EVLS Prague Pro - Pavel Beran



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - EVLS Prague Pro - Pavel Beran  Úvodní stránka -> Fotografie -> EVLS Prague Pro - Pavel Beran
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paulie02


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2021 1:33 am    Předmět: EVLS Prague Pro - Pavel Beran Odpovědět s citátem

Asi bude Pavel trochu naštvaný, ale musel jsem si porovnat fotky z EVLS 2018 a ze včerejší.

Těšíl jsme se, že konečně uvidíme ten tříletý progres a rozvržení těch kil.
No a výsledek je takový, že kdyby přišel Pavel na včerejší závod ve verzi 2018, tak možná porazí i Roellyho a skončí na 5. místě.

Dost mě to připomnělo Wolfům wow efekt na Olmpii 2007, kde si každý myslel (i on sám) že bude jasný budoucí Mr. Olympia, ale bohužel to zlepšení nepřišlo už nikdy takové. U Pavla to je naopak ještě zhoršení...
Myslím, že to chce změnit úplně vše. Trenéra, tréninky i myšlení. Občas mi přišlo, že se už vidí na top 6 na Olympii a jen stačí začít závodit. A upřímně říkám, že jsme ho na top 10 na Olympii také viděl. Bohužel realita je opačná...

Tady je vidět, jak ohromný úspěch jsou účasti Osladila na Olympiích a to 8. místo jen tak nikdo v ČR nepřekoná.











nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2021 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

s tim Wolfem doufam zes to myslel jen jako podobenstvi prubehu kariery ve smyslu postavy a jejiho progresu (ne ve smyslu nejakych podobenin v postave samotne,genetice atd, nebot tam sou naprosto odlisni a uprimne je podle me dost Beran precenovany, nevidim na nem nic extra).

Nicmene tak to ma plno kulturistu, rekl bych vetsina, ze dosahnou sveho vrcholu a naplneni potencialu kdy se vse sejde (plnost, symetrie,... vetsinou v dobe kdy sou mladsi) a potom se to vse rozpada v dusledku veku a uzivani chemie,rustaku,insulinu a starnuti. Uz se zlepsuji jen detaily,u nekoho objemy ale, uz nikdy nedosahnou toho 'young looku'. Dillett 93-94, Wheeler 93, Levrone 92-95,Yates 92-93,Heath 2010-2013, Cutler 2001 (ten kontrast kdy v roce 2009 mel jen kvalitu svalu samotnych, ale jako celek oproti 2001 o nicem-to o cem pisu uz nebyl schopny dosahnout),Bures 2006-2007, Big Ramy 2013 a posledni roky je totez co Heath 2011 a jeho posledni roky,... atd
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paulie02


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2021 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
s tim Wolfem doufam zes to myslel jen jako podobenstvi prubehu kariery ve smyslu postavy


Píšeš hovna ... ani to nebudu číst
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2021 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Porovnanie to, žiaľ, prílišu priaznivé nebude, akiste úlohu zohráva i nasvietenie, ale nohy mi prijdú dokonca subtílnejšie, čo dobré nie je, plasticita pri zväčšených objemoch sa tiež nedostavila.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2021 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na EVLS 2018 bylo lepsi svetlo, takze se tu neco mohlo ztratit ale presto si myslim, ze se o zlepseni bavit nemuzeme. Takze z myho neodbornyho hlediska:

1) Prijde mi ze Pavel neni v takovy forme jak predtim byl
2) U dvojiteho bicepsu ze predu mi prijde ma horsi stred tela, bricho nema takovou hloubku a je sirsi
3) Zadek i nohy mi pripadaji mensi, u hrudniku z boku i ruce
4) Nema tak kulate ramena a vyrazny zadni delt,
5) Zlepsil lytka ze zadu i ze predu, z boku rozdil moc nevidim

//Edit: s par body nesouhlasim, nevidel jsem vsechny fotky, tak to neberte vazne


Naposledy upravil MilanT dne so listopad 13, 2021 8:47 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paulie02


PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2021 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Porovnávačka pro diskuzi:



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2021 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A výsledek porovnání je ten, že ma Pavel randal nových svalů 🙈 a že pózuje jinak základní postoj...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paulie02


PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2021 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, Pavel nabral hromadu svalů a také ještě hromadu svalů nabere. A když ty svaly budou i dostatečně dozrálé a nebude mít zdravotní potíže (rameno, stehno), tak bude útočit na světovou špičku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - EVLS Prague Pro - Pavel Beran
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: