Parádní vystoupení - Kai Green


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Parádní vystoupení - Kai Green  Úvodní stránka -> Videa -> Parádní vystoupení - Kai Green
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kai Green,
je dobrej
88%
 88%  [ 15 ]
nic moc
0%
 0%  [ 0 ]
je to bída
11%
 11%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
Matheus


PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 10:36 pm    Předmět: Parádní vystoupení - Kai Green Odpovědět s citátem

Takhle má podle mě vypadat volná sestava. Tohle je show která přitáhne diváky určitě víc než "objemy"
Borec vypadá fakt dobře



_________________
Krev z nosa a po treninku kosa... ;-) jinak to neporoste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Jirka_
Božena


PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je podle me cesta kudy by se free posing mel ubirat
_________________
Já ti řeknu co dál. Zavolam pár zfetovanejch negrů z kleštěma a letlampou pro pana domácího, aby si tady hoši trochu zablbli. Slyšíš mě co řikam ty vidláku, eště jsem s tebou hochu neskončil, tvá prdel pozná středověk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako show na exhibice vyborne, ale nechci ani domyslet jak trapne by bylo kdyby se o neco podobneho pokouseli vsichni soutezici na Mr. Olympia.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevím, jak tu tenkrát byly ty 3 videa exhibice Tomase Scheua, tak to řekl v diskusi nejlépe peetr "Kulturista by měl pózovat".

Ono tohle je fajn na exhibici, to je bez debat, ale vem si, že by takhle pózovali na MS třeba, to prostě nejde...
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Matheus


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
Já nevím, jak tu tenkrát byly ty 3 videa exhibice Tomase Scheua, tak to řekl v diskusi nejlépe peetr "Kulturista by měl pózovat".

Ono tohle je fajn na exhibici, to je bez debat, ale vem si, že by takhle pózovali na MS třeba, to prostě nejde...



To je podle mě ten problém proč je 90% diváků v kulturistice taky z řad kulturistů, pro ostatní totiž není zajímavé. Suché pózování jako např. na MS světa veřejnost vůbec nebaví. Na posuzování stačí pózovaní pro rozhodčí, tak proč dělat ty samé pózy a pohyby i ve volné sestavě, ta by právě měla být od toho aby pobavila veřejnost. Tohle by podle mě získalo publicitu. Jinak kulturistika bohužel nudí (nudí veřejnost), Kai Green naopak baví a sport je od toho aby pobavil, ne?
_________________
Krev z nosa a po treninku kosa... ;-) jinak to neporoste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je pak otázka toho, jestli tohle je ještě vůbec sport a ne cirkusák. Ano, sport má pobavit, ale také působit důstojně. Věř mi, že ti blbci, co si sestavu udělají v předvečer soutěže a ještě v ní jedou pózy stejně za sebou jak při porovnávání svalového rozvoje a nakonec dají pro změnu gorilu a zamávají divákům, nejsou žádní kulturisté, sportovci, pro mě je to nepochopitelné, asi jako kdyby se někdo v triatlonu vyflákl na kolo...Ale podívej se někdy na sestavy Martina Drába, to je prostě slast. Je obrovský a přitom dovede spojit hudbu s elegantním projevem, to si myslím, že lahodí oku jak odborníkům (rozhodčím), tak i laikům (divákům, kteří nejsou žádní příbuzní závodníků, ale přišli se ze zvdavosti podívat)...
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petr Weisser


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Matheus napsal:
Freimen napsal:
Já nevím, jak tu tenkrát byly ty 3 videa exhibice Tomase Scheua, tak to řekl v diskusi nejlépe peetr "Kulturista by měl pózovat".

Ono tohle je fajn na exhibici, to je bez debat, ale vem si, že by takhle pózovali na MS třeba, to prostě nejde...



To je podle mě ten problém proč je 90% diváků v kulturistice taky z řad kulturistů, pro ostatní totiž není zajímavé. Suché pózování jako např. na MS světa veřejnost vůbec nebaví. Na posuzování stačí pózovaní pro rozhodčí, tak proč dělat ty samé pózy a pohyby i ve volné sestavě, ta by právě měla být od toho aby pobavila veřejnost. Tohle by podle mě získalo publicitu. Jinak kulturistika bohužel nudí (nudí veřejnost), Kai Green naopak baví a sport je od toho aby pobavil, ne?


Tak já s tebou souhlasím ve všech bodech. Přesně jsi vistihl i můj názor na toto téma
_________________
Lidi jsou svině. Nevyplácí se nikomu věřit. Jen sobě. A i to je někdy pořádná zrada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a jak je divácky zajímavý sprint na 400m, hod oštěpem nebo skok vysoký? Tam jde taky přece o pobavení diváků předvedenými (neuvěřitelnými a šokujícími) výkony...
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petr Weisser


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 8:45 am    Předmět: :-)o(-: Odpovědět s citátem

Tak v kulturistice jde změnit pózování, volná sestava a mnohem dalšího. Ale co se tak dá měnit na běhu aby to bylo zajímavější .
_________________
Lidi jsou svině. Nevyplácí se nikomu věřit. Jen sobě. A i to je někdy pořádná zrada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 8:47 am    Předmět: Re: :-)o(-: Odpovědět s citátem

Já to beru ja změnu. Kdyby to dělali všichni takhle, byl by to blázinec, kdyby zase všichni jen stejně fádně, byla by to nuda. Na obhajobu našich závodníků musím říct, že na nedávno proběhnuvších mistrovských soutěžích na oblastech a na republice žádný Kai Green nebyl a dívat se bylo na co a podle ohlasu diváků v sále, tak i na internetu se to líbilo.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 8:58 am    Předmět: Re: :-)o(-: Odpovědět s citátem

Petr Weisser napsal:
Tak v kulturistice jde změnit pózování, volná sestava a mnohem dalšího. Ale co se tak dá měnit na běhu aby to bylo zajímavější .

já reagoval na tohle,

citace:
To je podle mě ten problém proč je 90% diváků v kulturistice taky z řad kulturistů, pro ostatní totiž není zajímavé.


s čímž jsi souhlasil. Zkrátka ani v jiných sportech to přece není o pobavení diváků, ale diváci se baví, nebo by měli bavit, přece samotnými sportovními výkony...

Vemte si 80.léta u nás či před tím zlatou éru v USA. To každý "jen" pózoval, ale byly to neuvěřitelné sestavy, monumentální, důstojné, publikum tleskalo ve stoje. Znovu opakuju, že ten Kai Green je super na exhibici či na Olympii, kde je to divadlo, ale jinak co se týče kulturistiky tak za sebe říkám krásně sestavený pózing s monumentální hudbou a krásným projevem - Martin Dráb
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petr Weisser


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 9:00 am    Předmět: :-)o(-: Odpovědět s citátem

Tak to se omlouvám .
_________________
Lidi jsou svině. Nevyplácí se nikomu věřit. Jen sobě. A i to je někdy pořádná zrada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 9:04 am    Předmět: Re: :-)o(-: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
To každý "jen" pózoval, ale byly to neuvěřitelné sestavy, monumentální, důstojné, publikum tleskalo ve stoje.
Přesně tak! Například Minaříkovy sestavy. Třeba v Košicích, kdy stála celá hala a skandovala Minařík Minařík...
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 9:06 am    Předmět: Re: :-)o(-: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Freimen napsal:
To každý "jen" pózoval, ale byly to neuvěřitelné sestavy, monumentální, důstojné, publikum tleskalo ve stoje.
Přesně tak! Například Minaříkovy sestavy. Třeba v Košicích, kdy stála celá hala a skandovala Minařík Minařík...

jojo, bylo to poprvé, kdy závodník dostal za sestavu 20 bodů z 20 (tenkrát se ještě sestavy hodnotily a letos už konečně znovu začaly)
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Matheus


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 9:10 am    Předmět: Re: :-)o(-: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:

Vemte si 80.léta u nás či před tím zlatou éru v USA. To každý "jen" pózoval, ale byly to neuvěřitelné sestavy, monumentální, důstojné, publikum tleskalo ve stoje. Znovu opakuju, že ten Kai Green je super na exhibici či na Olympii, kde je to divadlo, ale jinak co se týče kulturistiky tak za sebe říkám krásně sestavený pózing s monumentální hudbou a krásným projevem - Martin Dráb


Je fakt že Martin má taky úžasnou sestavu, jde o to že by mělo být to pózování trošku pestřejší. Divácky zajímavější a právě ve volné sestavě by k tomu měl být prostor. Vsadím se, že kdybych vzal např. přítelkyni na Mr.Olympia (čistě hypoteticky) a měl tam exhibici Kai Green, tak by si pamatovala právě jeho a zbytek by ji připadal o ničem (furt dokola totéž, bez nápadu). Kdyby něco podobně nápadité a zajímavé předvedla většina finalistů, byl to to mnohem větší zážitek. Prostě předvést něco víc než co bylo v prejudgingu. Možná by lidi zase tleskali ve stoje.
_________________
Krev z nosa a po treninku kosa... ;-) jinak to neporoste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Parádní vystoupení - Kai Green Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: