Michal_cz - pozdě a pomalu

Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Michal_cz - pozdě a pomalu  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Michal_cz - pozdě a pomalu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal_cz

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2021 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřepy :
1x10x35kg
1x10x40kg
5x10x42,5kg
Mrtvý tah :
1x10x40kg
5x10x42,5kg
Přítahy v předklonu :
1x10x40kg
5x10x42,5kg
Military press :
1x10x30kg
5x3x40kg
3x3x42,5kg

Tak včera večer první trénink po nemoci. Čekal jsem s tím, dokud nebudu úplně v pohodě. Bylo to dlouhé čekání, takže motivace na 100%. Na začátku šlo vše jak po másle, dřepy mě začínají bavit, je to můj nejoblíbenější cvik. Cítím se tam mnohem silnější, než na úplném začátku. Zbytek taktéž na pohodu, sil po nemoci překvapivě plno. Až došlo na military press, tam 3x3 42,5kg je asi zatím strop. Šlo by víc, ale bylo by to silně na úkor techniky, poslední opakování v poslední serii už nebylo po technické stránce "hezké". Jinak u všech cviků cítím velkou rezervu, tělo drží, tak až dorazí objednané věci a já se konečně přesunu do kobky, začnu zvyšovat intenzitu. Mimochodem - nakonec jsem objednal stabilní stojan na velkou činku (výškově i šířkově nastavitelný) a polohovatelnou lavici se zakopáváním a předkopem, takže přidám bench press. Vše pod 7000kč, jen to dorazí "až" koncem měsíce...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Michal_cz - pozdě a pomalu Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:

Přejdi na: