2.liga v powerliftingu


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 2.liga v powerliftingu  Úvodní stránka -> Soutěže -> 2.liga v powerliftingu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Postoupí Aréna PWL jako nováček z 2.ligy?
Ano
53%
 53%  [ 14 ]
Ne
46%
 46%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
Lifter750


PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2005 9:41 pm    Předmět: 2.liga v powerliftingu Odpovědět s citátem

Ví někdo o konkurenci v 2.lize ST? Chci přihlásit 2 týmy a tak mě zajímají šance na postup. V tréninku má "A" 1540 bodů a "B" 1360 bodů, ale snad se mají přihlásit nějaké silné týmy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim co resis, stejne to vyhraje Nymburk "C"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 7:04 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

..počkej za pár let..snad nepostupuje jenom jeden..a Nymburk "C", tam budeš i ty?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 7:25 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Lifter750 napsal:
..počkej za pár let..snad nepostupuje jenom jeden..a Nymburk "C", tam budeš i ty?


Nebudu. Mel bych byt v druzstvu co ma za ukol vyhrat 1.ligu

Treba postoupi i Nymburk "D" Ba ne toho se bat nemusite, pokud ho postavime bude to jen proto, aby si zazavodili i kluci co se nemaji jinak sanci dostat do zadneho z nasich druzstev.

Tak v tom pripade byste mohli postoupit i s nama
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 8:47 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

No tak Déčko nás neporazí. To bych nezkous. I když jsem včera slyšel od Jardy Mullera, že Karlík Ruso bude pomáhat v 2.lize. No a postoupit by jste z 1.ligy měli nebo Vás v ni za rok rozsekáme. A kolik týmu z 2.ligy teda postupuje?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 9:38 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Lifter750 napsal:
No tak Déčko nás neporazí. To bych nezkous. I když jsem včera slyšel od Jardy Mullera, že Karlík Ruso bude pomáhat v 2.lize. No a postoupit by jste z 1.ligy měli nebo Vás v ni za rok rozsekáme. A kolik týmu z 2.ligy teda postupuje?


Myslim, ze postupuji 2 nejlepsi. "D" budou tvorit fitnesaci a zkrachovaly existence z tech mit strach urcite nemusis.

Ti kluci od vas uz nekdy zavodili na oficialnich zavodech? Pokud ne tak bych vase sance moc vysoko nevidel. Zvedat vahy v gymu nebo na poutaku je trochu jine nez je predvest na zavodech.

S Karlikem je problem, chceme ho v druzstvech pouzit, ale absolvuje tolik soutezi, ze je to docela problem. Nechceme ho sedrit, pred dulezitym zavodem.

"C" by melo byt opravdu postaveny tak, aby melo sanci vyhrat. Myslim, ze mame druzstva slozeny celkem dobre. Sanci vyhrat ma kazde s vyjimkou pripadneho "D".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 9:45 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

To Béčko nezávodilo. Půjde o 1.závod. Mladý kluci. V Áčku budem 3, co závodili a ještě zkoušim na přestup 2 kluky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 9:54 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Lifter750 napsal:
To Béčko nezávodilo. Půjde o 1.závod. Mladý kluci. V Áčku budem 3, co závodili a ještě zkoušim na přestup 2 kluky.


Tak u B pocitej s tim, ze je budes muset krotit, dat rozumny zaklady. Budou z toho vyklepany. Bude fajn, kdyz vsichni dokoncej a daj slusny vykony, osobaky napoprve asi padat nebudou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci jelikož se v vašich ligových soutěžích zcela a naprosto nevyznám, dáte mi vědět, bude-li tam nějaká, kde by bylo vhodné být, prosím?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 11:02 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

2 Ronnie: Jasný. 2DrLift: Bude to jejich 1.ofic.závod, ale problémy s nervozitou nemaj. V Sedlčanech (benč) a na Borným (pozved) si dali osobáky. Vážej 70-75 kg a tréninkovej 3 boj maj 460-500 kg. Po roce cvičení. To je hezký, ne? Je jim 18-19 let.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 11:28 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Lifter750 napsal:
2 Ronnie: Jasný. 2DrLift: Bude to jejich 1.ofic.závod, ale problémy s nervozitou nemaj. V Sedlčanech (benč) a na Borným (pozved) si dali osobáky. Vážej 70-75 kg a tréninkovej 3 boj maj 460-500 kg. Po roce cvičení. To je hezký, ne? Je jim 18-19 let.


Hezky vykony to jsou, ale ty zavody co maji za sebou jsou jen poutaky bez pravidel. Uvidis sam. Tradewind by ti mohl povypravet. Moc nechybelo a vypadnul by na oblasti

Pritelkyne byla se mnou u vas na mrtvole a poprve videla zavod bez pravidel. Byla z toho dost prekvapena a stezovala si na rozhodciho, ze je tam na nic a vsechno uznava
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 7:44 pm    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

I kdyby vypadli, tak se nic neděje. Ale dohlížíme na ně a bude to OK. Já měl letos taky 1.závody. A šlo to. A neříkej, že se AC v pozvedu nelíbil..jsem na Tebe zvědavej za rok..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tradewind


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 8:20 pm    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
. Tradewind by ti mohl povypravet. Moc nechybelo a vypadnul by na oblasti


Nahodou jsem to mel uplne pod kontrolou - a uz mi tyhle temne kapitoly me sportovni kariery nepripominej :-))

Na druhou stranu v drepu jsem si hned na prvnich oficialnich zavodech udelal novy osobak.

Hlavne to chce na prvnich zavodech (a zrejme nejen prvnich) nekoho kdo toho cloveka poradne odkoucuje ( mota bandaze, uklidnuje, hecuje, pise pokusy, vselijak promlouva do duse atd - psychika dela hodne :-))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 9:01 pm    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Tradewind napsal:
DrLift napsal:
. Tradewind by ti mohl povypravet. Moc nechybelo a vypadnul by na oblasti


Nahodou jsem to mel uplne pod kontrolou - a uz mi tyhle temne kapitoly me sportovni kariery nepripominej :-))

Na druhou stranu v drepu jsem si hned na prvnich oficialnich zavodech udelal novy osobak.

Hlavne to chce na prvnich zavodech (a zrejme nejen prvnich) nekoho kdo toho cloveka poradne odkoucuje ( mota bandaze, uklidnuje, hecuje, pise pokusy, vselijak promlouva do duse atd - psychika dela hodne :-))

Už se těšim na ligu, naše hvězdné trio pojede- 2 duchodci (Meloun alias Dyňa a Mrmza alias Dědko) a 1 adolescent (Jurass) + musíme přibrat někoho zkušenýho z Kuřimi. Sem zvědav jak se odkoučujeme navzájem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smarja! ja nechci bejt sam na zavodech kam se mam priparazitovat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 2.liga v powerliftingu Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: