PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

C51 napsal:
*Martin* napsal:
O co ti jako de ...tady ronnie má naprosto stejnou ameriku a máš ji pozítří,nebo myslíš že něco ušetříš,či koupíš něco lepšího?.....těžko


Ale ano, ono to levneji bude, ale myslim, ze pro vetsinu lidi jsou dulezite i jine paramatery, jako ze zasilka vubec dorazi / ze dorazi za den nebo za dva / ze dorazi to, co si objednam / ze kdyz se stane nejaka chyba, ze to obratem napravi / a podobne. Nelobuji za mistni obchod, vetsinou tam nenakupuji, ale uzil jsem si svych zkusenosti s nakupem (elektroniky) z USA dostatek na to, abych veril Alza.cz i za cenu, ze me to bude stat vzdy par korun navic.


ty parametry se ale vztahuji i na ceske e-shopy......ne vsechny zahranicni jsou ok stejne jako nase tuzemske....takze pokavad pro nekoho je dulezita cena a je ochoten si i nejaky ten tyden pockat...nevidim duvod proc to neobjednat ze zahranici.Zkusis a uvidis
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atti


PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neumim quotovat


Naposledy upravil Atti dne st červenec 01, 2009 6:49 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atti


PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Iron.Pumping napsal:
C51 napsal:
*Martin* napsal:
O co ti jako de ...tady ronnie má naprosto stejnou ameriku a máš ji pozítří,nebo myslíš že něco ušetříš,či koupíš něco lepšího?.....těžko


Ale ano, ono to levneji bude, ale myslim, ze pro vetsinu lidi jsou dulezite i jine paramatery, jako ze zasilka vubec dorazi / ze dorazi za den nebo za dva / ze dorazi to, co si objednam / ze kdyz se stane nejaka chyba, ze to obratem napravi / a podobne. Nelobuji za mistni obchod, vetsinou tam nenakupuji, ale uzil jsem si svych zkusenosti s nakupem (elektroniky) z USA dostatek na to, abych veril Alza.cz i za cenu, ze me to bude stat vzdy par korun navic.


ty parametry se ale vztahuji i na ceske e-shopy......ne vsechny zahranicni jsou ok stejne jako nase tuzemske....takze pokavad pro nekoho je dulezita cena a je ochoten si i nejaky ten tyden pockat...nevidim duvod proc to neobjednat ze zahranici.Zkusis a uvidis


Já bych se na nějaký zámořní transakce vykašlal,ale kamarád má v LA příbuzný, navíc dělaj do přepravy,tak toho chcem trochu využít
Ještě jsem žádný shopy neporovnával,ale nepochybuju o tom,že ceny budou o dost jiný, než v tý naší skorumpovaný zemičce.
Jinak nevíte jak je to s množstvim co smíte dovezt,aniž by se nato vztahovalo clo a podobný vyfikundace?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atti


PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Jinak nevíte jak je to s množstvim co smíte dovezt,aniž by se nato vztahovalo clo a podobný vyfikundace?


už jsem si projel pár těch topiců co posílal C51,takže už jsem o něco moudřejší, ať nedostanu zas pojeb, že neumim hledat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

yazi napsal:
*Martin* napsal:
Atti napsal:
zdary, nemáte někdo zkušenosti s objednáváním doplňků z usa?
nějakej ověřenej e-shop
odkazy kdyžtak přez pm, dík moc


O co ti jako de ...tady ronnie má naprosto stejnou ameriku a máš ji pozítří,nebo myslíš že něco ušetříš,či koupíš něco lepšího?.....těžko


hele projizdel si uz nejakej emerickej esop? ma tak 1569krat vetsi nabidku nez prumernej ceskej esop .... a ceny? na trueprotein 11kg proteinu za 1800

Já teda nějaký eshopy projížděl, ne moc podrobně, ale porovnával jsem unifikované výrobky od běžných značek (BSN, Muscletech, ...) A při přepočtu podle kurzu + doprava to vyšlo teda obvykle dražší z USA, než z nejlevnějších českých eshopů, příp. akčních nabídek Ronnieho... a navíc tam je to riziko s dopravou, navíc by toho člověk musel objednat kamion, aby se to vyplatilo třeba
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOSSHUGO


PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes mi dorazila zásilka s Dymatize ELITE WHEY ISOLATE 4540g a obědnal jsem balení co má v sobě mít tři pytle, 1x čokoláda, 1x vanilka, 1x jahoda. Po rozbalení té krabice v které to posílají mě zarazilo že to má odlepenou takovou tu nálepečku na krabici (proteiňáku) jako by se v tom někdo hrabal a navíc tam byla 1x hnědá čokoláda a 2x žlutá podle mě vanilka. Jenže teď jsem si jednu tu žlutou udělal do mlíka a vono to zrůžovělo a zřejmě je to asi fakt jahoda. Já se v těchhle věcech nevyznám a proteiny šly vždycky mimo mě až co chodím občas sem, tak jste mi tady zblbli hlavu a před půl rokem po 15 letech něco koupil. Takže jednoduchý dotaz, bývají jahodové proteiňaky teda žluté a pak se smícháním zbarví do růžova, nebo aspoň má to tak Dymatize?
_________________
Nahoru se musí nejdříve hlavou a až potom zadkem!

Čím hloupější sedlák, tím větší brambory!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokr


PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BOSSHUGO napsal:
Dnes mi dorazila zásilka s Dymatize ELITE WHEY ISOLATE 4540g a obědnal jsem balení co má v sobě mít tři pytle, 1x čokoláda, 1x vanilka, 1x jahoda. Po rozbalení té krabice v které to posílají mě zarazilo že to má odlepenou takovou tu nálepečku na krabici (proteiňáku) jako by se v tom někdo hrabal a navíc tam byla 1x hnědá čokoláda a 2x žlutá podle mě vanilka. Jenže teď jsem si jednu tu žlutou udělal do mlíka a vono to zrůžovělo a zřejmě je to asi fakt jahoda. Já se v těchhle věcech nevyznám a proteiny šly vždycky mimo mě až co chodím občas sem, tak jste mi tady zblbli hlavu a před půl rokem po 15 letech něco koupil. Takže jednoduchý dotaz, bývají jahodové proteiňaky teda žluté a pak se smícháním zbarví do růžova, nebo aspoň má to tak Dymatize?


nevim jestli ti to pomůže, ale já sem si koupil jahodovej sacharidák a taky byl bílej který se po smíchání s vodou zbarví
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BOSSHUGO : jo to je v poho, já ho měl a taky vypadal jako vanilka...
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik - jsme v topicu Proteiny, az bude v CR stat 11kg proteinaku 1800 jako ve statech, ja budu spokojenej :o)
_________________
Proud member of the Axis of evil.

zacnu ti nad ranem honit zadek BANanem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

yazi napsal:
Spazik - jsme v topicu Proteiny, az bude v CR stat 11kg proteinaku 1800 jako ve statech, ja budu spokojenej :o)

NJ, ale teď jde o to, co je to za protein, neřikej mi, že to co většina firem prodává za 350-450Kč/kg umí někdo vyrábět a prodávat za 160,-/kg to se musí jevit jako nesmysl každému, kdo měl pár hodin ekonomie na SŠ.
Leda že by to byla nějaká megakorporace a realizovala mega úspory z rozsahu.
I když vím, že spotřební věci v Americe jsou levnější (250+ mil. trh vs 10mil. trh), stejně v tomhle případě bych fakt rád věděl, co do toho za tu cenu pytlujou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

má někdo zkušenosti z proteiny zn. Met-rx??chut, rozpustnost ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
yazi napsal:
Spazik - jsme v topicu Proteiny, az bude v CR stat 11kg proteinaku 1800 jako ve statech, ja budu spokojenej :o)

NJ, ale teď jde o to, co je to za protein, neřikej mi, že to co většina firem prodává za 350-450Kč/kg umí někdo vyrábět a prodávat za 160,-/kg to se musí jevit jako nesmysl každému, kdo měl pár hodin ekonomie na SŠ.
Leda že by to byla nějaká megakorporace a realizovala mega úspory z rozsahu.
I když vím, že spotřební věci v Americe jsou levnější (250+ mil. trh vs 10mil. trh), stejně v tomhle případě bych fakt rád věděl, co do toho za tu cenu pytlujou.


trueprotein.com - tam najdes otazky na sve odpovedi :-)
_________________
Proud member of the Axis of evil.

zacnu ti nad ranem honit zadek BANanem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
yazi napsal:
Spazik - jsme v topicu Proteiny, az bude v CR stat 11kg proteinaku 1800 jako ve statech, ja budu spokojenej :o)

NJ, ale teď jde o to, co je to za protein, neřikej mi, že to co většina firem prodává za 350-450Kč/kg umí někdo vyrábět a prodávat za 160,-/kg to se musí jevit jako nesmysl každému, kdo měl pár hodin ekonomie na SŠ.
Leda že by to byla nějaká megakorporace a realizovala mega úspory z rozsahu.
I když vím, že spotřební věci v Americe jsou levnější (250+ mil. trh vs 10mil. trh), stejně v tomhle případě bych fakt rád věděl, co do toho za tu cenu pytlujou.

ono jde spis o to,kolik si prirazi dovozci a prodejci..to se podepise na vysledne cene nejvice
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShawnRay


PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
má někdo zkušenosti z proteiny zn. Met-rx??chut, rozpustnost ....

Mel sem od nich jahodu, a chut strasna, strasne horka. Rozpustnost byla dobra tak jak u vetsiny proteinu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a chut proteinů od Biotechu?? (no 1 protein nebo iso?)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: