4x Mr. Olympia Jay Cutler


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 4x Mr. Olympia Jay Cutler  Úvodní stránka -> Fotografie -> 4x Mr. Olympia Jay Cutler
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Komu má být věnován můj příští "tribute"?
Ronnie Coleman
33%
 33%  [ 88 ]
Kevin Levrone
31%
 31%  [ 82 ]
Flex Wheeler
11%
 11%  [ 30 ]
Shawn Ray
8%
 8%  [ 22 ]
Dexter Jackson
14%
 14%  [ 38 ]
Celkem hlasů : 260

Autor Zpráva
jari


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 8:56 pm    Předmět: 4x Mr. Olympia Jay Cutler Odpovědět s citátem

Trochu mě mrzí, jak se teď na Jaye Cutlera hází špína. Ikdyž nejsem nějaký jeho fanda, tak jsem toho názoru, že své kvality má a přeci jenom to je dvojnásobný Mr. Olympia.

Rozhodl jsem se tedy zde vytvořit jakýsi "tribute".

Již více jak 15 let se zajímám o profi a jsem takový sběratel fotek.
Momentálně má sbírka fotek např. Jay Cutlera činí více než 8000....
Dal jsem dohromady takové BEST OF a něco málo sem upnu. Fotky sem budu dávat podle jednotlivých póz aby to bylo nějak rozdělené.
Tak dneska začínáme:

Dvojitý biceps ze předu

































Naposledy upravil jari dne út únor 01, 2011 3:35 pm, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
C.u.t.l.e.r


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vazne super fotogalerie...Jay je mojí prioritou,vzdy sem mu fandil a fandim porad...navic je to neskutecne inteligentni clovek ke kteremu mam uctu
_________________
....mam v pici....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Coregonus


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fotky super, keby mal aj toho formu fotku ako na par z nich, tak ma tretiu sosku.Dobra galeria, len neviem ci je dobre postnut 20 takmer rovnakych fotiek.
_________________
Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem...venca.v
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super.
Na Jaye muze hazet spinu jenom trouba. Nejenom ze tu Olimpii 2x vyhral, ale mohl ji vyhrat klidne i v roce 2001 a byl tusim 5x druhy. To ze to nevzdal a dokazal to dotahnout az k titulu nejvyssimu z neho dela opravdoveho sampiona. To jen pro ty, kteri nechapou proc titul neziskali hned na poprve Wolf nebo Heath a ze proto musi udelat i neco "navic". Myslim ze Jay jeste nerekl posledni slovo a pristi rok si titul klidne muze vzit zpet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zítra mám v plánu pózu široký sval zádový ze předu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MalajskyTygr napsal:
Super.
Na Jaye muze hazet spinu jenom trouba. Nejenom ze tu Olympii 2x vyhral, ale mohl ji vyhrat klidne i v roce 2001 a byl tusim 5x druhy. To ze to nevzdal a dokazal to dotahnout az k titulu nejvyssimu z neho dela opravdoveho sampiona.


Souhlas .... jinak rozhodně impozantní, a tvůrci topicu obdiv za tu práci, co si s tím dal
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
herza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skvělý topic a výborné fotky, Jari pokračuj v tom.

Na Jaye by se rozhodně špína házet neměla. Já nemám své kulturistické vzory, ale kdybych si měl nějaký vybrat bude to rozhodně Jay. Pro mě on je kombinace velkých obludných svalů, které do Olympie patří, s téměř bezchybnou symetrií a to vše se zachováním estetických tvarů. I když má jednu nohu menší a téměř všude se mu to vyčítá, tak stejně se mi jeho vyslzené kvadricepsy líbí nejvíc. Jay je pro mě favorit číslo jedna a to i když letos právem neobhájil titul.

Co se jeho tréninkových flmů týče, tak s ronniem má nejlepší tréninkové videa a téměř žádné mi neuniklo.
nahoru
FilipDruss


PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 4:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super práce jen tak dál!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Weisser


PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 5:04 am    Předmět: :-)o(-: Odpovědět s citátem

Jay není zrovna můj oblíbenec, ale jak už bylo řečeno: "Má své kvality". To by přece nemohl být dvojnásobný Mr.Olympia . Byl to super nápad založit tento topic a je to dobře zpracovaná. Prostě paráda .
_________________
Lidi jsou svině. Nevyplácí se nikomu věřit. Jen sobě. A i to je někdy pořádná zrada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peca


PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

herza napsal:

s téměř bezchybnou symetrií a to vše se zachováním estetických tvarů.

herza ted nevim jestli myslis toho samyho cutlera co ja uznavam urcitou chvili ve sve kariere byl opravdu velice dobry,ale jeho tvary a hranatost mu amici vycitali uz kdyz tam zavodil jeste jako amater a jako profik jeste vice zhranatel,symetrii ma oproti konkurenci velice slabou, ma jedu ruku a jednu nohu o spoustu centimetru mensi,ma pres metr v pase a esteticke tvary mel mozna flex,ale rozhodne ne jay.Jinak dobre rano
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peca napsal:
herza napsal:

s téměř bezchybnou symetrií a to vše se zachováním estetických tvarů.

herza ted nevim jestli myslis toho samyho cutlera co ja uznavam urcitou chvili ve sve kariere byl opravdu velice dobry,ale jeho tvary a hranatost mu amici vycitali uz kdyz tam zavodil jeste jako amater a jako profik jeste vice zhranatel,symetrii ma oproti konkurenci velice slabou, ma jedu ruku a jednu nohu o spoustu centimetru mensi,ma pres metr v pase a esteticke tvary mel mozna flex,ale rozhodne ne jay.Jinak dobre rano

Tak tady ta veta me taky zarazila, on uz je dneska jen velkej a asi i nejvetsi, ale symetricky moc neni a esteticky uz vubec. Ale jinak je to kus chlapa, to je fakt.
EDIT: A myslim, ze tady ta fotka je fotoshop:
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Photoshop to není. Je to scan z časopisu. Fotka je z Ironmanu 2003, podle mnohých Jayova vůbec nejlepší forma. Navíc je to foceno ze spodu, proto tam vypadá tak skvěle.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
herza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peca a Douglas: Jedinou díru v symetrii kterou on má je, že měl a má menší hamstringy. Jinak jsem si vážně nevšiml, že by mu nějaká partie vyčnívala mín, či víc. S tou hranatostí máte pravdu, ale zase nadruhou stranu všechno to má splácaný rovnoměrně.
S končetinama už toho asi moc neudělá a mám ten dojem, že mu to taky hodně ubíralo, takže v tom má Peca taky pravdu, ale to jsem zmínil už v prvním příspěvku. Ted srovnávat Flexe a Kevina s Cutlerem nejde, všichni se pohybovali v úplně jiném levelu.

Flex měl okolo 106 kg na 173-175 cm. Měl taky své slabiny, co takhle v definici hýždí a hamstringů? Co takhle přehnaně velké ruce, oproti zbytku těla? Ke konci jeho kariery na mě už působili syntholově? Kevin ač se mu říkalo princ symetrie tak taky level o kus níž, 178 cm a v roce 1999 maximální dosažená hmotnost 119kg. Spodní polovina těla, lýtka malé, slabší sebarace hamstringů a to co má Jay na kvadricepsech, tak Kevinovi vždy chybělo. Vršek unikátní a jedinečný.

A Jay? 173 cm okolo 127 kg. Vážně se už Jay dá zařadit mezi estety? S touto vahou ani náhodou. S touto vahou nikdo neví, jak by vypadal pas výše zmíněných borců a Jay rozhodně netrpěl Palumbuismem. Měl sice širší boky, ale břicho má pěkně poskládané a není vypouklé, jen mohutnost břicha koresponduje se zbytkem těla.

Mě se taky kulturistika dinosaurů nelíbí, já mám rád 90ku , ale rozhodně si nemyslím, že by Jay dostal něco zadarmo a moje argumenty jsou pochopitelné. Chyby se dají najít na každém závodníkovi, přece...
nahoru
Petr Weisser


PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 9:45 am    Předmět: :-)o(-: Odpovědět s citátem

Herzo. Nechci se hádat. A slušně se ptám:

Proč musíš mít vždy poslední slovo? A proč někdy neuznáž i názory jiných?
_________________
Lidi jsou svině. Nevyplácí se nikomu věřit. Jen sobě. A i to je někdy pořádná zrada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
cz.petab


PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vím, že už si moc vymýšlím, ale pokud tuto informaci máš, nešlo by k těm fotkám přidávat i rok pořízení (příp. soutěž)?
Díky

Jinak nejvíc se mi líbí asi 7. fotka zvrchu a hned na té následující vypadá skoro jako estetický typ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 4x Mr. Olympia Jay Cutler Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: