Manifestace za Kaplického a jeho blob


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Manifestace za Kaplického a jeho blob  Úvodní stránka -> Ostatní -> Manifestace za Kaplického a jeho blob
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kaplickeho knihovnu v Praze
opravdu nechci
44%
 44%  [ 19 ]
je mi to jedno
25%
 25%  [ 11 ]
snad jeste neni pozde
30%
 30%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 43

Autor Zpráva
Jirka_
Božena


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:04 pm    Předmět: Manifestace za Kaplického a jeho blob Odpovědět s citátem

kód:
Více než 16 tisíc lidí na serveru Facebook podpořilo myšlenku, aby blob Jana Kaplického nezůstal jen na papíře, ale byl zrealizován. Z virtuální skupiny se vyloupla občanská iniciativa "Demokracie staví", která na 5. února svolala manifestaci "Postavme se ke knihovně čelem".


http://zpravy.idnes.cz/praha-zazije-zkraje-unora-manifestaci-za-kaplickeho-a-jeho-blob-p77-/domaci.asp?c=A090120_162831_domaci_lpo
_________________
Já ti řeknu co dál. Zavolam pár zfetovanejch negrů z kleštěma a letlampou pro pana domácího, aby si tady hoši trochu zablbli. Slyšíš mě co řikam ty vidláku, eště jsem s tebou hochu neskončil, tvá prdel pozná středověk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kwaker


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v anketě chybí - je mě to jedno, nejsem Pražák. Na tu hruzu bych se opravdu z okna dívat nechtěl.
_________________
pojedeme zkratkou, je to sice dál, ale o to horší cesta
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starik


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem před časem dělal pseudoprůvodce malé japonské skupince a najednou jsem uviděl Prahu očima turistů. (Zatímco normálně vidím jen špinavý ucpaný město plný děr a všelijaké havěti). Bylo to docela prozření a mrakodrapy či různé exkrementy v nadživotní velikosti tam rozhodně nepatří. Stavební firmy svoje peněženky a architekti svoje ego mohou masírovat jinde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Triton


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když dá každý z těch 16 000 manifestujících cca 100 000 Kč a mužou si to někde postavit.....
Souhlas se starikem, Praha je prostě komorní město......
_________________
[size=9:d2af49dc03][i:d2af49dc03][color=darkblue:d2af49dc03]Dr.Zoidberg[/color:d2af49dc03][/i:d2af49dc03][/size:d2af49dc03]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kwaker


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně tak. A hlavně by ta knihovna měla reprezentovat národní knihovnu a ne velkej dětskej stan plnej hraček. Kdyby měli dát "zadostiučinnění" každému umělci, tak by to tu teda vypadalo.
_________________
pojedeme zkratkou, je to sice dál, ale o to horší cesta
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nesouhlas s nikym ..byl bych rad, aby se to jednou postavilo, ale bohuzel moc realne to nevidim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheLeague
(ban)


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A uz jste videli tu plastiku s nazvem "Entropa", radim vam ani na to nekoukejte!!! Takova drzost, toho umelce bysme meli deportovat z nasi zeme!!! VRCHOL !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka_
Božena


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me osobne se vsechna dila arch. Kaplickeho moc libi. A zaroven je mi jasne ze zadne z nich nemuze stat hned vedle Prazskeho hradu, ale jestli mi chce nekdo namluvit ze cela Praha je tak krasna a historicka, tak to tu asi porad chodi asi s ruzovymi brylemi nebo je vazne uplne slepej. Mozna ze jste uz zapomneli, ze tenhle projekt oficialne vyhral vyberove rizeni! A to ze se to nasi narcisticke hlave statu nelibi (a vsichni se z toho hned po...) me naopak vybouzi k jeste vetsi podpore projektu.
_________________
Já ti řeknu co dál. Zavolam pár zfetovanejch negrů z kleštěma a letlampou pro pana domácího, aby si tady hoši trochu zablbli. Slyšíš mě co řikam ty vidláku, eště jsem s tebou hochu neskončil, tvá prdel pozná středověk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja by som to tych manifestujucich nechal postavit za vlastne,ked uz chcu mat taky blb v meste
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starik


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda mně by se ta mrcha třeba uprostřed velkého červeně kvetoucího pole docela líbila (v době internetu do takovéhle knihovny může zájemce prostě chvilku cestovat mimo centrum).

Ale tímhle si mne FAKT ROZESMÁL...

Jirka_ napsal:
Mozna ze jste uz zapomneli, ze tenhle projekt oficialne vyhral vyberove rizeni!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheLeague
(ban)


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Ja by som to tych manifestujucich nechal postavit za vlastne,ked uz chcu mat taky blb v meste

Myslis ze to z Pressburgu uvidis?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TheLeague napsal:
A uz jste videli tu plastiku s nazvem "Entropa", radim vam ani na to nekoukejte!!! Takova drzost, toho umelce bysme meli deportovat z nasi zeme!!! VRCHOL !

Presne tak! A nejlip ho zavrit az Zcerna!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starik


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tobě se třeba "miminka" nelíbí????


TheLeague napsal:
A uz jste videli tu plastiku s nazvem "Entropa", radim vam ani na to nekoukejte!!! Takova drzost, toho umelce bysme meli deportovat z nasi zeme!!! VRCHOL !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheLeague
(ban)


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
TheLeague napsal:
A uz jste videli tu plastiku s nazvem "Entropa", radim vam ani na to nekoukejte!!! Takova drzost, toho umelce bysme meli deportovat z nasi zeme!!! VRCHOL !

Presne tak! A nejlip ho zavrit az Zcerna!

Musime bojovat proti takovymto kapitalistickym zaskodnikum, kteri se snazi nasi zemi oslabit!!!
Novou narodni knihovnou by se historicka cast Prahy urcite narusila. Ja bych spis byl proto aby se lide kteri zijou v techto castech Prahy oblikali do dobových kostymu a zili presne podle tehdejsich pravidel.
EDIT:Vidim ze muj prispevek o Entrope nebyl pochopen...


Naposledy upravil TheLeague dne st leden 21, 2009 1:04 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Triton


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Entropa se mi zrovna líbí, třeba Německo, Rakousko, Francii celkem dobře zparodoval ....
_________________
[size=9:d2af49dc03][i:d2af49dc03][color=darkblue:d2af49dc03]Dr.Zoidberg[/color:d2af49dc03][/i:d2af49dc03][/size:d2af49dc03]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Manifestace za Kaplického a jeho blob Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: