Odborné vyšetrenia u Telovýchovných a športových doktoroch



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Odborné vyšetrenia u Telovýchovných a športových doktoroch  Úvodní stránka -> Ostatní -> Odborné vyšetrenia u Telovýchovných a športových doktoroch
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dávate na rady lekárov ohladne doplnkov vyzivy?
Ano
0%
 0%  [ 0 ]
Nevysadim ich ,co sami uz len z nich moze stat?
33%
 33%  [ 1 ]
Urcite ich prestanem hned od toho mementu brat
33%
 33%  [ 1 ]
Myslim si , že jeho rozhodnutie je zastaralé
33%
 33%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 3

Autor Zpráva
bodybuilder4


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 8:20 am    Předmět: Odborné vyšetrenia u Telovýchovných a športových doktoroch Odpovědět s citátem

. Bol som na vysetreni EKG a rozne vysetrenia aby som mohol Ist na Fakultu telovychovy a sportu a doktor mi hovoril ze mam zvyseny tlak ze vraj s Proteinov a tychto doplnkov vyzivy trosku vacsi a potom ze chytal mi svali a tvrdil pichal mi do brucha a hovoril ze je nejake moc makké bez napnutia ale to maju asi vsetci makké bez napnutia nie ? ze nie je az take tvrde a potom este vzpriamovac chrbta co mas nad zadkom ze take tvrde ako je to by malo byt vsetko aj chrbat vsetko tak neviem co je na tom pravdy co mi na to poviete?
_________________
,,To be the best, you´ve got to train to beat the best,,
Johnie Jackson
..Never by Afraid to say what you feel,,

Hläška roka 2009: ,, vodu ohrievajú ľadom,, - kamoš Feri
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 8:32 am    Předmět: Re: Odborné vyšetrenia u Telovýchovných a športových doktoro Odpovědět s citátem

Já nevím, mně je jedno co říkají. Když už musím jít na nějakou důležitou preventivní prohlídku, tak říkám, že mě nic nebolí, nic škodlivého nejím, v rodině žádné problémy nejsou a svět je skvělý. Čím později se mě budou snažit nesmyslně léčit, tím lépe. Aneb...

citace:
Náš děda dokud nevěděl jakéj má tlak, tak byl úplně zdravej...
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem dlouho nebyl na zadnem preventivnim vysetreni a ani jsem se na zadne v nejblizsi dobe nechystal, az ted v nemocnici pred operaci me trochu "proklepli" a k memu uzasu jsem mel pry uplne normalni jaterni hodnoty, v moci zadny nalez, tlak po celou dobu (pri kazdem mereni) jak z ucebnice....proste vsechno normal a jedine na co si sestricky "stezovaly" bylo, ze mam (tedy ted uz muzu rict mel jsem) nezvykle tvrde svaly a hure do me sly pichat injekce (a to jsem je neustale presvedsoval, ze je nijak nezatinam, ale ze je mam volne )
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper: a jíš proteiny? Protože jestli ne, tak je to potvrzení, že jsi zdravý jen díky tomu, že tu chemii nejíš.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Draper: a jíš proteiny? Protože jestli ne, tak je to potvrzení, že jsi zdravý jen díky tomu, že tu chemii nejíš.


Proteiny
? Fuj takova chemie, to bych do sebe nikdy necpal :-) Takze na tom, co pises, asi neco bude :-)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)


Naposledy upravil Draper dne út únor 03, 2009 9:21 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zijeme si v sladkej nevedomosti...neexistuju zdravi ludia,len zle vysetreni
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bodybuilder4


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Do prdele som vytvoril viac tém ,čo nebolo mojim cieľom a rovnakých sorry, nechcel som!
Ale tá chémia! by im ta prišiel Coleman na vyštrenie by sa im stroje a zariadenia pokazili
_________________
,,To be the best, you´ve got to train to beat the best,,
Johnie Jackson
..Never by Afraid to say what you feel,,

Hläška roka 2009: ,, vodu ohrievajú ľadom,, - kamoš Feri
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Triton


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bodybuilder4 napsal:
Do prdele som vytvoril viac tém ,čo nebolo mojim cieľom a rovnakých sorry, nechcel som!
Ale tá chémia! by im ta prišiel Coleman na vyštrenie by sa im stroje a zariadenia pokazili


Colemanovi by změřili množství krve v Nitrixovém oběhu
_________________
[size=9:d2af49dc03][i:d2af49dc03][color=darkblue:d2af49dc03]Dr.Zoidberg[/color:d2af49dc03][/i:d2af49dc03][/size:d2af49dc03]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
bodybuilder4


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Triton napsal:
bodybuilder4 napsal:
Do prdele som vytvoril viac tém ,čo nebolo mojim cieľom a rovnakých sorry, nechcel som!
Ale tá chémia! by im ta prišiel Coleman na vyštrenie by sa im stroje a zariadenia pokazili


Colemanovi by změřili množství krve v Nitrixovém oběhu
_________________
,,To be the best, you´ve got to train to beat the best,,
Johnie Jackson
..Never by Afraid to say what you feel,,

Hläška roka 2009: ,, vodu ohrievajú ľadom,, - kamoš Feri
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Odborné vyšetrenia u Telovýchovných a športových doktoroch
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: