Aktuality aka fight news


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 464, 465, 466  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Aktuality aka fight news  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Aktuality aka fight news
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 4:07 pm    Předmět: Aktuality aka fight news Odpovědět s citátem

Do tohoto topicu dávejte zajímavosti ze světa fightu (stand up, mma, cokoli) o kterých si myslíte, že by neměly proběhnout bez povšimnutí, ale zároveň si nezaslouží plnohodnotný topic. Zároveň se nestyďte a klidně zajímavosti okomentujte. Díky!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedávný pád ruského letadla u Permu (88 mrtvých - http://www.ct24.cz/svet/28565-v-rusku-se-zritilo-letadlo-vsichni-na-palube-zemreli/) si vyžádal také život manažera elitní ruské fight školy "Russian Top Team" (Kharitonov, nedávno ještě i např. Fedor atd.) Vladimíra Pogodina.

Pogodin byl také víceprezidentem ruské federace v sambu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mára


PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2008-09-11 Konečný se v říjnu s Dzinzirukem o titul neutká


Odvetný zápas českého profesionálního boxera Lukáše Konečného o titul mistra světa organizace WBO lehké střední váhy s Ukrajincem Sergejem Dzinzirukem se v říjnu neuskuteční. Místo Konečného, který s úřadujícím světovým šampionem v dubnu v Drážďanech podle řady odborníků nespravedlivě prohrál, se s Dzinzirukem v Německu utká Joel Julio z Kolumbie.

"Oficiálně to vím asi týden. Prostě to tak je. Organizace WBO mu vybrala k obhajobě Kolumbijce, a pokud nechce o titul přijít, tak do toho zápasu musí jít," řekl Konečný Deníku.

V minulých týdnech to přitom vypadalo, že s Dzinzirukem bude boxovat bývalý český úspěšný amatérský boxer. Problémem ale bylo, že zástupci obou boxerů nepodepsali smlouvu o vzájemném souboji. "Nedá se nic dělat. Nikdo ale nic nezanedbal," uvedl třicetiletý Konečný, který věří, že se s Dzinzirukem přece jen ještě utká. Pokud Ukrajinec vyhraje, mohli by se prý utkat v únoru.

Konečný, který má na svém kontě 37 vítězství a tři porážky v profiringu, tak nyní bude ve spolupráci se svým manažerem Ulfem Steinforthem jednat o náhradním programu. Rád by brzy boxoval. "Ještě ale nevím kdy a s kým. Sice jsem přišel o důležitý zápas, ale chuť do tréninku mi to nesebralo. Prostě se to stalo," dodal Konečný.

Zdroj: ČTK
_________________
Život je jako hra se smrtí, je jen na člověku jak dlouho tu hru vydží hrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Douglas


PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tuesday, 16 September 2008
9/23 DREAM 6 - Aoki added

DREAM has added another fight to the already stacked card for DREAM 6. No doubt this is to draw more viewers, but that's never a bad thing. I am surprised to see Aoki return so soon, but it will be an exciting fight. I dont know much about Todd Moore, but he was undefeated before his WEC debut and should be a good fighter.

Added:
Lightweight: Shinya Aoki 17-3-0 vs. 9-2-0 Todd Moore

It is also rumored that the Heavyweight fights between Kharitonov vs. Mighty Mo and CroCop vs. Overeem will be semi-finals for a HW title fight.

Previously Added:
Lightweight: Keita Nakamura "K-taro" 14-3-2 vs. 9-3-0 Adriano Martins
Middleweight: Ikuhisa Minowa "Minowaman" 40-28-8 vs. 38-13-1 Masakatsu Funaki
Welterweight: Hayato Sakurai "Mach"32-8-2 vs. 12-5-0 Kuniyoshi Hironaka
Middleweight: Yoshihiro Akiyama 11-1-0 vs. 1-1-0 Masanori Tonooka
HW: Mirko "Crocop" Filipovic 23-6-2 vs. 28-11-0 Alistair Overeem
HW: Sergei Kharitonov 15-3-0 vs. 3-0-0 Siala Siliga "Mighty Mo"
Featherweight: Hideo Tokoro 21-13-1 vs. 11-5-1 Atsushi Yamamoto

Middleweight GP Reserve Fight
Yoon Dong Sik 4-5-0 vs. 0-1-0 Andrews Nakahara

DREAM Middleweight Final: Winners of semi-finals

DREAM Middleweight Semi-Finals:
Melvin Manhoef 22-4-1 vs. 22-2-1 Gegard Mousasi
Zelg Galesic 9-3-0 vs. 9-1-0 Ronaldo "Jacare" Souza


Doufam, ze nekdo zalozi samostatny topic, myslim ze tato startovka si to zaslouzi.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už je to oficiální a já už na 100% vím, že 23.9. mám služební akci a tím pádem neuvidím Crocopa hned ten den. Asi mě jebne.

Do shlédnutí Crocopa tady nepolezu, ať mě to někdo nezaspoiluje a kdybych se tady neobjevoval podezřele dlouho, tak Crocop prohrál a já se sem stydím...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Tak už je to oficiální a já už na 100% vím, že 23.9. mám služební akci a tím pádem neuvidím Crocopa hned ten den . Asi mě jebne.

Do shlédnutí Crocopa tady nepolezu, ať mě to někdo nezaspoiluje a kdybych se tady neobjevoval podezřele dlouho, tak Crocop prohrál a já se sem stydím...


mozna to bude pro tebe tak lepsi at uz dostane armbar v prvnim nebo druhym kole musis byt silny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bazzy napsal:
mirio napsal:
Tak už je to oficiální a já už na 100% vím, že 23.9. mám služební akci a tím pádem neuvidím Crocopa hned ten den . Asi mě jebne.

Do shlédnutí Crocopa tady nepolezu, ať mě to někdo nezaspoiluje a kdybych se tady neobjevoval podezřele dlouho, tak Crocop prohrál a já se sem stydím...


mozna to bude pro tebe tak lepsi at uz dostane armbar v prvnim nebo druhym kole musis byt silny

Pocitam, ze Alistair to bude drzet taky ve stoje. Az jestli se to dostane na zem, tak mozna dojde k nejakemu subu, ale doufam v nejake pekne KO.
A jestli potom vitez pujde s vitezem druheho HW zapasu...mno takovy duel Khari x Crocop
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mighty Mo vypadl z DREAMu 6. Nahradí ho Jimmy "The Titan" Ambriz.Tak se zdá, že to Khari nebude mít moc těžké...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mára


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SOUKUP MÍŘÍ DO K-1!

Honza SOUKUP odcestoval po dohodě s vedením IKO (s ředitelem S. MATSUIEM) na 3 měsíční pobyt do Tokya, kde se bude připravovat na účast v profesionální soutěži K-1! Již absolvoval první trénink spolu s E. Texeirou, G. Feitosou a dalšími. Držme mu palce! OSU!


zdroj: karate-info.cz
_________________
Život je jako hra se smrtí, je jen na člověku jak dlouho tu hru vydží hrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je super zpráva, good luck.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mára: kdy měl ten fight s teixeirou, na čem to bylo - co to bylo za zápas?
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hefaistos napsal:
mára: kdy měl ten fight s teixeirou, na čem to bylo - co to bylo za zápas?


Mára psal trénink....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Hefaistos napsal:
mára: kdy měl ten fight s teixeirou, na čem to bylo - co to bylo za zápas?


Mára psal trénink....


však já vim, nereagoval sem na ten poslední márovo post, ale nedávno tu psal, že byl v nějakym finálem s teixeirou a teď právě nevim co to bylo...
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha..tak to pardon
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hef: Ewerton Teixeira vs. Jan Soukup

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Aktuality aka fight news Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 464, 465, 466  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: