Cyklická ketogenní dieta



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cyklická ketogenní dieta  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Cyklická ketogenní dieta
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kterou dietu upřednostňujete?
Cyklickou ketogenní
45%
 45%  [ 15 ]
Sacharidové vlny
42%
 42%  [ 14 ]
Jinou (dělená strava atp.)
12%
 12%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 33

Autor Zpráva
Sauron


PříspěvekZaslal: út červen 24, 2003 9:10 am    Předmět: Cyklická ketogenní dieta Odpovědět s citátem

Tak dámy a pánové prosím Vaše zkušenosti...

Moje jsou tyto

1. Myslím si že je to lepší, ale i dražší než sacharidové vlny, aspoň pro chlapy.

2. Nevím jestli se s tím dá vydrátovat na papír, protože jsem to tak daleko nedotáhl. Na zahraničních odkazech jsem četl že ano.

3. Můj výsledek byl 7 cm v pase za tři týdny, žádná kůra, suplementece pouze MCT olej, minimální pokles síly.

4. Dietu aplikuji postupně systémem tři týdny CKD, pauza CKD pauza, kdy v pauze se pouze hlídám, by mi v pase nepřibylo víc než jeden cm. Jde mi o celkové zlepšení vzhledu behem léta, rozhodně nemám závodní ambice.
[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: út červen 24, 2003 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezkoušel jsem to, ale myslím, že CKD bych asi neustál. Můj trávící systém by z toho byl určitě pěkně v šoku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ramon


PříspěvekZaslal: út červen 24, 2003 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm nejvic se na ni bojim zaludecnich problemu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: út červen 24, 2003 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem pro vlny, ale v prvních fázích stačí jen stáhnout sacharidy na 200g a jednou za týden si dát "normální den" a i to na mě funguje docela dobře
nahoru
Sauron


PříspěvekZaslal: út červen 24, 2003 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To nevypadá, že by to tu moc lidí zkoušelo.

Ramon
Není to tak zlý, mně bylo blbě jen jednou, když jsem si cvaknul trochu víc MCT a pak jsem šel na 7km běh.

Karda
Problémy s traktem lehce řeší dvě tablety vlákniny, nebo regulax.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: út červen 24, 2003 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moment, není regulax náhodou projímadlo, já měl na mysli opačné problémy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: út červen 24, 2003 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Karda napsal:
Moment, není regulax náhodou projímadlo, já měl na mysli opačné problémy


Ja mam momentalne taky opacne problemy a to jsem se jen zacal pripravovat na vlneni (ta strava)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sauron


PříspěvekZaslal: út červen 24, 2003 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Karda napsal:
Moment, není regulax náhodou projímadlo, já měl na mysli opačné problémy


Srágora Ti rozhodně nehrozí, spíš naopak. Po prvním dnu cukrování jdou však veškerá rezidua ven ... *3*
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smee
Anonymní


PříspěvekZaslal: st červen 25, 2003 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CKD je velice ucinna, zejmena v prvnich tydnech, ja mel za prvnich 5 tydnu v pasu minus 11cm
travici nebo zaludecni problemy nejak extra nepocituju..snad akorat zacpa, ale jakmile zacnu cukrovat, zacpa je ta-tam, ale jiste je (jak pise Sauron jinde) - neni to dieta pro zensky..zrat maso zalite olejem a tatarkou, to pro ne asi moc nebude :)
ted jedu CKD devatej tyden a zadne zdravotni problemy nepocituju, zlucnik nebo zaludek neprotestuji, takze se toho nebojte
nahoru
Sauron


PříspěvekZaslal: st červen 25, 2003 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

smee napsal:
CKD je velice ucinna, zejmena v prvnich tydnech, ja mel za prvnich 5 tydnu v pasu minus 11cm
travici nebo zaludecni problemy nejak extra nepocituju..snad akorat zacpa, ale jakmile zacnu cukrovat, zacpa je ta-tam, ale jiste je (jak pise Sauron jinde) - neni to dieta pro zensky..zrat maso zalite olejem a tatarkou, to pro ne asi moc nebude :)
ted jedu CKD devatej tyden a zadne zdravotni problemy nepocituju, zlucnik nebo zaludek neprotestuji, takze se toho nebojte


Hele, proč to valíš takhle dlouho, nepřemýšlel jsi na chvíly vynechat a pak ji tam pustii znova?

Napiš prosím nějaká absolutní čísla, já začal zprasený jak hovado 95 cm v pase a skončil jsem na 87-88, třetí týden v červenci /po 4denní dovolený/ se na to zas na 4-5 týdnů vrhnu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smee
Anonymní


PříspěvekZaslal: st červen 25, 2003 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2sauron:
tento tyden koncim s CKD, zmenim to na sacharidove vlny, nebo budu jist "normalne" (bez tuku,mene sacharidu - klasika) a pak do toho zase vlitnu,tenhle tyden chci udelat takovej experiment a to potahnout vic dnu v ketoze, takovych 5-6 a uvidim co to udela
jen jeste nevim jak dlouhe prechodne obdobi mezi CKD a CKD zvolim
a absolutni cisla? shodil jsem 13cm v pasu, to je dost absolutni :) ostatni objemy ted nemerim,kdyz to zmerim,tak ti reknu
jen nevim jestli je CKD vhodna na "vysekavani se na kost" - to bych rad vedel
nahoru
JIM


PříspěvekZaslal: st červen 25, 2003 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muzete mi rict kde bych se o ty Cyklicky ketogenní diete docetl, slysim to vlastne poprve a tady na strankach sem to nenasel a nebo sem asi uplne slepej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2003 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JIM napsal:
Muzete mi rict kde bych se o ty Cyklicky ketogenní diete docetl, slysim to vlastne poprve a tady na strankach sem to nenasel a nebo sem asi uplne slepej

Tady na stránkách to není, ale zkus "www.kulturistika.cz"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sauron


PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2003 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JIM napsal:
Muzete mi rict kde bych se o ty Cyklicky ketogenní diete docetl, slysim to vlastne poprve a tady na strankach sem to nenasel a nebo sem asi uplne slepej


Až přečteš ty články, tak tady jsou moje skromné zkušenosti http://forum.ifbb.cz/topic.asp?TOPIC_ID=2320&FORUM_ID=15&CAT_ID=2&Topic_Title=CKD+%2D+tr%E9nink+%2D+ket%F3za+%2D+suplementy&Forum_Title=DIETY
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cyklická ketogenní dieta
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: