"Boxerský budík"


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - "Boxerský budík"  Úvodní stránka -> Ostatní -> "Boxerský budík"
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měl bys zájem o tuto legraci?
ANO
46%
 46%  [ 15 ]
NE
46%
 46%  [ 15 ]
ANO, ale napíšu s jakou obměnou
6%
 6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:02 pm    Předmět: "Boxerský budík" Odpovědět s citátem

Dnes v Draperově logu jsme trochu snili o budíčku, který by dokázal periodicky odbíjet přednastavenou dobu. Odbíjení by určovalo začátek série, nebo v podstatě čehokoli. Primárně ale pro trénink s činkami.

Uvažoval jsem, co by to asi mohlo umět a jak by to asi mohlo být provedeno. Velikost, kterou by to mohlo mít odhaduji tak na 10x7 cm a výšku asi 2-3cm. Napájení 2 tužkové (AA), případně mikrotužkové baterie (AAA). Displej znakový maticový 2x8 znaků. Ukazoval by přednastavený čas a zbývající. Po odčasování začíná časovat okamžitě další interval. Odbíjení pípákem, případně malým reproduktorkem a možná by to umělo i přehrát nějaký reálný zvuk, jako třeba gong a podobně.
Kdykoli během časování je možné čas zvýšit, snížít, pozastavit.

Cena odhaduji (zatím bez přesných kalkulací) 500-1000Kč. Byla by to malosérie, takže fixní náklady by tvořily velkou část ceny.



Takto by to asi mohlo vypadat:




Měl by někdo zájem? Prosím hlasujte a komentujte.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja moc nechapu o cem hlasovat zda bych mel o to zajem? kdyz by jo tak bych si to koupil.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim. Mozna by se to hodilo do domaci posilovny ale chodit s takovym budikem ve verejnem fitku by byla otrava. Zustavam u triatlonovych hodinek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
ja moc nechapu o cem hlasovat zda bych mel o to zajem? kdyz by jo tak bych si to koupil.....
Jde o to, že Cizo psal, že cena podobný věci v obchodě je 2500Kč. Dalo by se to vyrobit levněji. Pokud není zájem, nevadí, já si zábavu už nějakou najdu
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
m4l napsal:
ja moc nechapu o cem hlasovat zda bych mel o to zajem? kdyz by jo tak bych si to koupil.....
Jde o to, že Cizo psal, že cena podobný věci v obchodě je 2500Kč. Dalo by se to vyrobit levněji. Pokud není zájem, nevadí, já si zábavu už nějakou najdu


aha nepochopil jsem otazku, hele ja jsem to resil asi pred rokem shanel jsem boxerskej budik kterej se fakt moc neda sehnat (nebo jsem spatne hledal) a nakonec jsem to na trenink vyresil budikem kterej jsem koupil normalne v elektre trosku promakanejsi na vareni. je velkej asi jako dlan a stal 400+- pohoda a funkci splni...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
aha nepochopil jsem otazku, hele ja jsem to resil asi pred rokem shanel jsem boxerskej budik kterej se fakt moc neda sehnat (nebo jsem spatne hledal) a nakonec jsem to na trenink vyresil budikem kterej jsem koupil normalne v elektre trosku promakanejsi na vareni. je velkej asi jako dlan a stal 400+- pohoda a funkci splni...
To je dobrá zpráva, v tom případě je zbytečné něco vymýšlet. Počkám, jestli se vyjádří iniciátor (Cizo).
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon: Ale mas co vymyslat, urob taky budik, co by postupne cas na pauzu nenaaapadne predlzoval
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
daymoon: Ale mas co vymyslat, urob taky budik, co by postupne cas na pauzu nenaaapadne predlzoval
Není problém. Byl by tam mikroprocesor. Pro zájemce jmenovitě klon MSP430 od TI. Takže co si kdo řekne.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moNty__


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no normalne trosku lepsi mobil, ktery mate snad vsichni by tuhle funkci mel zvladat bez problemu ne ??
_________________
<3 Seat sport
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moNty__ napsal:
no normalne trosku lepsi mobil, ktery mate snad vsichni by tuhle funkci mel zvladat bez problemu ne ??
Jo, umí to hromada věcí, ale aby to fungovalo bez zásahu a furt dokola celý trénink asi ne.
Aby bylo jasno, tohle je průzkum trhu, nikoli domovní prodej
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheLeague
(ban)


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm.Dobrej napad.Bylo by dobry taky udelat po odjeti urcityho casu nejakou pauzu.Jako ze bych nastavil 120 sekund.Po 120 sekundach by to udelalo 30 sekund pauzu a znova.Ale posuzuju to asi moc podle potreb spis na box, nez na cviceni.
_________________
Proud member of the Axis of evil

NIKDY NECHCI ZEMRIT!!!

In memoriam
http://www.youtube.com/watch?v=kNnW7GwI33Q
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moNty__


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
moNty__ napsal:
no normalne trosku lepsi mobil, ktery mate snad vsichni by tuhle funkci mel zvladat bez problemu ne ??
Jo, umí to hromada věcí, ale aby to fungovalo bez zásahu a furt dokola celý trénink asi ne.
Aby bylo jasno, tohle je průzkum trhu, nikoli domovní prodej

no dle me to umi i bez toho zasahu a dokola, ale to je nepodstatny ...
sem nevedel, ze je to jen pruzkum
tak tedy sup na tu vecicku
treba se ti mozna nekdy ujme
_________________
<3 Seat sport
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phenomenom


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavé..ale nic pro mě,ale chtěl bych se zeptat jestli bys uměl dát dohromady světlo se zdrojem..na netu sou ledky za pár stovek,ale svítilny s těma ledkama sou faaakt drahý...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TheLeague napsal:
Hmm.Dobrej napad.Bylo by dobry taky udelat po odjeti urcityho casu nejakou pauzu.Jako ze bych nastavil 120 sekund.Po 120 sekundach by to udelalo 30 sekund pauzu a znova.Ale posuzuju to asi moc podle potreb spis na box, nez na cviceni.
Nebyl by problém. Všechny intervaly by byly nastavitelné.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TheLeague napsal:
Hmm.Dobrej napad.Bylo by dobry taky udelat po odjeti urcityho casu nejakou pauzu.Jako ze bych nastavil 120 sekund.Po 120 sekundach by to udelalo 30 sekund pauzu a znova.Ale posuzuju to asi moc podle potreb spis na box, nez na cviceni.


co mam ja na to vareni (pouzival jsem to doma kdyz jsem delal treba s kladivem at.d proste blbnul venku) tak tam se naridi normalni cas pak jak ma dlouho trvat jedno kolo a jak dlouho pauza a to bezi porad dokola da se to resetnout a pausnout. jednoduchy prakticky. Rikam puvodne jsem shanel ten boxerskej pipak ale prosel jsem asi 4 sporty v praze (gigac atd.) a nikde to skoro ani neznali...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - "Boxerský budík" Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: