Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 318, 319, 320 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2021 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bol som cvičiť aj minulý piatok, ale ani som to nezapísal. Stálo to za hovno, po prerábke izby (ale tu sa musím pochváliť, na samouka to vyšlo veľmi pekne a aj podľa časového plánu - ktorý sa ukázal ako hodne o držku, keď som to robil sám a ťahal som 7-9 hodinovky zavretý v izbe, na čo rozhodne nie som zvyknutý) som mal dojebaný zatuhnutý chrbát a pravý trapéz. Horko ťažko sa mi podarilo potiahnuť 200 kilo, to ma tak znechutilo, že som to ani nezapisoval.

Včera

Drepy:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg belt on, sbd on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x210kg
2x2x210kg
1x1x210kg

Dosedy:
3x5x200kg

Výpady s vlastnou váhou:
3x

Kladka zhora:

3x20x40kg

Bench press:

1x6x60kg
1x6x100kg
3x5x120kg

Peck deck:
3x10x80kg

Triset

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CRPSEHLBXe5/

Šlo to ťažko, ako tu opakujem už pár týždňov. Chrbát nie je na sto percent ready, vzpriamovače sú zatuhnuté a pravý trapéz občas ťahá. Bohužiaľ som tu nemal masérku, bola utierať zadky rakušáckym dôchodcom a nemohla sa vrátiť, lebo je pendlerka a tí si tie srandovné opatrenia na hraniciach, ktoré nič nevyriešia, vyžierajú vkuse. Ale myslím, že dnes dorazí, tak sa pôjdem nechať ponaprávať. Bude to asi bolieť, ale bolesť je láska.
Bohužiaľ teda drepy veľmi nešli, chtiac nechtiac budem musieť ubrať váhu. Akože ego je super vec, ale už som dole 8 kilo z pôvodnej váhy a hanba nehanba, prejavuje sa to aj na sile. Nechcem riskovať zranenie a tak asi váhu podseknem a pridám na objeme, aby som podržal svaly, než ma to načisto prestane baviť a začnem zas poriadne makať a žrať Je to celkom komplikované, posledných desať rokov som bol nastavený na neustále priberanie a nárast sily a zrazu sa deje presný opak. V zrkadle to vyzerá dobre, ale na tréningu, keď sa neprispôsobím, sa budem trápiť. Čo už, to je tým, že neviem, čo chcem.
Zachránil som to aspoň dosedmi, kde som nahnal objem.
Benche išli dobre, ako aj minulý týždeň. Je zábavné dať 6x120 a potom dva dni na to umrieť pod 130kou Už sa neviem dočkať.

Štúrovi dorazilo Kinderko v obtiahnutých legínkach. Trošku ostýchavo sa okolo seba motali, ale vzhľadom na to, že viem, čo za zverstvá spolu páchajú napríklad na detskom ihrisku, ma neoklamali Pár vrabčákov tam skúsilo na ňu nejaké ťahy, tak Štúra som prvýkrát videl skoro trošku ako keby málinko nervózneho a ostražitého Ale čo sa dá robiť, sú len fuck buddies, takže nemá právo ju obmedzovať Našťastie sa s vrabčákmi moc nevybavovala a starý dobrý Štúr sa mohol ukľudniť.

Rišo stále nikde. Bolo mu vysvetlené, že je zranený a že nechce cvičiť. Potom som sa z iného zdroja dozvedel, že cvičiť chodí, ale inam, bez nás, zato s Jahonkou. Ženy sú super.

Inak v gyme hromada ľudí, samí vrabčáci a neschopní popletenci, čo sa motajú a cvičia hrozne funkčne a zavadzajú v racku. Napríklad som nepochopil, k čomu je pre 60 kilového chlapčeka dobrý superset nadhodov 30 kil bez techniky a tlakov jednou rukou na rovnej lavici

A malé porovnanie (pre moje ukľudnenie, aby ma tak nemrzel silový prepad), kde naozaj vidieť tú zmenu a tých stratených 8 kilo. Teda, tých 8 kilo tam práveže nevidieť, no

105kg vs 97kg
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2021 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oholil si 8kg chlpov?? Dobre ty!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2021 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ustinov junior :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červenec 14, 2021 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Oholil si 8kg chlpov?? Dobre ty!


No, holil som aj z miest, ktoré na fotke nevidieť, preto to spravilo takú váhu

Olejnas napsal:
Ustinov junior :)


Vyzerám tak mlado? Awwww
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2021 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pauzované drepy:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
3x6x160kg belt on, sbd on

Čelné drepy:
3x6x100kg

Bench press:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x130kg
3x3x130kg

Slingshot press:
3x6x130kg

Kliky na bradlách:
3x8xCarabas + 30kg

Zhyby:
3x6xCarabas

Sťahovanie kladky rovnými rukami:

3x10x50kg

Triset


Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/CRUZ8Rvh2jg/

Po ubolených pondelkových drepoch ubolené stredajšie drepy Niečo robím zle a bolia ma kolená. Dačo mám niekde posťahované a niečo iné zas uvoľnené, presilené alebo naopak oslabené Neznášam, keď ma niečo prestane bolieť a začne niečo iné. Ale v poslednom čase som celkom ošulil hamstringy a môže byť, že sa to hneď prejavilo - naposledy keď ma boleli kolená, mega pomohlo zamerať sa na hamstringy. Takže zaradím zas viac cvikov na túto partiu a pridám rehabky. Alebo som proste už starý chuj a musím si na bolesť pomaly zvykať
Benche naopak išli dobre. Silovo asi žiaden zázrak, ale to už som tu preberal veľakrát so slzami na krajíčku Ale dobre som to cítil technicky, mostovanie sa darilo. Akurát sme mali obsadenú lavičku, tak sme trochu museli improvizovať v racku. Ale nebol to žiaden problém, keď si človek zvykol. Paradoxne ma pri tlakoch najviac boleli kolená z mostovania
Kliky na bradlách tradične na záver, s obmedzeným rozsahom pohybu. Jak ten cvik nemám rád, tak musím priznať, že to funguje dobre a prsné svaly z toho cítim výborne. Ani ramená zatiaľ nebolia.

A bola nás pozrieť Aďazonka! Milé dievča, priznala, že sme jej veľmi chýbali, lebo ako sa presťahovala, chodí cvičiť inam, kde jej to vôbec nevyhovuje Oooo, zlatík! Aspoň robila mŕtvoly s rovnými nohami, aby sme mali radosť. A ešte ma pochválila, ako som parádne schudol. Presne vie, ako na mňa.

Štúr tam mal aj svoju Kinderfitnessku, tak bol celý unesený a romantický a podobne rozladený. Pfff. Neviem, čo je z nej taký hotový, keď tam chodí v legínach, veď ju videl aj bez nich Zamilovanci, pche

V piatok nemôžem ísť cvičiť, musím byť doma s Malým Pepkom, takže pôjdem dnes. Vzhľadom na to, že som moc nespal (Leelka ako správny starý psík celý deň spí a v noci má potom trikrát hnačku a treba s ňou ísť zakaždým von) a moje kolená sú zvláštnou kombináciou betónovej zatuhnutosti a želé slabosti, asi to nebude žiadna hitparáda Ale urobím máj best

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2021 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . mal by si to ist trosku rozbehat. Taky dobry regeneracny 3 - 5kilometrovy vyklus 2 - 3x tyzdenne funguje ako hodinky.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2021 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
@carabas . mal by si to ist trosku rozbehat. Taky dobry regeneracny 3 - 5kilometrovy vyklus 2 - 3x tyzdenne funguje ako hodinky.


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2021 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale v poslednom čase som celkom ošulil hamstringy a môže byť, že sa to hneď prejavilo - naposledy keď ma boleli kolená, mega pomohlo zamerať sa na hamstringy. Takže zaradím zas viac cvikov na túto partiu a pridám rehabky.

Práve som toto napísal u seba, až teda na to že ja na hamstringy dlhodobo kašlem, nie zámerne ,snád ešte nebude neskoro to napraviť. Ale ty si mlaďas, tebe rehabky zaberú rýchlo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2021 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
Ale ty si mlaďas, tebe rehabky zaberú rýchlo


Podľa občianskeho preukazu som možno mlaďas, ale moje kolená a chrbát si zjavne rátajú vek podľa psích rokov


Sumo mŕtvola:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x1x220kg
2x1x240kg
1x1x220kg
1x6x180kg
1x10x140kg

Nordic curls s gumou:
3x10

Rumuny s kettlebellom:
3x12x40kg

Zhyby:
3x8xCarabas

Príťahy na stroji s oporou hrudníka:
3x10x100kg

Veslo - kladka jednoruč:

3x10x20kg

Incline tlaky JČ:
1x10x15kg
3x10x35kg

Incline rozpažovanie JČ:
3x10x14kg

Triset

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CRW-hwoBxYe/

Takže druhý tréning v priebehu dvoch dní, lebo to tak vyšlo a dnes musím robiť rodičovské činnosti a tak. A samozrejme po super spánku, ako som písal v predošlom príspevku, Leela sa rozhodla, že už dlho sme nestrávili noc romantickými prechádzkami pod hviezdami, serúc do trávy každé tri metre, tak mi to bohato vynahradila.
Napriek tomu celkom dobre!
Ako jasné, vidieť na tej mŕtvole, že je to uťahané a pomalé, ale s tým som tak nejak počítal. Spočiatku ma boleli kolená, ale potom sa to rozjelo a bolo to dobré. Občas som mal problémy so sústredením, lebo prišiel Erik a ten nedbá, že človek cvičí, je to ten typ, čo vidí, že sa sústredím a mám slúchadlá, dávam si na ruky magnézko a pomaly sa chystám na lift, ale on príde a začne sa so mnou rozprávať o tom, že bude variť šošovicový prívarok
Nakoniec som ale s mŕtvolou veľmi spokojný, z nejakého dôvodu toto jedno mi robí radosť, keď ostatné cviky ma stále viac zarmucujú
Potom teda avizované hamstringy. Od Míru Popa som okukal nordic curls s gumovou asistenciou. To nie je sexuálna technika, aj keď trošku bondage tam je - prikurtoval som sa expandermi k rebrine, takže negatívku som kontroloval lepšie a smerom hore som sa nemusel odrážať z rúk, resp len trochu a bol som schopný sa dostať hore hlavne prácou hamstringov. Normálne nordic curls majú nevýhodu, že keď je človek už unavený, tak posledné opakovania dole už nebrzí a proste spadne držkou do prachu. Tu ten expander pomáha kontrolovať pohyb a predĺžiť čas pod napätím. Bol som milo prekvapený a hamstringy nemilo dojebané. Preto už len ľahké rumuny na ponaťahovanie.
A čuduj sa svete.
Zázrak!
Kolená hneď prestali bolieť!!!

Tak by som kričal, keby kolená hneď prestali bolieť, ale neprestali Ako jo, mal som dojem, že to napätie z väzov okolo kolien malinko povolilo, ale čaká ma ešte dlhá cesta, kým sa to zlepší.

Chrbát preciťovačky v obmedzenom režime na improvizovanom vybavení. Do fitka sa totiž navalili hromady vrabčákov a obstarožných pupkáčov v tielkach a opaskoch, ktorí ochotne na počkanie vykladajú, ako drepovali v 1994 brutálne váhy, kľudne aj... aj... 130 kilo, ale teraz už ich bolia kolená, tak sa len prechádzajú po fitku s uterákom na pleci a očumujú dievčatá. Všetky tieto zaujímavé indivíduá mi zabrali väčšinu vybavenia, tak som chrbát musel takto odimprovizovať.

Triset na záver bol zábavný, v rámci ramien som si dal tlaky jednou rukou v stoji a veľmi múdro som zvolil iba 20 kilovú jednoručku. Toto som nešiel vážne roky, ale bola to zábava. Akurát v tom dusne sa zo mňa lial pot ako v čínskej práčovni, lebo 32 stupňov + dážď = dažďový prales. Ale ako som mal tielko, v zrkadle taký mastný lesklý napumpovaný som vyzeral, ako keby som trochu doma cvičil pri telke raz za týždeň
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2021 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes konečne relax. Leele síce zas dzigalo, takže som v noci bol 5x von v priebehu 4 hodín, ale aspoň sme sa dostali k vode a na chvíľku som mal pocit, že je leto a víkend.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2021 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z drepov natiahnutý hamstring...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2021 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Natiahnuty hamstring... z drepov... hmm, mozno to tiez raz zazijem. Ale to by som najprv musel mat nejake.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2021 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bud rad, ze nemas, hamstringy vsetko pokazia! Natahuju sa, skracuju sa, oslabnu a potom bolia kolena

Furt to boli, dnes to skusim rozhybat lahkym zakopavanim, nech sa tam dostane krv a zrychlim regeneraciu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2021 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x6x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x130kg
3x3x130kg

Larsen press:

3x10x100kg

Kliky na bradlách:
1x12xCarabas + 20kg
2x10xCarabas + 20kg

Zhyby:
3x8xCarabas

Veslo - kladka:

3x12

Triset
3x12

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CRmjtfPhk3_/

No koooonečne niečo skoro ako dobrý tréning. Očividne nohy som vynechal. Hamstring si ide ďalej svojou boľavou cestičkou, tak som nohy nechal oddýchnuť. Tým kolenám to asi tiež neuškodí. Miesto toho som zaradil nejaké rehabky, zakopávania s gumou, nech sa hamstring prekrví, nejaké streče na prednú stranu stehien a také tie potupné starecké veci, ktoré musíme dve hodiny robiť, aby sme si mohli dvadsať minút normálne zacvičiť.
Byť silný a krásny je kopec roboty!!!
Benche na súčasnú biedu veľmi slušné. Trojky so 130 bez nejakého prílišného trápenia sa. Nie som nejak extra pyšný, ale aspoň nie som vyslovene sklamaný Celkom by ma zaujímalo, či moja momentálna nechuť je dôsledkom diéty, kalorického deficitu, poklesu sily a boľavých kolien/hamstringu. Tajne dúfam, že na jeseň začnem žrať torty posypané smaženou slaninou a piť olej z fritézy, zlepší mi to výsledky (asi nie pečeňové a kardiovaskulárne ) a náladu a zas to tu bude jeden šťastný kútik a nie depresívne okienko starého mrzáka plné sebaľútosti a slzičiek
Larseny na pumpu, podarili sa tri desiatky, to ma prekvapilo Úprimne.
Potom kliky na bradlách, dal som len 20 kilo, lebo po larsenoch som bol už celkom utavený a tak to aj vyzeralo - prvá séria fajn, dvanásť opakovaní. A potom už to šlo doprdele Ale pumpa solídna, takže spokojnosť.
Všetko ostatné fajn, chrbát dobre ponaťahovaný zhybmi aj kladkou, na záver klasický triset.

Prvú 130ku na benchi mi podávala Aďazonka, bolo to malinko rozpačité, keď nado mnou stále rozkročená v kraťáskoch Ale nepoznám lepší spôsob ako utlmiť akékoľvek nevhodné myšlienky, než mať nad ksichtom 130 kilo železa, ktoré istia neisté ženské ručičky

Čo ma prekvapilo a privodilo mi zamyslenú náladu, boli dvaja mladí rodičia, ktorí priviedli asi desaťročného nevidomého syna, aby si s nimi zacvičil. Akurát, keď som odchádzal, podávali mu jednokilové činky a vysvetľovali mu, čo s nimi. Klobúk dole pred nimi, aj pred ním. A to si tak človek uvedomí, aké má vlastne kurva šťastie, keď je on a jeho okolie zdravé.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červenec 24, 2021 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Príťahy JČ s oporou:
1x10x25kg
3x10x40kg

Príťahy na stroji s oporou:
3x15x80kg

Sťahovanie kladky zhora:
3x15x60kg

Sťahovanie kladky rovnými rukami:
3x15x40kg

Hyperextenzie:
3x12

Incline JČ:
1x10x20kg
3x8x40kg

Kliky s nohami hore:

3x20

Triset

Hodnotenie tréningu : Bez videa, nebolo čo točiť, šiel som samé gay veci Deň pred tréningom som bol na masáži a nechcel som zbytočne také uvoľnené svaly rovno odpáliť pokusmi o ťažkú mŕtvolu. Navyše, hamstring je síce už oveľa lepší, ale načo to pokúšať tak skoro po zranení.
Na masáži to bolo mega. Tetuška sa na mne vyzúrila, vrátila mi dva stavce, ktoré boli na výlete mimo chrbticu, popraskala ma ako bublinkovú fóliu a na chrbte som mal viac baniek, ako je na Wall street. Potom mi skoro odšrubovala hlavu, ale fakt som od nej odchádzal ako nový človek. Nabudúce mi vraj skúsi dať dokopy všetko od zadku dole, lebo mám jednu nohu dlhšiu či čo Powerlifting je mega, skoro ani nemá dopad na telo.
Tak teda, po takomto zážitku s rozliatymi svalmi som nechcel nič hrotiť a chrbát som odmakal z podstatnej časti na kladkách. A ani mi to nevadilo, keď mám byť úprimný, raz za čas si zalúžim byť lenivý
Samozrejme som nezabudol na rehabky a nejaké cviky na hamstringy, pripadal som si ako tie staré tlsté tetušky, čo k nám chodia nezmyselne cvičiť s gumkami a loptami a karimatkami.
Dnes sme sa so Sorayou a lilPepkom boli prejsť v lese a poopekať si nejaké tie slaninky a mäská. Míňal nás nejaký párik na bicykli a borec hovorí borke tichým hlasom: "Ruky aké ma namakané a nohy nič", a vtom sa ozval hrozný praskot. To sa mi zlomilo srdce.
Keď prechádzal vedľa mňa, tak som sa ozval, že "Kámo, to je mizerná genetika, ale prisahám, že nohy cvičím!" a on sa zasmial a povedal "Dobre". Kurva, čo je toto za svet, keď MŇA obviňujú z toho, že necvičím nohy, veď to je v podstate jediné, čo cvičím



Ale zas mám namakané ruky, no...






EDIT: Jo mimochodom, dnes ráno 96 kilo. Takže 9 kilo dole od začiatku odtučňovania. Zatiaľ žiadna super forma, náznak brucha je tam, ale to je asi tak všetko Očividne to nepomohlo mojim nohám.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 318, 319, 320 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: