Domácí a sklepní posilovny


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 53, 54, 55  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Domácí a sklepní posilovny  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Domácí a sklepní posilovny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kvarkopako


PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, to je sice pravda, ale s takhle nizkym stropem jsem shyby jeste nepraktikoval - kdyz je delam poradne, tak hlavou jdu urcity kus jeste nad hrazdu, ale nevim kolik presne, takze nevim do jake vysky tu hrazdu umistit a take jakym zpusobem ji upevnit - zda na pevno do zdi (coz by byl dost "nevratny" proces) a nebo na zebriny, ktere jsou ochotni tady: http://www.volny.cz/mplusa/ vyrobit primo na miru a dat tam ten adapter s hrazdou, co se da posouvat na spruslich te hrazdy podle potreby
Takze mam z toho kapanek zamotanou hlavu...
_________________
děkuji, děkuji za nezdar
ten naučí mne píli
...
děkuji, děkuji za slabost,
jež pokoře mne učí
...
za slzy, za slzy děkuji
ty naučí mne citu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pallice


PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kvarkopako: jestli mas problemy s misem tak se mrkni po necem takovem

fitshop.sk/data/keysfitness/img/kps_hc-hcs-smithmachine.jpg

muzes v tom delat drepy i bench, jeste si k tomu porid polohovatelnou lavicku a odcvicis zakladni silovy trening, ja jsem neco podobneho prave dosvaroval a material vysel na neco kolem 2000kc, samozrejme bez tech vodicich tyci, jen stojan...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kvarkopako


PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to pallice:
Diky
Jojo, presne neco takoveho univerzalniho jsem taky mel namysleneho...jenze mam problem s tim, ze jsem manualne naprosto nezrucny a udelam vic skody nez uzitku a nikoho znameho, kdo by umel svarovat a podobne nemam...vsichni, kery znam, co cvicej, chodej do gymu...doma nikdo nic Takze to bude problem...a budu asi muset sahnout hluboko do srajtofle
_________________
děkuji, děkuji za nezdar
ten naučí mne píli
...
děkuji, děkuji za slabost,
jež pokoře mne učí
...
za slzy, za slzy děkuji
ty naučí mne citu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loolan


PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kvarkopako napsal:
to pallice:
Diky
Jojo, presne neco takoveho univerzalniho jsem taky mel namysleneho...jenze mam problem s tim, ze jsem manualne naprosto nezrucny a udelam vic skody nez uzitku a nikoho znameho, kdo by umel svarovat a podobne nemam...vsichni, kery znam, co cvicej, chodej do gymu...doma nikdo nic Takze to bude problem...a budu asi muset sahnout hluboko do srajtofle

kontaktuj zámečníka, nejlépe malou dvou, tří člennou firmičku, dej jim plány na powerrack a ti ti to za pár kaček spíchnou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pallice


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem dodelal moje skromne fitko, jeste tyden musim pockat az mi na soustruhu upravi zavazi a dlouhou osu

jinak resim jeste takovy mensi problem, udelal multifunkcni vez s horni, spodni kladkou a motylkem, ma to 12 kladek a lano o delce cca 12m, prumer 8mm. koupil jsem opletene 8mm lano s jadrem ale je prakticky nepouzitelne, kdyz si na to nalozim takovych 40 kilo tak ma lano velkou prutaznost, nejprve 20cm taham lano a pak se az zvedne zavazi. na netu jsem se dival ze existuji vytahove a otezove lana jenomze metr stoji kolem 50Kc. takze jestli ma nekdo napad co pres ty kladky napnout tak dejte vedet, musi to mit minimalni prutaznost a hodne ohebne, kladky maji vnitrni prumer 50mm
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fercik


PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 10:51 am    Předmět: lano Odpovědět s citátem

zajdi do železářství a tam máš velkej výběr mezi ocel.lanama,stačí velikost kolem 8 mm
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pallice


PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fercik -> na ocelove lano uz jsem taky myslel ale je malo ohebne, treba takove 8mm lanko mas problem ohnout pres 50mm kladku.

ted jsem pouzil minorok, pouziva se na napinani troleji v mistech kde hrozi riziko dotyku troleje, minorok je totiz nevodivy...prutaznost nema skoro zadnou ale je taky docela malo ohebny, je to totiz lanko obalene v nejakem izolaci ktera je malo poddajna tak opravdu porad nevim co pouzit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fercik


PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak zkus slabší lanko než je 8mm,při zatížení se lanko ohne jako prt a pokud ho nebudeš zatěžovat extremnima váhama tak ti vydrží 1metr lanka stojí cca15Kč
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tjf


PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konecne jsem se dostal k vyfoceni me domaci posilovny. Ja pouzivam olympijskou osu s bench lavickou a hrazdu, pritelkyne navic jednorucky, nejake gumy, svihadlo a mic.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tradewind


PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nadhera!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ursus.


PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neni lepsie si kupit lavicku oddelene alebo nejak odnimatelne, a vysoke polohovatelne stojany coby sa dali pouzit aj ako bench a aj drep?

je take vobec nieco?


a jo zopar gum na podlahu a mozme cvicit doma, hura hura

alebo ultimatne riesenie, power rack, tam mozes secko..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roland SteelRaven


PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 3:28 pm    Předmět: Re: Domácí a sklepní posilovny Odpovědět s citátem

fercik napsal:
Máte někdo ve sklepě posilovnu?pošlete sem nějaký foto ať můžem porounávat


HI,
ak budem mat cas tak ti odfotim tu kde chodim ja (v sklepu)...
_________________
How many friends can you trust with your life?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roland SteelRaven


PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podarilo sa mi odfotit GYM kde budem chodit cvicit. (nieje to ziadny priestranny luxus, ale je tam ticho, nechodi tam skoro nikto a da sa tam prevadzat vacsina cvikov ako v normalnej posilke)... nachadza sa to medzi sklepmi a pracovnami - je to v bytovke)



























edit: v podstate by som mohol privlastnik posilku pod seba, pretoze 60% veci su tam odomna a chystam sa dokupit jednorucky, kotuce a lavicku na brucho) potom to uz budem povazovat za moje
_________________
How many friends can you trust with your life?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vosa


PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemate nekdo na prodej nejaky jednorucky...velky tyce... cokoliv co by se hodilo do posilky?
asi ne co
Nebo neznate podobny e-shop jako tento? http://www.volny.cz/mplusa/
Tim podobny myslim levny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Žufan
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vosa napsal:
Nemate nekdo na prodej nejaky jednorucky...velky tyce... cokoliv co by se hodilo do posilky?
asi ne co
Nebo neznate podobny e-shop jako tento? http://www.volny.cz/mplusa/
Tim podobny myslim levny

Zkus se mrknout do Aukra tam něco splašiš.
nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Domácí a sklepní posilovny Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 53, 54, 55  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: