Zákaz kouření


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zákaz kouření  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Zákaz kouření
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro a nebo proti zavedení stejného pravidla u nás?
Jsem pro
81%
 81%  [ 60 ]
Jsem proti
18%
 18%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 74

Autor Zpráva
Tyrael


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jurass napsal:
Alena napsal:
Jsem dítě dvou silnejch kuřáků, tak nemám tak razantní názory. Vím, že je to o velkém vnitřním boji s tím praštit.
jsem na tom skoro stejně, a proto mám úplně razantní názor


Jo presne!!!

to Alena: Sice mas pravdu ze je tezky s tim prestat..ale kdo je nutil zacinat?
_________________
There is no real life there is only AFK time
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karler


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás na škole kouří každá 2. holka a to mě dost sere,protože sou fain a nemaj to zapotřebí některejm je 15,16 a myslej si nevim co. Moje mlada taky kouří a z toho sem dost na palici,chodim s ní krátce,myslel sem si že to ňák přenesu,nebo že přestane,ale jak to tak vypadá tak ne. Nesnášim p*****ý cigarety
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Alena napsal:
Jsem dítě dvou silnejch kuřáků, tak nemám tak razantní názory. Vím, že je to o velkém vnitřním boji s tím praštit. Taky si uvědomuju, že kuřáci prostřednictví spotřebních daní nemálo přispívají na naše bezplatné školství, "bezplatné" zdravotnictví atd. Na druhou stranu ... když mi někdo v restauraci hulí pod nos, já se na toho člověka taktně obrátím, jestli by se mohl alespoň natočit tak, aby mi to nešlo do ksichtu a ten člověk mě pošle do prdele, že je tam povolenou kouřit, tak bude kouřit, jak se jemu chce, tak mě můj liberalismus začíná opouštět a spíše se sunu k přesvědčení, je fajn to na veřejnosti zakázat. Jsem pro.


Jenom jak jsem si přecetla tvůj zážitek z restaurace, vjelo do mě tisíc čertů! Nesnáším bezohlednost kuřáků!
Asi před měsícem jsem byla v pracovním kontaktu s deseti kuřáky. Kouřili snad neustále a to jsem s nimi byla nucena být 3 dny, každý den tak 14hodin. Když jsem otevřela okno tak řvali, jaká je jim zima. To že jsem měla pomalu astmatické záchvaty kašle nikoho nezajímalo, hulili dál. Po téhle "akci" jsem měla tak podrážděné plíce, že mi ještě po 14ti dnech stačilo cítit kouř jen z oblečení a už jsem se dusila. Prostě hrůza. Nakopala bych je do prdelí a to těch bezohlených a tupých hlav.
Huffff...to jsem se zas rozčílila....
P.S. Ještě se mě ptali, jestli náhodou nejsem těhotná, když mě to tak vadí....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to znam ja citim v PO rano na treninku jak mam "zahustene"plice od toho jak delam PA+SO na dverich....
_________________
hraju rovinu at se deje co se deje.Nemusi se nekomu libit co rikam,ale nemuze rict ze si myslim neco jineho nez rikam,kdyz chlap ztrati cest,nema uz nic!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
strabo
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mas si vlizt pred ty dvere (na ulici), ale a zaroven bys hlidal poradek na ulici...:-)
_________________
Možná jí někdo pamatujete, tu holku ze všech historek vo bezvadnym sexu v letadle a kouření pod volantem, tu holku která nikdy neměla dost, tu holku, která ale byla chytrá a měla peníze, auto, motorku, tu holku, která se už sakra dlouho nevokázala...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Tyson napsal:
to znam ja citim v PO rano na treninku jak mam "zahustene"plice od toho jak delam PA+SO na dverich....


A taky se tě ptají, jestli nejsi gravidní, že ti to tak vadí?????
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne,neptaji...to vidi
_________________
hraju rovinu at se deje co se deje.Nemusi se nekomu libit co rikam,ale nemuze rict ze si myslim neco jineho nez rikam,kdyz chlap ztrati cest,nema uz nic!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zákaz kouření Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: