MS 2007 v ledním hokeji v Moskvě


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 45, 46, 47  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MS 2007 v ledním hokeji v Moskvě  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> MS 2007 v ledním hokeji v Moskvě
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo letos vyhraje MS?
Švédsko
16%
 16%  [ 16 ]
Finsko
1%
 1%  [ 1 ]
Kanada
9%
 9%  [ 9 ]
USA
0%
 0%  [ 0 ]
Slovensko
28%
 28%  [ 29 ]
Rusko
14%
 14%  [ 14 ]
Česká republika
31%
 31%  [ 31 ]
Celkem hlasů : 100

Autor Zpráva
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hefaistos napsal:
Doufám, že už Hadamczik odstoupí , nároďák prostě neni pro něj. Neni to špatnej trenér, dost sem mu křivdil, hodně předsudků, ale v repre mi nesedí.
Jako pozitivní hodnotim, že udělal (i když trochu nuceně) generační výměnu. Je třeba si připustit, že hráči jako Straka, Jágr, Šlégr, Ručinský už nejsou nejmladší. Samozřejmě by nám byli ještě hodně platní, ale je třeba dát prostor mladí.
Na druhou stranu, je to muj názor, hodně kvalitních hráčů má o něm svý mínění, viz. Jágr, kterej to řekl naplno a na repre zanevřeli . Je pekný mít mladý tým, ale je potřeba zkušeností.
Rád bych tam viděl Slávu Lenera nebo samozřejmě růžičku , což asi nepude.

Zlatá generace nelze srovnávat s timhle výběrem. Je to sice mladá generace, ale z extraligy a ty co přijeli z NHL zdaleka nepatří k tomu nejlepšímu co tam máme .

1) Bez něj bychom neodehráli ani z poloviny to, co jsme odehráli.
2) Znova opakuju, já si na žádný takový výrok nepamatuju, mohl by mi někdo předložit nějaký důkaz?
3) Tak zrovna na tyhle mám úplně jiný názor třeba já. Růžička měl tým superhvězd a hrálo se doma, ale nepřešli jsme 1/4 finále. Trenér se super týmem neudělá nic, jen je nechá hrát. Naopak s takhle mladýma hráčema se ukázalo, že Hadamczik prostě jako trenér umí. Stejně jako minulý rok.
4) Hráči z NHL si zaslouží absolutorium, z evropy mě zklamali Balaštík a Sýkora. Čechmánek byl taky výborný. Hráli jsme s tím nejlepším, co jsme měli k dispozici. To je prostě fakt...


Naposledy upravil mirio dne st květen 09, 2007 3:50 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phenomenom


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ale je to fakt,že jediný kdy se národ dá trochu dokupy je když se hraje (no spíš vyhrává) fotbal,hokej nebo je nějáká katastrofa...Takže doufám že slováci vyhrajou....Jinak asi se mi to zdálo ale ten gol jak si objel tu bránu malkin...on to snad ani nechtěl chytit,ale to se mě asi jenom zdálo....jinak sme prohráli čestně...bejt kanada na našem místě tak to řežou...no uf doufám že mě majáles zpraví trošku náladu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drago


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Drago napsal:
Tady ten tym me nijak neziskal, prohra a to ze koncime je blby ale nijak me to srdce nerve. Mizernej sportovni vykon tymu kterej ani zdaleka nema ani herni ani jiny kvality predchozi generace. Drzim palce Slovakum a Svedum.
Tohle jako myslíš vážně?


Me je to hlavne celkem fakt jedno, nemam zapotrebi to za kazdou cenu nejak obhajovat jako ty. Muj dojem je jen ten ze sem videl prohry s "horsima" tymama a dneska nas rusove prehravali porad.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Hefaistos napsal:
Doufám, že už Hadamczik odstoupí , nároďák prostě neni pro něj. Neni to špatnej trenér, dost sem mu křivdil, hodně předsudků, ale v repre mi nesedí.
Jako pozitivní hodnotim, že udělal (i když trochu nuceně) generační výměnu. Je třeba si připustit, že hráči jako Straka, Jágr, Šlégr, Ručinský už nejsou nejmladší. Samozřejmě by nám byli ještě hodně platní, ale je třeba dát prostor mladí.
Na druhou stranu, je to muj názor, hodně kvalitních hráčů má o něm svý mínění, viz. Jágr, kterej to řekl naplno a na repre zanevřeli . Je pekný mít mladý tým, ale je potřeba zkušeností.
Rád bych tam viděl Slávu Lenera nebo samozřejmě růžičku , což asi nepude.

Zlatá generace nelze srovnávat s timhle výběrem. Je to sice mladá generace, ale z extraligy a ty co přijeli z NHL zdaleka nepatří k tomu nejlepšímu co tam máme .

1) Bez něj bychom neodehráli ani z poloviny to, co jsme odehráli.
2) Znova opakuju, já si na žádný takový výrok nepamatuju, mohl by mi někdo předložit nějaký důkaz?
3) Tak zrovna na tyhle mám úplně jiný názor třeba já. Růžička měl tým superhvězd a hrálo se doma, ale nepřešli jsme 1/4 finále. Trenér se super týmem neudělá nic, jen je nechá hrát. Naopak s takhle mladýma hráčema se ukázalo, že Hadamczik prostě jako trenér umí. Stejně jako minulý rok.
4) Hráči z NHL si zaslouží absolutorium, z evropy mě zklamali Balaštík a Sýkora. Čechmánek byl taky výborný. Hráli jsme s tím nejlepším, co jsme měli k dispozici. To je prostě fakt...


Tak s tim nesouhlasim. tady už sem moc pracovat nedá ať jsou to superhvězdy nebo jenom kvalitní hráči, jsou to hotový hráči na vysoký úrovni. Umění je v tom to poskládat co nejlíp, z toho co má k dispozici viz. euro hockey tour, přátelelský utkání, atd. kde se zkouší různý varianty, vychytávaj chyby, sehrávaj formace. Výsledek letošní euro-hockey tour - poslední místo. OK beru, neřešim. Další věc je, že záleží na osobnosti trenéra, vztah hráčů k němu. O tom si myslim svoje, ty si myslíš svoje. rozvádět to nebudu, kažodpádně se zkusim podívat po archivem a najít rozhovor s Jardou.
CO se týče růžičky tak nesouhlasim. Ano měl k dispozici všechny hvězdy ale byli sme suvéréni. Základní skupinu sme vyhráli bez ztráty bodu, a ve čtvrtfinále sme prohráli na nájezdy. ten zápas si pamatuju, byli sme lepší. Soupeře sme prohráli. tady se dá mluvit o smůle - nájezdy. Další rok sme vyhráli Vídeň.

Muj osobní názor, který neni vždy pravda, ale tady podle mě platí - Ono se s těma superhvězdama dá pracovat, ale ten trenér musí bejt osobnost. Růžička byl vrcholovej hokejista, kapitán z Nagana (nebyl tam kapitánem náhodou), hráči ho respektují a taky o tom něco bude vědět. Takovej hadamczik, kterej nic jako hráč nedokázal, je těžko bude přesvědčovat jak co maj dělat. A právě to co si psal o růžičkovi je podle mě případ Aloise. Do turína nabouchal největší hvězdy a hrajte si, já se budu tvářit do kamer.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drago napsal:
mirio napsal:
Drago napsal:
Tady ten tym me nijak neziskal, prohra a to ze koncime je blby ale nijak me to srdce nerve. Mizernej sportovni vykon tymu kterej ani zdaleka nema ani herni ani jiny kvality predchozi generace. Drzim palce Slovakum a Svedum.
Tohle jako myslíš vážně?


Me je to hlavne celkem fakt jedno, nemam zapotrebi to za kazdou cenu nejak obhajovat jako ty. Muj dojem je jen ten ze sem videl prohry s "horsima" tymama a dneska nas rusove prehravali porad.
Jo, já to mám zapotřebí pořád obhajovat, protože bylo vidět, že ti kluci tam dělali vše, co mohli.

A za to si zaslouží respekt...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jasný sokol


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drago napsal:
mirio napsal:
Drago napsal:
Tady ten tym me nijak neziskal, prohra a to ze koncime je blby ale nijak me to srdce nerve. Mizernej sportovni vykon tymu kterej ani zdaleka nema ani herni ani jiny kvality predchozi generace. Drzim palce Slovakum a Svedum.
Tohle jako myslíš vážně?


Me je to hlavne celkem fakt jedno, nemam zapotrebi to za kazdou cenu nejak obhajovat jako ty. Muj dojem je jen ten ze sem videl prohry s "horsima" tymama a dneska nas rusove prehravali porad.



A k tomu bych se přiklonil zase já. Jedinej zápas, kterej se mi líbil po hokejový stránce byl s Kanadou, rychlej pěknej hokej. Jinak všechny ostatní stálý po dvou třetinách za prt. Poslední třetina jsme dohrávali jen tak tak, skoro jako kdyby byli unavený (zní to divně) ... Bruslení technika nic moc, pomalý, žádný napadání, kdekdo si přijel k nám a úřadoval pomalu v brance ...
_________________
Fotr by Vám měl za tu češtinu zliskat držky a ne Vás pouštět do posilovny ... special thanks to LJ :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drago


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Drago napsal:
mirio napsal:
Drago napsal:
Tady ten tym me nijak neziskal, prohra a to ze koncime je blby ale nijak me to srdce nerve. Mizernej sportovni vykon tymu kterej ani zdaleka nema ani herni ani jiny kvality predchozi generace. Drzim palce Slovakum a Svedum.
Tohle jako myslíš vážně?


Me je to hlavne celkem fakt jedno, nemam zapotrebi to za kazdou cenu nejak obhajovat jako ty. Muj dojem je jen ten ze sem videl prohry s "horsima" tymama a dneska nas rusove prehravali porad.
Jo, já to mám zapotřebí pořád obhajovat, protože bylo vidět, že ti kluci tam dělali vše, co mohli.

A za to si zaslouží respekt...


Ale to je zas to jak kdy resime neco v K1 topicu...jasne, delali treba co mohli, takhle "lidsky" to ocenuju ale jsou to v prvni rade profici a dneska ta jejich snaha nemela zadnej efekt, rusove nas smetli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejhorších rok pro českej hokej.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

snad aspoň Hašan vyhraje Stanly-cup.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Ale to je zas to jak kdy resime neco v K1 topicu...jasne, delali treba co mohli, takhle "lidsky" to ocenuju ale jsou to v prvni rade profici a dneska ta jejich snaha nemela zadnej efekt, rusove nas smetli.

souhlas.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hefaistos napsal:
mirio napsal:
Hefaistos napsal:
Doufám, že už Hadamczik odstoupí , nároďák prostě neni pro něj. Neni to špatnej trenér, dost sem mu křivdil, hodně předsudků, ale v repre mi nesedí.
Jako pozitivní hodnotim, že udělal (i když trochu nuceně) generační výměnu. Je třeba si připustit, že hráči jako Straka, Jágr, Šlégr, Ručinský už nejsou nejmladší. Samozřejmě by nám byli ještě hodně platní, ale je třeba dát prostor mladí.
Na druhou stranu, je to muj názor, hodně kvalitních hráčů má o něm svý mínění, viz. Jágr, kterej to řekl naplno a na repre zanevřeli . Je pekný mít mladý tým, ale je potřeba zkušeností.
Rád bych tam viděl Slávu Lenera nebo samozřejmě růžičku , což asi nepude.

Zlatá generace nelze srovnávat s timhle výběrem. Je to sice mladá generace, ale z extraligy a ty co přijeli z NHL zdaleka nepatří k tomu nejlepšímu co tam máme .

1) Bez něj bychom neodehráli ani z poloviny to, co jsme odehráli.
2) Znova opakuju, já si na žádný takový výrok nepamatuju, mohl by mi někdo předložit nějaký důkaz?
3) Tak zrovna na tyhle mám úplně jiný názor třeba já. Růžička měl tým superhvězd a hrálo se doma, ale nepřešli jsme 1/4 finále. Trenér se super týmem neudělá nic, jen je nechá hrát. Naopak s takhle mladýma hráčema se ukázalo, že Hadamczik prostě jako trenér umí. Stejně jako minulý rok.
4) Hráči z NHL si zaslouží absolutorium, z evropy mě zklamali Balaštík a Sýkora. Čechmánek byl taky výborný. Hráli jsme s tím nejlepším, co jsme měli k dispozici. To je prostě fakt...


Tak s tim nesouhlasim. tady už sem moc pracovat nedá ať jsou to superhvězdy nebo jenom kvalitní hráči, jsou to hotový hráči na vysoký úrovni. Umění je v tom to poskládat co nejlíp, z toho co má k dispozici viz. euro hockey tour, přátelelský utkání, atd. kde se zkouší různý varianty, vychytávaj chyby, sehrávaj formace. Výsledek letošní euro-hockey tour - poslední místo. OK beru, neřešim. Další věc je, že záleží na osobnosti trenéra, vztah hráčů k němu. O tom si myslim svoje, ty si myslíš svoje. rozvádět to nebudu, kažodpádně se zkusim podívat po archivem a najít rozhovor s Jardou.
CO se týče růžičky tak nesouhlasim. Ano měl k dispozici všechny hvězdy ale byli sme suvéréni. Základní skupinu sme vyhráli bez ztráty bodu, a ve čtvrtfinále sme prohráli na nájezdy. ten zápas si pamatuju, byli sme lepší. Soupeře sme prohráli. tady se dá mluvit o smůle - nájezdy. Další rok sme vyhráli Vídeň.

Muj osobní názor, který neni vždy pravda, ale tady podle mě platí - Ono se s těma superhvězdama dá pracovat, ale ten trenér musí bejt osobnost. Růžička byl vrcholovej hokejista, kapitán z Nagana (nebyl tam kapitánem náhodou), hráči ho respektují a taky o tom něco bude vědět. Takovej hadamczik, kterej nic jako hráč nedokázal, je těžko bude přesvědčovat jak co maj dělat. A právě to co si psal o růžičkovi je podle mě případ Aloise. Do turína nabouchal největší hvězdy a hrajte si, já se budu tvářit do kamer.

Na eurohockey tour jsme skončili třetí.

Já vím, že jsme byli suverénní, ale dopadli jsme špatně. Já ten výkon vůbec nezhazuju, to já zrovna bych byl ten poslední, kdo by tohle dělal. Byla to prostě smůla. Já mluvím o tom, že Hadamczik s tímhle týmem dokázal maximum, co šlo. Stejně jako to dokázal minulý rok, kdy jsme skončili druzí a všichni ten tým podceňovali!

Hadamczik nic jako hráč nedokázal, protože hokej nikdy nehrál.

Růžička má svou Slavii, může si tam dělat co chce, říct si o jakého hráče chce, ale taky to tento rok nevyšlo a to s tím týmem pracoval celý rok. Dělá to z něj špatného trenéra? Nebo už není taková osobnost a hráči za ním nejdou? Ne, prostě to nevyšlo. Stejně jako teď na MS...

Ale když už o těch klubech mluvíme, tak např. Hadamczik z průměrných Vítkovic vydoloval stříbro.

V Turíně jsme skončili třetí, to je snad neúspěch?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigJay


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hefaistos napsal:
snad aspoň Hašan vyhraje Stanly-cup.


no o tom pochybujem zasa ja,pretoze si myslim ze uz nastupuju ine timy ako napr nashvile,buffalo,anaheim,tampa alebo atlanta a "stare" timy ako dallas,detroid,new jersey,philadelpia,ktore patrili medzi najlepsich uz akosi "odkvitaju"
_________________
Som tlstý,lebo niesom lenivý sa nažrat.

http://www.youtube.com/watch?search=&mode=related&v=oS4zuO72gME
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je právě ta nespravedlnost historie. Výkony, co náš tým podával na MS v Praze, byli podle mě mnohem lepší než to co předvedli v Turíně. Jenže na to historie nepamatuje. Teď je to pár let, ale už teď slyšim hlášky jak sme doma tenkrát vyhořeli.
Při tom ten turín, to byli až podpůrměrný zápasy, viz. prohra se švýcarskem, prohra z finskem. Pak sme porazili slováky OK. V dalším zápase nás vykleply švédi. porazili sme rusy.
Pro mě velký zklamání, právě těma výkonama, mnohem pyšnější sem byl na tým v Praze.
Jenže byli sme třetí, to se počítá.

Jo Vítkovice vytáhl pěkně. všechna čest. Otázka je jestli je kvůli tomu hoden repre?
Hokej nikdy nehrál.
Všechny argumenty mají svojí váhu, takže to ukončim tim, že je to kvalitní trenér, ale né do repre (pro mě). Uvítal bych změnu.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hefaistos napsal:
To je právě ta nespravedlnost historie. Výkony, co náš tým podával na MS v Praze, byli podle mě mnohem lepší než to co předvedli v Turíně. Jenže na to historie nepamatuje. Teď je to pár let, ale už teď slyšim hlášky jak sme doma tenkrát vyhořeli.
Při tom ten turín, to byli až podpůrměrný zápasy, viz. prohra se švýcarskem, prohra z finskem. Pak sme porazili slováky OK. V dalším zápase nás vykleply švédi. porazili sme rusy.
Pro mě velký zklamání, právě těma výkonama, mnohem pyšnější sem byl na tým v Praze.
Jenže byli sme třetí, to se počítá.

Jo Vítkovice vytáhl pěkně. všechna čest. Otázka je jestli je kvůli tomu hoden repre?
Hokej nikdy nehrál.
Všechny argumenty mají svojí váhu, takže to ukončim tim, že je to kvalitní trenér, ale né do repre (pro mě). Uvítal bych změnu.

Souhlasím, je to nespravedlnost historie, ale stejně tak si za X let nikdo neřekne - podali jsme výkony na hranici maxima, ale podívá se na výsledek a řekne. Pche, 7. místo? Katastrofa...

A znova opakuju, já žádný výsledek nikdy neznevažoval a znevažovat nebudu. Hokej je pro mě srdcová záležitost, takže asi proto to vše beru tak nějak osobně...

Já změnu nechci, i když si myslím, že k tomu dojde. Bohužel...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

idete dom...nevadi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MS 2007 v ledním hokeji v Moskvě Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 45, 46, 47  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: