Běh - bolest kolena



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Běh - bolest kolena  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Běh - bolest kolena
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honza68


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2021 8:11 pm    Předmět: Běh - bolest kolena Odpovědět s citátem

Čau, mohl by mi někdo poradit. Jako cardio dávám 2x týdně 30 minut běhu. Nikdy mi běhání nedělalo problémy, mám i malé procento tuku, takže není to že by kolena měly nějak trpět díky mé váze. Problém je, že pokaždé když jdu běhat, mě po pár minutách začne "bolet" levé koleno. Není to přímo bolest, ale takový divný pocit v koleni, ale vždycky to s tím odběhám. Doma to pak začne trochu bolet když koleno zohnu, ale na druhý den je to v pohodě. Myslíte že to časem může být i něco vážnějšího, nebo mám běhat dál ? Vím že nejlepší by byl asi nějaký doktor, ale jak říkám, když to hned na druhý den přejde, tak se mi tam zatím s takovou blbostí nechce chodit, dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tímhle ti po síti nikdo neporadí, musíš sehnat člověka, který ti udělá diagnostiku pohybového aparátu.
Problémy s koleny vycházejí nejčastěji z nějakého mobilitniho problémů nebo dysbalance okolo pánve nebo kotníku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po leden 25, 2021 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To ze napises, ze mas malo tuku, nic neznamena, kdyz nenapises vahu.
Muzes mit treba 110kg a to pak kolena pri behu jasne trpy.
Pokud se to nebude zhorsovat, tak bych to neresil, kdyz ti takove kradke pobyhani s prestavkama staci.
Nejspis jde o techniku behu, ale to by chelo osobne s trenerem ladit.
Kloubovku predpokladam ze beres, trva nez zabere.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2021 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě taky záleží jestli je to soustavný problém nebo jednorázový.

Pokud běháš rok a tohle se ti děje pokaždé, asi bude něco špatně a hledal bych sportovního doktora.

Pokud se ti to stalo 2x nebo 3x, tak bych to asi zatim neřešil.

Zkusil bych i zařadit kombinaci s jinou aktivitou, kolo, plavání apod. I když to je v současné situaci asi komplikovanější :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Běh - bolest kolena
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: