Tekuté snídaně - lze dlouhodobě?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tekuté snídaně - lze dlouhodobě?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Tekuté snídaně - lze dlouhodobě?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slaboch


PříspěvekZaslal: so leden 22, 2022 8:01 pm    Předmět: Tekuté snídaně - lze dlouhodobě? Odpovědět s citátem

Zdarec,
protože mám velký problém se ráno najíst, zajímalo by mě
jestli by byl problém (pro žaludek - z dlouhodobého hlediska) mít tekuté snídaně.
Teď mám na mysli protein, proteinové polévky atd.
Co vy na to? Nějaké zkušenosti - nápady?
Nechám si poradit :) Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so leden 22, 2022 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běžně jako první jídlo dám tekuté, půl hodiny po probuzení vícesložkový protein (např. https://obchod.ronnie.cz/s-8193-matrix-lahev-aerobottle-syntrax-zdarma.html je v čokoládě, nebo v arašídovém provedení super) a tak dvě hodiny potom pevná klasika vločky, ořechy, bílý jogurt, protein.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slaboch


PříspěvekZaslal: st únor 02, 2022 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2022 6:39 pm    Předmět: Re: Tekuté snídaně - lze dlouhodobě? Odpovědět s citátem

Slaboch napsal:
Zdarec,
protože mám velký problém se ráno najíst, zajímalo by mě
jestli by byl problém (pro žaludek - z dlouhodobého hlediska) mít tekuté snídaně.
Teď mám na mysli protein, proteinové polévky atd.
Co vy na to? Nějaké zkušenosti - nápady?
Nechám si poradit :) Diky


Problém pro žaludek to není, u každého je individuální, co může ráno snídat a někdo snese jen tekutou snídani. Protein je bez problému, ideálně doporučuji formu slazenou steviol-glykosidy namísto umělými sladidly. S proteinem ráno někomu nevadí třeba i banán, který je jednoduchý na trávení. Po nějaké době je dobré přijmout pevné jídlo a celkově během dne pak přijímat takovou pestrou stravu, která dodá vše potřebné (vitaminy, minerály, bílkoviny, sacharidy, kvalitní tuky, dostatek vlákniny, probiotické bakterie, antioxidanty...).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tekuté snídaně - lze dlouhodobě?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: