10x135kg

Zombie drepy:

3x6x100kg

Bulharské drepy:
3x12x40kg

Príťahy VČ podhmatom:

3x12x60kg

Príťahy JČ v predklone:
3x12x22kg

Incline bench press:
3x15x60kg

Decline JČ tlaky:
3x12x32kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CHriNJFBQwg/
Tentokrát pre zmenu bez predúnavy. A fungovalo to tiež super Popravde možno aj lepšie, začínať bulharskými drepmi je pre mňa celkom náročné, kým sa rozhýbem, celkom to odnášajú triesla. Za tie roky som si holt zvykol, že drepy idú prvé...
Fitká nám síce trochu pootvárali, ale vo veľmi núdzovom stave, maximálne 6 ľudí naraz v gyme, treba sa objednávať na presné časy a tréning môže trvať max hodinu. To nie je nič pre mňa, za hodinu nezmáknem celé fullbody. Takže zatiaľ sa do fitka veľmi nehrniem, neviem si predstaviť sa tam dostať na hodinu a zistiť, že stojan je obsadený a núdzovo tam šaškovať... Možno keby Rasputinka pri vstupe tancovala v korzete, zvážil by som to. Hádam raz za čas tam skočím na nejaké ťažké dvojky alebo trojky mŕtvoly a drepu... Ale počítam, že Matelko to do týždňa zas zavrie za trest za včerajšie demonštrácie.
Tak teda tréning ešte doma a dal som si zabrať, malého som preventívne odniesol k našim, Soraya sa odniesla do práce a mal som celý byt pre seba a mohol som cvičiť bez obavy, že si nešťastným pádom činky vyhubím potomstvo
Robiť desať opakovaní drepov ma nečiní šťastným. Robiť desať opakovaní drepov ma činí zadýchaným. Ale nohy to bralo, je to pravda. Škoda, že som mal pocit, že mám nízkokyslíkový byt, keď som dokončil sériu.
Pre zábavu som si zaradil aj zombie squats, ako som ich okukal od Martinsa Licisa. Keby niekoho zaujímali ich benefity:
1) It teaches where to place bar on shoulders/chest and arm for front squat
2) It teaches where arm and elbow position should be in relation to floor.
3) This teaches how to create a ‘shelf’ for the bar to sit comfortably on top of the shoulders and chest.
4) This in turn helps increase the rigidity of your upper back. This will help you maintain an upright trunk position throughout the entire lift.
5) Many people complain about discomfort or pain when front squatting. But doing squats this way shows you don’t have to grip the bar to tight or hard if the bar is placed correctly across shoulders and chest and arms are in correct position.
6) It forces you to keep an upright position when squatting.
7) Pridám ešte, že Martins si je istý, že to pomáha pri zdvíhaní atlasov v konečnej fáze, ale to asi nezistím
Na záver teda debilné bulhary, ale aspoň stačila menšia váha, aj tak mi už horeli stehná. Nakoniec z toho bol dosť solídny leg day, musím priznať, že z toho bola dokonca svalovka a dnes nohy dám len ľahko, v poslednom čase ich rozsekávam hrozne No, nevyzerá to tak, samozrejme, lebo váhy sú nízke, ale tie objemy sú divočina a točím to 3x týždenne
Chrbát preciťovačka, ale tých opakovaní bola hromada, do takého siedmeho ôsmeho pomaly a precítene, ale potom už ma pálili plachty a zadné ramená tak hnusne, že som to tam nadrbal pimpam Trochu mi chýbajú zhyby, to je predsa len základný cvik, ale dá sa to ošuliť aj bez nich zatiaľ .
No a hrudník tiež v znamení obrieho pálivého boľavého prekrvenia, pre zmenu Pri tých mojich decline improvizáciách som sa síce skoro zabil, ako sa mi zošmykla lavička z kotúča, na ktorom som mal položenú jednu stranu, pričom som držal jednoručky nad hlavou, ale čo by človek neurobil pre ten sweet sweet chest pump
Ramená som vynechal, mal som toho už pokrk, bol to super tréning, ale celkom som sa zmordoval a napokon, tlakujem 3x do týždňa, tie ramená to schytávajú aj tak #vyhovorky

Príhody veľmi nemám, Erik si poobjednával kotúče aj činky domov, ale necvičí s tým, lebo má všade naleŠtenú podlahu a pretoŽe Erik je ako Monk, bojí sa, že by si niekde urobil šmuhu. A tak proste všetka výbava tam hrdzavie na kope. Rozhodol sa, že sa musí viac oprieť do získavania podpisov od susedov, aby sme mohli mať v suteréne fitko. Treba mu 26 podpisov. Hecol sa a už má 6
Štúr je stále tlstý a nenávidí ženy, lebo sa s nimi nezáväzne stretáva a stále ho sklamú. Mám takú teóriu, že trošku za to môže aj jeho výber žien, ale verím, že on to vie, len si to odmieta priznať.
No a Rišo s veľkou slávou odlieva betónové kotúče, ale necvičí s nimi, jeho len baví to vyrábať Zato vraj doma s Jahonkou cvičia s vlastnou váhou, aby nemusel chodiť bez nej do tej svojej kôlne Ten chlap nemá gule, prisahám

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2020 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje domovske fitko je sice od dnesneho otvorene, ale zdrazelo o 43%. Fitko na severe sice nezdrazelo, ale ma tam nejaku novu konkurenciu, takze ani nemoze.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2020 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Moje domovske fitko je sice od dnesneho otvorene, ale zdrazelo o 43%.


Ako hovorí môj otec: "za krásu sa platí". Asi skôr myslel utrpenie žien pri depiláciách a nosení opätkov, ale celkom sa to dá aplikovať aj na drahé fitko.
A o tie utrápené krásne ženy sa netreba báť, on hovorí aj to, že žena vydrží viac ako hovädo. Čo bude asi pravda, ešte aj ufňukaná Soraya prežila takú mäsiarinu, ako je pôrod

Bench press:
1x3x40kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x1x120kg
1x1x135kg
4x3x135kg
1x15x60kg

Larsen press:
3x10x100kg

Rozpažky:
3x20x12kg

Predkopávanie s expanderom:

4x20

Príťahy s expanderom:
3x20

Mid back pull:

3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CHwqe3MBnCu/
Ako som avizoval, dal som taký ľahší tréning, lebo v občianskom mám vek 35 rokov, ale moje telo je presvedčené, že mám 62 a niektoré kĺby a úpony pokročili už na 77. Zaslúžilý vek, len čo je pravda, ja si staroby vážim a preto viem, že dôchodcom treba občas dopriať trochu oddychu a ideálne, keď si po obede môžu podriemkať na gauči.
Nepomohlo.
Ešte pri prinášaní kotúčov z izby do izby som si natiahol medzirebrové svaly v chrbte Ako? Netuším, zázrak. Z dýchania sa tak stal nedostupný luxus, ktorý som ešte nejak dokázal zabezpečiť pri cvičení, ale pri snahe o spánok mi to celkom vážne nevychádzalo. Našťastie malý ružový kamarát, ktorého meno začína na Ibal a končí na gin mi pomohol. Ale to je už iný príbeh plný vzrušenia, zvratov a zrady a o tom inokedy. Teraz budeme pokračovať klasicky nudným tréningom.
Tak teda benche dobré, rád by som v niektorej sérii pridal opakovanie, ale Soraya sa na mňa stále vykašle, na činke mám skrutky, aby mi nepadali závažia, takže núdzové vysypanie kotúčov nehrozí a umrieť ako komár v pavučine v priestoroch vlastnej obývačky ma nejak neláka. Tak som pridal aspoň sériu navyše.
Zlepšujem sa aj v larsenpressoch. Pekné desiatky, aj keď netuším, či to má nejaký prenos do formy či klasického benchu. Ak sa na tej lavici trasiem a hľadám rovnováhu zbytočne, budem to považovať za zradu
Nohy som nechcel úplne vynechať, tak som si dal aspoň predkopávanie s expanderom. Neviem, či sa to ráta ako cvik
A na konci ešte chrbát, ale len s gumičkami. Aj tie stačili, aby som si začal uvedomovať, že ten natiahnutý sval bude problém
Celkom fajn ľahký deloadový tréning, škoda toho chrbta.

Po tréningu sa malý Pepek chcel hrať, tak som ležal ubolene na zemi a nemohol dýchať a on mi jazdil autíčkami po hlave a sem tam po mne radostne poskákal, lebo je vždy prdel, keď tato skuší od bolesti kvôli chrbtu alebo dobre trafenému kolenu do gulí

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2020 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
...som si natiahol whatever
Tak to sme asi vcera obaja stretli rovnaku karmu
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2020 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
decarabas napsal:
...som si natiahol whatever
Tak to sme asi vcera obaja stretli rovnaku karmu


Tak starneme, starneme

Aktualka:




Uz sa potrebujem ostrihat
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2020 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To uz se davaji selficka i sem?😁
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2020 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
To uz se davaji selficka i sem?😁


Jasne, keď to spraví ewitch, to je radosti! Urobí to tlustej fotr a uuuuž je problém!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2020 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, teraz zistíme, ako som na tom s pamäťou, keď sa pokúsim spísať piatkový tréning

Sťahovanie expandera zhora:
4x20

Príťahy JČ s oporou:
3x10x32kg

Príťahy v predklone podhmatom:
3x10x60kg

Kliky:
3x10xmalý Pepek

Tlaky JČ na rovnej:
3x10x32kg

Roznožovanie s expanderom:
3x10

Zanožovanie s expanderom:
3x10

Sťahovanie expanderu - triceps:
3x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CH1_UxDB679/
Rozhodol som sa, že dnes skočím do fitka dať si nejaké ťažké (a že to asi bude kurva ťažké po mesiaci tajtrlíkovania s detskými váhami v obývačke) jednotky a tak som teda piatok poňal ľahšie, aby si telo trochu oddýchlo a zregenerovalo (nepodarilo sa, furt som dojebaný a k tradičným bolestiam ma začalo divne ťahať pravé koleno, ale zozadu, budem musieť popozerať nejaké fyzio veci k tomu) a podalo dobrý výkon.
Takže som po inšpirácii Turkom zaradil sťahovanie "kladky", trochu biedny rozsah pohybu, ale mesiac som nerobil zhyby ani kladku a tak to celkom dobre padlo. Škoda, že ten stojan nie je vyšší, aby som mohol ísť do natiahnutých rúk, ale čo by som chcel v obývačke
Na úplný záver boli príťahy podhmatom, toto ľutujem, že som nerobil častejšie v posledných rokoch, chytá to laty úplne parádne. Zároveň to vysvetľuje Erikov široký chrbát a Véčko, pretože on zas nerobí nadhmatom (zas na druhú stranu, presne z tohto dôvodu má tretinové trapézy oproti mne ).
Hrudník ľahúčko, začal som klikmi a potešil som malého Pepka, ktorý mi robil závažie. Tešil sa, že cvičí so mnou (myslené iné cvičenie, ako keď sa rozhodne, že zrazu má chuť na krupicu alebo praženicu a ja musím kmitať, aby som mu ulahodil ) a potom po mne liezol ešte keď som robil zanožovanie. Tam som bol na všetkých štyroch, on sa na mňa vyškriabal a povedal "Veď cvič!". Ja na to, že už cvičím, lebo dvíham nohu. A on sklamane "To už cvičíš???" Je to motivátor, darmo.

Na záver triceps zas s expanderom, ktorý som namotal rovnako ako predtým, keď som cvičil chrbát. Tu ten menší rozsah pohybu bol fajn, stačilo to akurát a príjemná pumpička.

Tak teda dnes uvidíme, čo telo vystrojí, keď naňho hodím tak 80 percent maxka Každopádne, asi to tak budem robiť, kým je gym otvorený (Igor už určite odratáva čas...), že raz týždenne skočím do fitka na nejaké ťažké dvojky a zvyšok doma pumpy.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2020 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V preklade: Dnes nové maxká!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2020 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
V preklade: Dnes nové maxká!
Presne. Kde ja stratim za mesiac 10% vykonnosti na drepoch, tam Carabas vyrobi PR-ko s prstom v nose.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2020 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ah kiežby chlapci, kiežby, ale to by bolo možné, keby som peakoval, ale ísť z 50 percentných váh rovno na 100 percent moc nefunguje Aspoň teda mne, ja sa musím hýbať vo vysokej intenzite, aby somsa posunul.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: