Homosexuálové se dočkali registrovaného partnerství


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Homosexuálové se dočkali registrovaného partnerství  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Homosexuálové se dočkali registrovaného partnerství
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

S registrovaným partnerstvím homosexuálů:
rozhodně souhlasím
29%
 29%  [ 32 ]
spíše souhlasím
15%
 15%  [ 17 ]
nevím, je mi to jedno
19%
 19%  [ 21 ]
spíše nesouhlasím
12%
 12%  [ 13 ]
absolutně nesouhlasím
22%
 22%  [ 24 ]
Celkem hlasů : 107

Autor Zpráva
Topděfka


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si ale taky nemyslim,ze registrovane partnersvi a je gut.. Registrovane partnerstvi neni uzakoneno temer nikde na svete-think about it.

Proc nechtej uterky nic takoveho uzakonit? pac nebudou podporovat ne-potomky plodici pary..pac uterky davno vedi,ze ten kdo bude mit vic potomstva nakonec vyhraje.Cim vic si mysli nase civilizace jak je pokrokova tim vic degeneruje,nemam proto pochopeni.
degeneraci spolecnosti je i jev kdy lidi maji mene a mene deti a misto toho se budou dane slevovat ne-persepktivnim parum..z hlediska reprodukce. WHY?
Jak daleko je doba,kdy budou chtit mit i vsechny bonusy jako manzele? a ja se ptam kde na to bude brat nase vymirajici spolecnost ? od nemakajicich pristehovalych uterek?
sorry,pisu tak tvrde,ale je to bohuzel smutna pravda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lesnar


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Registrovany partnerstvi beru,ale co tem detem reknou kdyz budou mit jen dva otce,nase zeme se moc rychle otepluje
_________________
Velký biceps = dřepy!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

street napsal:
rozhodně souhlasim aby tu bylo legální registrované partnerství, ale později s adopcí dětí už ne, ale to sme tu už před nějakou dobou myslim vášnivě rozebírali......


přesně tak, pokud nezačnou s adopcemi,atd. a zůstane to v takové podobě jaké to je dnes, pak je to čistě jejich soukromá věc.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lesnar napsal:
Registrovany partnerstvi beru,ale co tem detem reknou kdyz budou mit jen dva otce,nase zeme se moc rychle otepluje

zatim to možný neni, tak nepřeháněj.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lesnar


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hefaistos napsal:
Lesnar napsal:
Registrovany partnerstvi beru,ale co tem detem reknou kdyz budou mit jen dva otce,nase zeme se moc rychle otepluje

zatim to možný neni, tak nepřeháněj.


jasny,jen jak rychle uz chtej dalsi veci,jinak doma at si delaj co chtej
_________________
Velký biceps = dřepy!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hefajste: a jak zabranis aby se neprijali adopce? pac kdyz se mohou brat tak snad mohou pecovat i o deti,proc by ne? Sou prece normalni jako my vsichni,nebo snad ne??!? To je jako najednou budes diskriminovat? Kazda druha lezba je prece lepsi nez kdejaka matka.. takhle nejak uz ted nekdy zneji argumenty.



nejdriv prisla registrace pak prijde adopce a pak danovy vyhody..pak uz bude pomalu nenormalni nemit za zivot aspon jednu "zkusenost" a pak se stane to co se stalo Rimu,prevalcujou nas (Barbari) Uterky..

Ale zatim se nas to netyka..prece pohoda...... zadnej stres ....


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hefaistos napsal:
Lesnar napsal:
Registrovany partnerstvi beru,ale co tem detem reknou kdyz budou mit jen dva otce,nase zeme se moc rychle otepluje

zatim to možný neni, tak nepřeháněj.


Teoreticky to možné je. Společnost Natana se zaměřuje na pěstounskou péči ( to není to samé jako adopce ) . pěstounem mohou být jednotlivci, manželé, ale i partneři. Pochopitelně po prověření.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Adam88 napsal:
saty napsal:
Adam88 napsal:
Tak podle Ligy na ochranu práv homosexuálů (či jak se to jmenuje), je dalším cílem uzákonit adopce dětí pro homosexuální páry. Bravó, tleskám těm, kteří schvalovali jejich reg. partnerství.


jo mas pravdu ... lepsie tym detom bude v decaku ...


Myslím, že to byla ironie, viď? Takže: ty si vážně myslíš, že si teplouškové bodou brát nevychované děti z děcáků a poctivě je vychovávat. Spíš je při prvních problémech odhodí, nemluvě o tom, že dítě patří k ženě! Nikoliv k chlapovi, příroda to tak nezařídila bezúčelně. Jestli dětský domov či dva tatínkové? Přiznávám, nevím, co z toho . . .


Já myslím, že ty děti v dětských domovech při prvních problémech odhodila právě ta žena, ke které patří...jak jsi zde trefně poznamenal. A navíc, dítě ve většině případů náleží jak matce, tak i otci. Lepší dva milující partneři, než děcák. Zeptej se těch dětí v ústavu...A taky se podívej na okolí, kolik lidí už dopředu odsoudí člověka jen proto, že v děcáku vyrůstal..To je ta naše skvělá "bezpředsudková společnost". Škatulkovat, odsuzovat... prostě k poblití!
Znám několik homosexuálů a jsou to moji dobří kamarádi, kteří by se o dítě postarali lépe, než lecjaká žena! Jeden z nich si k sobě vzal dokonce dospívajícího kluka, kterýho vlastní, heterosexuální otec vypudil z domu, protože si našel heterosexuální partnerku a o dítě se pro samé šou.....nestaral. Toho kluka teď můj kamarád nechává na studiích, stará se o něj jak může a má ho opravdu jako otec rád.
Vztahy nejsou vždy tak jednoznačné a časem to možná poznáš. A třeba budeš mluvit úplně jinak než teď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pApradReb0rn
(ban)


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dia ale si zober ze kebyze mali homosexusali registrovane partnersto a mozu si adoptovat decko ako postarat sa ok to moze byt lenze si predstav ked bude mat okolo 11-20 rokov tak ake to musi byt prenho ze on nebude mat normal mamu a ked sa to dozvedia jeho kamosi alebo spoluziaci ze jeho rodica su vlastne dvaja homosexuali no neviem ci by niekto z vas sa chcel v takej situacii ocitnut ....
_________________
!ANO Mam biceps 33 a hadam sa?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pApradReb0rn napsal:
dia ale si zober ze kebyze mali homosexusali registrovane partnersto a mozu si adoptovat decko ako postarat sa ok to moze byt lenze si predstav ked bude mat okolo 11-20 rokov tak ake to musi byt prenho ze on nebude mat normal mamu a ked sa to dozvedia jeho kamosi alebo spoluziaci ze jeho rodica su vlastne dvaja homosexuali no neviem ci by niekto z vas sa chcel v takej situacii ocitnut ....


Pochopitelně je to tvůj názor a máš na něj právo. Ale přeber si, jak se asi cítí děcko, které nikdy nepoznalo co je to rodina, či děcko, jehož rodiče se mlátí hlava nehlava, nadávající si, nebo co třeba děcko, o které se rozvedení rodiče handrkují atd..... Prostě nic není černé nebo bílé a na problém je třeba se dívat z více hledisek.
Podle mého názoru je pro dítě nejhorší věcí nebýt milováno a nemít pevný bod, o který se může opřít. Záměrně zde opomíjím takové případy, jako je týrání a zneužívání. To je nechutná všivárna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DIANO: A kde mas jistotu,ze se ti homosexualni partneri nerafnou? Kde mas jistotu,ze je to za 4 roky s decekm prestane bavit? Co kdyz dite az bude v puberte nebude chtet chodit s opatrovniky do Gay baru? Co kdyz se s nima zacne hadat az treba utece z domu?

-ad argument znam X geju a sou ok.. no a co? ja taky znam jednoho a je OK a pak taky sem zazil pekny mamr** a kvuli tomu nemuzu rict sou takovy nebo makovy ani podle pozitivniho hlediska ani podle negativniho.


Mezi svazkem geju muze vzniknout zast a nepratelstvi , nevera atd. nejsou to zadni dokonali lide,co nedelaji chyby.

Vis kolik paru chce adoptovat deti a nemuze,protoze je to strasna birokracie? Nejdriv se musi zmenit tohle a pak uz treba bude mnohem min deti v decaku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slayter napsal:
DIANO: A kde mas jistotu,ze se ti homosexualni partneri nerafnou? Kde mas jistotu,ze je to za 4 roky s decekm prestane bavit? Co kdyz dite az bude v puberte nebude chtet chodit s opatrovniky do Gay baru? Co kdyz se s nima zacne hadat az treba utece z domu?

-ad argument znam X geju a sou ok.. no a co? ja taky znam jednoho a je OK a pak taky sem zazil pekny mamr** a kvuli tomu nemuzu rict sou takovy nebo makovy ani podle pozitivniho hlediska ani podle negativniho.


Mezi svazkem geju muze vzniknout zast a nepratelstvi , nevera atd. nejsou to zadni dokonali lide,co nedelaji chyby.

Vis kolik paru chce adoptovat deti a nemuze,protoze je to strasna birokracie? Nejdriv se musi zmenit tohle a pak uz treba bude mnohem min deti v decaku.


Ale to mluvíme o tom stejném.! Ano, ani v heterosexuálním, ani v homosexuálním partnerství nelze zaručit, jak dlouho bude trvat a jak bude do budoucna kvalitní. Jsme všichni jen lidé se svými radostmi a slabostmi. Prto říkám, že problém není jen černý nebo bílý. A ani tebe nechci přesvědčovat o tom, že zrovna já mám pravdu. Jen říkám vlastní názor, který mi pravděpodobně nevyvrátíš. Já jsem nikde neřekla, že gay vztah je kvalitnější než heterosexuální, jak mi zde podsouváš.
O adopci něco vím a taky vím, že většina párů chce adoptovat úplně malé dítě a ne odrostlé děti. Ovšem už jsem napsala, že v ČR existuje organizace na pěstounskou péči o dětí a to pro jednotlivce i páry. Pochopitelně všichni procházejí testy .Viz.můj příspěvek výše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soorbso


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diana napsal:

Ale to mluvíme o tom stejném.! Ano, ani v heterosexuálním, ani v homosexuálním partnerství nelze zaručit, jak dlouho bude trvat a jak bude do budoucna kvalitní. Jsme všichni jen lidé se svými radostmi a slabostmi. Prto říkám, že problém není jen černý nebo bílý. A ani tebe nechci přesvědčovat o tom, že zrovna já mám pravdu. Jen říkám vlastní názor, který mi pravděpodobně nevyvrátíš.


nazor je to aj podla mna spravny, akurat musis brat do uvahy ze dieta o ktore sa stara homosexualny par si s najvacsou pravdepodobnostou v obdobi od skolky do konca puberty od spoluziakov dost "uzije"
co je velka nevyhoda homosexualnych parov pokial sa chcu starat o dieta.
_________________
Save water drink beer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Soorbso napsal:
Diana napsal:

Ale to mluvíme o tom stejném.! Ano, ani v heterosexuálním, ani v homosexuálním partnerství nelze zaručit, jak dlouho bude trvat a jak bude do budoucna kvalitní. Jsme všichni jen lidé se svými radostmi a slabostmi. Prto říkám, že problém není jen černý nebo bílý. A ani tebe nechci přesvědčovat o tom, že zrovna já mám pravdu. Jen říkám vlastní názor, který mi pravděpodobně nevyvrátíš.


nazor je to aj podla mna spravny, akurat musis brat do uvahy ze dieta o ktore sa stara homosexualny par si s najvacsou pravdepodobnostou v obdobi od skolky do konca puberty od spoluziakov dost "uzije"
co je velka nevyhoda homosexualnych parov pokial sa chcu starat o dieta.


treba to bude jednou úplně normální a běžná věc, třeba to bude i moderní, ale to asi už přeháním...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Homosexuálové se dočkali registrovaného partnerství Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: