Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 365, 366, 367 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 06, 2023 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

včera

Drepy so stopkou:
1x10x20kg
1x6x70kg
1x6x120kg belt on
3x6x150kg

Superset
Sumo deadlift:

1x6x70kg
1x3x100kg
1x1x130kg
1x1x150kg
1x1x170kg
1x1x180kg
1x1x200kg
+
Lýtka:

5x12x120kg

Superset
Sťahovanie kladky rovnými rukami:

3x10
+
Bench press:

1x6x20kg
1x6x60kg
3x6x100kg

Veslo - guma:
3x15

Príťahy JČ s oporou:
3x10x22kg

Zhyby:
3x6xCarabas

Triset ramená a ruky:
3x10

Hodnotenie tréningu: Uuuuf tak toto nešlo vôbec. Streda bola bezva, ale piatok bol otras.
Drepy boleli a to tak, že veľa. Koleno absolútne nespolupracovalo, bolo tuhé a bolelo extrémne. Potlačil som cez bolesť, lebo som magor, ale fakt som sa trápil. Myslím, že nohy mali celkom dosť ešte z pondelka Dlhodobo to takto určite nepôjde. Váha bude musieť ísť dole. Hecnúť sa silovo je jedna vec, ale potrebujem priebežne dávať dokopy aj koleno a toto asi nie je najlepší spôsob. Uvidím ako po víkende, keď sa nezlepší, dám týždeň pauzu od drepov a budem robiť len rehabky.
Znechutenie po drepoch sa prenieslo aj na deadlifty. Lenivo a unavene som si vyšiel na 200ku a nechal to tak.
Potom už chvalabohu som nikde nepoužíval nohy a tréning sa trochu rozbehol.
Bench so svalovkou, ale v pohode, boli dokonca aj stopky.
Zvyšok chrbta som tiež nehrotil, dnes som potreboval nejakú energiu - boli sme pomáhať Štúrovi na baráku. Dávali sme dole nejaké stavby a vynášali bordel a suť. Podeadliftoval som si nejaké roxory, zapustené v zemi, s Rišom sme dvaja vytrhli zo zeme plot, ktorý tam stál hádam posledných 60 rokov. Celkom sme si zamakali.
Ako hovorí môj otec: "Čo, veď posilka zadarmo"

A tu sú fotky, ktoré ma potešili, lebo vidieť, ze cvičím ruky. Nepotešilo ma, že Rišo má dvakrát také ruky a ani ich necvičí. A že som mal vyvalený bachor A ešte aj ten má Rišo väčší!!!





Bol to fajn deň, síce drina a samá špina, prach, hrdza a azbest , ale fajn robota na slniečku, nejaký ten radler k tomu a nakoniec aj pizza.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2023 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Landmine hack squat:

4x10x25kg
+
Rumuny:

4x10x70kg

Superset
Predkopávanie:

4x30
+
Zakopávanie s gumou:

4x10

Drepy:
1x6x20kg
1x6x70kg
1x6x120kg belt on
4x6x140kg

Superset
Lýtka:

3x12x120kg
+
Lýtka:

3x20

Superset
Incline bench press:

3x6x70kg
+
TRX pazhyby:

3x12xCarabas

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cr_Vu00M4-b/

Kolená sa cez víkend trochu spamätali, nič nebolelo, prestal som mať ten pocit, že mám miesto šliach spráchnivené kožené remene, preto som sa rozhodol, že im dám ešte šancu
V rozcvičke som ale poctivo zaradil kadejaké vymyslené aj okukané nekonečné rehabky a bude to tak musieť ostať aspoň nejaký čas, lebo som reálne cítil, že som sa potom hýbal omnoho lepšie.
V podstate prvý zapísaný cvik bol tiež rehabka, čo vidieť viacmenej aj na použitej váhe - landmine hackeny, ktoré, ako vidieť na videu, dostávajú kolená hoooodne cez špičky. Ale váha je tak malá a pohyb tak kontrolovaný, že som to nijak zle necítil, skôr naopak. Pekne mi to rozhýbalo koleno do ďalšej práce.
Snažím sa na tom, aj na predkopávaní, zacieliť "tear drop" nad kolenom, je to jediná šanca, ako vizuálne zlepšiť nohy, lebo vonkajšie stehná mám upnuté extrémne vysoko v polke femuru a v kraťasoch vyzerám, že nohy cvičím len keď ich dvíham pred nos thajskej tete pri pedikúre po tom, čo som si v Auparku nakúpil ružové čipkované negližé...

Včera som si zámerne nerozbil nohy tak ako naposledy, plus som použil následne menšiu váhu aj na drepy - ale pridal som si sériu naviac.
Drepovalo sa dobre, technicky to bolo oveľa čistejšie ako naposledy, koleno nebolelo, spodný chrbát nebolel, vedome som prenášal váhu na zranenú nohu, aby som si neprehlboval už tak dobre rozjeté dysbalancie. Bolo to ťažké, ale zvládnuteľne ťažké, aby som bol schopný oddrepovať aj zvyšok týždňa, čo je dobré, minulý týždeň mi jasne ukázal, že tudy cesta nevede - nie, keď idem trikrát týždenne fullbody. Inak som celkom zvedavý, keď budem drepovať tých 140-150 s predúnavou, ako sa telo vysporiada s vyššou váhou neskôr, keď sa vrátim k drepom ako prvému cviku. Či budem cítiť viac sily alebo čo sa bude diať.

Benche nič moc, ramenu sa to nepáčilo, ale bol som trošku hrrr kvôli času a slabo som sa rozcvičil. Našťastie nič hrozné, len mi to pripomenulo, že nesmiem podceniť nič
Môj tréning je v poslednom čase 50% rozcvička a 50% cvičenie. To som teda dobačoval...

Zajtra benche, ak ma neskolí soplík, obe deti už tu pobehujú zasoplené jak malé cigánčatá. Hádam ostanem odolný ako vždy. Teda väčšinou. Myslím vo veľkej časti prípadov. Totiž ako sa mi to občas podarí... OK, proste pôjdem cvičiť zasoplený, no Na benche sa teším, naposledy som mal svalovku na kozy 4 dni, som zvedavý, či sa to bude opakovať. A chcem pridať jednu sériu tlakov so stovkou
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2023 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
High heels highbar drepy:

1x10x20kg
4x10x70kg
+
Predkopávanie:

4x10

Superset
Rozpažovanie JČ:

1x10x12kg
4x10x22kg
+
Plate press:

4x10

Bench press:
1x6x20kg
1x6x60kg
3x6x100kg
2x6x80kg
2x8x60kg

Superset
Incline tlaky JČ:

3x10x22kg
+
Incline plate press:

3x6

Superset
Kliky na bradlách:

3x8xCarabas hanba
+
Zhyby:

3x8xCarabas

Triset ramená a ruky:
3x12

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CsEth4Xsc7e/

Začal som radšej drepmi, lebo keď ich mám niekde ku koncu tréningu, už fakt na to nemám energiu ani náladu a šmrdlám to z donútenia. Takže som to zbúchal hneď takto na rozhýbanie a bolo to dobré. Ten superset ma bavil, ani nebol veľmi boľavý, lebo som predtým porobil poctivé rehabky a kolienko som pripravil na prácu. Takže príjemné ľahké prekrvovacie drepíky, než som prešiel khlavnému programu.
Hlavný program som začal samozrejme rozpažkami a plate pressmi. Umrel som si hrudník kompletne, po troch sériách bolo hotovo, ale dorobil som ešte 4tú. Pumpa bola fakt strašná, také plné narvané kozy som pri silových tréningoch nemával - nehaním silovku, len konštatujem
Na bench som naozaj chcel urobiť 4 pracovné so stovkou, ako som sľúbil minulý týždeň. Prisahám, že ešte po druhej sérke to bol plán. Po tretej už nie Hoooorko ťažko som to dotlačil, technika dovidenia, krútil som sa na lavičke ako červík na háčiku a bol som rád, že som spod činky vyliezol so zdravou kožou. Aby som vám to vynahradil, tak som zhodil na 80 a že dám tam osmičky alebo desiatky. Akurát ma zavalilo siedme opakovanie A to tak, že totálna beznádej a musel som rolovať po stehnách. A tak mi stačili aj šestky, no... A potom so 60kou nejaké osmičky a s hanbou som benche ukončil.
To už som mal hrudník uvarený úplne, ale bolo treba ešte riskovať dentálny samozákrok so šikmými jednoručkami. Pošťastilo sa mi to dorobiť bez železnej pečiatky na čele a mohol som ísť na kliky Keď som v prvej sérii urobil len 8 opakovaní s vlastnou váhou a spadol som z bradiel ako hovno do záchoda, už mi bolo jasné, že sa dnešný tréning podaril. Po biede, po psote som to nejak doklikoval, ale Turek by ma vysmial, keby videl, ako sa trápim s vlastnou váhou. Čo už. Došli baterky.
Koncové rameno a rukopumpovačky som si dovolil bez trička. Brucho mi to trochu kazilo, lebo diétka ešte len začína, ale boha, ten vršok bol napumpovaný a guľatý hrozne. Trapézy, ramená, pracky, hrudník ani nevravím.... Vyzeral som skoro ako Ustinov, keby k nemu bola príroda štedrejšia a narástol o 10cm vyšší

Výborný tréning, spokojnosť. V piatok asi bez tréningu, chystám nejaké vylepšenie do gymu, tak dúfajme, že to výjde... Keď tak si to vynahradím v sobotu alebo tak.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 15, 2023 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobotný tréning


Leg press (HA!!!!! HA!!!!!!!!!! HAHA!!!!!!!!!!!!!!!):
1x10x25kg
1x10x80kg
4x10x110kg

Lýtka leg press:
4x10x80kg

Superset
Príťahy v predklone:

1x8x60kg
4x8x100kg
+
Zakopávanie s gumou:

3x10

Príťahy JČ s oporou:
3x10x32kg

Veslo - kladka:

3x12

Superset
Bench press:

1x6x60kg
3x6x100kg
+
Zhyby:

3x8xCarabas

Štyriset ramená a ruky:
3x10

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CsLwNCPOoA2/

Oooo áno, bystrý Petrík si zase raz vytunil gym! Večné kontroly bazoša a nekonečná trpezlivosť sa ukázali ako správny recept: naozaj som kontroloval posledné mesiace bazoš s tým, že NIEKDE KURVA musí ešte existovať praveký predpotopný vertikálny legpress, ktorý sa mi zmestí do gymu.
A hele hele - v Krompachoch nejaká tetuška rozpredávala panelákové fitko a túto legendu tam mali za, držte si klobúky, pošikaných 50eur
Takže v piatok miesto tréningu cesta do Krompách, nakladanie, odvoz, vykladanie. Je to naozaj oldschool pravek, ale funguje úplne bezvadne, naozaj vítané spestrenie do tréningu nôh (dnešná predúnava pred drepmi bude asi zabijak).
Na druhý deň mala Soraya pochopenie, keď som naozaj vážne fakt seriózne okamžite hneď ráno musel ísť skúšať, ako nová hračka funguje a tak som si dal tréning.
Legpress mi sadol perfektne, viem, že tento typ vie byť celkom killer na spodný chrbát, ale darilo sa mi držať kontakt s podložkou a všetko bolo bezbolestné a šikovné. Potom som už musel ísť na nudný a nezaujímavý chrbát
Deadlifty som vynechal, nechcelo sa mi tam ráno mlátiť činkou a aj tak raz za čas deadlifty skipnem kvôli regenerácii spodného chrbta.
Tak teda cheatované príťahy so stovkou a potom už taká klasika pumpovacia. Chrbty mám malé a slabé, preto som si extra pridal zhyby, ktoré boli celkom výzva po cvikoch predtým.
Benchpress unavený od stredy, ale zvykám si. Našťastie stále zvládnuteľné aj so stopkami.
No a záver zasa patril ramenám a rukám, z ktorých mám radosť, lebo dobre reagujú.

Inak očakávam, že sila bude postupne padať dole, lebo diéta už zaberá - bruškotuk sa topí, sem tam vidím žilu a ráno sa budím s krutým hladom Zatiaľ som nejaké dve kilá dolu, ale nehrotím to, normálne jem všetko, osekal som len kalórie. Takže nemávam ani nejaké mlsné chvíľky, keď chcem zmrzku, dám si zmrzku, akurát potom večer smutne papám len chudé mäsko so zeleninou

Dobrý tréning, dobrý progres, nová hračka, teším sa na dnešok, asi ma bude musieť Erik odniesť domov, lebo si rozmrdám nohy
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2023 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Rumuny zhadzované:

3x10x70kg + 3x10x25kg
+
Predkopávanie zhadzované:

3x10 + 3x10

Leg press:
1x10x40kg
1x10x80kg
3x10x130kg

Drepy:
1x6x20kg
1x6x70kg
1x6x120kg belt on
4x6x140kg

Superset
Lýtka s činkou:

3x12x120kg
+
Lýtka leg press:

3x12x60kg

Superset
Incline bench press:

1x6x20kg
1x6x60kg
3x6x80kg
+
TRX pazhyby:

1x10xCarabas
3x10xCarabas + 10kg

Brucho:
3x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CsRb69ytqUQ/

Legday je sviatok. Sú to kruté dlhé tréningy, ale tie endorfíny na konci sú na nezaplatenie. Alebo je to proste len radosť, že som yase prežil a vnímam svet o niečo svetlejšie a slnečnejšie?
Samozrejme, že najviac som sa tešil na leg press Dal som len 130 kilo, len sa zžívame, ale myslím, že nabudúce v pohode 150. Darilo sa mi dobre triafať "teardrop" nad kolenom, takže po rokoch rokúcich je šanca, že si vizuálne zlepším stehno. Malá, ale je tam
Kolená po legpresse boli vo veľmi dobrom stave, celkovo sa nejak zlepšili v poslednej dobe, čo je záhada, lebo počasiu stále celkom slušne j*be a je vlhko a chladno a celkovo podmienkz sú čisto na bolesti kolien. Možno zaberajú rehabky, ale nechcem sa tešiť predčasne.

Vraj čokoľvek, čo je predčasné je naprd. Tvrdila Soraya. Načisto neviem, čo tým asi myslela.

Takže s dobre premazanými kolenami som sa vrhol na drepy a ah jaj Všetky tie dúhy a jednorožce a ružové mráčiky sa rozplynuli v drsnej boľavej realite uťahaných drepov. Cestou dole som nevládal brzdiť, tak som chodil hlbšie, než treba a objavil sa buttwink. Navzdory všetkému som sa hecol a dodrepoval pomerne svižne s krátkymi pauzami. Ale pumpa stehien veľmi dobrá, keď budem takto pokračovať, možno z toho niečo bude.
Lýtka boli ďalší zabijak. Výpony pohoda, ale potom dopumpovanie na legpresse ma dobilo. Neviem čím to je, ale keď fakt kvalitne cvičím lýtka, treba mi kakať A včera mi ach bolo treba kakať veľa
Chvalabohu som už končil a už to chcelo len nejaké benche a pazhyby. Tie sa mi žiaľ nevošli do videa, čo je škoda, lebo aj to mi išlo a užíval som si.

Výborný tréning, leg press ma teší, drepy som ako tak vládal, kolená podržali, čo viac si priať?



*A keď si predstavím tú likvidáciu stehien na leg presse do zlyhania potom v zimnom objeme po drepoch, uuuuuf!!!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2023 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked pozerám tie videá a zápis že po tých predvyčerpavacích (snad som to napísal dobre) sériách ešte ideš na drep/benč až ma napne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2023 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
ešte ideš na drep/benč až ma napne


Až takú zlú techniku nemám!!!


Superset
Hihgh heels highbar drepy:

1x10x20kg
3x10x70kg
+
Legpress jednou nohou:

3x10x40kg

Superset
Rozpažky JČ:

3x20x12kg
+
Plate press:

3x10x15kg

Bench press:
1x6x20kg
1x6x60kg
4x6x100kg
1x10x70kg

Superset
Kliky na bradlách:

3x10xCarabas + 10kg
+
Zhyby:

3x6xCarabas + 10kg

Superset
Incline bench press:

3x10x60kg
+
Zhyby:

3x8xCarabas

Štyriset zhadzovaný:
len jedna séria, časový pres

Hodnotenie tréningu: Bez videa, je to furt to isté dokola

Začal som nohami, lebo to je stále najväčší zabijak, tak nech to mám z krku čím skôr. Podložené päty sú fajn, tentoraz som k tomu pridal aj leg press každou nohou zvlášť. Šiel som mega hlboko, v najspodnejšej váze som šiel na špičku a tlačil koleno hooooodne pred špičku. Výsledok: brutálna pumpa predkov stehien. Rozhodne mi to sedí lepšie ako bulhary, pri ktorých strácam rovnováhu alebo výpady, pri ktorých ma bolí pravé koleno. Takže túto variantu asi na čas zaradím. Voľné váhy sú bezva a verím, že majú najväčší prínos, ale vzhľadom na to, že sa stále snažím polepiť tie drobné boliestky a zranenia, trochu kontrolovaného pohybu neuškodí
Nohy teda napumpované na prasknutie aj s malými váhami (inak trapas nad trapasy, s tými detskými váhami som si v pondelok urobil na hamsy svalovku, s ktorou bojujem dodnes ) a šlo sa na cicky.
Predúnava menšia - nechcelo sa mi nakladať si na rozpažky nad 20 kilo, tak som si myslel, že to vynahradím objemom. Spoiler alert - nevynahradil. Proste váha je váha.
Malo to ale výhodu, podarilo sa mi spraviť všetky 4 pracovné série so stovkou, jeeej
Potom som prehodil poradie cvikov, nakoľko spodný hrudník mi začal nejak zaostávať. Vrch ciciek robím 2x do týždňa, spodok len raz a to len 3 sériami klikov. Tak som to prehodil, kým som ako tak vládal a hodil na seba 10 kilovú vestu. Tu už mi tá predúnava neprišla taká zanedbateľná Čo sa týka spodných ciciek, v piatok miesto klasického benchu podložím jednu stranu lavičky kotúčom, nech mám malinký decline a hádam sa mi podarí to trochu zacieliť.
Potom bol ešte incline. To už prišiel Erik, tak váha nastavená podľa neho. Aby som to trochu viac precítil, šiel som s tým vyššie, tzv "ku krku" až nad kľúčne kosti. Uf och, Gironda vedel, o čom hovorí, fakt to zacielilo strašne ten vršok.
A do toho celého zhyby s váhou aj bez nej a tak ďalej...

Na konci štyriset, jedna veľmi intenzívna séria, aby som nemal pocit, že som to úplne odflákol...

Musím teraz do toho bušiť koľko pôjde. U malého Pepka v škôlke sa objavili kiahne (neštovice), takže je veľká šanca, že si ich odnesie aj on. A vzhľadom na to, že ja som ich nikdy nemal (vždy, keď som bol v kontakte s nakazeným človekom, nič sa neudialo a to v detstve aj dospelosti, proste moje telo odolalo ZATIAĽ všetkému), je tu nejaká šanca, že skončím dojebaný s horúčkami a vyrážkami na PNke. Tak si musím nadrobiť teraz, lebo podľa predpokladov o cca 3 - 4 týždne ma to možno sejme.
A ak by to nesejmulo mňa, malýPali je tiež celkom rizikový. Takže pokiaľ by som to ja zas nejak rozchodil, bude treba pomáhať Sorayi a na tréningy nebude čas.
Budú ešte smiešky.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2023 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koukám zpětně na ten zápis ze 6.5.

Na ten azbest bych doporučil dělat alespoň s respirátorem. Vím, je to opruz, ale tady bych to nepodceňoval.
V mojí branži se s tím z hlediska hygieny dělají dost velké obstrukce, ale fakt je, že těch drobnejch azbestovejch vláken se nadýcháš a reálně ti zůstanou v dýchacích cestách a působí karcinogenně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2023 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
koukám zpětně na ten zápis ze 6.5.

Na ten azbest bych doporučil dělat alespoň s respirátorem. Vím, je to opruz, ale tady bych to nepodceňoval.
V mojí branži se s tím z hlediska hygieny dělají dost velké obstrukce, ale fakt je, že těch drobnejch azbestovejch vláken se nadýcháš a reálně ti zůstanou v dýchacích cestách a působí karcinogenně.


Díky Pajas, samozrejme keď sme robili s azbestom, mali sme respirátory aj okuliare a dávali sme si pozor, aby sme náhodou tie dosky nezlomili alebo nepraskli. Odvoz a likvidáciu samotnú už bude musieť zabezpečiť nejaká firma.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 20, 2023 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset:
Lowbar drepy:

1x10x20kg
1x10x70kg
3x10x120kg belt on
+
Lýtka v legpresse:

8x20

Sumo deadlift:
1x3x70kg
1x3x120kg
1x1x170kg a koleno zabolelo

Klasika deadlift:
1x1x170kg belt on
1x1x200kg spodný chrbát protestuje
1x1x170kg
1x3x120kg

Príťahy VČ vleže na lavici:
4x6x60kg

Superset
Príťahy kladky jednoruč:

4x10
+
Decline bench press:

1x6x20kg
1x6x70kg
3x6x100kg

TRX pazhyby:
4x10xCarabas

Triset:
3x20

Hodnotenie tréningu: Začínam byť voľajaký dolámaný. Drepy boli celkom uťahané, nohy to teraz schytávali riadne. Ono jasné, 120 kilo sem, 140 tam, to nie sú žiadne váhy, ale hodne z toho je v supersetoch a 3x týždenne, to sa nazbiera. K tomu prirátajme odrátané kalórie a už to ide Teda nejde.
Aby bolo jasné, nesťažujem sa, proste cvičím ako ma baví, tak som dobitý.
Sťažujem sa až pri deadliftoch.
Sumo easy, všetko super, ale pri 170 už začalo ťahať koleno presne tým spôsobom, ako som si ho naposledy zranil s 250kou. Tak som to radšej zabalil a prešiel na klasiku.
Tam ma nebolelo koleno, pravda, ale zato spodný chrbát sa ozval hneď V poslednom čase cítim pravú časť krížov a nie je to veľmi príjemné. Skúsim si s tým zájsť na masáž alebo čosi. Trochu ma už prestáva baviť furt riešiť niečo pokazené, len sa utešujem, že to nie sú vážne veci, len otravné

Zvyšok tréningu som teda navolil cviky tak, aby som spodok chrbta nezapájal. Boli to prevažne ľahké veci, ale objem a tempo vyššie a tak to dnes príjemne cítim.

Bench press ako som spomínal minule, veeeeľmi ľahký decline, len som koniec lavice podložil kotúčom. Príjemná zmena, pošetrilo ramená. Inak drsná svalovka bola ešte od stredy - machroval som, že slabá predúnava pred benchom, že Asi som to zakríkol.

Na začiatku trenálu sa zastavil nejaký chlapec vziať si stojany, s ktorými som cvičil ešte v pivnici. Predával som to za 60e, čo je dosť pod cenu, ale reálne tam len zavadzali. Došiel taký neborák, že mu skončil semester a že si skladá doma posilku, pretože nemá žiadnu poblíž a na intrákoch si zvykol cvičiť. Tak som mu ich dal za 50, keď s tým má také trápenie, hlavne, že poslúžia a že so sebou niečo robí.

Deload alebo oddych som nemal ani nepamätám, tak ďalší týždeň asi vynechám všetko, pri čom sa extrémne zapája spodok chrbta (drepy a deadlift) a dám si nejaké alternatívy s legpressmi a jednoručkami a gumkami. Starnem, darmo. V 25ke som mal deload akurát keď raz ročne zatvorili fitko kvôli nejakej poruche...

Ale musím sa aj pochváliť, nohy sa reálne zlepšili. Vizuálne vyzerajú skoro akoby som cvičil, hlavne teardrop nad kolenom. Ale vidieť rozdiel medzi pravou a ľavou - pravá má to dojebané koleno a vidieť, že ľavá preberá viac práce. Taaaakže jednodnožné cviky budú musieť byť zaradené viac

Robota robota robota. A jak ma sejmú kiahne, tak to všetko vyjde aj tak navnivoč [/b]
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 20, 2023 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vrátil som sa od tetušky - poskracovaný som až hanba a vyosená panva a vyhodený stavec To sa potom ťažko deadliftuje, no
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2023 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ranná váha: 93,5kg.
Ide to dolu hlavne z pupku. Nie zle na to, že som celú sobotu žil na sušienkach, keksíkoch, soletkách, pizzi a pivku. Holt rodinné výlety. Ale nevadí, myslím, že som si cheat day zaslúžil. Včera už zas striktne, ak nepočítam ľadovú kávu so zmrzkou. A to teda nepočítam!

Včera som ešte bol v gyme, lebo moja mama sa chystá s kamoškou na dovolenku a rozhodli sa, že teda treba urobiť formu do plaviek Tak som im robil odborný dozor, nech sa nepozabíjajú.
Šlo to asi tak dobre, ako si viete predstaviť s 2 tetami po 60ke, ktoré z toho majú prdel a dobrú zábavu. Ale zas treba im uznať, že čo som im povedal, to odmakali. Aj pre mňa veselá skúsenosť, pracovať s niekým, kto je 2x starší ako ja a tu má v nohe skrutku alebo v lakti drôty
Zato mali obe v lepšom stave kolená
Ešte som sa mamke neozval, počítam, že má krutú svalovicu. Ale ako ju poznám, cez víkend mi bude volať, či teda ideme zasa.
Svojho času, ešte predtým, než sa pri nehode dolámala na cucky, so mnou chodila do gymu a na svoj vek bola neskutočný makač, doteraz spomína, ako výpadovala s činkami krížom cez celý gym a mladé pipky na rotopedoch na ňu pozerali ako na zjavenie

Sám som úprimne zvedavý, či sa im podarí niečo vylepšiť za ten mesiac či dva. Poradil som im trochu aj s jedlom, ale samozrejme žiadne striktné veci, len kde pridať a kde ubrať (ukázalo sa, že raňajky formou ciga+káva nie sú úplne fitness a že zapíjať večeru sladkým radlerom je tiež trochu chujovina. Argument "ale to je bez alkoholu" cezo mňa prekvapivo neprešiel).
Tak uvidíme, či to niečo spraví - keď nič viac, pohyb im neuškodí.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2023 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Prekopávanie jednonož zhadzované:

3x10+3x20
+
Zakopávanie s expanderom:

3x20

Legpress jednonož:

1x10x25kg
4x10x50kg

Legpress oboj... dvoj... no, akože normálne dvomi nohami:
4x10x150kg

Legpress s nohami naúzko:
4x20x100kg

Superset
Incline bench press ku krku:

4x12x60kg
+
Lýtka v legpresse:

4x10x100kg
+
Lýtka s BW:

4x20

TRX pazhyby:
4x10xCarabas

Hodnotenie tréningu: Nôžky na maděru.

Moja vykrútená tancujúca panva a stavce, čo sedia v chrbtici len tak šeja hoja potrebujú čas, aby sa dali dokopy, plus ja starý smutný neborák som potreboval nejaký deload, nuž som sa rozhodol dať si čisto len legpress a nechať drepy powerlifterom a mladým nadšencom, čo ešte majú v nohách kolená a nie strúhanku.
Predvyčerpanie som nechal, to ma zatiaľ baví.
Tak teda začal som tlakmi jednou nohou, lebo mám dysbalancie a potrebujem sa ich zbaviť. Samozrejme pravá noha si to "užívala", keď to dofakované koleno muselo bojovať samo za seba. Holt, taký je život dofakovaných kolien Tu som sa sústredil čisto na podobnú prácu ako pri bulharoch, zaťažoval som viac predné stehno a tlačil špičku dopredu. To bola príjemná pumpa, nebolo to veľmi ťažké. Ale dobrá príprava na následné tlaky so 150 kilami.
To už bolo značne ťažšie, ale samozrejme sa to nedá porovnať s ozajstnými drepmi. Tam by ma desiatky so 150 kilami zrušili na dva týždne. Zato som sa mohol lepšie sústrediť na techniku, päty k sebe, kolená von, aby to bralo presne to, čo potrebujem. Mašina to inak zvláda v pohode, je to masívny kus železa, pohyblivé časti som pomazal vazelínou, lebo kdo maže, ten jebe jede a všetko fungovalo tiptop.
Celú legpressovú nekonečnú epopeju som zakončil dvadsiatkami so 100kou, ale to už bol boj a spod toho mučiaceho nástroja sa mi naozaj ťažko vyliezalo. Pumpa stehien preveliká a moja spokojnosť tiež. Aj by som spravil fotku stehien, ale pohľad do zrkadla ma presvedčil, že masívna pumpa a naliate stehná sú skôr môj pocit a zbožné želanie, než realita, tak som to nechal tak.
Ešte ma čakali lýtka - poznatok: V legpresse chytajú lepšie na mierne pokrčených nohách, než na vystretých.
A na záver s Erikom ľahké incline tlaky ku krku a pazhyby. Tým je prvý deloadový tréning za mnou a som spokojný. Nahnal som celkom veľký objem tréningu, ale dnes sa cítim fajn, spodný chrbát OKej, koleno bolí len toľko čo vždy a svalovka sa nezdá nijak veľká, skôr len mierna únava stehien.

Update k cvičiacim babkám: Moja mama po celom tele svalovka 4/10, ale očakáva zhoršenie na 6/10 počas dňa
Druhá tetuška nemá svalovku nikde, len na riti, zato extrémnu, lebo veľmi ju bavili výpady do deficitu, takže nevie chodiť po schodoch a nasadať do auta alebo spať.
Ale tešia sa na ďalší tréning, sú to srdciarky.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2023 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Rozpažky s jednoručkami:

1x20x2,5kg
4x10x22kg
+
Plate press:

4x10x10kg

JČ tlaky na rovnej:
1x6x22kg
1x6x32kg
4x6x42kg
1x10x32kg
1x15x22kg

Kliky na bradlách zhadzované:
3x10xCarabas + 10kg + 3x5xCarabas 9to sú rovnice už ci boha )

Superset
Incline tlaky JČ:

3x10x22kg
+
Zhyby:

3x10xCarabas

Štyriset:

3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Csoy0-OAeSm/

Robil som aj nohy, ale len rehabky, tak som to ani nezapisoval. Na nič silové nebola nálada, beztak mám deload, tak čo by som preháňal
Predvyčerpanie rozpažkami a platepressmi už nie je také hrozné ako predtým. Telo sa adaptovalo. Hádam by som mal pritvrdiť
Benche som nedával, keď už mám deload, tak v rámci pošetrenia ramien som si vzal jednoručky. Váha len taká dopohody, ale keď vezmem do úvahy všetky okolnosti, tak vlastne celkom fajn.
Úplne ma zabili samozrejme kliky. Tam už sa únava prejavila a ešte keď som zhodil váhu a dorobil si 5 len s vlastnou váhou, tak fakt som bol rád, keď som to mal konečne za sebou Navyše zrovna v sérii, čo je na videu, ma Erik rozosmial nejakou príhodou, tak som sa strepal dole z bradiel Ale pumpa fakt super a kozy hotové.
Incline tlaky už fakt len z povinnosti a proforma, myslel som, že budú 12ky, ale ha ha, okolo ôsmej tlakové funkcie tela vypínali a bol som rád za smiešnych 10 opakovaní.

Štyriset k mojej plnej spokojnosti, až som sa odfotil:

Svetlo síce mizerné a fotka vyzerá ako robená strúhadlom na zemiaky, ale vyzeralo to celkom naplnené a guľaté - čo je vzácny jav, normálne si pripadám malý a plochý, lebo ako nie sú v mojom živote sacharidy, proste som spľasol a vyzerám ako tak použiteľne len po tréningu.
Tá fotka je vlastne dôkazom, že s dobrým uhlom, svetlom a pózou vhodnou pre môj typ postavy viem vyzerať dobre. No a ešte s desiatimi rokmi tvrdej roboty

Asi to ale také zlé so mnou nebude, keď som venčil psa, kričal na mňa sfetovaný teplý cigán z kríkov, že má rád svalnatých Rambov a že by si ma dal. Našťastie (pre neho) bol dosť ďaleko a tak si ma nedal a ani ja som mu nedal jednu do zubov
Keby po mne takto kričali radšej nejaké legíny! Občas po mne kričí Soraya, ale z iných dôvodov #nepovysavalsom
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 29, 2023 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatok:

Leg press:
1x10x50kg
1x10x100kg
1x10x150kg
1x10x170kg
1x10x190kg

Príťahy JČ vleže:
4x8x42kg

Pazhyby:
4x10

Príťahy kladky v stoji:
4x20

Decline bench press:
1x10x60kg
3x8x100kg

Štyriset
3x10

A do toho celého ešte krížom krážom lýtka a kadečo, už si nepamätám

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cst7qT4Ls51/

Plán bol deload celý týždeň, ale jediné, čo som dokázal bolo vynechať drepy a deadlifty Ľahšie to ale nebolo a spodný chrbát ma aj tak furt bolí, lebo stavce si poletujú ako im príde a kým neskočím k niekomu, kto vie, čo s tým, budem proste Quasimodo.
Legpress na hranici dvoch stovák a prestávala to byť sranda. Nie kvôli mojim nohám, tie by išli, ale celá mašina sa klepala ako moja stará Fabia pred rokmi, keď som zrýchlil nad 100km/h. Necítil som sa pod tým úplne najlepšie, takže mi do budúcna asi bude stačiť nejakých 150 kilo Akooo, on ten leg press by to asi vydržal, ale potrebujem mať tepovku vysoko kvôli cvičeniu a nie kvôli obavám o život.
Zvyšok bol taký ako keby celkom obyčajný, ťažko sa nejak silovejšie cvičí chrbát, keď sa snažím šetriť kríže. Ale nakoniec asi dobré, zozadu sa nevidím a posúdiť to neviem, ale pocitovo celkom masaker
Celkovo tento tréning bol hodne epický na pumpu vršku. Ramenám som tiež dal zabrať, pracky napumpoval kadejako zhadzovanými cvikmi a vynútenými cheatovačkami a tak... Všimol som si, že oproti minulému roku som hodne zlepšil vrch hrudníka a pracky. Budem fešák v tielku v Prahe

Včera: Tréning s mamkou a tetuškou. Prišli, že easy peasy lemon squeezy, lebo sa idú len rozhýbať. Asi im nedošlo, že posledný tréning bol ľahký preto, že som potreboval zistiť, kde sú cca ich limity. Tie sa ostatne ukázali po prvých 10 minútach tréningu Superset predkopávania a zakopávania ich spoľahlivo rozsekal a ešte sme ani nedošli k legpressu a výpadom.
Bojovali statočne, odmakali všetko, ale odchádzali zničené a polámané Cestou z tréningu sme stretli môjho otca, ktorý sa im samozrejme vysmial, aké sú upotené Možno by dostal facana, ale mamka nevládala zdvihnúť ruku



Dnes už mám štandardný legday, kríže nekríže, jebať.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 365, 366, 367 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: