Hubnutí v "objemu"?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hubnutí v "objemu"?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Hubnutí v "objemu"?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bushman69


PříspěvekZaslal: so únor 25, 2023 7:05 pm    Předmět: Hubnutí v "objemu"? Odpovědět s citátem

čauko, mám takovej problém byl jsem v dietě asi 3-4 měsíce při 2100 kalorii na den max kdy jsem používal cheat abych si nezvykl a nepřestal hubnout což se mi hubnout podařilo a následně jsem šel do objemu.. po 3 týdnech co jsem upravoval makra jsem zjistil že při 3500 kalorii jsem stagnoval +-200g a po navýšení na 4000 kalorii jsem po týdnu dokonce lehčí o 400g, jak ej to možné nebo je to jen chvilkovej fail? Díky za help

ps : makro : 550s , 210b , 110t
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatel77


PříspěvekZaslal: so únor 25, 2023 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik vazis? Vis kolik cca mas vydej? 2100 mi prijde docela malo, ja mam udajne jen bazal kolem 2 tis.

Zalezi na hodne vecech. Jak moc jsi zmenil trenink, co jsi prestal/zacal jist, jak narocnou mas praci atd . Chce to priblizne spocitat prijem/vydej a postupne upravovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bushman69


PříspěvekZaslal: po únor 27, 2023 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uživatel77 napsal:
Kolik vazis? Vis kolik cca mas vydej? 2100 mi prijde docela malo, ja mam udajne jen bazal kolem 2 tis.

Zalezi na hodne vecech. Jak moc jsi zmenil trenink, co jsi prestal/zacal jist, jak narocnou mas praci atd . Chce to priblizne spocitat prijem/vydej a postupne upravovat.


Momentálně 99kg - 190cm. Tak musel jsem být v deficitu abych hubl tak proto tak málo když jsem dal víc tak jsem stagnoval. Mám silovo objemovej tréning (stejný skoro co v dietě) v práci bez pohybu. Jídlo mám skoro stejné jen jsem zdvojnásobil porce, pošlu semka kalorické tabulky.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hubnutí v "objemu"?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: