kloubni vyziva


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - kloubni vyziva  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> kloubni vyziva
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
strongmann


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 9:16 pm    Předmět: kloubni vyziva Odpovědět s citátem

Dobry den,
zajimalo by mne co by jsete mi poradili na klouby.
Jelikoz se prave lecim kvuli nedostatecnemu vyziveni loketniho kloubu mi kousek odumrel a zacal se regenerovat bouzel bolest se mi nezdala tak velka abych prestal cvicit az po navsteve lekare jsem zjistil ze to je hodne spatne takze jsem prodelal operaci a jeste 2 mesice si nezacvicim.
Proto nechci aby se to vickrat opakovalo.
Zranine vzniklo kvuli sportu ktery provozuju - kanoistika (zabiram jen jednou rukou - na jedne strane)
Takze pokud mate skusenosti s nejakym vyrobkem a doporucili by jseteho sem snim.
_________________
strongmann
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ortoprim, běžně dostání v lékárně cca. 200 kč za 90 tablet. Kup si alespon tři baleni a uživej denně dvoujnasobnou davku, ktera je na etikete.

Je to levnější varianta drahých proenzi a gelaktvivů apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sabatini


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kloubní výživa je hlavně jako prevence.. takže jestli už máš loket v p....i, tak už ti teď na něj moc nepomůže.

Jinak z kloubní výživy se mi osvědčilo Proenzy (pak jsem měla i Gelatinu a ještě cosi, ale po té se mi spíš zlepšily vlasy (a chlupy ) a nehty, ale na klouby mi přišlo lepší Proenzy). Teď plánuju koupit GS Condro (respektive ho dostat pod stormečkem ), slyšela jsem, že je taky dobré.. tak uvidíme :)

Jinak se chci zeptat, jestli berete kloubní výživu celoročně nebo nějak cyklujete (třeba 3 měcíce jo a pak 2-3 měsíce nic).. Slyšela jsem totiž, že když se bere celoročně, přestává pak účinkovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hruskaz


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 9:26 pm    Předmět: Re: kloubni vyziva Odpovědět s citátem

strongmann napsal:
Dobry den,
zajimalo by mne co by jsete mi poradili na klouby.
Jelikoz se prave lecim kvuli nedostatecnemu vyziveni loketniho kloubu mi kousek odumrel a zacal se regenerovat bouzel bolest se mi nezdala tak velka abych prestal cvicit az po navsteve lekare jsem zjistil ze to je hodne spatne takze jsem prodelal operaci a jeste 2 mesice si nezacvicim.
Proto nechci aby se to vickrat opakovalo.
Zranine vzniklo kvuli sportu ktery provozuju - kanoistika (zabiram jen jednou rukou - na jedne strane)
Takze pokud mate skusenosti s nejakym vyrobkem a doporucili by jseteho sem snim.
Já můžu doporučit Colafit - je to krystalizovanej kolagen. Ten mi vždycky zabral. Musíš 2x do roka udělat dvouměsíční kúru, kdy něco bereš na klouby. Takže první 2 měsíce bych dal Colafit a pak za 6 měsíců něco jiného - např. Gelart, Geladrink, Gelmodel, Flexit, Condro, Proenzi....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hruskaz


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sabatini napsal:
Kloubní výživa je hlavně jako prevence.. takže jestli už máš loket v p....i, tak už ti teď na něj moc nepomůže.

Jinak z kloubní výživy se mi osvědčilo Proenzy (pak jsem měla i Gelatinu a ještě cosi, ale po té se mi spíš zlepšily vlasy (a chlupy ) a nehty, ale na klouby mi přišlo lepší Proenzy). Teď plánuju koupit GS Condro (respektive ho dostat pod stormečkem ), slyšela jsem, že je taky dobré.. tak uvidíme :)

Jinak se chci zeptat, jestli berete kloubní výživu celoročně nebo nějak cyklujete (třeba 3 měcíce jo a pak 2-3 měsíce nic).. Slyšela jsem totiž, že když se bere celoročně, přestává pak účinkovat.
Musíš střídat různý značky a brát to 2x do roka - vždycky 2měsíční kúra 1x za půl roku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
strongmann


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 9:52 pm    Předmět: klouby Odpovědět s citátem

Dobre mockrat diky neco uz si snad vyberu ale i tak co je podle vas to uplne nej bez ohledu na cenu nebo dejme tomu do 2000 ? A tedy jet cely rok je blbost? (protoze si telo zvykne) a co takhle nejake gely po tereninku na uvolneni kloubu (revitalizaci) je vubec neco takoveho?
_________________
strongmann
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Žufan
Anonymní


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sem si cca 3tédně zpátky kopil GS-Condro forte,žeru tři deně a teda zatim nic nerozpoznam,hlavně doufam že zas přes 4kila nejsou v p........ale prej zabíra dobře"lekarnica chtěla tržbu"
nahoru
lopez3


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně se nejvíce osvědčil Proenzi 3.


Něco z reklamních keců:
kód:
3 farmakologicky účinné látky pro obnovu, regeneraci a zlepšení pohyblivosti kloubů. Proenzi 3 obsahuje trojkombinaci velmi účinných látek – glukosamin sulfát + chondroitin sulfát + lignisul MSM. Při pravidelném užívání se tyto látky dobře vstřebávají a ovlivňují kloubní chrupavku. Podporují tak obnovu a regeneraci kloubů a zlepšují jejich pohyblivost. Efekt přetrvává i po dokončení užívání, a to 2-6 měsíců.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Žufan napsal:
Ja sem si cca 3tédně zpátky kopil GS-Condro forte,žeru tři deně a teda zatim nic nerozpoznam,hlavně doufam že zas přes 4kila nejsou v p........ale prej zabíra dobře"lekarnica chtěla tržbu"


Condro kůra má trvat nejméně 90 až 100 dní v kuse, pak to má smysl. Po nějakých 20 dnech nemůžeš čekat nějaké zázračné prožitky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mluvil jsem o tehle pripravcich z jednim maserem, byvaly soutezni vzperac, fyzioterapeut, rikal,ze si mam koupit veprove koleno,ze prirodni zdroje jsou nejlepsi,zdalo se,ze to mysli docela vazne :-)
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
henno


PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mne dost pomahalo kdyz jsem jedaval hodne zelatiny
_________________
kdyz nemuzes, tak si pridej :-))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
strongmann


PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 6:25 pm    Předmět: vyziva Odpovědět s citátem

myslis gumovi medvidky?
_________________
strongmann
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
henno


PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 9:48 am    Předmět: Re: vyziva Odpovědět s citátem

strongmann napsal:
myslis gumovi medvidky?


ty taky ale jsou moc sladky...obsahuji hodne cukru....delaval jsem si sackovou zelatinu s pomerancovym dzusem
_________________
kdyz nemuzes, tak si pridej :-))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kuše


PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdarec, mám dotaz, znehodnotí se nějak cca rok prošlá kloubní výživa? Začal jsem ji jíst, konkrétně se jedná o Proenzi 3. Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radzo325


PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 9:30 pm    Předmět: Re: vyziva Odpovědět s citátem

strongmann napsal:
myslis gumovi medvidky?


To je ta nejlepší strava sportovce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - kloubni vyziva Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: