Dotaz na pravnika


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dotaz na pravnika  Úvodní stránka -> Ostatní -> Dotaz na pravnika
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út duben 06, 2021 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Ja bych ten byt nechal osudu.... ty ses stejne vocas, kterej muze bydlet i ve sklepe.... tak o co jde ty kraso to mi ho vyndej, jak muze bejt nekdo takovej mimon


ha ha

Nájemce odevzdá byt pronajímateli v den, kdy nájem končí. Byt je odevzdán, obdrží-li pronajímatel klíče a jinak mu nic nebrání v přístupu do bytu a v jeho užívání. Opustí-li nájemce byt takovým způsobem, že nájem lze bez jakýchkoli pochybností považovat za skončený, má se byt za odevzdaný ihned. (§ 2292 obč. zák.) ...toto mi vrta hlavou

a ja myslim ze nic resit nebudou pokud se tam nastehuju, protoze dobre vi v jakem stavu ten byt zanechali a ze nic neplatili. Ale aji tak bych to rad mel oficielne ukoncene a nevim jak ten paragraf pochopit, jestli se povazuje najem za ukonceny ze vyklidili byt a osobne mi predali klice
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út duben 06, 2021 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
[. Ale aji tak bych to rad mel oficielne ukoncene a nevim jak ten paragraf pochopit, jestli se povazuje najem za ukonceny ze vyklidili byt a osobne mi predali klice

Od toho jsou lidi, rika se jim právníci
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2021 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je dobry masakr, byl sem na socialce ofotit si najemni smlouvu a normalne me ukazali zfalsovane platby najemneho s mym podpisem ktere sem vubec nepodepsal a navic mi najemce i jeji rodina tvrdili po cele 2 roky ze je byvala pritelkyne na voziku a nekde v rakousku a na socialce me rekli ze tam chodi celou dobu po svych.... tak sem pekne naletel, jenze ja se jich jeste vul zastal a rekl napred ze me nic neplatili ale pak kdyz hrozili ji trestnim oznamenim tak sem rekl ze je to vyrovnane.... ale asi bych mel rict pravdu protoze tim vlastne kryju podvod a navic jako pronajimatel mam odvadet financaku najem ktery sem nedostaval
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2021 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodně by jsi melmrict pravdu, jinak jsi spolupachatel
A za dalsi: najem = prijem = daně
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2021 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle uz neni ani vtipny.... Tommy vytahni si hlavu z prdele a spoj se s pravnikem a prestan to resit na foru o kulturistice....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2021 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takze je docela mozne ze i ta smlouva je podvod, proto ji ze me chteli dostat coz se jim povedlo. Ja porad jen nemuzu uverit jak sem naletel a 5 let byl v totalnim bludu a 5 let na ne drel a daval jim veskere platby, o to horsim ze to bylo rizeno z vrchu v domeni ze za tim darem ducha sv. co tihle lide maji je Jezis, ocividne je nekde jinde no. Kdyz si vzpomenu jak mi verici prytelkyne jeste o vanocich do telefonu rekne ze je v laznich v Rakousku na ktere sem ji dal asi 30 tisic a ze je na voziku coz mi mel dat Buh jako dar abych se o ni staral, jeste do vcerejska sem si vycital ze tim ze sem s ni postupne ukoncil vztah a zacal resit byt, sem se na ni jako na cloveka vykaslal a z vrchu to vnimal jako bozi hnev. Nechcu byt rasista, ale jestli tohle maji cikani v sobe tak potes panbuh,ale tak stejne svine sem poznal i bile na drogach.... jeste jak mi rikala ze je uzdravena Jezisem XD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2021 4:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No myslel jsem si, ze kdyz jsem videl video, jak Lukyn se svym BFF radi, jak oslovit zenu, tak ze jsem videl vsechno. Ale tohle je 100x vetsi bizar. Budu si muset udelat kopie tyhle diskuze a pak to ukazovat detem, jako odstrasujici priklad toho, jaky trosky a imbecilove se z nich muzou stat, kdyz se nebudou drzet pryc od fetu. Nebo vlastne mozna i naopak, ze mezi nama jsou takovy dementi, ktery jim zadarmo zabezpeci pohodovej zivot a staci jen delat, ze mas dar ducha svateho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2021 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenhle thread stejně jako ostatní Tommyho thready a vlastně celá samotná postava Tommyho je pravděpodobně dlouhodobej sofistikovanej trolling. Ten poslední post je už prostě moc přitaženej za vlasy
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2021 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cratach napsal:
Tenhle thread stejně jako ostatní Tommyho thready a vlastně celá samotná postava Tommyho je pravděpodobně dlouhodobej sofistikovanej trolling. Ten poslední post je už prostě moc přitaženej za vlasy



pripada ti to jako sranda a smyslene, bohuzel neni

Proc Tana lhala ze ten tristrankovy dopis kde se omlouvam te vasi Pani nezname, o ktere vim jen od Tani, ze kdyz ho te poskozene pani dala tak ho pred Taninima ocima roztrhala a vyhodila? Tady je v celku v priloze a jaksi delat si kopii tohoto dopisu v dobe pred 2 lety kdy jsme byli ve vztahu a Magda,ty a cela vase rodina i s Tanou me porad slibujete jak se budu o Tanu starat na voziku a jak by za me dali zivot, Tana i jeji otec a jak me maji radi a ja vam v te dobe porad poslilal nemale castky penez? Delat si kopii nedava smysl prece kdyz me tak ta Tana milovala a cela jeji rodina ne?

Poslal (a) Denis, Dnes v 20:00
V bibli to tak je zábava a stále miluje i rodina ale delate si vše sám a to že já s vana tak mluvím j3 věc jiná nejsem věřící
Poslal (a) Denis, Dnes v 20:00
Bytě co Já vám tanu dovezu i s radovanem
Poslal (a) Denis, Dnes v 20:00
Víte
Poslal (a) Denis, Dnes v 20:00
Celá rodina lade vás miluje a taňa taky a moc vás miluje ona zadny vztah neukončila chtěla žít pořád svama mě pořád říkala jak moc jste za ni chodil na být
Poslal (a) Denis, Dnes v 20:00
Taňa mě minulé rikala že ji chtěl nejaky Pavel z Kyjova ale odřekla ho ze miluje vás Tomáši
Poslal (a) Denis, Dnes v 20:00
Radovan se na vás moc těšil že jste fajn
Posláno Dnes v 20:09
neverim vam to, proc tedy nebyla v Rakousku ve vidni na voziku jak mi porad tvrdila ona i jeji rodina a magda a chodi na socialku cely rok po svych?
Posláno Dnes v 20:11
jeste Lada to psal a volal mi jesi se o ni nechci starat ze je na voziku a zjistuju ze chodi po svych na socialku. To chcete rict ze lzou ti pracovnici na socialce?

Poslal (a) Denis, Dnes v 20:11
Tak nám nevěřte
Poslal (a) Denis, Dnes v 20:11
A to je pravda
Posláno Dnes v 20:12
co je pravda?

Poslal (a) Denis, Dnes v 20:12
Že chtěla sama aby jste se oni staral sám
Posláno Dnes v 20:12
a jak je mozne ze mi socialni pracovnice v Kyjove reknou ze cely rok tam dochazi po svych kdyz maela byt v Rakousku ve Vidni?
Posláno Dnes v 20:15
jeste tyto vanoce pred 4 mesici mi Tana do telefonu rekla ze je ve Vidni v laznich a ja se ji ptal jesi je pravda ze nemuze chodit a ona rekla ze ano, a ze uz nikdy chodit nebude
Posláno Dnes v 20:15
takze potom lzou socialni pracovnice podle vas je to tak?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2021 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlape, vyhľadaj odbornú pomoc a nemyslím tým kostol, tu už končí sranda.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2021 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Policii to zajímat nebude nějaký Bůh nebo Šatan to mi věřte
Vyhrožování to není to teď všechno udělám to mi věřte a vaše vychcana matka ať se neplete do čeho nemá
Poslal (a) Denis, 10. duben v 18:33
A jediný co je ubohý twk jste vy
Posláno 10. duben v 18:33
tak me to dojdi napred rict osobne udavacska svine
Posláno 10. duben v 18:34
matka s otcem sou pryc takze nevim co psali, a divite se kdyz byt je zniceny a moje veci pryc?

Poslal (a) Denis, 10. duben v 18:35
Jediný kdo začal je tvoje matka ty udavqcskej kokote
Poslal (a) Denis, 10. duben v 18:35
Mě vaše věci nezajímá jasné sem řekla že až se vrátí vše se vyřeší ale tohle ne toto jste prehnali
Poslal (a) Denis, 10. duben v 18:35
Tak že všeci dokola a vyhulit
Posláno 10. duben v 18:35
oni se byli jen podivat na byt ale sou od v vcerejska pryc takze fakt o nicem nevim co psali

Poslal (a) Denis, 10. duben v 18:36
Tak si s nemá udělej pořádek a hodně rychle
Posláno 10. duben v 18:37
vy me vyhrozujete ze me udate za to ze sem chtel jit otevrit byt pod dozorem aby se vam nic neztratilo.... a pak si odstehujete veci ktere vam jaksi ani nepatri? Vyhrozoval sem snad ja vam ze za to ze ste si je odnesli vas pujdu udat za kradez? ne
Posláno 10. duben v 18:38
me je to fuk ale naúpred rikam dojdi me to rict osobne a nebud sracka

Poslal (a) Denis, 10. duben v 18:39
Denis zrušil odeslání zprávy

Poslal (a) Denis, 10. duben v 18:40
Ty s mojí ženou takhle mluvit nebudeš

Poslal (a) Denis, 10. duben v 18:41
Denis zrušil odeslání zprávy

Poslal (a) Denis, 10. duben v 18:41
Denis zrušil odeslání zprávy
Posláno 10. duben v 18:43
jasne cela skrinova stena je ve sklepe ze? O televizi ze je rozbita me nikdo nic nerikal a pokud vim taks rikal ze jen nejake radovanovi veci sou ve sklepe a ne moje cerne skrine a moje postel napriklad
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2021 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A i tohle může jít v říjnu k volbám ... tak takhle jsme si tu demokracii fakt nepředstavovali.

_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2021 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: st duben 21, 2021 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi najemkyne podepsala dohodu o ukonceni najemni smlouvy, ale napsali tam spatne ukonceni najemnni smlouvy ( na socialce mi rekli 9.5.2032 a oni si do te dohody napsali 1.5.2021) uz sem ji poslal pravnikovi jestli je to tak pravne legitimni

Nicmene me dela vrasky to ze maji me papiry od bytu (list vlastnicky,kupni smlouvu) a taky darovaci smlouvu kdy sem tam psany ja ze daruju byt na najemcove syna, ale to sem nikdy nesepisoval, je to podvrh, jen vim ze sem o tom premyslel jeste kdyz sem s ni byl 've vztahu' a veril ji vse co rika on a jeji Duch sv. Ale darovaci smlouvu si oni sepsali na zaklade tech papiru od bytu ktere sem jim naivne kdysi dal. Tak me napadlo jesi to jde nejak na zaklade techto papiru od bytu podvodem prevest na ne skrz tu darovaci smlouvu, pry je tam zapotreby overeny podpis ale nevim co to znamena? Jako mou pritomnost a muj podpis a s mou obcankou? Takze kdyby meli i mou obcanku tak si jen najdou nekoho kdo mi je podobny a je to hotovo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st duben 21, 2021 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, s tvoji obcankou a tvym xichtem to nekdo podepise na poste, postacka da razitko a je to, smlouva je platna
Radsi se jeste podívej rychle do katastru, jestli je byt vazne tvuj

(Jinak je to ocividne moc hodna holka a ty jsi moc chytry kluk 😁😁😁)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dotaz na pravnika Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: