TheJawbreaker - CKD


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - TheJawbreaker - CKD  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> TheJawbreaker - CKD
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak dlouho dietíte v CKD?
2 týdny
18%
 18%  [ 3 ]
3 týdny
31%
 31%  [ 5 ]
více jak měsíc
12%
 12%  [ 2 ]
jinak
37%
 37%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 16

Autor Zpráva
BUFU


PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 6:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hh, mě váha klesla po 5-ti dnech postupně jen o kila, ale shodil sem 4cm v pase... z toho plyne : Jak seš na tom s pasem? Jakej si měl předtím,jakej máš ted?
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheJawbreaker


PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BUFU napsal:
hh, mě váha klesla po 5-ti dnech postupně jen o kila, ale shodil sem 4cm v pase... z toho plyne : Jak seš na tom s pasem? Jakej si měl předtím,jakej máš ted?


Je to v ......pas ani cenťák, váha to samé.....nevím čím to je!!!!ketóza se drží skvěle 3-4, ale úbytek žádný!!!!

Končím.....jdu si dát nízkosacharidovou dietku......
PS: je dobrý do diety kreatin??? především kvůli retenci vody????

KO!!!!!konec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheJawbreaker


PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, takže jak jsem tak pročítal jednotl. Ckd deníky, zase mě to přitáhlo zpět......
DÁM TOMU JEŠTĚ ŠANCI (třeba jsem fakt dělal něco špatně)
dám si tentokráte pozor na deficit kalorického příjmu a přidám hodně aerobky......!!!!
navíc jsem se přihlásil ještě na brigádu, kde se fest maká......jdu opět do toho.....
DOUFÁM, ŽE TEĎ TO JIŽ VYJDE!!!!!

ZATÍM---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zelenypes


PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 10:05 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

No já osobně teda o CKD slyšim poprvý, ale pojídání vajec, slaniny a tučnejch sýrů když chceš zhubnout mě děsí... Chápu, že ta dieta je na tom asi založená, ale myslim, že by se určitě našel i vhodnější a hlavně zdravější způsob...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ItachiUchiha
(ban)


PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 10:07 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

zelenypes napsal:
No já osobně teda o CKD slyšim poprvý, ale pojídání vajec, slaniny a tučnejch sýrů když chceš zhubnout mě děsí... Chápu, že ta dieta je na tom asi založená, ale myslim, že by se určitě našel i vhodnější a hlavně zdravější způsob...


Je to DOBRA dieta,slape dobre kdyz mas hodne tvrdou vuly ,asi jako u kazde diety ...nakolik je zdrava nevim ale je to jedna dieta pri ktere sem nemel hlad a hubnul!
_________________
Akatsuki Leader:I living in the center of an infinite universe of PAIN!Have grown from a person ,into something more...
Jirayia:WHAT?
Akatsuki Leader:I have grown from a person INTO A GOD
As a God,what i say,what i think,becomes the LAW OF A GOD.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 12:39 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

ItachiUchiha napsal:
zelenypes napsal:
No já osobně teda o CKD slyšim poprvý, ale pojídání vajec, slaniny a tučnejch sýrů když chceš zhubnout mě děsí... Chápu, že ta dieta je na tom asi založená, ale myslim, že by se určitě našel i vhodnější a hlavně zdravější způsob...


Je to DOBRA dieta,slape dobre kdyz mas hodne tvrdou vuly ,asi jako u kazde diety ...nakolik je zdrava nevim ale je to jedna dieta pri ktere sem nemel hlad a hubnul!

Je to super dieta... Akorát já při ní měl hlad, ale já mám hlad furt
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - TheJawbreaker - CKD Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: