Muzi a jizvy na tele


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Muzi a jizvy na tele  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Muzi a jizvy na tele
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

pro zeny: Jizvy na muzich a estetickost
Jizvy na muzich se mi libi.
30%
 30%  [ 43 ]
Muzou byt a nemusi
22%
 22%  [ 31 ]
Jizvy? fuuuuj
13%
 13%  [ 19 ]
Soustredim se na jine veci ;)
33%
 33%  [ 47 ]
Celkem hlasů : 140

Autor Zpráva
damien
(ban)


PříspěvekZaslal: út červen 07, 2005 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmmm zni to divne ,ale ja jsem mel nesestoupla varlata....tak mam v podbrisku dve asi 10 cm hnusne velke jizvy, navic vystouple...ale pres ochlupeni to neni videt...takze pohoda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mathaus


PříspěvekZaslal: út červen 07, 2005 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Tyson napsal:
kdyz mas jizvu na obliceji tak VZP plati plastiku jizvicky zn.aby nebyla tak viditelna.....


Je to pravda, plati neco jako ujmu na krase atd. Je to ale az po 3 letech jako trvaly nasledek. Pokud po 3 letech je ta jizva viditelna tak za to muzes dostat penize. a celkem dost. Asi se ale vztahuje jen na zraneni osetrena lekarem. Ale nevim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Missues


PříspěvekZaslal: út červen 07, 2005 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mathaus napsal:
Mike Tyson napsal:
kdyz mas jizvu na obliceji tak VZP plati plastiku jizvicky zn.aby nebyla tak viditelna.....


Je to pravda, plati neco jako ujmu na krase atd. Je to ale az po 3 letech jako trvaly nasledek. Pokud po 3 letech je ta jizva viditelna tak za to muzes dostat penize . a celkem dost. Asi se ale vztahuje jen na zraneni osetrena lekarem. Ale nevim.


Tohle až se dozvědí cikáni....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mathaus


PříspěvekZaslal: út červen 07, 2005 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Missues napsal:
Mathaus napsal:
Mike Tyson napsal:
kdyz mas jizvu na obliceji tak VZP plati plastiku jizvicky zn.aby nebyla tak viditelna.....


Je to pravda, plati neco jako ujmu na krase atd. Je to ale az po 3 letech jako trvaly nasledek. Pokud po 3 letech je ta jizva viditelna tak za to muzes dostat penize . a celkem dost. Asi se ale vztahuje jen na zraneni osetrena lekarem. Ale nevim.


Tohle až se dozvědí cikáni....


Az se to dozvedi tak se nic nestane. Texko nekomu dokazou ze pred tou jizvou vypadali lepe. navic tmava plet to dobre maskuje, stejne jako strie a solarko,.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Psycho


PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 3:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja uz ty jizvy ani nepocitam,vesinou to jsou nehody,havarky,operace temer zadne nemam ze rvacek ale nikdo mi to neveri:-)
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petanovic


PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak já se přidám, mám jednu velkou, asi 15cm pod kozním svalem, kterej trochu ochabnul, doufam, že se da zase co nejdriv dokupy... A pak mám jednu u svýho mužství... asi 10cm... jinak takový ty prcky z dětství toho je teda hafo.. a zrovna mám rozseklej nehet... jaké z toho plyne ponaučení? Nikdy nesekejte s dlouhou sekerou třísky, když je za váma nějakej předmět, kterej nechce uhnout.....
Jinak mimochodem, jak se obnoví funkčnost svalů okolo jizvy...pokud vůbec někdy? Je to jen částečně nebo se to časem obnoví uplně???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheLeague
(ban)


PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petanovic napsal:
No tak já se přidám, mám jednu velkou, asi 15cm pod kozním svalem, kterej trochu ochabnul, doufam, že se da zase co nejdriv dokupy... A pak mám jednu u svýho mužství... asi 10cm... jinak takový ty prcky z dětství toho je teda hafo.. a zrovna mám rozseklej nehet... jaké z toho plyne ponaučení? Nikdy nesekejte s dlouhou sekerou třísky, když je za váma nějakej předmět, kterej nechce uhnout.....
Jinak mimochodem, jak se obnoví funkčnost svalů okolo jizvy...pokud vůbec někdy? Je to jen částečně nebo se to časem obnoví uplně???

Pockat nemyslis "šef" na pindikovi? To ma kazdej ne
_________________
Proud member of the Axis of evil

NIKDY NECHCI ZEMRIT!!!

In memoriam
http://www.youtube.com/watch?v=kNnW7GwI33Q
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psycho


PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Psycho napsal:
Ja uz ty svoje jizvy ani nepocitam nastesti mnoha zenskym se to ale libí......
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)


Naposledy upravil Psycho dne so listopad 29, 2008 9:06 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Diana


PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jizvy po kastraci jsou také sexy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psycho


PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Di:
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Diana


PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Psycho napsal:
Di:


Nekul oči Nevím, tak se zeptám, ne?
Ale uznávám, je to krapet drsnější..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

idealni muž nekteri chlapci budou vedet

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petanovic


PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TheLeague napsal:
Petanovic napsal:
No tak já se přidám, mám jednu velkou, asi 15cm pod kozním svalem, kterej trochu ochabnul, doufam, že se da zase co nejdriv dokupy... A pak mám jednu u svýho mužství... asi 10cm... jinak takový ty prcky z dětství toho je teda hafo.. a zrovna mám rozseklej nehet... jaké z toho plyne ponaučení? Nikdy nesekejte s dlouhou sekerou třísky, když je za váma nějakej předmět, kterej nechce uhnout.....
Jinak mimochodem, jak se obnoví funkčnost svalů okolo jizvy...pokud vůbec někdy? Je to jen částečně nebo se to časem obnoví uplně???

Pockat nemyslis "šef" na pindikovi? To ma kazdej ne



Nene tak to sem si fakt jistej! Ikdyž to mám asi z jednoho roku, ale vím od čeho....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fifinka.el
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 11:47 am    Předmět: jizvičky Odpovědět s citátem

Bubu napsal:
mirio napsal:
jizvičky jsou dobré, dělají z nás drsňáky

Ne, ne, drsnaky delaji z tech, kdo ty jizvicky napachal. Ti, co je maji jsou mekoni...


Mě se zdaj jizvičky sexy , ale záleží kde a jaké
nahoru
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 1:25 pm    Předmět: Re: jizvičky Odpovědět s citátem

Dnes byl v posilovně jeden polocikán (což není podstatné) a měl jizvu vodorovně přes celé břicho. Bylo to super sexy.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Muzi a jizvy na tele Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: