Prosím o radu Gynekomastie



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prosím o radu Gynekomastie  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Prosím o radu Gynekomastie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rosta69


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2022 5:15 pm    Předmět: Prosím o radu Gynekomastie Odpovědět s citátem

Měl bych prosbu na vás zkušenějších
Jak vyřešit Gynekomastii bez operace? Spoustu let mám gyno na jednom prsu a dost často mne to pobolívá a i levé varle.Má to varle nějakou spojitost s gyno?Je mi jasné že mám brutálně rozházené hormony ale v mém věku až s tím asi nic neudělám,četl jsem že brokolice kapusta atd atd mají na to vliv ale mně se to nezdá poněvadž ten vliv vidět není.D+le jsem četl že jsou nějaké suplementy jako kyselina D-asparagová atd atd ale moje otázka je,mají tyhle suplementy nějaký učinek jen když se užívají nebo učinkují jen při sportu v posilovnš? pokud Ano tak čím je to prosím vysvětleno?

Moc děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2022 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele co třeba jít k doktorovi. Jestli se máš trochu rád, hledat zdravotní rady na foru o posilování je to poslední co bych dělal.
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sander


PříspěvekZaslal: so duben 02, 2022 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

najskôr by si mal riešiť to bolestivé vajce návštevou lekára, zrejme máš zápal semeníka, na to perfektne zaberá studená sprcha, ale môže to byť aj niečo horšie napríklad varikokela, karcinom....
to gyno je spôsobene nepomerom testosteronu a estrogenu, neviem kolko máš rokov, ale predpokladam že si 69-ka ročník-podla nicku, po 50-ke máš cca polovičnú hladinu testost. oproti mladosti, ak sa človek o seba nestará priberie, stav ešte zhorší, čím máš viac tuku tým viac esrogenu a menej testosteronu, na to gyno a zlepšenie pomeru T-E vyskúšaj nejaký prírodný inhibitor aromatazy napríklad A-HD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prosím o radu Gynekomastie
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: