VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pavel.hladik


PříspěvekZaslal: so březen 20, 2021 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem koupil dvě balení klasického reflex nexgen multivitamínu a dostavilo se zklamání. Každá kapsle plněná jinak (v těch nejhorších je lehce přes 3/4 obsahu). no zkusil jsem to zvážit, na několika váhách mi vyskočila hodnota u kapsle ze "starého" balení 0,97g a u kapsle z "nového" 0,77g. Nevím jestli se změnila technologie výroby, jestli nedávaj do jiných lehčích kapslí, atp. Ale nexgen u mě tímto celkem klesl......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2021 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte poradte nejaky multivitamin mineral niečo ako reflex nexgen pro s chelatovmi vazbami lebo nexgen mi nesedí je niečo obdobne/podobne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2021 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Není to "nesedí mi" spojené s tím, že ho dáváš nalačno? To nám dost lidí píše, ale naopak jakmile ho začnou dávat s jídlem, je vše v pohodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2021 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potvrzuji, ze Nexgen na lacno opravdu ne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nimha


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2023 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

dosel mi Alavis, tak premyslim, co dal. Tj. jestli zase vzit Alavis (triple blend) https://obchod.ronnie.cz/s-7199-triple-blend-extra-silny.html nebo to "nejak vic resit" a koupit nejaky lepsi pripravek nebo dva ruzne.

K Alavisu - divam se, ze ma skoro vse potrebne (glukosamin, MSM, chondritin a kolagen). Nema želatinu, ale tu nahrazuje kolagen, ze? A pak nema kys. hylariunovou - hraje to nejak roli?
_________________
NitroMethyllHydridA
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
V 52 Vita Complex Forte | Extrifit
Oblíbený produkt s vitamíny, minerály a dalšími látkami.
409 Kč
Multivitamin Fair Power ® | Survival
Přípravek s vitamíny a minerály s dokonale vyváženým složením.
299 Kč
Nexgen Pro Multivitamin + Digestive Enzymes | Reflex Nutrition
Prémiový all-in-one multivitamín a multiminerál s trávicími enzymy.
599 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: