Box cluby Brno


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Box cluby Brno  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Box cluby Brno
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kwaker


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 11:21 am    Předmět: Box cluby Brno Odpovědět s citátem

ahoj, kde se dá, pokud se to dá přihlásit v Brně na Box? Jsem totální amateuer a je mě 28. Je to vůbec realny v tomhle věku, abych se mohl někde zapsat na nějaky treninky, ikdyž sem box pytel viděl leda na obrázku a nebo v Mikovi.cz :-)? Nemam v tomhle sportu žádny ambice, ale je to pěknej sport a baví mě.
případně nějaky www stranky a info?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosorka


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 11:50 am    Předmět: box brno Odpovědět s citátem

Zalezi co presne chces, zkus si trochu zagooglovat.

http://www.fightclub.cz/
www.box-brno.cz
www.muaythaibrno.cz
_________________
Porušíš, prohraješ!
petraurbankova.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kwaker


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jéééé Ty? Jo ja koukal, jde mě jenom čistě o Box. Na tydle stranky jsem koukal a je to převážně bud KickBox, ThajskyBox atd... Vím, že něco bylo na Šumavské, ale nevím jestli to tam ještě je. Pak Gaži ale to je pro mě hrozně z ruky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar jestli chces cistej boxing tak, kam sem chodil ja a bylo to tam celkem dobry... Novy liskovec Boxing - http://www.boxbrno.cz/

Potom je Gazi Brno.. o tom nevim.. ale myslim, ze tam chodi dost cernych.. http://mujweb.cz/Sport/gazi.box/

Potom je tu S.K. Knockout.. tam kdyz sem se hlasil, meli plno... http://www.box-brno.cz/onas.php

A nakonec Kometa Brno .. http://www.skpkometabrno.cz/


Byt tebou zacnu chodit spis do kickboxu nebo muaythaie ... je to vetsi sranda... Problem je, ze za Muay Thai se hrozne plati.. Jsou tu dva kluby Muay Thai Brno a Jeetsam Gym.... U kicku uz to neni tak hrozny... a v Kickbox Arene uci aji techniky muay thaie.. Je toho tu na vyber celkem dost... tak se rozhodni... Potom bych tu pro tebe mel uplnou specialitku a braburnost a tou je Kyokushin Karate, pokud ale nemas rad SADOMASO tak to nebude nic pro tebe muhehe
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tak kondicne si zabouchas v tom liskovci.. a vubec nevadi ze ti je 28 a jestli ses vetsi vahovka tak je to plus.. tam se to pohybuje na kondicnim od 70 do 90 kg...


Ja mam zas jinej problem... chci najit pure grappling club a v Brne nikde nic : ( Cosi tady o nem psal Douglas, nic sem nenasel jestli nemyslel fightclub, ale tam se jede spis sebeobrana a ruzny demolicni veci
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kwaker


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky moc, optam se v tom lískovci. Jak to tak zhruba probíhá u začátečníků? Myslím tím, jestli se ti i někdo věnuje, nebo jestli tě nechaj někde v rohu si hrát s pytlem a ani ti nic neřeknou?? Bohužel to co ty hledáš já ani neznám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

exituje neco kde se neklikuje beha atd? jenom pytel lapy sparing?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne, ze venujou.... na pytly si sam nikdo nehraje.. mozna tak zavodnici a nebo na zacatku nez zacne trenal.. to sem si zkousel davat co nejvetsi bomby .. pekne se to ozyva .. aby pak ze me sel strach na sparingu Jako celkem se zapotis to ti garantuju, zadna zyvacka... Vetsinou se zacina behanim, rozcvicenim, protazenim hlavne ramen, protoze sou zaklad. Pak stinovej box. Pak nacviky ve dvojcich. Potom sparing, bouchani intervalove na aparatech (pytle) nebo kruhovej trening.. u techto dvou veci se poti krev... a zaverecna posilovacka, vyskakani na svihadle a dom... Je tam i posilka takze ji mas zadarmo... Jako zezacatku to tam vypada maly ale staci to.. a chodi se jeste o patro vejs kde je mala telocvicna takze parada... Pytlu je tam dost.. Vem si zezacatku aspon bandaze, chranic zubu a rukavice, ale ty ti kdyztak puci.

Grappling je boj na zemi.. skrceni, paky a takovy mnamky.
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hehe bazzymu se nechce poradne makat... jestli si jel nekdy v bearu drepy nebo mrtvej tah, tak se zapotis podobne.. nemej strach.. zezacatku te to bude srat, ale potom jak naberes fyzu, tak ti to ani neprijde.. a vubec tam se moc nebeha... spis se zadejchas u sparingu, intervaloveho bouchani na pytlech a kruhacu... kliku je tam na konci trenalu po skromnu...
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kwaker


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Magion: díky moc moc. Zní to dobře, nevíš ještě kolik se platí měsíčně cca?
P.S. Grappling - to je v tom případě uplně mimo mě, to je opravdu už pro sadomasochysty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me je to jasny vim jak to chodi...jenze pokud mozno bych se chtel udrzet v heavyweight ja kdyz se rozhbehnu na 50 metru tak mam hned 70 kilo...nechci vyhrat K-1 jenom byt netvor jestli mi rozumis

Kwaker: to si grappling asi s necim pletes
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pred rokem to bylo 400 nebo 500 na mesic, ted si nejsem jistej... Kazdopadne je to levny na to, ze je to v Brne.. v Praze se treba plati uz jiny sumy..
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kwaker


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Bazzy: no paky a škrcení mě nepříde moc happy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne bazzy to me taky sralo.. musel sem nehorazne cukrovat abych nehubnul + jeste posilka.. To by chtelo udelat soukromej brnenskej fight club.. kde by se jen sparovalo, pytle a lapy.. a zrali steaky.. to by me tez vyhovovalo
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kwaker


PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

magion napsal:
Pred rokem to bylo 400 nebo 500 na mesic, ted si nejsem jistej... Kazdopadne je to levny na to, ze je to v Brne.. v Praze se treba plati uz jiny sumy..

tak to je krásna cena, jestli je v tom dokonce i posilka..... do te asi nemužeš chodit každej den ne? P.S. to sem taky chtěl říct, že s treninky u bojovych sportu se člověk asi moc nezobjemní
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Box cluby Brno Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: