Podpora při učení


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Podpora při učení  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Podpora při učení
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Za co vyhodit peníze na podpou učení?
Lecitin
13%
 13%  [ 15 ]
Ginko biloba
9%
 9%  [ 11 ]
Vitamimy B, Hořčík
1%
 1%  [ 2 ]
Piracemtam
12%
 12%  [ 14 ]
Jiné
15%
 15%  [ 18 ]
Nekupovat vůbec nic
47%
 47%  [ 54 ]
Celkem hlasů : 114

Autor Zpráva
ChickenEater


PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

z uvedenych veci uspesne praktikuju vyssi prijem tekutin, funguje vyborne, delam si smes - 1 tableta levneho multivitaminu na 1.5 litru -2 litry, za odpoledne a vecer dam tak 2-3 petky,kdyz se potrebuju ucit.

memoplus jsem zkousel, vliv na pamet jsem nezaznamenal, akorat jsem po tom nemohl vubec spat, takze jsem byl vzhuru celou noc,ale stejne jsem se nic nenaucil a to potize s nespavosti nikdy nemam.

zkousel jsem i ruzny veci na bazi kofeinu, dobre proberou kdyz je clovek ospaly, ale jinak zadny pozitivni ucinek,.. pri vyssich davkach zacne hrozne busit srdce a hučí v uších.. v takovym kravalu se fakt ucit neda..
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:

2 g je málo...já měl plato na dva dny...ale název to mělo jinej...že by piracetamol???...jinak - mě se osvědčilo na učení ( 5000 stran org. chemie ) kombinovat tak 1,5 hod. učení s kvalitním maté, nebo kávou...pak chvilinku procházka...nejlíp někde v kose...to Tě probere:o)...a neměl bych to říkat - cigáro...to kvůli uklidnění ( jinak jsem nekuřák )...a pak zas učit...ono mozku chvíli trvá než se adaptuje třeba po půl roce kdy je ve stand by režimu na intenzivní učení...mám odpozorováno, že tak dva týdny je to docela nepříjemný...to učení opravdu " bolí":o)...pak se rozjedeš a až bude po všem.-...budeš nervozní, že najednou nemáš další přísun nových informací...


P.S...osobák mám 16 hodin učení den před státnicemi...existencionální zážitek ( ale těch 12 hodin se dá dávat ve standardu...tedy pokud preferuješ metodu učení co jsem dělal já...semestr nejít do školy...makat 8 - 10 hodin denně a pak isi vzít 14 dní dovču...nebo omarodit a drtit se půl den denně)


nikdy se mi neosvedcilo se ucit vic nez 2+3 hodiny denne, clovek se pak snadno přepalí..
podobny pocity mivam na konci zkouskovyho.. clovek si zvykne na to,ze pravidelne studuje a pak to najednou chybí.. behem kratky doby se ale zase dostanu do linyho rezimu za pul roku jeste vic zlenivim a pak zase dalsi zkouskovy,.. fakt nejhorsi je ten zacatek,. proste se dostat do spravnyho studijniho tempa..
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erik1


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lecitin -nevsimol som si ziadneho ucinku

Ginko biloba- pri volne dostupnych pripravkoch som necitil nic, zabral vsak Tanakan-je iba na predpis

Vitamimy B, Hořčík- nevsimol som si ziadneho ucinku

Piracemtam - dobra vec, hlavne v kombinacii /pri dlhodobom vysokom davkovani neprijemne vedlajsie ucinky/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leos boruvka


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak tyto starosti bych si opravdu pral
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
protein


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro mě je taky největší nakopávač stress že už to nikdy nemůžu stihnout...
loni jsem zkoušel Piracetam a nic jem nezaznamenal. Letošní zkouškový se blíží a vim, že budu muset povalit tak 10-12hodin denně, abych všechno dal, takže se po něčem poohlížím, stačilo by jen něco, co dost zvyšuje koncentraci, kofein moc necítím na sobě...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2007 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://seminarky.cz/diskuse.php?id=939

uz tam je v diskuzi jeden komentar, tak vidite ze nejsem sama na koho to zabira :)
letos jsem to zkousela ja i spolubydlici znovu, a to co psal freimen je blbost. (o tom potu)
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bony1


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já při učení používám: piracetam (a nekomolte pořád ten název, je to takhle jak píšu; je to klasický nootropikum (zlepšuje utilizaci glukózy v neuronech), volně prodejný v každý lékárně, účinkuje teprve po několika dnech užívání), ginkgo biloba (jinan dvojlaločný), ženšen, vitamíny, aminokyselinu tyrosin. Zmiňovaný Kalicor a další podobné jsou účinná látka piracetam (prostě jen jiné obchodní názvy od jiných firem, látka je pořád stejná). Případně můžete zkusit kromě piracetamu další volně prodejné nootropikum - pyritinol (pod obchodním názvem v lékárnách je prodejný např. jako Enerbol).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bony1 napsal:
Já při učení používám: piracetam (a nekomolte pořád ten název, je to takhle jak píšu; je to klasický nootropikum (zlepšuje utilizaci glukózy v neuronech), volně prodejný v každý lékárně, účinkuje teprve po několika dnech užívání), ginkgo biloba (jinan dvojlaločný), ženšen, vitamíny, aminokyselinu tyrosin. Zmiňovaný Kalicor a další podobné jsou účinná látka piracetam (prostě jen jiné obchodní názvy od jiných firem, látka je pořád stejná). Případně můžete zkusit kromě piracetamu další volně prodejné nootropikum - pyritinol (pod obchodním názvem v lékárnách je prodejný např. jako Enerbol).
...ehm...víš co blábolíš?...to cos přečetl v návodu je sice pravda...ale v dávkování kolem 4 g / den a víc ( někdy i násobně víc )...a ještě s diskutabilním efektem na zdravou populaci...tento preparát je vyvinut pro naprosto jinou cílovku než pro studenty - zlepšuje utilizaci glukosy v mozku...a????...co z toho?víš to vůbec???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bony1


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
ehm...víš co blábolíš?...to cos přečetl v návodu je sice pravda...ale v dávkování kolem 4 g / den a víc ( někdy i násobně víc )...a ještě s diskutabilním efektem na zdravou populaci...tento preparát je vyvinut pro naprosto jinou cílovku než pro studenty - zlepšuje utilizaci glukosy v mozku...a????...co z toho?víš to vůbec???

O co ti jde, že se do mě pořád navážíš? Tenhle preparát (piracetam) je naprosto neškodný a proto je i volně prodejný. Běžně se dává i dětem, které mají problémy s učením. U zdravé populace není efekt (logicky) tak výrazný, zčásti je jistě způsoben placebo efektem (ale to je u všech léků), ale u někoho to působit může a opravdu i působí. Co píšu, to je pravda a nechtěj, abych ti tady psal přednášku o metabolismu neuronů a činnosti mozku, protože o tom vim sakra hodně, mám zkoušky z farmakologie, neurologie i psychiatrie. Ty děláš co, že se do mě strefuješ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bony1 napsal:
Deadlift napsal:
ehm...víš co blábolíš?...to cos přečetl v návodu je sice pravda...ale v dávkování kolem 4 g / den a víc ( někdy i násobně víc )...a ještě s diskutabilním efektem na zdravou populaci...tento preparát je vyvinut pro naprosto jinou cílovku než pro studenty - zlepšuje utilizaci glukosy v mozku...a????...co z toho?víš to vůbec???

O co ti jde, že se do mě pořád navážíš? Tenhle preparát (piracetam) je naprosto neškodný a proto je i volně prodejný. Běžně se dává i dětem, které mají problémy s učením. U zdravé populace není efekt (logicky) tak výrazný, zčásti je jistě způsoben placebo efektem (ale to je u všech léků), ale u někoho to působit může a opravdu i působí. Co píšu, to je pravda a nechtěj, abych ti tady psal přednášku o metabolismu neuronů a činnosti mozku, protože o tom vim sakra hodně, mám zkoušky z farmakologie, neurologie i psychiatrie. Ty děláš co, že se do mě strefuješ?


No, já bych se do něj moc nenavážela....
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soorbso


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bony1 napsal:
Deadlift napsal:
ehm...víš co blábolíš?...to cos přečetl v návodu je sice pravda...ale v dávkování kolem 4 g / den a víc ( někdy i násobně víc )...a ještě s diskutabilním efektem na zdravou populaci...tento preparát je vyvinut pro naprosto jinou cílovku než pro studenty - zlepšuje utilizaci glukosy v mozku...a????...co z toho?víš to vůbec???

O co ti jde, že se do mě pořád navážíš? Tenhle preparát (piracetam) je naprosto neškodný a proto je i volně prodejný. Běžně se dává i dětem, které mají problémy s učením. U zdravé populace není efekt (logicky) tak výrazný, zčásti je jistě způsoben placebo efektem (ale to je u všech léků), ale u někoho to působit může a opravdu i působí. Co píšu, to je pravda a nechtěj, abych ti tady psal přednášku o metabolismu neuronů a činnosti mozku, protože o tom vim sakra hodně, mám zkoušky z farmakologie, neurologie i psychiatrie. Ty děláš co, že se do mě strefuješ?


ja mam tiez za sebou skusky zo vselicoho a ajtak z vacsiny si pamatam hovno
_________________
Save water drink beer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bony1


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A že je vyvinut pro jinou skupinu, než studenty? Proboha, to je naprostá většina suplementů, používaných v kulturistice, taky (o steroidech ani nemluvě). Takže fakt nechápu, jak můžeš napsat tak stupidní argument.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peca


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bony1 napsal:
Deadlift napsal:
ehm...víš co blábolíš?...to cos přečetl v návodu je sice pravda...ale v dávkování kolem 4 g / den a víc ( někdy i násobně víc )...a ještě s diskutabilním efektem na zdravou populaci...tento preparát je vyvinut pro naprosto jinou cílovku než pro studenty - zlepšuje utilizaci glukosy v mozku...a????...co z toho?víš to vůbec???

O co ti jde, že se do mě pořád navážíš? Tenhle preparát (piracetam) je naprosto neškodný a proto je i volně prodejný. Běžně se dává i dětem, které mají problémy s učením. U zdravé populace není efekt (logicky) tak výrazný, zčásti je jistě způsoben placebo efektem (ale to je u všech léků), ale u někoho to působit může a opravdu i působí. Co píšu, to je pravda a nechtěj, abych ti tady psal přednášku o metabolismu neuronů a činnosti mozku, protože o tom vim sakra hodně, mám zkoušky z farmakologie, neurologie i psychiatrie. Ty děláš co, že se do mě strefuješ?

bony nevim nevim jestli je tak neskodny,myslim ze kdyby si mel znalosti jake pises nemohl by z tebe vypadnout takovy nesmysl,piracetam muze prohloubit depresi a velejsich ucinku ma jako houby po desti,tak prosim nepis hlouposti,kdyz o veci nic nevis.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifeplus


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bony1 napsal:
Deadlift napsal:
ehm...víš co blábolíš?...to cos přečetl v návodu je sice pravda...ale v dávkování kolem 4 g / den a víc ( někdy i násobně víc )...a ještě s diskutabilním efektem na zdravou populaci...tento preparát je vyvinut pro naprosto jinou cílovku než pro studenty - zlepšuje utilizaci glukosy v mozku...a????...co z toho?víš to vůbec???

O co ti jde, že se do mě pořád navážíš? Tenhle preparát (piracetam) je naprosto neškodný a proto je i volně prodejný. Běžně se dává i dětem, které mají problémy s učením. U zdravé populace není efekt (logicky) tak výrazný, zčásti je jistě způsoben placebo efektem (ale to je u všech léků), ale u někoho to působit může a opravdu i působí. Co píšu, to je pravda a nechtěj, abych ti tady psal přednášku o metabolismu neuronů a činnosti mozku, protože o tom vim sakra hodně, mám zkoušky z farmakologie, neurologie i psychiatrie. Ty děláš co, že se do mě strefuješ?


Muzes zacit.Noc je jeste mlada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soorbso


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bony1 napsal:
A že je vyvinut pro jinou skupinu, než studenty? Proboha, to je naprostá většina suplementů, používaných v kulturistice, taky (o steroidech ani nemluvě)..


no to je argument jak svina, tym si vlastne povedal ze v tele zdraveho cloveka nema co robit
_________________
Save water drink beer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Podpora při učení Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: