S cim jete tvaroh?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - S cim jete tvaroh?  Úvodní stránka -> Kuchařka -> S cim jete tvaroh?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nox.lbc


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2006 5:48 pm    Předmět: brm brm brm Odpovědět s citátem

Nejlepší je samotnej ... bez diskuze ...
_________________
Tento avatar je to jediné co nám zbylo po Miguelitovi ... nechť je mu země lehká ... (věřím v sebe ne v boha ...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
major john matrix


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2006 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz mam velkou chut tak si tvaroh vyklopym do misticky,dam tam smetanovou zmrzlinu,granko,mouckovej cukr,zaleju trochu mlikem a zamicham
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palestra


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2006 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si robim tvaroh s medom a vlockami, joooj jak by som si ho dal ale za dva tyzdne toho zjem tonu!!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holubar


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2006 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

normalne len zalejem nizkotucnym mliekom a zjem,ale v objemovke si doprajem aj granko a domaci lekvar,mnam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dzilek


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2006 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja s mlikem a skoricovim cukrem (nebo vanilkovej curk+skorice)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hruda


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2006 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A najlepsi je hrudkovy ked vysypete do vreleho pudingu.Mnam!
_________________
Som cool-turista!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
render


PříspěvekZaslal: st květen 10, 2006 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu mlieka, trochu vanilkového cukru, rozmixovat a pred spaním vypiť
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 10, 2006 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

presunute
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luklin


PříspěvekZaslal: st květen 10, 2006 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já si do něj maximálně dám tak 10 gr glukozy jinak ho jím většinou samotnej.
_________________
SíLA NENI O SVALECH A TAKTEZ ZVITEZIT V BOJI NENI O SíLE...________________________________
NIKDY NEPOZNÁTE SVOJE HRANICE,POKUD SE JE NEPOKUSÍTE PŘEKONAT____________________________
NO BRAIN NO MUSCLES
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kefan


PříspěvekZaslal: st květen 10, 2006 11:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kedze ho davam davam v poslednom case na noc a tlstnut nechcem tak nedavam nejake zbytocne sacharidy. proste dam trochu umeleho sladidla a podlejem vodou a zamiesam, ak sa mi chce a mam extra gurmansky den dak posipem este skoricou. (na to umele sladidlo mam specialny grif, kedze tekute je drahe, tak zoberem to normalne, cca 5 tabliet a rozomliem ho medzi dvoma lyzicami na prasok, a potom nim uz mozem tvaroh lahko posypat). V objemovke tvaroh nejem, to si dam radsej nieco ine ale ak si ho dam tak ho uz riadne "prichutim"
_________________
"Budúcnosť už nie je to, čo bývala"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DonyGor


PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2006 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz jim tvaroh ve vlnach, s cim mi ho doporucate jest?? poradte treba i zeleninu, vim ze s porkem se to ji a s cibuli ale tohle mi zrovna nechutna.. kazdopadne kdyz uz mam ten nizkotucnej tvaroh s obsahem 11g sacharidu tak tam dalsi sacharidy rvat nechci tak co?? a ted babo rad....

moje zkusenosti: dotud to jim samotne a zapijim treba coca colou light, ale zkousel jsem pokus (ja vim je to hnus) to s tou colou smichat a trosku poslehat a povim vam, barva sice priserna ale kdyz zavrete oci a treba si to jeste vychladite tak je to vyborna zmrzlina s prichuti coly!!!!!
jinak jeste rozpustim trosku umeleho sladidla ve vlazne vode a naleju na to a pomicham a pak se to da... to je takovy narychlo...

posledni moznost je koupit si nizkotucny nizkosacharidovy tvaroh na strouhani a nastrouhat si ho do zeleninoveho salatu misto syru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aceevil


PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2006 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To já se s tim neseru do mixéru tvaroh + 250ml vody a vypít na EX
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bestwick


PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2006 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dávám si ho s trochou marmelády nebo cukru (ale fakt jen trochu).Ochucený jsou ok,ale připádá mi to jako prasárna.Samotnej jsem ho párkrád sněd,ale je to luxusní hnus.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Svoboda


PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2006 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi nevíte co je dobrý...sice ho nemám nějak často, ale s trochou marmelády nebo medu je to mňamka a když je čerstvej tak i samotnej...jednou jsem ho měl tak nadýchanýho že jsem neodolal jen samotnýmu...fakt mňamka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Objemák


PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2006 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Svoboda napsal:
Asi nevíte co je dobrý...sice ho nemám nějak často, ale s trochou marmelády nebo medu je to mňamka a když je čerstvej tak i samotnej... jednou jsem ho měl tak nadýchanýho že jsem neodolal jen samotnýmu...fakt mňamka


Ty vole, Ty musíš být hadí muž nebo máš vyndaný žebra, páč jinak nechápu, jak sis tam mohl hubou dosáhnout?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - S cim jete tvaroh? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: