Natural kulturistika


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Natural kulturistika  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Natural kulturistika
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro ,,Natural kulturistiku,, ???
ANO
56%
 56%  [ 71 ]
NE
15%
 15%  [ 19 ]
Je mi to jedno:-))
28%
 28%  [ 36 ]
Celkem hlasů : 126

Autor Zpráva
Black Dragon


PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Raynor napsal:
Freimen

Nejsem si vedomej, ze by chodival nebo se pripravoval na souteze nastrelenej ...
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Raynor napsal:
Freimen


To rika ten co je na foru mesic i s cestou a pta se jestli jsou lepsi vlocky nebo Vlocky ke snidani? Ten co nikdy nedrzel dietu, nestal na podiu a masturbuje pred zrcadlem pri pohledu na sve obtloustle telo? Ja jsem trojnasobny mistr republiky, vitez slovenskeho poharu, poharu dementov v trencine, ucastnim se s mladezi kulturistickeho soustredeni, fotim pro Cym, cvicil jsem s petrem weisserem, burakem, absolvoval trenink s temi co ty ne a ty mi budes rikat neco o mem chovani? 3x lol smile a kdyz pockas minutu postnu vsechny svoje fotky s mecem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Raynor napsal:
Freimen

zásah, to jsi mi to tedy nandal

Já nevím, že vy méně bystřejší pisálci, si zřejmě myslíte, že tímto rýpáním někoho naštvete, ale to je jako kdyby mi ošklivá dívka řekla, že se jí nelíbím - no tak fajn, to je jedině dobře, hlavně že stejný názor nemá někdo, o koho mi jde
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
YUD


PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba the man napsal:
Raynor napsal:
Freimen


To rika ten co je na foru mesic i s cestou a pta se jestli jsou lepsi vlocky nebo Vlocky ke snidani? Ten co nikdy nedrzel dietu, nestal na podiu a masturbuje pred zrcadlem pri pohledu na sve obtloustle telo? Ja jsem trojnasobny mistr republiky, vitez slovenskeho poharu, poharu dementov v trencine, ucastnim se s mladezi kulturistickeho soustredeni, fotim pro Cym, cvicil jsem s petrem weisserem, burakem, absolvoval trenink s temi co ty ne a ty mi budes rikat neco o mem chovani? 3x lol smile a kdyz pockas minutu postnu vsechny svoje fotky s mecem


Bohajeho
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba the man napsal:
Raynor napsal:
Freimen


To rika ten co je na foru mesic i s cestou a pta se jestli jsou lepsi vlocky nebo Vlocky ke snidani? Ten co nikdy nedrzel dietu, nestal na podiu a masturbuje pred zrcadlem pri pohledu na sve obtloustle telo? Ja jsem trojnasobny mistr republiky, vitez slovenskeho poharu, poharu dementov v trencine, ucastnim se s mladezi kulturistickeho soustredeni, fotim pro Cym, cvicil jsem s petrem weisserem, burakem, absolvoval trenink s temi co ty ne a ty mi budes rikat neco o mem chovani? 3x lol smile a kdyz pockas minutu postnu vsechny svoje fotky s mecem

není to zase tak dávno, co ti tu někdo psal, proč si hraješ na negra, když jsi bílý a tys se tu strašně nervoval, co si tě ten člověk bere do úst, když neví, co jsi v životě zažil - já se tě tehdy nevěřícně ptal, jestli to myslíš vážně, když se sám podle toho nikdy neřídíš (tzn. nebereš sám ohledy nikdy a na nikoho) a tys mi řekl, že ano...

A teď jsi sám ukázal, jak je to doopravdy - tzn. ty rád ublížíš na foru komukoliv, ale v momentě, kdy jde o tebe, tak se nesmí říci slovo a nemáš problém třeba mě, takového kreténa, jak jsi mě nyní vykreslil, prosit o to, zdali bych s tebou neudělal rozhovor (viz. tvá březnová přátelská pm)
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kouba the man


PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ano, proc ne. Bylo to v dobe kdy

1/ jsem si tve chovani zde zcasti dokazal vysvetlit

2/ lidi na ulici chodili a poznavali me

3/ tim padem bychom tomhle cinem vytvorili jeden z nejctenejsich clanku pro dobro ronnieho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

komu ublizuju at hodi kamenem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba the man napsal:
komu ublizuju at hodi kamenem


Obhájit si to umíš, ale sebereflexe by ti neuškodila.
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lalala


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 12:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

YUD napsal:
kouba the man napsal:
komu ublizuju at hodi kamenem


Obhájit si to umíš, ale sebereflexe by ti neuškodila.

Co zase pindáš za pičoviny? Jaká sebereflexe? Ty máš pořád pocit, jakoby tě bral někdo vážně (ve skutečnosti jsi to samozrejmě jen ty sám).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Natural kulturistika Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: