Mobil v posilovne


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mobil v posilovne  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Mobil v posilovne
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Nosíte do posilovny mobil?
ANO
42%
 42%  [ 40 ]
NE
57%
 57%  [ 55 ]
Celkem hlasů : 95

Autor Zpráva
ChickenEater


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 9:37 pm    Předmět: Mobil v posilovne Odpovědět s citátem

Docela jsem se pobavil u tohoto videa a napadlo me zalozit na tohle tema anketu..



ja osobne mam mobil u sebe porad,ale pri treninku se zasadne rusit nenecham.. na tech 60-80 minut ho bud necham doma nebo vypnuty v satne..
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DownWithTheSickness


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od té doby, co si mi ho někdo vypujčil na dobu neurčitou ho nosim všude a pravidelně ho zapomínám ruzně po posilovně
_________________
jsem jenom blbej kondičák
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ganxterko


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

haha to co je za typka mne raz corli mobil v satni, nechal som ho na lavicke vonku ja truba...inak nosim zo sebou, a obcas ho necham v satni, nepodstatna vec podla mna
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 9:43 pm    Předmět: Re: Mobil v posilovne Odpovědět s citátem

Mobil v posilovně je u spousty lidí normál,když si to vezmou a jdou ven tak proč ne,ale typani co tam začnou vyřvavat mezi lidma mě serou
Ale v minulej tejden sem zažil super týpka přišel něco mi mektnul vzal si zamek a sup...za chvili nabehnul,prvni co udelal se vyrhnul k casopisum nejakej si vybral a sel. (rikam si jde na aerobku to si lidi ctou normalne)ale on ne...vrhnul se na zakopy,dojel serku sednul si a cet,odejl serku a zase cet a takhle uplne u vsech cviků...tomu se řiká soustředění na trenink
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tessi


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 9:44 pm    Předmět: Re: Mobil v posilovne Odpovědět s citátem

ChickenEater napsal:


ja osobne mam mobil u sebe porad,ale pri treninku se zasadne rusit nenecham.. na tech 60-80 minut ho bud necham doma nebo vypnuty v satne..


taktéž
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

už několik let ho nechavam v aute pred fitkem (na auto vidim)nebo ve skrince v satne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cha cha


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Většinou ho mám položenej na okně posilovny
_________________
We only get what we give
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja obcas ani nevim kde mobil mam, nekdy ho mozna do posilky beru, ale jen do satny (vetsinou ani nevim ze ho tam mam :D ) ale u me je to tim, ze ho pouzivam jen vyjimecne na smsky, nemuzu telefonovat.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
tribulis


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 9:57 pm    Předmět: Re: Mobil v posilovne Odpovědět s citátem

Tessi napsal:
ChickenEater napsal:


ja osobne mam mobil u sebe porad,ale pri treninku se zasadne rusit nenecham.. na tech 60-80 minut ho bud necham doma nebo vypnuty v satne..


taktéž


me too.. ale jsou i tací borci co si mezi sériemi píšou smsky a to je potom intenzita panečku.. ani se potom nedivim, že se nesprchujou, když se vlastně nestihli ani zapotit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matejkorvin


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mobil nechavam bud doma alebo ho mam so sebou s vypnutym zvonenim. Ked som zacinal som si nim meral pauzy medzi seriami:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ganxterko


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nj, to mi pripomina ked som robil GVT a nevedel som si zapametat v ktorej serii som znacil som si na displej ze 1, 2, 3 ..........
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
serpent


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mobil mam v 99% pripadov ked idem von DOMA
_________________
... c'est de la longue route ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ganxterko


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

serpent napsal:
mobil mam v 99% pripadov ked idem von DOMA


no ved preto je to mobil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Černý Anděl


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já si ten mobil sebou beru ....prostě ho potřebuju k práci a klienty nezajímá že jsem ve fitku nebo že třeba nemám čas.
Ale rozhodně ho nemám na krku , leží mi na stole vedle vody a občas ho zajdu jen zkontrolovat ....to video to už je brutus
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cha cha napsal:
Většinou ho mám položenej na okně posilovny

To nevadi, ked si v tom tvojom sklipku sam
Nemam rad ludi, co medzi seriami telefonuju a clovek musi cakat na naradie. A riesia veci typu "A do ktorj ste boli? Ako bolo?"...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mobil v posilovne Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: