Homosexuálové se dočkali registrovaného partnerství


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Homosexuálové se dočkali registrovaného partnerství  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Homosexuálové se dočkali registrovaného partnerství
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

S registrovaným partnerstvím homosexuálů:
rozhodně souhlasím
29%
 29%  [ 32 ]
spíše souhlasím
15%
 15%  [ 17 ]
nevím, je mi to jedno
19%
 19%  [ 21 ]
spíše nesouhlasím
12%
 12%  [ 13 ]
absolutně nesouhlasím
22%
 22%  [ 24 ]
Celkem hlasů : 107

Autor Zpráva
m4l


PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jako predstavsi ze se dite "narodi" dvoum teplejm cikanum to bych se sel rovnou odbouchnout
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
jako predstavsi ze se dite "narodi" dvoum teplejm cikanum to bych se sel rovnou odbouchnout
asi se dvěma nenarodí woe , pokud jeden z nich nebude žena co se bude cítit jako muž...

a druhak, už to tu bylo, kdybych si představil, že by opravdu byli dva homosexuální cigání, což znamená že z principu by asi nebyli běžní tuctoví cigání, protože ti nejsou tolerantní natolik, aby zkousli homosexuály, podle mě - kdyby navíc chtěli adoptovat třeba cigánský dítě, tak by se taky mohlo stát, že jeden bude právník a druhej zpěvák třeba...tak by to dítě určitě vychovali líp než kdyby bez sociálního zázemí bylo zaostalý špinavý a žilo s 18ti podobnejma děckama v rodině...

a pro bezmezný kritiky, výjimečně zhruba vím o čem mluvím, bo mám maminku lesbu (ale sice mám fajn práci a chodím na vejšku, ale zase všichni vidíte odstrašující příklad jak by to mohlo s těma děckama dopadnout )
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ: omg byl to joke proto ten smilik a to narodi bylo v uvozovkach takze uber ....

ja sem striktne proti tomu ne at si spolu zijou atd. to jo ale kdyz bych si predstavil jak ja jako malej budu vysvetlovat ve skolce ze mam dva tatinky atd. proste chudak deti.....

proste bejt buzerant neni normalni az bude buzerantu pres 50% populace tak to asi normalni uz bude (doufam ze se toho nedoziju....)

myslim si ze se to tady resilo dost dlouho uz psat do tohohle top. nebudu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
LJ: omg byl to joke proto ten smilik a to narodi bylo v uvozovkach takze uber ....

ja sem striktne proti tomu ne at si spolu zijou atd. to jo ale kdyz bych si predstavil jak ja jako malej budu vysvetlovat ve skolce ze mam dva tatinky atd. proste chudak deti.....

proste bejt buzerant neni normalni az bude buzerantu pres 50% populace tak to asi normalni uz bude (doufam ze se toho nedoziju....)

myslim si ze se to tady resilo dost dlouho uz psat do tohohle top. nebudu..
no, hlavně že seš normální ty , bejt kulturista podle tohodle měřítka taky není normální, ani mít vic než 80kg, a už vůbec není normální se na sebe dívat do zrcadla a prohlížet si svoje svaly, to je patologickej narcismus minimálně

žádný děti nepotřebujou nic vysvětlovat, to že někoho vychovávají maminka a teta zkousnou děti úplně stejně jako "ty nemáš tatínka?" - já sem o svým do 15ti nevěděl a nikdy mě to nijak netrápilo a děti se mi nesmály nebo co máš za představu, prostě sem ho neměl a co...
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slayter napsal:
OT: Ja chci zase prachy jen tak aby se mi sypaly do klina,tak podle tebe na tom mam pravo...

A moje reakce: "TOO BAD"



Ty jsi pako, nic vic:-)))))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Velmen


PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlasovani je tak pul na pul koukam a myslim,ze sem take tak na rozhrani spise sem dal,ze sem proti ale nakonec...
_________________
Your penis will make more shadow than a tree.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Missues


PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, je mi to jedno. Neřeším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:

Ty jsi pako, nic vic:-)))))


A tak me se libil ten tvuj nazor :)

Pako,to sem :))
proc taky ne,kdyz muzem mit paka i v parlamentu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda


PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebude mi to vadit a nevadí, dokud mne to nebude omezovat a ovlivňovat jakýmkoliv způsobem na životě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meyer


PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2005 1:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ a ty se taky prober.Je rozdíl.když nemáš jednoho z rodičů a když tě vychovávají dva homosexuálové (bez urážky).Teď myslím ohledně reakcí okolí v mladším věku,pubertě.Myslíš jako,že když vypustíš třeba v pubertální třídě,že máš dva tatínky,tak se to bude rovnat,tomu,cos s tím postavil do roviny.Na to zapmeň.Rozhodně to bude blok pro to děcko a rozhodně to nenechá okolí bez povšimnutí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2005 1:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

i když coby politicko-společneské glosa nedosahuje standartní úrovně,stejně doporučuju shlédnout South Park 9-10 Follow that egg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stan


PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2005 2:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vetsina nazoru mi pripada tak,ze cesko,potazmo slovensko,jsou porad rozvojove staty a lidi tak i mysli..
Tim ze vec schvalili,neznamena,ze se buzny zacnou nejak vic projevovat a ukazovat..ono to totiz nebylo trestne ani predtim,jde tam hlavne o veci,jako je dedictvi po partnerovi atd.Proto si myslim,ze je dobre,ze to proslo..
Pokud jde o to,ze budou treba dva chlapi vychovavat dite,ktere samozrejme adoptuji,myslim,ze jen tak jim dite nevydaji,urcite tam budou prisnejsi parametry,nez u hetero a navic decku bude lepe v rodine (i kdyz homosexualni)nez v decaku..
Muj nazor nikomu nenutim..
_________________
" Lékaři předepisují léky, o nichž toho málo vědí , proti nemocím, o nichž vědí ještě míň, lidem, o kterých nevědí vůbec nic. "
Voltaire
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2005 6:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Meyer napsal:
LJ a ty se taky prober.Je rozdíl.když nemáš jednoho z rodičů a když tě vychovávají dva homosexuálové (bez urážky).Teď myslím ohledně reakcí okolí v mladším věku,pubertě.Myslíš jako,že když vypustíš třeba v pubertální třídě,že máš dva tatínky,tak se to bude rovnat,tomu,cos s tím postavil do roviny.Na to zapmeň.Rozhodně to bude blok pro to děcko a rozhodně to nenechá okolí bez povšimnutí.
No ještě že to víš tak dobře. Přeju ti, abys měl homosexuální dítě. Pak budeš mít asi blok,až o tom budeš s kamarádama muset mluvit.
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meyer


PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2005 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ napsal:
Meyer napsal:
LJ a ty se taky prober.Je rozdíl.když nemáš jednoho z rodičů a když tě vychovávají dva homosexuálové (bez urážky).Teď myslím ohledně reakcí okolí v mladším věku,pubertě.Myslíš jako,že když vypustíš třeba v pubertální třídě,že máš dva tatínky,tak se to bude rovnat,tomu,cos s tím postavil do roviny.Na to zapmeň.Rozhodně to bude blok pro to děcko a rozhodně to nenechá okolí bez povšimnutí.
No ještě že to víš tak dobře. Přeju ti, abys měl homosexuální dítě. Pak budeš mít asi blok,až o tom budeš s kamarádama muset mluvit.
Já jenom říkám,že to,že bude mít děcko homosexuální rodiče,ho může v určitým věku,hlavně třeba puberty,"postavit do kouta" a izolovat.Myslím hlavně ohledně svých vrstevníků.Což může mít následky na vývoji jeho osobnosti......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2005 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Meyer napsal:
LJ napsal:
Meyer napsal:
LJ a ty se taky prober.Je rozdíl.když nemáš jednoho z rodičů a když tě vychovávají dva homosexuálové (bez urážky).Teď myslím ohledně reakcí okolí v mladším věku,pubertě.Myslíš jako,že když vypustíš třeba v pubertální třídě,že máš dva tatínky,tak se to bude rovnat,tomu,cos s tím postavil do roviny.Na to zapmeň.Rozhodně to bude blok pro to děcko a rozhodně to nenechá okolí bez povšimnutí.
No ještě že to víš tak dobře. Přeju ti, abys měl homosexuální dítě. Pak budeš mít asi blok,až o tom budeš s kamarádama muset mluvit.
Já jenom říkám,že to,že bude mít děcko homosexuální rodiče,ho může v určitým věku,hlavně třeba puberty,"postavit do kouta" a izolovat.Myslím hlavně ohledně svých vrstevníků.Což může mít následky na vývoji jeho osobnosti......
Jo a já říkám že to je blbost. Můj bratr je v pubertě a nikdo ho za to, že má matku lesbičku, neizoluje, protože to nikoho nezajímá a nikomu to nepotřebuje ani cpát. Máš zkreslený představy.
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Homosexuálové se dočkali registrovaného partnerství Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: