Spánek


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Spánek  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Spánek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HaniisLevrone


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jako učit do školy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HaniisLevrone napsal:
jako učit do školy?

Ano jako učit do školy...matura se blíží a poslední započtový vysvědčení na vejšky taky (takže sem to pro jistotu dneska zkurvil fakt prima den)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud dam 7 hodin sem stastnej a den i trenink za neco stoji. Pokud dam mene,coz je obvykle (5-6h), tak to vsechno stoji za prd, musim pit jedno kafe za druhym a stejne sem unavenej ale ne ospalej, coz je nejhorsi. Pokud necvicim, tak mne staci tech 5-6 a v poho.

Ted sem 3 dny spal 7 a neco hodin a taky sem mel 3 dobry treninky.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HaniisLevrone


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
HaniisLevrone napsal:
jako učit do školy?

Ano jako učit do školy...matura se blíží a poslední započtový vysvědčení na vejšky taky (takže sem to pro jistotu dneska zkurvil fakt prima den)

NO ja jsem teprv v prváku takze na to uplne seru. Pro me je na prvnim miste kulturistika...skola je vedlejsi. Ale chtel bych maturu to je jasny, takze az bude prihorivat tak se uz asi budu muset ucit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rupik


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HaniisLevrone napsal:
Poman napsal:
HaniisLevrone napsal:
jako učit do školy?

Ano jako učit do školy...matura se blíží a poslední započtový vysvědčení na vejšky taky (takže sem to pro jistotu dneska zkurvil fakt prima den)

NO ja jsem teprv v prváku takze na to uplne seru. Pro me je na prvnim miste kulturistika...skola je vedlejsi. Ale chtel bych maturu to je jasny, takze az bude prihorivat tak se uz asi budu muset ucit



No já tohle naštěstí řešit moc nemusím, pač jsem už na VŠ, takže spánek si dopřávám tak 8 hodin denně, prostě jak chci, stíhám posilku 3x týdně a 2x plavu a ještě zbývá spousta volnýho času... a to krom školy ještě podnikám (tvorba web. aplikací).

No a teď o zkouškovým je to sice horší, ale těch cca 20 dnů to nějak vydržím (pokud vše půjde dobře tak od 23. ledna mám do 15. února úplné volno).
_________________
... A zer vela masa, ak mas peniaze tak zer hlavne kravu....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3-12 hodin, podle nalady, casu, chuti.
3x tydne boxuju a 2x-3x posiluju + skola
Sem zvyklej spat mene:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uplne nejvic mi vyhovuje spat +-7,5 hodiny, ale jak to jde pod 6,5 a nad 9 tak se citim naprd a dlouho jsem nepouzitelnej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ganxterko


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 1:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

siel som spať o 11tej a je 01:00 a furt som nezaspal, uz som od nervov boxoval do postele,tak som radsej prisiel sem na pi*u....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 5:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

8-9 každej den nejmíň (až na vyjímky občas-kocovina-to nemůžu spát) a o víkendu ještě přidávám 2 odpoledne.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BESTie


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 6:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...


Naposledy upravil BESTie dne so listopad 29, 2014 5:39 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radino


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já vstávám denně ve 4.30 (makám od 5ti...)...tak si dokážete představit kolik toho naspím...ale tělo si docela zvyklo...V průměru chodím spát ve 22.30..dospávám to občas po práci, ještě víc o víkendech....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter77


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

6 - 7h, je to hrozně málo, někdy jsem z toho hodně unavený. Ale o víkendu spím 8 - 9 hodin.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Topděfka


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2007 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

funguje u spanku neco jako pruzna maintenance level?posledni dobou sem zvyklej spat 10 11 hodin denne a obcas uz je mi to totiz malo :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2007 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
HaniisLevrone napsal:
jako učit do školy?

Ano jako učit do školy...matura se blíží a poslední započtový vysvědčení na vejšky taky (takže sem to pro jistotu dneska zkurvil fakt prima den)
vysvědčení z gymplu Ti neudělá ani 40 bodů k dobru....ze 400 možných...pokud nejsi lempl - na VŠ se dostaneš i se čtyřkama ( m§j případ )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keba


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2007 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Topděfka napsal:
funguje u spanku neco jako pruzna maintenance level?posledni dobou sem zvyklej spat 10 11 hodin denne a obcas uz je mi to totiz malo :)


určitě.Já mam to samí spim 12 hodin a ještě bych 3 přidal.Teď jsem vstával do školy a měl 9 hodin a teď bych spal jak zabitej sem uplně nepoužitelnej.Si snad budu řídit budíka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Spánek Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: