Jakou poslouchate hudbu?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jakou poslouchate hudbu?  Úvodní stránka -> Ostatní -> Jakou poslouchate hudbu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou muziku radi poslouchate (nejen) pri treninku?
metalový nářez ( sepultura,iron maiden...)
21%
 21%  [ 30 ]
tvrdý rock ( metallica,marylin manson,rammstein...)
21%
 21%  [ 29 ]
classic rock ( ac/dc,led zepellin,deep purple...)
8%
 8%  [ 11 ]
rock-pop ( p.o.d,limp bizkit,puddle of mud...)
3%
 3%  [ 5 ]
český rock ( kabát,lucie...)
5%
 5%  [ 7 ]
pop ( justin timberlake,christina,britney....)
1%
 1%  [ 2 ]
český pop ( holki,vondráčková)
2%
 2%  [ 3 ]
rap (eminem,50 cent...)
16%
 16%  [ 23 ]
dance,trance ( precioso,scooter)
5%
 5%  [ 7 ]
techno,house ( dj's)
11%
 11%  [ 16 ]
dechovku
0%
 0%  [ 0 ]
vážnou hudbu
0%
 0%  [ 1 ]
jinou (alternativ,zvuky moře..)
2%
 2%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 137

Autor Zpráva
ATP


PříspěvekZaslal: st duben 28, 2004 10:05 pm    Předmět: rock Odpovědět s citátem

z novejsich Nirvana, Silverchair, Therapy?, nepohrdnu ani Metallicou
z toho starsiho AC/DC, Deep purple, Led Zeppelin
pak jeste dalsi na ktery si zrovna nemuzu vzpomenout
a pak me dost bere filmova hudba
+mimo hardcore popu, techna, rapu a dechovky snad zkousnu skoro vsechno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2004 6:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tucet napsal:
já mam strašně rád Péťu Gottwalda a jeho Mumulé a taky miluju když Péťa Gottwaldů nazpíval se Standou Vložkem Holky z naší školky, po tom se můžu utlouct a taky posloucham Kely family a Hanson, já je strašně žeru

(joke)
Náhodou já mám doma originálku kazetu "Holky z naší školky", to neni uplně blbý, tak si z toho nedělejte legraci To byla svýho času hytovka

Jinak se mi líbí třeba R.E.M nebo Queeni.


Naposledy upravil Ondřej1 dne čt duben 29, 2004 6:59 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2004 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondřej napsal:
tucet napsal:
já mam strašně rád Péťu Gottwalda a jeho Mumulé a taky miluju když Péťa Gottwaldů nazpíval se Standou Vložkem Holky z naší školky, po tom se můžu utlouct a taky posloucham Kely family a Hanson, já je strašně žeru

(joke)
Náhodou já mám doma originálku kazetu "Holky z naší školky", to neni uplně blbý, tak si z toho nedělejte legraci

tak teda na kazete sem to nemel, ja to mel jako singl na vinylu (na druhy strane bylo tusim neco jako "Ja uz du!" (du du, uz mam vsechno hotovy...))
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2004 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zacatecn1k napsal:
Ondřej napsal:
tucet napsal:
já mam strašně rád Péťu Gottwalda a jeho Mumulé a taky miluju když Péťa Gottwaldů nazpíval se Standou Vložkem Holky z naší školky, po tom se můžu utlouct a taky posloucham Kely family a Hanson, já je strašně žeru

(joke)
Náhodou já mám doma originálku kazetu "Holky z naší školky", to neni uplně blbý, tak si z toho nedělejte legraci

tak teda na kazete sem to nemel, ja to mel jako singl na vinylu (na druhy strane bylo tusim neco jako "Ja uz du!" (du du, uz mam vsechno hotovy...))
To sou prostě hyty mýho mládí, na to nedám dopustit. Ksakru, asi už stárnu, protože nejvíc se mi vlastně líběj věci, který letěly v době, kdy jsem byl náctiletý, tzn. přelom 80/90 léta > > > nejlepší hyty 80-90 let, Kiss98
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gigo


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cus chlapi hele znate nakou skupinu ktera by zpivala este neco tvrdsiho nez sepultura?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merhule


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondřej napsal:
zacatecn1k napsal:
Ondřej napsal:
tucet napsal:
já mam strašně rád Péťu Gottwalda a jeho Mumulé a taky miluju když Péťa Gottwaldů nazpíval se Standou Vložkem Holky z naší školky, po tom se můžu utlouct a taky posloucham Kely family a Hanson, já je strašně žeru

(joke)
Náhodou já mám doma originálku kazetu "Holky z naší školky", to neni uplně blbý, tak si z toho nedělejte legraci

tak teda na kazete sem to nemel, ja to mel jako singl na vinylu (na druhy strane bylo tusim neco jako "Ja uz du!" (du du, uz mam vsechno hotovy...))
To sou prostě hyty mýho mládí, na to nedám dopustit. Ksakru, asi už stárnu, protože nejvíc se mi vlastně líběj věci, který letěly v době, kdy jsem byl náctiletý, tzn. přelom 80/90 léta >>> nejlepší hyty 80-90 let, Kiss98


Tak holky z nasi skolky jsou klasika. Ja nepatrim, mezi ty, co maji roku *cet, ale mam je ted taky v mobilu a kluci ve skole me za to kamenujou a potaji si to ode me berou pres BLUE, kdyz se nikdo nediva =), aby na to nejspis nikdo neprisel
_________________
Když sem byl malý, doufal sem, že jako dospělý pochopím svět. Dnes už sem dospělý a chápu ho ještě méně, než když sem byl malým.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja posloucham Rock N Roll a hard rock a metal.... :) mam rad chucka berryho,ted zrovna posloucham Boba Marleyho jinak Guns N Roses je nejvetsi narez!!! klasiky jako AC/DC,Iron Maiden jsou u me taky skoro neustale slyset :) jinak k treninku je asi nejlepsi power metal (Iced Earth) a nebo inspirace v Manowar.... taky vazouni....:D jinak po treninku jsem vetsinou unaveny a casto poustim Jarka Nohavicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lesnar


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miluju klasiku typu ac/dc,kiss,black sabath atd. takovýhle kapely už nikdy nebudou..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rafaelo


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ted furt dokola posloucham Danzig-Mother ne ze bych jinak poslouchal metal bo co to je ale tohle je narez.
_________________
Za krize musel člověk podvádět......anebo pracovat.Abe Simpson
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mathess


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sice poslouchám Hard Core ,ale zaškrtl jsem metal
_________________
Hard Core 4 Life
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Andrejj napsal:
ja neskrtam, lebo moje tam neni... pocuvam rap, ale nie 50 cent a uz vobec nie gena Eminema komercneho az boli!


ja takisto pocuvam iny rap ale zakrtol som to tam...autor to zrejme myslel len ako priklad....ja oblubujem DMXa...ronnie rulezzzz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
major john matrix


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja hodne posloucham Scooter,moje nejoblibenejsi skupina
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jewix


PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

secret78 napsal:
Andrejj napsal:
ja neskrtam, lebo moje tam neni... pocuvam rap, ale nie 50 cent a uz vobec nie gena Eminema komercneho az boli!


ja takisto pocuvam iny rap ale zakrtol som to tam...autor to zrejme myslel len ako priklad....ja oblubujem DMXa...ronnie rulezzzz


Souhlasím naštvanej DMX, ale nezavrhuju ani Fiftyho nebo The Game.Tohle mě k posilování asi nejvíc sedí.Zlatá mpTrojka.
Jinak třeba na skejtování mě nejvíc sedí punk a heavýk
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saty


PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hento ked pri posilovani nekto pusta tak mam chut leda ho zabit ... to uz radsej radio ...
_________________
"It’s ok to be drug-free, but don’t be brain-free"

Dave Tate: "smith machine could perhaps be the most dangerous piece of equipment ever invented"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Black metal, punk. Do posky bych bral něco rychlýho ale hrajou tam sračky. Nejvíc do posky nesnášim hip hop. Je to pomalý a člověk by u toho usnul...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jakou poslouchate hudbu? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: