Bobr - jaká úprava


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bobr - jaká úprava  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Bobr - jaká úprava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou úpravu preferujete u partnerky
Vyholená
60%
 60%  [ 263 ]
Proužek (či jen částečně vyholená)
39%
 39%  [ 171 ]
Celkem hlasů : 434

Autor Zpráva
Stan


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 5:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim,ze by stala partnerka mela sve vyholeni menit,pak to je docela mila zmena..
Ale jsem uz delsi dobu teoretik,tak se mozna pletu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Achtwan


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl docela kliku, že většina holek, který jsem poznal, byly upravený, ale když kolikrát koukám na nějaký amatérský fotky, tak to bych se poblil. Vždycky, když vidim bobra, tak si představim, jak se ta holka paří někde celej den v džínách, pak jde tak 5x za den na malou, takže odpoledne jí z těch chlupů už visej močový krápníky, jednou jde na velkou, pak si ani neumeje zadek a jen si to po těch chlupech rozetře hajzlpapírem a pak přijde za nějakym fešákem, kterej do toho bobra zaboří jazyk a přejde mě chuť na všechno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Achtwan napsal:
Já měl docela kliku, že většina holek, který jsem poznal, byly upravený, ale když kolikrát koukám na nějaký amatérský fotky, tak to bych se poblil. Vždycky, když vidim bobra, tak si představim, jak se ta holka paří někde celej den v džínách, pak jde tak 5x za den na malou, takže odpoledne jí z těch chlupů už visej močový krápníky, jednou jde na velkou, pak si ani neumeje zadek a jen si to po těch chlupech rozetře hajzlpapírem a pak přijde za nějakym fešákem, kterej do toho bobra zaboří jazyk a přejde mě chuť na všechno.
Achtwane ber to v dobrém ale ty jsi fakt kus vola já se málem pochcal smíchy!!!

Ale co mě fakt překvapuje je to že když otevřeš třeba Playboy tak tam úplně vyholenou nenajdeš ani jednu jen samé zarostlé špíny a přitom to jsou fakt pěkný holky ale mě to přijde že oni jim to přikážou ať se nachaji zarůst.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Achtwan napsal:
Já měl docela kliku, že většina holek, který jsem poznal, byly upravený, ale když kolikrát koukám na nějaký amatérský fotky, tak to bych se poblil. Vždycky, když vidim bobra, tak si představim, jak se ta holka paří někde celej den v džínách, pak jde tak 5x za den na malou, takže odpoledne jí z těch chlupů už visej močový krápníky, jednou jde na velkou, pak si ani neumeje zadek a jen si to po těch chlupech rozetře hajzlpapírem a pak přijde za nějakym fešákem, kterej do toho bobra zaboří jazyk a přejde mě chuť na všechno.


Jsi zvíře
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Majka


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Achtwan napsal:
...paří někde celej den v džínách, pak jde tak 5x za den na malou, takže odpoledne jí z těch chlupů už visej močový krápníky, jednou jde na velkou, pak si ani neumeje zadek a jen si to po těch chlupech rozetře hajzlpapírem a pak přijde za nějakym fešákem, kterej do toho bobra zaboří jazyk a přejde mě chuť na všechno.


málem jsem teď z toho proslovu šla na malou neplánovaně pošesté...

Pár poznámek:

pravidlo 1: v džínách se "paří", ať má jakoukoli úpravu...
pravidlo 2: na malou chodí taky
pravidlo 3: pokud mají ponětí o hygieně, tak ani jedné nevisí nic (což se o mnohých jiných říct nedá... )
pravidlo 4: každý chlap si po velké myje pozadí a už vůbec, nedej bože!, nerozetírá nic ničím po ničem
pravidlo 5: chlapi nejsou chlupatí a každá žena by si přitom tak přála "ochutnat" ten pocit!

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Achtwan napsal:
Já měl docela kliku, že většina holek, který jsem poznal, byly upravený, ale když kolikrát koukám na nějaký amatérský fotky, tak to bych se poblil. Vždycky, když vidim bobra, tak si představim, jak se ta holka paří někde celej den v džínách, pak jde tak 5x za den na malou, takže odpoledne jí z těch chlupů už visej močový krápníky, jednou jde na velkou, pak si ani neumeje zadek a jen si to po těch chlupech rozetře hajzlpapírem a pak přijde za nějakym fešákem, kterej do toho bobra zaboří jazyk a přejde mě chuť na všechno.


A vis ze me taky najednou presla chut
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aivosh


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 7:49 pm    Předmět: blee Odpovědět s citátem

atchwan fuuj.se mi udelalo normalne blbe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po tom co napsal Achtwan bych ho zvolil generálem fóra protože to je fakt článek No.1

Achtwane já ti snad začnu vykat protože ty jsi fakt třída!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
xander_c_a_g_e


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 9:28 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

tak si ji pred tim vydrhni savem a ohol.. samozrejme s jejim laskavim svolenim ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 9:31 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

xander_c_a_g_e napsal:
tak si ji pred tim vydrhni savem a ohol.. samozrejme s jejim laskavim svolenim ...


Savo nebude asi to pravé ořechové...ale společná sprcha a holení-to není špatná předehra,ne?Vyzkoušej a uvidíš....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xander_c_a_g_e


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 9:33 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

to vis, ze ne.. urcite mnamka.. ale mne je 16.. takze jeste ne, jestli vubec..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 9:37 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

xander_c_a_g_e napsal:
to vis, ze ne.. urcite mnamka.. ale mne je 16.. takze jeste ne, jestli vubec..


:-)))no, i v 16 se už můžeš umejvat..:-)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xander_c_a_g_e


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 9:39 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

dokonce 2x denne, muzes se sprchovat spolu ne?? ... mne to muzes naucit...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 9:44 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

xander_c_a_g_e napsal:
dokonce 2x denne, muzes se sprchovat spolu ne?? ... mne to muzes naucit...



Hochu..to bych nezvládla..už jsem odvykla umývat své syny,už mě do koupelny nechtějí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xander_c_a_g_e


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 9:48 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

kolik je synum??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bobr - jaká úprava Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: