SOJOVE MASO VS KURIATKO?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SOJOVE MASO VS KURIATKO?  Úvodní stránka -> Kuchařka -> SOJOVE MASO VS KURIATKO?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Francois di Riminni


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a že Martin Dajč to tak dělá,tak musíme všichni?Je tu další celá řada kulturistů,kteří to tak nikdy nedělají,počínaje naším ragnarem či mutagennem po reprezentanty...
to olimpia:já jsem neřekl,že mléčná bílkovina (kasein) je k ničemu...an noc je skvělá,tráví se dlouho,ale nemůžeš to zkrátka srovnávat s masem a do diety to nepatří,kolik je tam mimochodem kalorií?...PS:ty se chystáš na závody?Já celou dobu mluvím o předsoutěžní kulturistické dietě a tam jogurt nepatří.Tak nechápu,proč se jinak ptáš,co máš sakra jinak žrát (maso,syrovátku)-pokud jsi offseason,proč by jsi nemohl i mléko,jogurty i tvarohy...PSS:fotku jsem postnul:-)
_________________
[i:35ab045195]..we are still somewhere in the desert...forever[/i:35ab045195] Freimen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olimpia


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Francois di Riminni napsal:
a že Martin Dajč to tak dělá,tak musíme všichni?Je tu další celá řada kulturistů,kteří to tak nikdy nedělají,počínaje naším ragnarem či mutagennem po reprezentanty...
to olimpia:já jsem neřekl,že mléčná bílkovina (kasein) je k ničemu...an noc je skvělá,tráví se dlouho,ale nemůžeš to zkrátka srovnávat s masem a do diety to nepatří,kolik je tam mimochodem kalorií?...PS:ty se chystáš na závody?Já celou dobu mluvím o předsoutěžní kulturistické dietě a tam jogurt nepatří.Tak nechápu,proč se jinak ptáš,co máš sakra jinak žrát (maso,syrovátku)-pokud jsi offseason,proč by jsi nemohl i mléko,jogurty i tvarohy...PSS:fotku jsem postnul:-)

no kalorie si lachko vyratas 7,2+6,8=14g x 4kcal =56Kcal=231Kj +nejake drobne za ten 0,15g tuku
nevidim to ako problem v predsutaznej diete, v poslednom tyzdny uz nie, ale dovtedy kludne...btw niektory sutaziaci musia v priprave dat dole 10-20kg to ty nepoznas,to obdobie je trochu dlksie ako tvoja priprava a tiez to obdobie povazuju za pripravu a tam taky jogurt urcite patri
_________________
Hlbku nasich vedomosti urcuju nase ciny!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Francois di Riminni


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olimpia napsal:
Francois di Riminni napsal:
a že Martin Dajč to tak dělá,tak musíme všichni?Je tu další celá řada kulturistů,kteří to tak nikdy nedělají,počínaje naším ragnarem či mutagennem po reprezentanty...
to olimpia:já jsem neřekl,že mléčná bílkovina (kasein) je k ničemu...an noc je skvělá,tráví se dlouho,ale nemůžeš to zkrátka srovnávat s masem a do diety to nepatří,kolik je tam mimochodem kalorií?...PS:ty se chystáš na závody?Já celou dobu mluvím o předsoutěžní kulturistické dietě a tam jogurt nepatří.Tak nechápu,proč se jinak ptáš,co máš sakra jinak žrát (maso,syrovátku)-pokud jsi offseason,proč by jsi nemohl i mléko,jogurty i tvarohy...PSS:fotku jsem postnul:-)

no kalorie si lachko vyratas 7,2+6,8=14g x 4kcal =56Kcal=231Kj +nejake drobne za ten 0,15g tuku
nevidim to ako problem v predsutaznej diete, v poslednom tyzdny uz nie, ale dovtedy kludne...btw niektory sutaziaci musia v priprave dat dole 10-20kg to ty nepoznas,to obdobie je trochu dlksie ako tvoja priprava a tiez to obdobie povazuju za pripravu a tam taky jogurt urcite patri

jsi slušný,klidním se:-)
.... v tom je právě ten vtip-kolik si vypočítáš a kolik je uvedeno na etiketě (+kolik tam doopravdy je)
_________________
[i:35ab045195]..we are still somewhere in the desert...forever[/i:35ab045195] Freimen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monsterbad


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Francois di Riminni napsal:
a že Martin Dajč to tak dělá,tak musíme všichni?Je tu další celá řada kulturistů,kteří to tak nikdy nedělají,počínaje naším ragnarem či mutagennem po reprezentanty...


Ano, pulka kulturistu cvici drepy a druha pulka legpress. Dajce si cenim za to, ze ma svoji hlavu, a nenecha si vemlouvat nesmysly "overene generacema". Klidne prizna, ze nez aby jedl maso na vode, tak si ho radsi udela na oleji a ubere si sacharidu. Predstav si to!!! Dela si maso na oleji!!! To prece nemuze nikdy vyrysovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Francois di Riminni


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Monsterbad napsal:
Francois di Riminni napsal:
a že Martin Dajč to tak dělá,tak musíme všichni?Je tu další celá řada kulturistů,kteří to tak nikdy nedělají,počínaje naším ragnarem či mutagennem po reprezentanty...


Ano, pulka kulturistu cvici drepy a druha pulka legpress. Dajce si cenim za to, ze ma svoji hlavu, a nenecha si vemlouvat nesmysly "overene generacema". Klidne prizna, ze nez aby jedl maso na vode, tak si ho radsi udela na oleji a ubere si sacharidu. Predstav si to!!! Dela si maso na oleji!!! To prece nemuze nikdy vyrysovat

co blbneš?
naopak,já jsem zastáncem low-carb diet,proto jsem zdůrazňoval,že nejde o to,že má jogurt 0,01% tuku,ale právě o cukry a skryté kalorie...
_________________
[i:35ab045195]..we are still somewhere in the desert...forever[/i:35ab045195] Freimen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hynek


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ze Vám vstupuji do diskuze, ale zkuste se zamyslet nad tim, že diskuzi nečtete jen vy, ale i jiní lidé.

Kdyby mi na mou otázku někdo odpověděl a druhý uživatel si přisadil svoje cituji: " Ty debile co si to dovoluješ?OK,nestojíš o rady,polib si prdel a radši nic nikde nepiš a nikomu neraď-pokud nedovedeš skousnout... " Tak si sakra rozmyslím sem neco psát. Copak to, že zvedáme železa z nás dělá primitivy se slovníkem dlaždiče?
_________________
www.kvfree.net - Freediving Karlovy Vary
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Francois di Riminni


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hynek napsal:
Ze Vám vstupuji do diskuze, ale zkuste se zamyslet nad tim, že diskuzi nečtete jen vy, ale i jiní lidé.

Kdyby mi na mou otázku někdo odpověděl a druhý uživatel si přisadil svoje cituji: " Ty debile co si to dovoluješ?OK,nestojíš o rady,polib si prdel a radši nic nikde nepiš a nikomu neraď-pokud nedovedeš skousnout... " Tak si sakra rozmyslím sem neco psát. Copak to, že zvedáme železa z nás dělá primitivy se slovníkem dlaždiče?

tak pokud ty nejsi primitiv,si to přečti znovu ,,protože mi přijde,že jsi to nečetl...první odpověď byla slušná a pouze on-topic,druhá odpověď na rýpnutí už ne...stále dokola...
_________________
[i:35ab045195]..we are still somewhere in the desert...forever[/i:35ab045195] Freimen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hynek


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele me je uplne zda tvoje prvni odpověd byla on ci off topic. Ja jen napsal to, jak tvá vulgarita pusobí na mě, jakožto čtenáře.
_________________
www.kvfree.net - Freediving Karlovy Vary
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drak


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to hynek: to nic, to je Freimen,s ním nemá cenu nic řešit, ten dokud nedostane ban tak tu bude dělat bordel:-)
_________________
....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monsterbad


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Francois di Riminni napsal:
Monsterbad napsal:
Francois di Riminni napsal:
a že Martin Dajč to tak dělá,tak musíme všichni?Je tu další celá řada kulturistů,kteří to tak nikdy nedělají,počínaje naším ragnarem či mutagennem po reprezentanty...


Ano, pulka kulturistu cvici drepy a druha pulka legpress. Dajce si cenim za to, ze ma svoji hlavu, a nenecha si vemlouvat nesmysly "overene generacema". Klidne prizna, ze nez aby jedl maso na vode, tak si ho radsi udela na oleji a ubere si sacharidu. Predstav si to!!! Dela si maso na oleji!!! To prece nemuze nikdy vyrysovat

co blbneš?
naopak,já jsem zastáncem low-carb diet,proto jsem zdůrazňoval,že nejde o to,že má jogurt 0,01% tuku,ale právě o cukry a skryté kalorie...


Dorian Yates: "když jsem měl v dietě chuť, klidně jsem si dal sloupeček čokolády. Věděl jsem, že pokud můj celkový kalorický příjem za den bude negativní, pak mi čokoláda neuškodí."
pochop, že nezáleží na tom, jakou dietu držíš, ale na tom, aby byla deficitní...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ano


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimene, reaguješ dost neadekvátně. Nejsi náhodou v dietě ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
serpent


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ano lenze Dorian Yates spravi "jeden" drep a uz to mal "spalene"

clovek s horou masa to spali troska rychlejsie vies ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hynek


PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 1:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

drak napsal:
to hynek: to nic, to je Freimen,s ním nemá cenu nic řešit, ten dokud nedostane ban tak tu bude dělat bordel:-)


Ono je smutne, ze tohle nedela jen Freimen. Je to v x dalsich threadech.
_________________
www.kvfree.net - Freediving Karlovy Vary
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monsterbad


PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 5:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

serpent napsal:
ano lenze Dorian Yates spravi "jeden" drep a uz to mal "spalene"

clovek s horou masa to spali troska rychlejsie vies ....



Skutečně? To se mi nezdá. Je to člověk jako každý jiný. Platí na něho stejné zákony o příjmu a výdeji energie. Když místo jednoho jídla o 400 kcal sním tabulku čokolády, budu na to stejně. Nula od nuly pojde. Ani Dorian na tom není jinak. Když je jeho bazální metabolismus 3500 kcal, a on sní 3500 kcal plus tabulky čokolády, tak těch dřepů bude muset udělat aspoň... aspoň....aspoň 2.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frantatu


PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 1:42 pm    Předmět: re Odpovědět s citátem

vždy jsem si myslel že sojové "maso" je jedno z nejlepsich jidel co se tyče cvičení
njn človek se učí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SOJOVE MASO VS KURIATKO? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: