Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 344, 345, 346 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2022 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift:
1x10x20kg
1x3x70kg
1x1x120kg
1x1x160kg belt on
1x1x180kg
3x1x200kg
3x3x160kg trhačky on

Superset
Zhyby:

4x6xCarabas
+
Chest press:

3x10

Superset
Nordic curls:

4x10
+
Rozpažky JČ:

3x15

Príťahy v predklone:
4x10x70kg

Pazhyby:
4x10

Triceps

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CfeuI6wjb3U/

Tak dnes vonku aj v gyme teplejšie ako na gay pride. Suterén je síce fajn, mimo slnka, aj sa tam dá urobiť dosť solídny prievan, ale zraziť vonkajších 36 na vnútorných 31 nie je až taká výhra Do troch minút, čo som začal robiť rehabky na koleno som bol mokrý a slizký ako vodník a kade som chodil, tam zo mňa okvapkával pot a tvoril mláky, v ktorých by v pohode mohli vyrastať mnohé generácie žiab, keby ich nezabila soľ. Ale holt, aj toto je výhoda domáceho gymu, že to nepohodlie proste s nikým iným nezdieľam a aj keby som tam cvičil s holými vajciami, je to moja vec. Akurát by som to nedával na instagram. Ale na onlyfans by mi to mohlo hodiť pár kaček od špeciálne zameraných fanúšikov
Deadlift celkom ťažký a forma pokrivkávala. Ale tak nič, čo by som neočakával, že. Na nejaké silové výkony to v najbližšom čase nevyzerá a som reálne rád aj za toto. Stále je to vyše dvojnásobok mojej BW. Objem som potom nahnal nejakými 160kami, ale už s trhačkami, nech to trochu precítim a neurvem si moje malé bicepsíky. Opsok zapnutý na poslednej dierke a čoskoro si ho budem musieť vypchávať vankúšom, aby som sa doňho mohol zaprieť.
Potom som si dal zhyby a pretože nohy teraz moc nemôžem, zaradil som aspoň chest press do supersetu. A chest press bez rozpažiek je jak pivo bez borovičky, ako sa vraví u nás na východe, tak som zaradil aj tie. Myslím rozpažky, nie pivo a borovičku.
Nordic curls som tam hodil mimo poradia preto, že som ešte mal naloženú činku po deadlifte a tak som to využil a poničil si hamstringy. Na tie som mimochodom mal ešte svalovku z pondelkových výpadov Možno aj preto bol deadlift taký energický ako moja mama, než si dá rannú kávu a cigu.
Potom som pokračoval príťahmi a pazhybmi, proste štandardná pumpička.

Vypotil som asi 19 litrov mastného potu, takže mi potom dobre padlo sa riadne nachlemtať vody aj diétnej coly (poctivák som, poctivák, ani kalória navyše!!!), ale to je v tom teple ako vychcať sa do oceánui.

Zajtra Budapešť! Tam asi tie kalórie aj pivká budú, ale nič to, 37 mám iba raz, treba to patrične osláviť A 37 tam má byť aj stupňov, to asi vezmem šiltovečku, opaľovací krém a tričko z azbestu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2022 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Výpady:
1x ... x bez váhy
5x ... x 25kg

Landmine hackeny:
4x20x50kg

Zakopávanie:
4x20

Superset:
Incline bench press:

1x6x20kg
1x6x60kg
3x2x100kg
3x15x60kg
+
Lýtka:

6x15

Superset
Ramená:

4x20
+
Zhyby:

4x6xCarabas

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cfmh_mMD7V_/

Konečne sa aj Štúr hecol a rozhodol sa spraviť zo svojho želé tela niečo pripomínajúce športovca. Ale ako som ho tak videl, myslím, že ho čaká ešte dlhá cesta Začali sme výpadmi, ja s činkami, on bez. Optimisticky sme si vybrali dráhu asi tri kilometre dlhú a skúsili to povýpadovať. Veľmi skvelý nápad Myslel som, že v tom dusne umriem, aspoň, že sme boli v tieni. Išiel okolo opilec a riskujúc, že ho umlátim na smrť, veselo mi povedal, že by som sa mal tváriť radostnejšie. Až ho nabudúce uvidím zas ležať rozkopaného a pobľutého v tráve, ako ho ozobávajú vrany, poviem mu to isté.
Tak teda, výpady sme dali, koleno ma nebolelo, čo bolo asi najdôležitejšie v ten moment, aj som v ňom cítil nebývalú istotu. Štúr cítil jedinú istotu, že si urve hamstring, ak bude pokračovať a tak to stopol pomerne rýchlo. Ale škoda už bola napáchaná, píše mi od pondelka večera, že má úplne mŕtve nohy.
Ja som potom pokračoval hackenmi, taká klasika. Naozaj by sa mi ale hodil nejaký adaptér, s tou tyčou na jednom ramene to nie je úplne ideálne, napríklad cítim svalovku len na pravú nohu Ono to môže byť aj tým, že ľavú kvôli kolenu neustále rehabkujem a v podstate má teraz natrénované viac, ako pravá, ale skôr to bude nerovnomerná záťaž. Takže výpady alebo bulhary budú nutnosť, aby sa to zrovnalo.
Štúr s Erikom potom ešte bechovali, ja som robil lýtka a zakopávanie a potom som si dal s Erikom incline (tomu už naozaj skončil futbal a tak ostal celý tréning). Dostal som sa na 100kg, ale rameno protestovalo, tak len bezpečné dvojky. To divné rameno ani nebolí, len je zrejme vyosené a hýbe sa v nie ideálnej dráhe. Taaaakže rehabky pokračujú, nech si ho svaly stiahnu nazad do puzdra
A zhyby, samozrejme. To je najľahší cvik na chrbát, netreba nič chystať, človek sa zavesí ako opica a ide to. Plus je to zdravé.

V sobotu bola tá Budapešť s chalanmi, mega výlet. Raz za čas takto vypadnúť je super, zmeniť prostredie a prísť na iné myšlienky. Ani sme toho moc nevypili, zato sme pochodili pamiatok tisíc a Nabuko mi zlomil srdce, keď mi povedal, že som asi nejak schudol z nôh Ale povedal mi to v bezpečí auta, keby to prehodil na moste cez Dunaj, prehodím ho cez zábradlie mosta cez Dunaj
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2022 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
6x6x100kg

Incline bench press:
1x10x80kg
3x6x80kg
3x20x40kg

Superset
Kliky na bradlách:

4x12xCarabas
+
Zhyby:

4x6xCarabas

Superset
Rozpažky JČ:

4x20x12kg
+
Sťahovanie kladky rovnými rukami:

4x10

Superset
Biceps:

6x
+
Brucho:

6x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CfrnO6pDM5t/_

Erik mi už pred nejakým týždňom alebo tak nechal urobiť posledný kľúč od našej kobky, čo je mega (to znamená dobré. Asi musím občas dovysvetliť východniarsky slang, lebo minule chudák Maciak nevedel, čo znamená, keď mám v kolene na bomby zápal). Konečne môžem chodiť cvičiť trochu skôr, poriadne sa rozcvičiť a obvykle si aj odmakať aspoň prvý cvik, než Erik príde a začne 10 minút polemizovať o tom, ako treba zrýchliť tréning Včera som to rozjel dokonca tak, že sa sťažoval, že nestihol poriadne odcvičiť biceps Jemu nevyhovieš, Erik je vo veľa veciach typická žena, akurát hodne škaredá.
Ako som predpokladal, najväčší problém mi robilo rameno. Ono ani nie že bolí, len proste vypne, lebo tlaková dráha nie je ideálna a kĺbik si ide vlastnou cestou. Pri samoštúdiu som zistil, že kĺb je síce najpohyblivejší zo všetkých kĺbov, ale aj náchylnejší na vykĺbenie, a to aj drobné milimetrové. Takže jupí. Časom sa to trochu zlepšilo, ale prvé série boli dosť divné, možno aj preto, že som klasický bench nešiel nejakú dobu, len larsena. Po tréningu som si to rozmrdal pištoľou (masážnou, nie že by som sa strelil do pleca) a zdá sa mi to o dosť lepšie, aj pohyblivejšie.
Incline silovo boli úplne super. Začal som ich robiť viac ku krku, síce je to náročnejšie, ale chytá to parádne. Akurát hneď v prvej sérii mi rameno vyplo cca pri 8 opakovaní a a už som to tlačil kadečím, až som sa bál, že vytlačím niečo aj do spoďárov. Našťastie sa mi to nestalo (alebo áno? To sa nikdy nedozviete) a na ďalšie série som rozumne zvolil menší počet opakovaní, ktoré som bol schopný kontrolovať. Vynahradil som si to potom nejakými vyššími objemami s menšou váhou, pomalým pohybom a stopkami.
Pri klikoch na bradlách som ramienkový problém necítil vôbec (ono celkovo aj pri rovnom benchi to cítim menej, ale čím viac idem do vzpriamenej polohy, tým je to horšie. Militarko momentálne je extra nepríjemné. Má to logiku, lebo mi v ňom luplo pri high bar drepoch, kde to nezvládla mobilita) a pekne som si ich užil v supersete so zhybmi. Je to hrôza, samé supersety, cviky s vlastnou váhou, kam som sa to dostal... Ešte začnem behať a vybavené, založíme si s Cohenom nejaký klud slabých fotrobehačov a občasných pijanov
Rozpažky easy, rameno ťahalo, ale váha nebola veľká. Sťahovanie kladky som nerobil už dlhšie takýmto spôsobom. Nie je to ideál pre kratší rozsah pohybu na tej kladke, ale bol som lenivý nastavovať si niečo iné. Reálne ale tento cvik v našich podmienkach bude lepší s gumou, zavesenou na hrazde. Škoda, že mi to nenapadlo, ale ono to je jedno nakoniec, bol to len cvik do počtu.
No a nakoniec som si dal dokonca brucho, aby sa nepovedalo, že mám ten skoro 4pack zadarmo

Štúr obdivne povedal, že som fakt schudol, ale v jednej vete dodal, že tie moje lýtka sú tragédia. Je skvelé mať kamráta, na ktorého sa dá vždy spoľahnúť Jeho špicaté cicíky som radšej nespomínal, ale ešte raz budem počuť narážku na moje nohy a neznám bratra
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2022 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Ešte začnem behať a vybavené, založíme si s Cohenom nejaký klud slabých fotrobehačov a občasných pijanov
Careful what you wish... Inac mal som teraz mozno tri roky (cize odkedy cvicim s velkou cinkou) parcialne problemy s pravym ramenom, ale bud zabrala masaz, alebo fakt, ze som ho prestal pretazovat tazkymi bencami... ktovie. Tych moznosti byva viac.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2022 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi je to dost individualne a zalezi na konkretnej fyziologii ale mna vzdy zacalo z benchu len pobolievat rameno, uz davam iba sikmy
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2022 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift:
1x3x70kg
1x3x120kg
5x5x150kg bet on, trhačky on

Zhyby:
4x6xCarabas + 10kg

T-bar rows:
4x6x75???kg

Superset
Príťahy zhora úzko:

4x20
+
Výpady s JČ:

4x10x25kg

Superset triceps
6x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CfwpHwHjqV7/

Podvečerný sólo tréning. Mal som tak dosť času poriadne sa rozcvičiť, porehabkovať koleno a dokonca dať si aj pár sérií chest pressov, čo ale nezapisujem. Vlastne som si ich zapísal teraz. Pozitívne je, že ma nebolelo rameno, ale to preverí až militarko. Takže zatiaľ žiadne oslavy.
Deadlifty prekvapivo ľahké. Neviem, asi som pojedol nejak viac sachrov alebo čo, ale celkom to lietalo a pauzy boli minimálne. A keď už sa mi to tak darilo, trochu som pritlačil aj na zhyboch a pridal som si 10kg kotúčik na guľky. A fungovalo, dnes mám z toho celkom milú svalovku na chrbát. To už som nemal dlho, pretože ako som schudol, zhyby už nie sú, čo bývali Takže minimálne v dni ťažkého chrbta zaradíme! Nech z toho vršku niečo vyžmýkame, keď už spodok je tragédia.
T-bar som naložil 75kilo, ale potom mi napadlo, že dvíham aj polovicu činky a celý adaptér a tak ani pánboh nevie, koľko tam vlastne bolo To je asi jedno, ale po tých zhyboch to bola celkom drina, už som bol dosť ubitý. Ale ešte som našiel energiu na nejaké kladky

Tak som sa včera celkom slušne rozsekal, spravil si chrbtosvalovku a dnes som si zase moc neoddýchol. Pred nejakým časom sme sa totiž so Sorayou rozhodli, že keď sa takto úspešne rozmnožujeme, bolo by načase to celé tak nejako zoficiálniť A tak sa nejak stalo, že som si nedal povedať a oženil som sa Ale pohoda, jeden z mojich najlepších kamarátov je psychológ a niekoľkí ďalší so mnou radi vypijú, tak počítam, že to nejak doklepem.
Svadba dopadla dobre, bolo to decentné posedenie, žiadne opijáše, žiadna párty, nevesta nám totiž môže začať rodiť každým dňom, takže k večeru už sme boli spokojne doma. Ale dopadlo to, myslím, dobre, boli sme krásni ako vždy, oddávajúca vraj už dlho nevidela krajší pár a fotila sa s nami na jej telefón, čo bolo divné, ale milé Ale potom sme sa odfotili aj na náš, tak tu je pár fotiek (pár = presne dve):


Časom hádam pridáme aj ďalšie, až ich nejak spracujeme do compu Inak sme sa samozrejme najedli, popadali aj nejaké koláče, nejaká whisky, ale celé to bolo pohodové a nikto netlačil na pílu s nejakými veľkými tradíciami a podobnými pakárňami, ktoré nemám rád.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2022 5:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulácia, tiež sme mali len mini svadbičku, dokopy aj s nami nás bolo deväť, bohate stačilo, všetkým sme len oznámili potom, čo a ako, vybavené.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2022 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Gratulácia, tiež sme mali len mini svadbičku, dokopy aj s nami nás bolo deväť, bohate stačilo, všetkým sme len oznámili potom, čo a ako, vybavené.


Vďaka Turek, máš pravdu. Z môjho pohľadu sú veľké svadby prežitok a zbytočne vyhodené peniaze. Ale verím, že ľudia z dedín a spoločenské osoby to vidia inak
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2022 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

konecne sa na teba moze boh znova usmievat :)
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2022 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
konecne sa na teba moze boh znova usmievat :)


*jeeebs, koleno zrazu zdrave a regeneracia jak ked som mal 19 rokov
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2022 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem! A nech vam to vydrzi! ✌️🤘💪
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lemberk


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2022 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blahopřeji, at se daří
_________________
Tvůj poslední pokus.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2022 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vďaka chlapi. Už to so mnou neboráčka Soraya vydržala nejakých 10 rokov, tak hádam ešte nejaký ten piatok sa podarí Uvidíme, až sa narodí MalyPali



Výstupy na bedničku:
1x20
4x20x70kg každá nožička

Superset
Box squats:

4x20x120kg
+
Lýtka:

4x20

TRX pistole:
4x20

TRX hamstringy:
4x20

Superset
Chest press:

4x10
+
TRX pazhyby:

4x10

Nejaké ramená

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/Cf4jAc4jEHe/

Erik stretol zas kdesi nejakého známeho (aké prekvapenie, že Erik, ktorý po vystúpení z autobusu v Bulharsku rovno zamával kamošovi z futbalu a na Cypre pri raňajkách po ňom kričali upratovačky, ktoré si ho pamätali spred 10tich rokov, niekoho stretol ) a dohodli sa, že od nás kúpi pár starých kotúčov a tyčku, ktoré tam úboho stoja v pivnici a padá na ne prach. Za obdržaný majetok som obratom kúpil lacnú verziu TRX systému z Gymbeamu, aby som zas trošku oživil tréningy a rozšíril si možnosti cvičenia.
Keď už som bol tak dobre rozjetý a namotivovaný, rozhodol som sa, že dojebané koleno nemusí nutne znamenať, že budem flákať legdays. OK, drepy sú zatiaľ pasé, ale niečo málo predsa len môžem pocvičiť.
Popravde nohy boli načaté už po rehabkach a šaškovaním s TRX, aby som vedel, čo sa s tým dá robiť. Ale samotný tréning začal až s výstupmi na bedničku, teda na kopu kotúčov. Nakoniec som skončil pri 20 opakovaniach na každú nohu, ale schodík to nebol vysoký, takže no big deal. Skôr bola otrava držať činku tak dlho na ramenách, od toho som si odvykol.
Veľmi tomu nepomohli ani následné dosedy. Strašne som si odvykol, takže hneď bolelo rameno - pripomínam, že som si ho odfajčil práve pri drepoch - aj koleno. Ale to už som bol rozbehnutý ako nákladný vlak, takže jebať koleno a jebať rameno a dokončil som to. Nedostatok tréningu a kyslíku sa na mne teda riadne podpísal, zbledol som a mal som čo robiť, aby som Erikovi neurobil prezentáciu obeda. Ale zaťal som zuby (obrazne, aj naozaj, aby som sa nepogrcal) a makal ďalej.
Pretože mám tendenciu prenášať váhu z pokazeného kolena, tak som si dal pistole, aby som nohy zaťažil rovnako. Cohen by bol pyšný! To už sa nohy fakt motali, ale užíval som si to, nie že nie.
Nakoniec prišlo najväčšie zlo, hamstringy na TRX. V prvej sérii sa mi to zdal byť celkom v pohode cvik, asi po siedme opakovanie. Nejak som dokopal 20 opakovaní a podpísal si tým rozsudok smrti, lebo som musel splniť 4x20 Kŕče po každej sérii, žalúdok naopak, nohy ťažké jak polená, konečne trochu odlesk bývalých legdays, keď som mal ešte pravé a ľavé koleno a nie pravé a dojebané. Ale myslím, že tento systém by mohol chvíľku fungovať.
Akurát, že moje predýchavanie nutkania grcať zožralo hrozne veľa času a tak už nebol priestor na incline tlaky. Čo je aj dobre, rameno nie je úplne OK. Popozeral som trochu, čo mu asi je. Zatiaľ to vyzerá, že si škrtím nejaký úpon vlastným kĺbom Vždy, keď zdvihnem ruku, cvaknem si tam šľachu a tá je podráždená a bolí a eventuálne sa časom dojebe alebo poškodí (čo vysvetľuje, prečo pri klikoch na bradlách to necítim, ale pri militarku sa idem posrať). Díky telo, si super. Tak ďalšie rehabky, masáže a streče

Celkovo hodnotím tréning super, na momentálny stav rozjebanosti. Zajtra berem voľno (z práce, nie z tréningu) a už sa skúsim objednať k fyzio, lebo takto sa pokračovať nedá, ani ja nemám takú fantáziu, aby som odcvičil fullbody bez funkčného kolena a ramena
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2022 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem, všetko dobré
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2022 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
Gratulujem, všetko dobré


Ďakujem



Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x80kg
1x1x100kg
3x3x120kg
1x20x80kg
1x25x60kg

Incline bench press:
4x8x80kg

Superset
Kliky na bradlách:

4x10xCarabas + 10kg
+
Zhyby:

4x6xCarabas + 10kg

Peck deck:

4x10

Superset
Biceps:

4x20
+
Triceps:

4x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cf9plUcjrhn/

Vyrazil som si zase raz potlakovať cez bolesť (posledné mesiace sú tréningy cez bolesť mojím obľúbeným športom) Prišiel Štúr, tak som si nechal podávať činku a bolo to trochu lepšie, to pakovanie ramien samozrejme pomáha a šľachy nedostávajú tak na prdel. Nakoniec som to "vyhnal" na tri trojky so 120kou, čo niekedy bola rozcvička a dokonca aj Štúr si povzdychol, že kedysi mi takto podával 150ku Ale tak vidieť aj na videu, že rezerva bola, nebudem tvrdiť, že som sa nejak extra trápil. Minimálne 5 opakovaní by som urobil v každej sérii (akože nie 5 navyše, ale celkovo ). Pretože Štúr už potom vo svojej neforme nevládal, tak som si dal už len dve rýchle sérky o 20 a 25 opakovaniach s 80kou a potom 60kou. Tak ako raz za čas je dobré dať si väčšie váhy, tak je dobré občas zaradiť takéto vypaľovačky. V tom čase našťastie rameno už povolilo a všetko šliapalo celkom dobre a skoro ani nebolo počuť na celú pivnicu, ako mi v ňom praská. Dokonca aj na incline tlakoch som ho cítil len málo. Možno zaúčinkovali aj rehabky, ktohovie.
Kliky na bradlách s pridaným závažím. Len 10kg, ale počíta sa to A ešte v krosfitovom supersete so zhybmi, bude zo mňa ešte na staré (dojebané) kolená fitnesss mašina.
Potom som si spomenul, že som zabudol dať rozpažky, ale tie mi aj tak veľmi nelahodia kvôli ramenu, tak som si dal len peck deck a potom superset na ruky. Tým som vyrobil veľmi potešujúco vyzerajúci vršok a spodok som úspešne zakrýval voľnými kraťasmi. Way to go

Inak sme ešte dodatočne "oslávili" môj chomút, kúpil som nejaké virgin drinky, čo sme popíjali počas páuz, aby sa nám lepšie odgrgávalo a dojedali sme ešte koláče. Nakoniec prišla aj Štúrova Kinderfitnesska, tak nejaké pojedla aj ona, zvyšok si zabalili a doma sa nimi ohadzovali nahí vo vani alebo čo, zvrhlíci Spokojný pohodový udržiavací tréning v letnej horúčave.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 344, 345, 346 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: