Tvrda drina porazi talent


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tvrda drina porazi talent  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Tvrda drina porazi talent
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2021 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A čoooo, veď nech si to skúsi. Až dostane poriadne do rypáku, oni ho prejdú debilné nápady
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aspon180


PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2021 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja MMA nesleduji ale takovych lidi je dost bojovy sporty jsou jedna z mala veci ktery nemusis delat odmala aby ses tim zivil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetrPst


PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2021 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Aspon180 napsal:
Ty znas vsechny zapasniky a vis co v minulosti delali? :D Nemuzes vedet nic co jsou zac neznas je a nemuzes vedet co delali v minulosti..


A ty znáš alespoň jednoho, kdo do 25 seděl na zadku u compu a nedělal lautr nic, dal se na MMA a teď se s tím v poho živí:-)? A tím je myšlen stav, kdy je MMA jeho jediný zdroj příjmů.

Sem s ním.


Viktor Pešta začal celkem pozdě nevím jak moc se věnoval sportu, když jak sám říkal, jeho rodina byla intelektuální a k tomu ho vedla.. a za relativně krátkou dobu se propracoval do nejlepší organizace a u nás je jeden z nejlepších.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2021 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aspon180 napsal:
Tak ja MMA nesleduji ale takovych lidi je dost bojovy sporty jsou jedna z mala veci ktery nemusis delat odmala aby ses tim zivil

Rozhodne, vlastne kazdej druhej IT s tim muze seknout a vydelavat vic v MMA
A ty to zkus jako komik, taky budes mit uspech
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2021 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PetrPst napsal:

Viktor Pešta začal celkem pozdě nevím jak moc se věnoval sportu, když jak sám říkal, jeho rodina byla intelektuální a k tomu ho vedla.. a za relativně krátkou dobu se propracoval do nejlepší organizace a u nás je jeden z nejlepších.


Bylo mi dvacet a na tréninky jsem chodil zhruba třikrát týdně. Jen když se mi zrovna chtělo.

Začátky byly současnou optikou úsměvné. Nejdřív jsem dělal v Rožmitále historický šerm, to je záliba na pomezí divadla, umění a sportu.Vedle toho jsem začal posilovat v kamarádově punkové tělocvičně, kterou měl ve sklepě. Chodil jsem na osmiletý gympl v Příbrami, a tak se mi v šestnácti naskytla možnost dělat ve městě musado

https://www.bezfrazi.cz/pribehy/viktor-pesta/mam-to-jinak

A to celé vs někdo, kdo prý ... si stejně myslím, že ten dotaz je primárně trolení:-) ... do 25 nedělal lautr nic a jen seděl u compu.

To je fakt trochu jiný příběh.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aspon180


PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2021 11:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov .. Ano, ja to klidne muzu zkusit, je mi 20. A za 5 let ti zavolam at zamnou prijdes na trenink :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2021 4:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aspon180 napsal:
Peter Ustinov .. Ano, ja to klidne muzu zkusit, je mi 20. A za 5 let ti zavolam at zamnou prijdes na trenink :-)

A nechces si dat se mnou trening uz "dneska"?
Nic velkeho, jenom nejaky CF WOD se starym panem😇
(Ja se dostal na medaili na MR v Judu v juniorech, ale to bylo cca 5let ptedtim, bez ses narodil 😁)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2021 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aspon180 napsal:
Peter Ustinov .. Ano, ja to klidne muzu zkusit, je mi 20. A za 5 let ti zavolam at zamnou prijdes na trenink :-)


Hele, a nebylo by lepší nejdřív to zkusit a až/pokud se to aspoň trochu povede , tak přijít s tím, že jsi to dokázal?

Zatím tu ze sebe bohužel jen děláš vola.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2021 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aspon180 napsal:
Peter Ustinov .. Ano, ja to klidne muzu zkusit, je mi 20. A za 5 let ti zavolam at zamnou prijdes na trenink :-)

Ptal ses na otazku a mnoho lidi ti tu svuj nazor sdelila. Prijde mi, ze jakmile nekdo napise ze to je velmi nepravdepodobne az nemozne (cemuz se priklanim ja), jeho odpoved vyvracis, proc se tedy ptas?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tvrda drina porazi talent Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: