Značka KREATINU



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Značka KREATINU  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Značka KREATINU
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Do kterého kreatinu byste raději šli ? Aminostar, ATP nebo Vitalmax ? A proč ???
Aminostar
55%
 55%  [ 20 ]
Vitalmax
16%
 16%  [ 6 ]
ATP
27%
 27%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
Craig Titus


PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2003 5:47 pm    Předmět: Značka KREATINU Odpovědět s citátem

Šli byste do kterýho ? A proč ??? Děkuji předem že nebudete psát "stejně nejlepší je wieder apod."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2003 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vás možná zklamu možná potěším ale jestli máš Vitalmax,ATP,Aminostar,Nutrend a nebo jakoukoli jinou značku která se vyrábý v ČR je úplně jedno protože tyto firmy si ho obědnávají zpolečně a když ho přivezou tak po proclení se tito výrobci sjedou a rozeberou si ho.Jediné včem se pak liší je to že každý si na něj dá jinou etiketu eventuelně ho dá do jiné krabičky.Rozdíl je jen u firem jako např.MLO,TWINLAB,CHAMPION,atd. protože ty sem dovážejí pouze hotové a originální suplementy které jsou vyrobeny v USA.
Napsal jsem to svíma slovama tak doufám že se toho nikdo nebude chytat a slovíčkařit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mrca


PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2003 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

První (a taky poslední) kreatin jsem si koupil asi před rokem, byl to AMINOSTAR a vůbec mě nepomohl *16* , ale asi si za to můžu sám, protože tenkrát jsem na stravu moc nedal a tak to asi nemělo z čeho růst
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivomir


PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2003 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně Aminostar (monohydrate) pomáhá slušně, ale měl jsem z něj sračku jako spousta lidí z Bolidu.

Ale snížil jsem dávkování a je to daleko lepší. Stačí těch 10 - 15g. Předtím jsem dával tak těch 25g.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2003 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

První, kterej sem měl byl od Nutrendu, byl v pohodě, sračku sem neměl , druhý, a zárovneň zatim poslední od Aminostraru (příde mi ale, že se líp rozpouští) po navozovací fázi + GVT trénink z toho bylo po o 4,5 kg nahoru


Naposledy upravil Bucci dne čt říjen 30, 2003 7:06 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ICE


PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2003 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pku napsal:
Já vás možná zklamu možná potěším ale jestli máš Vitalmax,ATP,Aminostar,Nutrend a nebo jakoukoli jinou značku která se vyrábý v ČR je úplně jedno protože tyto firmy si ho obědnávají zpolečně a když ho přivezou tak po proclení se tito výrobci sjedou a rozeberou si ho.Jediné včem se pak liší je to že každý si na něj dá jinou etiketu eventuelně ho dá do jiné krabičky.Rozdíl je jen u firem jako např.MLO,TWINLAB,CHAMPION,atd. protože ty sem dovážejí pouze hotové a originální suplementy které jsou vyrobeny v USA.
Napsal jsem to svíma slovama tak doufám že se toho nikdo nebude chytat a slovíčkařit.


Asi to tak bude:

Značky

Ako už bolo spomenuté, prevažná väčšina kreatín monohydrátu na našom trhu je od výrobcu DSM Fine Chemicals Austria, takže akési bavenie sa o tom, že "Nutrend má lepší kreatín ako IVI" nie je na mieste, nakoľko majú obe spoločnosti kreatín rovnakého pôvodu - DSM. Napriek tomu, že kreatín ázijského pôvodu je o polovicu lacnejší ako "regular" kreatín DSM, chce sa mi veriť, že ho u nás asi nenájdeme (o značkách ATP a Biotech to neviem tvrdiť s istotou). Medzi kreatíny DSM patria napríklad značky Nutrend a IVI, v poslednej dobe aj "najnovší" kreatín ponúkaný pod značkou Scitec Nutrition Pure. "Normálny" CREAPURE predáva firma Kompava a rovnako Scitec Nutrition Creapure. Mikronizovaný CREAPURE by mal byť zdrojom v kreatíne Weider Pure Creatine, Micro-Fine, balenie 500g. Mám dojem, že Aminostar donedávna ponúkal kreatín firmy DSM a teraz zahrnul do ponuky aj mikronizovaný kreatín CREAPURE (môžem sa mýliť, nakoľko som nevidel presný obal). Ako však vidíte, kreatín na našom trhu pochádza v podstate z dvoch dobrých zdrojov a je smiešne sa baviť o značkách a viesť diskusie o tom, ktorá "značka" lepšie "zaberá".

Hádam chlapci z Biomagu prepáčia za vloženie časti ich článku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blade


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2003 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkuste si ten creatin nabrat a dat rovnou do pusy a pak teprve zapit je to lepsi nez to davat do napoje. 100% vyuzitelnost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenek


PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2004 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blade napsal:
Zkuste si ten creatin nabrat a dat rovnou do pusy a pak teprve zapit je to lepsi nez to davat do napoje. 100% vyuzitelnost


Souhlas, taky to tak dělám, přijde mi to tak lepší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EXE


PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2004 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se divím, že se na to ještě někdo ptá, to se probíralo snad tisíckrát....

Jinak souhlas s pku (obdivuju, že má ještě trpělivost na to pořád to vysvětlovat)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marcela


PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2004 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EXE napsal:
Já se divím, že se na to ještě někdo ptá, to se probíralo snad tisíckrát....

Jinak souhlas s pku (obdivuju, že má ještě trpělivost na to pořád to vysvětlovat)



Pku pár dní po registraci ještě na to trpělivost měl .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EXE


PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2004 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marcela napsal:
EXE napsal:
Já se divím, že se na to ještě někdo ptá, to se probíralo snad tisíckrát....

Jinak souhlas s pku (obdivuju, že má ještě trpělivost na to pořád to vysvětlovat)



Pku pár dní po registraci ještě na to trpělivost měl .


Tak toho sem si vůbec nevšiml.....dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Značka KREATINU
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: