novinky, zajímavosti, aktuality


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 136, 137, 138  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - novinky, zajímavosti, aktuality  Úvodní stránka -> Strongman -> novinky, zajímavosti, aktuality
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kadd


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 8:58 pm    Předmět: novinky, zajímavosti, aktuality Odpovědět s citátem

No zkoušel jsem něco najít přes google ale všechno anglicky a tak jsem se toho moc nedozvěděl.

Nic o tom nevím až na to že jsem to párkrát viděl v televizi. A proto bych se vás chtěl zeptat na vše okolo tohodle druhu sportu. Když ale nic nevím tak ani nevím na co se ptát a tak by mi pro začátek pomohli nějaký materialy na přečtení a prostudování. dík

A rozdíkl mezi tím a liftem by mi mohl taky někdo objasnit myslím že to vím ale radši to nevypouštím z úst a nechám si to vysvětlit.

předem dík možná to jsou kraviny ale mě to nedalo a už jsem se na to musel zeptat.
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak strongmeni musejí mít taky určitou svalovou vytrvalost, vemsi že za ty závody odkutálí 400kg pneumatiku, utáhne jeden tahač, dá si mtvej tah, nebo dřepy, zvedne pár šutráků, pak Apollonovu nápravu, taky je tam farmářská chůze, a spoustu dalších zajímavejch cviků
ps. za topic o strongmenech se taky přimlouvam, něco podobného tu chybí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neco napisu az bude cas, odsoutezeno mam sice nulu, strongman disciplin mam odtrenovano taky minimum protoze me potkalo tesne pred prvni soutezi zraneni ale zajimam se o to hodne od te doby co jsem z hlavy pustil lift
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel-James


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na eastlabsu je ted pekny videjko z ceskoslovenskeho poharu. Mrtvolka s 300kg za minutu na opakovani je fakt zajimava. Sice tam maj kolesa z auta, ale i tak je ta draha zkracena jen tak o decimetr. Sedma si s tim hazi jak pirkem, v prenesenem slova smyslu
_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t0mmas


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
neco napisu az bude cas, odsoutezeno mam sice nulu, strongman disciplin mam odtrenovano taky minimum protoze me potkalo tesne pred prvni soutezi zraneni ale zajimam se o to hodne od te doby co jsem z hlavy pustil lift


děkuju
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrubio


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://forum.ronnie.cz/powerlifting-videos-do-kupy-t15326.html

v tomhle mem topicu je hodne strongman videí, ale pwl.

takze aspon uvidis disciplíny a největší hvězdy.
_________________
there is no point in being alive if you cannot do the deadlift¨

I am the Viking!

http://www.facebook.com/pages/Fitness-models-galleries/125473037559547
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Kadd


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

elrubio napsal:
https://forum.ronnie.cz/powerlifting-videos-do-kupy-t15326.html

v tomhle mem topicu je hodne strongman videí, ale pwl.

takze aspon uvidis disciplíny a největší hvězdy.


hmmm ale ty mi pojedou asi až doma (o víkendu) ale moc dík už vím co budu dělat kromě učení
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ursus.


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

anyway, pri tych ich deadliftoch, hlavne mariusz to neskutocne ojebavaju..

ofc, ja sa na take vahy mozem len pozerat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 12:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

elrubio napsal:
https://forum.ronnie.cz/powerlifting-videos-do-kupy-t15326.html

v tomhle mem topicu je hodne strongman videí, ale pwl.

takze aspon uvidis disciplíny a největší hvězdy.


nakonec mi to jelo Tak sem zkoukl tak 80% videí co tam byla a můžu říct že hodně velkej mazec. Nejvíc mě dostaly ty shyby s plesknutím to jsem nějak nepobral. efektivní bylo i to převracení aut atd. fakt dobrý.

Už začínám mít pár otázek ale nechám si je až než cizo napíše ten článek. Kterej podle mě bude dost obsahlej a na spoustu věcí mi odpoví a popravdě se na něj těším jak malý děcko
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no radsi se rovnou zeptej, vubec totiz nevim kdy se k tomu clanku dostanu, mam ted docela malo casu
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
no radsi se rovnou zeptej, vubec totiz nevim kdy se k tomu clanku dostanu, mam ted docela malo casu


já počkám, třeba ti to nějak výjde
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tedy nějaký věci na který se chci zeptat: (pokud nebudou mít otázky nějaký extra uspořádání tak se nedivte zatím jsem nesehnal kromě videjí nějaký studijní materiály)

1) Discipliny jsou na každé závdy jiné ale předem dané nebo závodníci neví co je čeká?

2) Jak je to s používáním trika,trhaček atd.? páč kdy převrací pneu, zvedají atlas atd tak nemají nic ale na podiu u činek mají trhačky, triko a bůh ví co.

3) Jak je to se závoděním? musí člověk jak v jiných sportech vyhrát třeba republiku,evropu a pak ho vyberou až na svět nebo zaplatí startovný a jde to zkusit? A nebo je ten systém uplně jinačí?

4) jsou nějaké váhové kategorie?

5) jak je to se AS a nebo dopingem. Je povolen či zakázán a nebo se prostě nepoužívá?

6) jak tenhle sport vznikl, kde kdy jak? Kdo ho založil?

7) Jaký je třeba trénink profíků nemá někdo ukázku jak trénují? (ne video ale spíš rozpis)

8) dělí se nějak tenhle sport? Jak to popsat třeba nějak na ty co zvedají činky a na ty co převrecí auta,hází s kamenama atd.?

9)Co se stalo Jon Pall Sigmarsson jestli jsem to pochopil dobře tak ve 38 letech umřel. Jak, proč?

Tak to by zatím stačilo než vymyslím něco dalšího.
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1/ nejakou dobu pred zavody se objevi propozice ve kterych je napsano ktere discipliny budou na soutezi, vyjimecne se muze nejaka disciplina zmenit nebo vynechat treba kvuli nepriznivemu pocasi ale to nebyva obvykle pokud vim

2/ trika se urcite nepouzivaji protoze by byly naprosto k nicemu :) (pokud jsi myslel bencovy trika) ale na discipliny jako mrtvy tah (at uz s cinkou nebo ruznyma konstrukcema) jsou vetsinou povoleny trhacky a dresy (coz je s ohledem na to ze se casto taha na pocet opakovani s vahami 280-300kg celkem rozumne)

3/ treba cesko-slovensky pohar ktery je u nas si muze strihnout kdokoliv, problem je ze uroven je tak vysoka ze zavody jsou prakticky jen pro naprostou elitu u nas, treba v USA je velke mnozstvi regionalnioch amaterskych soutezi kde jsou discipliny a vahy ktere zvladnou i borci keri nejsou na vrcholovy urovni a z techto soutezi se pak postupuje dal... mezinarodnich zavodu se vetsinou ucastni nominovana zavodnicka spicka z ruznych zemi a treba na Arnold strongman classic se dostane jen naprosta svetova elita ktera obdrzi pozvanku (pred par lety to byl i zdenek Sedmik)

4/ na amaterskych casto ano, na svetovych soutezich ne, vetsi vaha obvykle znamena velkou vyhodu, vetsina zavodniku ma proto 130-150kg, treba soucasny fenomen Zydrunas savickas kteremu se prakticky nikdo ani nepriblizuje vazi kolem 160kg na 185cm vysky

5/ neresi se a pouziva se... hodne, tenhle sport je troufam si rict nejnarocnejsi silovy sport na svete a podavat vykony jake jsou k videni na mezinarodnich soutezich je bez AS naprosto nerealne

6/ tohle nevim presne ale prvni souteze byly pokud vim nekdy v 70tych letech

7/ tohle je dost individualni, vetsinou tvori zaklad powerlifting, pak dynamika a samozrejme se trenuji discipliny, treba mariusz udajne trenuje 6-7x tydne a pokazde tezce, Steve Macdonald ma log na elitefts, nekdo vic spoleha na silovou pripravu s cinkama a discipliny trenuje technicky, jiny ma ruznorody mix, nekdo dela kondicni pripravu celorocne, jiny jen pred soutezi.... je to hodne ruznorody

8/ ne, vetsinou je na soutezich pestry mix disciplin, vyhrava vsestrannost, zavodnici s jednou silnou disciplinou nemaji sanci

9/ pokud vim umrel na infarkt pri treninku, stejne jako nedavno velka hvezda Jesse Marunde (RIP big man)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to bylo rychlý ano myslel jsem dres ale nevěděl jsem jak se tomu říká tak jsem to přirovnal k triku.

jinak moc dík

10) Jaké jsou teď podávaný max výkony mezi profíkama. řekněme ve světě a v ČR?

11) Tekže bez toho aby někdo bral AS nejde být nejlepší? ( asi odvážná otázka ale přesto)

12) Jak vysoký je zápisný a jak vysoký jsou výhry? Nějaký srovnání. (Vím nedělá se všechno kvůly penězům ale příprava asi něco stojí tak aby se to aspoň zaplatilo nebo prostě ze zvědavosti )
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - novinky, zajímavosti, aktuality Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 136, 137, 138  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: