Vaše zkušenosti s masážemi


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vaše zkušenosti s masážemi  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Vaše zkušenosti s masážemi
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Byli ste uz nekdy na masazi?
Ano
41%
 41%  [ 24 ]
Ne
58%
 58%  [ 34 ]
Celkem hlasů : 58

Autor Zpráva
Velmen


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 3:17 pm    Předmět: Vaše zkušenosti s masážemi Odpovědět s citátem

Ted sem byl poprve ,protoze uz me bolely cela zada a hodne lidi mi doporucilo jednoho zdejsiho masera ,ze prej me pekne srovna tak sem se objednal a vcera sem tam byl. Mel sem masaz celeho tela. rekli mi ze mu nemusim nic rikat jen at si lehnu a on na tom tele uz vsechno najde a meli pravdu. Akorat se docela nadrel kdyz me nahazoval hrudni obratle tak mi musel vlizt ze stolicky za hlavu a poradne sem se nadech a po uplnem vydechu zatlacil kolenem,zatah ruce k sobe a bylo to tam. Nebo na boku jak to delal ten maser Colemanovi tusim v tom videu zaklinil nohy a rameno zatlacil na druhou stranu pekne to zakrupalo a parada a nakonec lahudka krcni pater tam sem byl trochu nervozni ale taky super. V predeslem topicu uz sem ho doporucoval takze kdyz by nekdo mel zajem tak PM. Neni to zadna reklama neni z rodiny,ani znamej ,ale proste kdyz uz ja neco doporucim tak to musi byt. Je to zkusenej maser dlouho masiroval fotbalisty apod. Je mu pres 50. FAKT to neberte jako reklamu...dik a napiste sem sve zkusenosti at uz dobre ci spatne s masazemi...
_________________
Your penis will make more shadow than a tree.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ben


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na celkove masazi tela jsem byl, jednou v jednom hotelu na konferenci. bylo to super. maserka mi doporucila, ze vzhledem k tomu, ze cvicim, bych mel chodit na celkovou masaz 1x za tyden, v nejhorsim pripade 1x za 14 dni. jenomze nemam na to cas a penize to taky nejsou maly a nechce se mi je za to utracet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ztráta peněz. Je to spíš pro náročny lidi a pro ty co na to mají.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Velmen


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm ja tam sel s tim,ze me musi narovnat dal bych mu klidne i litra kdyby si rek zas mi to vydrzi. Taky bych asi nechodil jen tak preventivne na masaz az zacne neco bolet...ale kdyz budou zbytecny slupky tak klidne pujdu i preventivne treba jednou za mnesic.
_________________
Your penis will make more shadow than a tree.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mrmza


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chodím téměř pravidelně 1x týdně - celé tělo. Masér je kamarád&soused - "zdravotní bratr" pracující v oboru.Za vyhozené peníze to nepovažuju, vzhledem k tomu že mám problémy se spodnímy zády a masáže mě pomáhají je udržet v přijatelném stavu. Myslím, že za ty prachy, se na mě rádně namaká....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marcela


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chodim pravidelne a jako ztrata casu me to neprijde, ma zada to proste potrebuji....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no bohuzel nebyl, ale uz dlouho si rikam ze pujdu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aj ja by som to rad vyskusal len neviem u koho... napriklad kamaratovi robila masaz neaka maserka v BA a odvtedy ho bolel neaky sval na chrbte asi 3 tyzdne! Takze pozor na neskusene maserky!!!
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sice nebyl, ale je normalni aby cloveka (holku) po masazi jeste tyden bolely zada a mela na nich modriny?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Conan napsal:
ja sice nebyl, ale je normalni aby cloveka (holku) po masazi jeste tyden bolely zada a mela na nich modriny?


Po masáži mohou záda někdy druhý den bolet,je to podobná bolest jako u namožení,zvlášt pravděpodobné je to u lidí,co necvičí...ad modřiny-samozřejmě by být neměly,ale je malé procento lidí,kteří mají modřinu už od drobného ťuknuí a tam se potom toho někdy vyvarovat nelze,ovšem člověk,který to vo sobě ví,že se mu modřiny dělají hodně snadno,by měl asi masera na to upozornit a pak je otázka,jestli v těchto případech lze klasickým působem (kdy je třeba někde občas docela přitlačit) odblokovávat-spíš bych volila třeba reflrxku nebo baňky,podle konkrétních problémů...
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrael


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S masazemi mam jen ty nejlepsi skusenosti.. chodim pravidelne 1x tydne a kdybych mnel prachy chodil bych klidne i vickrat... Krom toho si myslim ze kdyz telo ,,kazdy den huntujeme v tej posilovne,, tak si zaslouzi, aby sme mu doprali taky neco prijemnyho a uvolnujiciho... Myval sem problemi s krcni a bederni pateri ale od te doby co chodim k maserovi..je to cool..

Jinak 1 masaz by se dala prirovnat k 1 navsteve posilovny...svaly Vas budou bolet jeste tyden ale je to supr :-))
_________________
There is no real life there is only AFK time
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Missues


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pár masáží mi dělala ex-přitelkyně a docela bych zašel na nějakou tu "profi".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jako mít na to tak chodim stále

Jinak vám nechci kazit placebo, ale je to téměř jenom psychologická pomoc. tedy na výkon nebo zotavení to vliv nemá, nepopírám však že je to psychicky uvolňující). Léčebná masáž může na blokády pomoci, to ano, ale to je jen minoritní použití

Kurňa, zrovna tím přicházím o klienty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jurass napsal:
jako mít na to tak chodim stále

Jinak vám nechci kazit placebo, ale je to téměř jenom psychologická pomoc. tedy na výkon nebo zotavení to vliv nemá, nepopírám však že je to psychicky uvolňující). Léčebná masáž může na blokády pomoci, to ano, ale to je jen minoritní použití

Kurňa, zrovna tím přicházím o klienty


Pokud považuješ odstranění bloků na páteři za psychologickou pomoc....já si na svoje záda nedosáhnu,takže když je nejhůř a nezvládnu si to odblokovat svépomocí (což je u krční páteře téměř nemožné), mooc ráda za to placebo zaplatím a na masáž dojdu
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2005 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Jurass napsal:
jako mít na to tak chodim stále

Jinak vám nechci kazit placebo, ale je to téměř jenom psychologická pomoc. tedy na výkon nebo zotavení to vliv nemá, nepopírám však že je to psychicky uvolňující). Léčebná masáž může na blokády pomoci, to ano, ale to je jen minoritní použití

Kurňa, zrovna tím přicházím o klienty


Pokud považuješ odstranění bloků na páteři za psychologickou pomoc....já si na svoje záda nedosáhnu,takže když je nejhůř a nezvládnu si to odblokovat svépomocí (což je u krční páteře téměř nemožné), mooc ráda za to placebo zaplatím a na masáž dojdu
ano, ale to dělá tak 5% masérů a ještě k tomu na to nemají vzdělání...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vaše zkušenosti s masážemi Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: