Zdravotní problémy pohybového aparátu.


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zdravotní problémy pohybového aparátu.  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Zdravotní problémy pohybového aparátu.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte nějaké problémy s pohybovým aparátem?
Ano.
63%
 63%  [ 24 ]
Ne.
36%
 36%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
Majka


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 7:12 pm    Předmět: Zdravotní problémy pohybového aparátu. Odpovědět s citátem

Zdravíčko,

podle toho, co tu tak čítám, mívá poměrně podstatná část návštěvníků RW obtíže s pohybovým aparátem. Zajímalo by mě, jaký díl je to skutečně, takže bych vás poprosila, zda byste mohli přidat hlas, pokud máte jakékoli potíže s pohybovým aparátem, které si myslíte, že vám způsobilo či přiživilo posilování a kulturistika... (tzn. angína, chřipka, zánět slepého střeva apod. mě příliš nezajímá...) - ramena, kolena, záda, svaly atd. atd.

Níže se můžete rozepsat, jaké potíže vás obtěžují, na základě toho mohu usuzovat na námět článku, který by se nejlépe využil pro potřeby zdejšího osazenstva.

Děkuji za spolupráci.

Majka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice jsem si z fitka srovnal záda, ale poslední dobou, když jdu ze schodů, tak mě nějak z těžkých dřepů loupe v kolenech, techniku mám dobrou, rozcvičku taky, váhy přidávám postupně, ale nevim jak bych mohl tohle spravit. Snad kloubní výživa?
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
H.o.n.z.a


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mnoho sérií benche do selhání, tlaky za hlavou, kladka za hlavu -> nevydržely vazy v rameni, 9 měsíců jsem se do posilovny nepodíval, ted už celkem v pohodě.
Těžší dřepy + větší objem běhání mi nedělá zrovna nejlíp na kolena, takže to nemůžu kombinovat, spíš to chce cyklovat -> podstatná část roku bez dřepů.
Záda mam v hajzlu bez ohledu na posilovnu - tímto zdravim zejména pana Scheumanna, nebo jak se ten zmetek píše.
Jinak jsem zdravej jak rybička:))
Kloubní výživu považuju za samozřejmost...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
strabo
Moderátor


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dal jsem ano, ale myslim tim, ze me boli loket a rameno pri cviceni "za studena", zacina mi trvat delsi dobu ne to vsechno protahnu a procvicim nez muzu zacit trenovat. Pater musim prokrupavat, krk... driv to nebylo treba delat. Semtam neco boli....
_________________
Možná jí někdo pamatujete, tu holku ze všech historek vo bezvadnym sexu v letadle a kouření pod volantem, tu holku která nikdy neměla dost, tu holku, která ale byla chytrá a měla peníze, auto, motorku, tu holku, která se už sakra dlouho nevokázala...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz si vzpomenu jak sem na tom byl nez sem zacal cvicit tak zjistuji ze ve svych 21 letech sem totalni lazar ale da se to vydrzet a nijak si nestezuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majka


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji vám za ozvy, cením si jich.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stejně jako honza,bench do selhání a kladka za hlavu do selhání jak magor,od tý doby rameno,k tomu spazmus v zádech z špatnejch dřepů a MT,z lejtkovače zánět v levý achilovce,kolena se mi díky Bohu naopak spravila...

edit:jo a je mi čerstvejch 19


Naposledy upravil Topděfka dne út duben 04, 2006 8:19 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nox.lbc


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 8:08 pm    Předmět: brm brm brm Odpovědět s citátem

No, jelikoz mi je 18 ... tak mi zdravi jeste vcelku slouzi ... ikdyz se obcas pristihnu v predklonene pozici jak se opiram rukama o kolena abych se mohl narovnat ... ale to neni prilis casto ... mozna az budou penize neco investuju do kloubnich preparatu, prozatim klouby slouzi vyborne ;-) ...
_________________
Tento avatar je to jediné co nám zbylo po Miguelitovi ... nechť je mu země lehká ... (věřím v sebe ne v boha ...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Olimpia


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sikmy bench (cca 45) a tlaky na ramena spoza hlavy uz nebudem cvicit v zivote
momentalne sa mi trochu sparavilo rameno, takze si nemam na co stazovat
_________________
Hlbku nasich vedomosti urcuju nase ciny!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když se někdo zeptal, proč se nepochlubit?:-) ¨
Začnu lokty. Levý - prokázána artróza 3. stupně, jedna operace - totál hotovo. Pravý - loupe, ale zatím neřeším. Ramena - levé jakž takž, pravé 1x vykloubené, od té doby problémy s tlaky za hl. Krční páteř díky plavání a cyklistice radši pominu:-)Záda díky posilování OK, od mládí Scheurmann v hrudní páteři, hodně protahuji. Levé koleno 5x operace - vazy, menisky, artróza 3. stupně-chrupavka totál v rozkladu. Při marození s levým kolenem a nevynechávání tréninků (biceps v stoje a tak)jsem hodně zatěžoval pravou nohu, takže - pravé koleno 2x operace - chrupavka totál v rozkladu, artróza 2.stupně a chycená pravá kyčel (noha o 2 cm kratší)-zatím neřešeno.
Myslím, že tak z 50% jsem posilování vděčen za to, že ještě držím pohromadě a z 50% jsem se jím zlikvidoval. Pak babo raď!:-)
Jo a je mi sórok. česky 40:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dickinson---


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě občas zlobijou lokty.Když jsem byl mladší,tak jsem si je zbytečně velkýma vahama na biceps trochu poku.vil a dodnes se občas ozvou.Holt za starý blbosti se platí pořád.
_________________
"Hlavně se z ničeho neposrat"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Holt za starý blbosti se platí pořád


To si tak rikam kde budu (jestli vubec budu) az mne bude 40 let kdyz se v mladi moc nesetrim.Nadmerne zatezovani kloubu, slachu,nehorazne prezirani se a dalsi a dalsi veci spojene s timto sportem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dickinson---


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
citace:
Holt za starý blbosti se platí pořád


To si tak rikam kde budu (jestli vubec budu) az mne bude 40 let kdyz se v mladi moc nesetrim.Nadmerne zatezovani kloubu, slachu,nehorazne prezirani se a dalsi a dalsi veci spojene s timto sportem.

K nám do posilky chodí jeden "padesátník" a má formu jak sviňa.Říkal mě jednou,že z jeho vrstevníků už asi 15 let nikdo necvičí,kvůli různým problémům.On prý nikdy nezvedal moc velký váhy a teď je za to prý rád.No a stejně vypadá perfektně,žádný moc objemy,ale neskutečná kvalita.Kdysi byl i závodník,ale nechtěl sypat,tak ho prý vyhodili (tohle berte s rezervou,prodávám jak jsem koupil,takže nevím jestli je to pravda nebo kecá).No rozhodně v padesáti vypadat tak dobře,vůbec bych se nezlobil.
_________________
"Hlavně se z ničeho neposrat"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majka


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak prozatím podle výsledků není zas až tak velký rozdíl...

A někteří, co napsali, tak si tedy říkám, že můžu být ještě ráda, že mě bolí jen to, co mě bolí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hynek


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pred cca rokem a neco me zaclo bolet rameno, nevim uz presne z ceho (florbal, plavani?), ale nemohl jsem dat ruku ani nad hlavu. Zpocatku jsem vynechal uplne cviky na ramena, zacal brat kloubni vyzivu a zelatinu pozdeji zapojil cviky s lehkyma vahama. V tomhle postupu doted pokracuju a stale se to zlepsuje. Nevim co by mi rekl doktor, risknul jsme "samolecbu" a zatim to vychazi.

Diky tomu se zmenil muj pohled na cviceni - snaha o co nejlepsi zvladnuti techniky, cviceni s vahama kterymi i zacatecici opovrhuji, ke kazde vaze se snazim dopracovat. vynechani cviku, na ktere se necitim atd.
_________________
www.kvfree.net - Freediving Karlovy Vary
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zdravotní problémy pohybového aparátu. Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: