TLUMENI CHUTI NA SLADKE


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - TLUMENI CHUTI NA SLADKE  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> TLUMENI CHUTI NA SLADKE
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak jste na tom vy se sladkostma ???
Miluju sladkosti, čokoládky, kobližky .....
34%
 34%  [ 31 ]
Ne na to mě opravdu neužije...
28%
 28%  [ 26 ]
Denně tam tu nějakou tatranku pošlu :-)
28%
 28%  [ 26 ]
Vyloženě se cpu těmito delikatesami a pěstuju si pořádnej kaďáček :-))))
8%
 8%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 91

Autor Zpráva
SCHWACA


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 2:01 pm    Předmět: TLUMENI CHUTI NA SLADKE Odpovědět s citátem

Může mi někdo poradit jak ovladat tuto zasra**u vášeň ?!?!?!
V poslední době mi to zase bere a fakt malokdy se udržim, abych něco sladkýho nesežral. Kolikrat mam pocit, že jsem snad už marod .
Díky za všechny rady - snad mi budou něco platné :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mato4


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja som predchadzajucich 5 rokov zil len na sladkom a nic poriadne som ani nezral teraz ako som zacal cvicit jedavam poriadne jedla a na sladke nemam chut proste ked mas chut na sladke tak sa nazer nejakeho velkeho jedla...toť moj nazor (skus chleba ten je syty )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prinz Eugen


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

davej si do kafe 4-5 cukru a nezer sladky...
ja si davam do kafe kafe 5 cukru a jinak sladky absolutne nezeru.. nechutna mi to .. (ale nevim jestli je to tim extremne sladkym kafem)
_________________
http://wwwyoutube.com/user/mrjohnymnemonic
Motion Graphics VFX Video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duky


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chut na sladke ma prechadza iba pocas cca 3 tyzdnov CKD...dalsie tyzdne prichadza chut na sladke. pri normalnej strave resp. objemovke sa chuti na sladke nemozem zbavit, proste denne tam nieco musi byt. velmi malicko mi pomohol CHROM ked som ho bral (chut som mal, ale dokazal som si povedat, ze dam si az zajtra :).

malo by pomoct jest sacharidy s nizkym GI, aby moc nekolisala hladina cukru v krvi (tomuto pomaha aj ten chrom), mas mensi hlad a mensiu chut na sladke.
_________________
never say never
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hazard16


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neda sa povedat ze by som bol nejaky pozierac sladkosti ale v poslednom case, neviem preco , ked vidim ako dakto zere sladkosti tak mi je z toho zle! nemozem ich ani videt , matka sa ma pyta ako to mozem tak zit ze nezerem nic sladke, ale ja proste nemozem! predtym mi nerobilo sladke ziadne problemy, sem tam, som daco schrumal ale teraz ked to vidim..... bleeee
_________________
neser ma, kym ti pekne hovorim!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
SCHWACA


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mato4 napsal:
no ja som predchadzajucich 5 rokov zil len na sladkom a nic poriadne som ani nezral teraz ako som zacal cvicit jedavam poriadne jedla a na sladke nemam chut proste ked mas chut na sladke tak sa nazer nejakeho velkeho jedla...toť moj nazor (skus chleba ten je syty )


tak to me neznas co ja sem za zravy hovado, sereru ctvrt kila masa, pytel rejze a klidne bych si skaknul do cukrarny na dortika
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Schwaca napsal:
mato4 napsal:
no ja som predchadzajucich 5 rokov zil len na sladkom a nic poriadne som ani nezral teraz ako som zacal cvicit jedavam poriadne jedla a na sladke nemam chut proste ked mas chut na sladke tak sa nazer nejakeho velkeho jedla...toť moj nazor (skus chleba ten je syty )


tak to me neznas co ja sem za zravy hovado, sereru ctvrt kila masa, pytel rejze a klidne bych si skaknul do cukrarny na dortika

Taky kdyz snis maso s prilohou,tak mas pak chut na sladke jeste vetsi?Ja jako prase.Proto jsem taky furt tlustej jak prase.Resim to tim,ze misto sladkosti jim proteinove tycinky.Jenze jich zase sezeru nekolik denne :- ( (
Jsem prase.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Hack


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak všechny sladkosti vyházej oknem a pak už nebudeš mít co řešit a možná když to nebudeš mít na očích, tak nebudeš mít ani chuť.. U mě to tak funguje!
_________________
STOP AND SMELL THE AMMONIA!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Composite


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked mám normálny den, škola, cvičnie, tak si denne dám jednu fit tyčinku alebo "kexik" alebo čokoládu:)
Ináč na viac nemám chuť, ked nič nerobím, že som doma celý deň, tak toho zožerem aj kilo, ale ked mám veľa práce doma vonku, tak na sladné nemám čas ani chuť.
_________________
Vieš čo mi môžeš!?
PORADIŤ:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Composite napsal:
Ked mám normálny den, škola, cvičnie, tak si denne dám jednu fit tyčinku alebo "kexik" alebo čokoládu:)
Ináč na viac nemám chuť, ked nič nerobím, že som doma celý deň, tak toho zožerem aj kilo, ale ked mám veľa práce doma vonku, tak na sladné nemám čas ani chuť.

No prave.Ja mam houby co na praci furt.tak zeru sladkosti a tloustnu.Mam moc hodnou zenu,ktera mi porad neco sladkeho kupuje.Ja to pak hned sezeru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
charmandr


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já když vidim sladkost, tak se nemůžu udržet a prostě to snim a je po chuti pokud nevidim zase jinou
_________________
Jsem zpět :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aranel


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sladkosti moc nemusim, ale jsem zavisla na cokolade .. zkousela jsem si treba pokazdy, kdyz jsem dostala chut, jit vycistit zuby, ale pak jsem si je cistila treba 10x denne, coz taky nebylo dobry:) mno a ted to docela uspesne resim tak, ze doma zadnou cokoladu (a plati to o vsech sladkostech) neprechovavam... ale kdyz mi nekdo nekde nabidne, tak mam co delat, abych se ovladla... mno obcas se neudrzim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Composite


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aranel napsal:
... ted to docela uspesne resim tak, ze doma zadnou cokoladu (a plati to o vsech sladkostech) neprechovavam... ale kdyz mi nekdo nekde nabidne, tak mam co delat, abych se ovladla... mno obcas se neudrzim


No mne by to pomoc nepomohlo, musel by som ísť do obchodu asi 200m odomňa a vyžral by som im to tak, minul by som všetky prachy,....
Takže radšej mám vždy niečo doma, napr: teraz mám vedľa seba asi 30 fit tyčiniek a žiadný problém:) ale preto, že som zožral asi 10 sójových a 2balíky piškôt 2 kompóty jahôd a broskýň, 4 smotany>>> to som mal asi na 3-4hodiny a teraz ma ide rozdrapiť
To už sa chystám na carb up v CKD
_________________
Vieš čo mi môžeš!?
PORADIŤ:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Design


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proboha vy jste zrouti.. nastesti takovou nemoci netrpim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EmbrYoYo


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
Composite napsal:
Ked mám normálny den, škola, cvičnie, tak si denne dám jednu fit tyčinku alebo "kexik" alebo čokoládu:)
Ináč na viac nemám chuť, ked nič nerobím, že som doma celý deň, tak toho zožerem aj kilo, ale ked mám veľa práce doma vonku, tak na sladné nemám čas ani chuť.

No prave.Ja mam houby co na praci furt.tak zeru sladkosti a tloustnu.Mam moc hodnou zenu,ktera mi porad neco sladkeho kupuje.Ja to pak hned sezeru.




Tak tak,ta moje to se mnou myslí tak dobře , že mi vždycky nejakou tu dobrotu šoupne ke kompu a nežerte to ,když máte nervy u CS:S.
Hlavně gumový medvídky ty já můžu....

Trochu tady platí "sejde z očí sejde z mysli"......
_________________
[img:9dd7d9ace4]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1130585834_1.jpg[/img:9dd7d9ace4]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - TLUMENI CHUTI NA SLADKE Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: